Facebook Ailesi

Custom Search

13 Şubat 2018 Salı

14 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

14 Şubat 2018 Burç Yorumları

Her ne kadar geç öğle saatlerine kadar gerilimler veya aksilikler yaşanma olasılığı olsa bile, sevgi temalı ya da her tür ikili ilişkilerde yeni bir şans yakalanabilecek, ilk görüşte aşk türünde olaylara açık kişilerle bir araya gelebileceğimiz birkaç günün içerisindeyiz. Aynı zamanda yaratıcılık gerektiren iş veya proje konularında da daha olumlu sonuçlar elde edebileceğimiz günlerde olduğumuzu gösteriyor.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

14 Şubat 2018 Sevgililer Günü Burç Yorumları

Koç
Aniden ortaya çıkan veya aniden olaylara müdahil olan kişiler sürpriz öneri, davet ve tekliflerde de bulunabilirler. Bu eğilimlere olumlu yaklaşabilir durumda olmanızda fayda var.

Boğa
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu günler. Değişik fikirleriniz olabilir. Yeteneklerinizi bu doğrultuda kullanarak ya da aklınızı bu şekilde çalıştırarak kendiniz için olumlu adımlar atabilirsiniz.İkizler
Bugünlerde yaşayabileceğiniz beklenmedik olaylar sizi oldukça şaşırtabilir. Özellikle yaratıcılık gerektiren veya aşk hayatınızı ilgilendiren başlıklarda sürpriz durumlar söz konusu olabilir.

Yengeç
Ani teklifler veya öneriler karşısında farklı farklı tepkiler verebilirsiniz. Ne zaman ne yapacağınız konusunu çıkarlarınız ve istekleriniz yönlendirecektir.

Aslan
Bazı iş girişimlerinizi ilerletmek, şekillendirmek ya da bazı hedeflerinize ulaşabilmek için alışılmadık yollar deneyebilirsiniz. Beklenmedik veya alışılmadık fırsatların yüzünü gösterebileceği birkaç gün.

Başak
Bazı planlarınızı veya işlerinizi hızlandırmak ya da büyütmek için farklı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz günlerdesiniz. Dolayısıyla bu alanlarda harekete geçmek için beklememelisiniz.

Terazi
Aşk hayatınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda kendinizi aşabilir, denememiş şeyler denemek, gidilmemiş yollardan gitmek isteyebilirsiniz. Birkaç gün için anlamlı ve ince hareketlerinizin düşündüğünüzden de olumlu sonuçları olabilir.

Akrep
İş yaşamınızı veya ailenizi igilendiren başlıklardaki işlerinize son dönemlerde kazandığınız yeni bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Bu tür bir yaklaşım göstermeniz durumunda olayları tamamen farklı bir gözle görebilir veya boyut kazandırabilirsiniz.

Yay
Bazı plan veya projelerde yapacağınız ufak tefek düzenlemeler mükemmel sonuçlar doğurabilir. Ancak yine de, bazı işbirliklerinizin veya ilişkilerinizin doğru dürüst görünümlerine rağmen, hala üzerinde düşünülmesi gereken şeyler olabilir.

Oğlak
Hiç beklemediğiniz yerlerden gelecek maddi veya manevi destek sizi şaşırtabilir. Sorgulayıcı olmak yerine, onay vermek ve kabul etmek sizin için daha doğru olacaktır.

Kova
Bazı plan, program veya ilişkilerinizde son bir rötuş ya da düzenleme yapma fırsatı bulabilirsiniz. Dolayısıyla, defalarca kontrol etmiş olsanız dahi bir kere daha kontrol etmenizde fayda var.

Balık
Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Belli alanlarda, alelacele hareket etmek, karar almak veya tepki vermek yerine, somut verilere ulaşmayı bekleyip harekete geçmeniz daha doğru olacaktır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder