Facebook Ailesi

Custom Search

12 Şubat 2018 Pazartesi

13 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumu

13 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

Sosyalleşme ihtiyacı duyabiliriz. Entelektüel anlamda gelişmek amaçlı aktivitelerde bulunabiliriz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Kelimelerinizi dikkatli kullanmanız ve sakin bir tonda konuşmanız gereken günlerdesiniz. Kendinizi ifade etmek istediğiniz konular olabilir, ama dilinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Birkaç gün için çok dikkatli konuşmanızda fayda var.

Boğa
Son birkaç haftaya dayalı olaylarla ilgili size tepki gösteren kişiler veya gruplarla karşılaşabilirsiniz. Geçmişe bağlı sorunlar da yüzünü gösterebilir. Acele hareketlerden kaçınmanız durumunda her şey yolunda gidecektir.

İkizler
Önemli fikirleriniz varsa, aralarından pratiğe dökülürken başka insanlara gerek duyulmayacak olanlarını seçmenizde fayda var. Yüzme bilmeyen bir tanıdığınızı havuza çağırmaktansa, denizkızını beklemeniz daha kolay olabilir.Yengeç
Siz müdahale etmezseniz bazı davet ya da önerilerde bulunan kişiler tekliflerindeki eksik yanları fark edebilirler. Ancak, sizin bu esnada zarafetinizi korumanız gerekiyor.

Aslan
Her ne kadar attığınız adımlardan, yaptığınız işlerden veya bazı fikirlerinizin işleyişinden emin olsanız da, eleştirel, otoriter veya esnek olmayan gibi kısımları başka bir şeye dönüştürmeniz gerekebilir.

Başak
Yanlış gideceğini düşündüğünüz olaylar veya konu her neyse, sıkıntı yaratabileceğini düşündüğünüz kısımlara odaklanmanız olayların ters gitmesini engellemeyecektir. Dolayısıyla sıkıntısız ilerleyen ve kalıcı kısımları düşünmenizde fayda var.

Terazi
Bazı konularda hızlı öngörülerde bulunmanız gerekebilir Bu hız esnasında, senaryolar veya hikayeler arası bağlantıları kaçırmamaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Akrep
İstediklerinizi elde etmenin başka yolları da olmalı. Dolayısıyla bu konuya yoğunlaşmanızda fayda var. Rekabetçi tartışmalara girerek vakit kaybetmemelisiniz.

Yay
Pazarlık konusu haline getirilemeyeceğini düşündüğünüz taleplerle karşılaşabilirsiniz. Ancak, bazı düzenleme, iş birliği veya anlaşmaları korumak istiyorsanız bu değerlendirmeniz üzerine bir kez daha düşünmeniz gerekiyor.

Oğlak
Önümüzdeki birkaç gün zorlu geçebilir. Bu esnada iyimser bakış açınızı korumanızda ve olayları iyi bir mizah anlayışıyla idare etmenizde fayda var.

Kova
Bazı konularda fikirlerinizin herkes tarafından bilinmesi için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Ancak, önümüzdeki birkaç güç astrolojik anlamda biraz stresli ve zorlu geçebileceği için üç gün daha sabretmenizde fayda var.

Balık
Bazı konular düşünüldüğü ya da üzerinde anlaşıldığı gibi ilerlemeyebilir. Güç mücadelelerine ve rekabete açık günler. Kaldırılması zor yükler ya da karşılıksız bırakmakta zorlanabileceğiniz tepkiler söz konusu olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder