Facebook Ailesi

Custom Search

24 Şubat 2018 Cumartesi

Dinçer Güner 26 Şubat - 4 Mart 2018 Haftası Burçlar

Detoks haftası: Sadeleşme, düzene girme, fazlalıkları atma

Bu hafta Başak burcunda Dolunay meydana gelecek ve bu Dolunay'da Merkür ile Jüpiter’in harika bir görünümü oluşacak. Gelecek için hedefler koymak ve harekete geçmek için en güzel hafta olacak! Fırsat kapılarını açabilecek perspektife ve zihinsel enerjiye sahip olacaksınız. Hazır olun...

Evlilik, evlilik için aileleri tanıştırmak, imza atmak, sözleşme gerektiren işleri halletmek, seyahat etmek, ticaret yapmak için atılımlarda bulunmak, satış işlemleri için web sitesi açmak, eğitime başlamak, yurt dışı ile ilgili önemli işlemleri halletmek, seyahat planlamak için çok ama çok ideal zamanlar. Ticarette, eğitimde şans var bu hafta. Daha iyi nasıl para kazanacağınıza dair fikirler geliştirebilirsiniz. Bu hafta proje haftası arkadaşlar. Fırsat kapılarını açabilecek perspektife ve zihinsel enerjiye sahip olacaksınız.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay 6. evinize denk düşmekte. Bu ev, iş ve çalışma ortamınızı, sağlığınızı, birlikte çalıştığınız kimseleri, çok ama çok çalışmayı ama az karşılık görmeyi, evcil hayvanlarını sembolize eder.


Demek ki Dolunay sürecinde yeni iş projeleri gündeme gelebilir, yeni evcil hayvanlar alabilir, ev hayvanlarınızla ilgili konulara odaklanabilir, iş konusunda daha üretken, daha titiz, daha detaycı olabilir, kişisel sağlığımıza da ekstra dikkat kesileceğimiz bir hafta olacak. Dolunay Neptünyen olacağı için, eğer bir iş teklifi gelirse bunun ne kadar gerçekçi ve ayaklar yere sağlam basan bir modda olduğunu araştırın. Zira Neptünyen Dolunay bir yanılsama ile de karşılaşabilirsiniz. Günlük hayatınızda sizi yoran zamanınızı alan enerjinizi tüketen konuları görmek kabullenmek ve şimdilik akışta kalmak en iyisi! Bu dönemde sağlığınıza özen göstermek kilo vermek diyet yapmak bedeninizi korumak isteyebilirsiniz.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Kredi araştırmaları içine girebilir, uygun faizli krediler bulabilirsiniz. Ruhsal, içsel sıkıntılarınız var ise bu Dolunay zamanı rahatlıkla bunlara çözüm bulabilir, terapi alabilirsiniz. Kimseye söylemeden, gizli gizli bir takım anlaşmalar yapabilir, fikirlerinizi büyük bir gizlilik içinde, hayata geçirmek adına planlar yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay aşk, çocuklar, yaratıcılık, spekülatif kazançlar, hobiler, yaratıcılığı ilgilendiren bölgede meydana gelecek. Bu konularda genel olarak titiz, detaycı, mükemmeliyetçi olabilirsiniz.

Özel hayatınızı daha fazla sorgulayabilir, hatalar arayabilir, sık sık eleştirileri dile getirebilirsiniz. Özel hayatta bir aldanma, kafa karışıklığı, ne istediğini bilememe gibi durumlar yaşanabilir. Özel hayatta bir hayal kırıklığı söz konusu olabilir açıkçası. Yeni tanışabileceğiniz kimselerin size verdiği bilgileri farklı noktalardan doğrulamayı ihmal etmeyin. Eğer ki yaratıcı bir iş yapıyorsanız bu Dolunay yaratım gücünüzü arttırıcı bir şekilde destekleyecektir. Fakat paranızla ilgili risk almak, kumar oynamak, şans oyunlarına dalmak, borsada yatırım yapmak, borsa oynamak için de pek uygun bir hafta değil açıkçası. Yeni bir hobiye başlamak, el işlerine yönelmek, detay gerektiren uğraşla haşır neşir olmak için ise harikadır.

İşin içinde Neptün olduğundan dolayı özel hayatınızı bu Dolunay ile ister istemez daha fazla sorgulayacaksınız. Siz gerçekten bir ilişki içinde nasılsınız, neler yapıyorsunuz, nasıl davranıyorsunuz, neye ihtiyacınız var…vb. Sevdiğinizle daha güçlü bir sevgi bağı kurmak adına fedakarlık etmek ve karşılıklı özveride bulunmanızı gerektiren konular ortaya çıkabilir. Fedakarlık etmek alttan almak ilişkide daha fazla toleranslı ve şefkatli davranmak gerekebilir. Yaratıcı çalışmalara start verebilir, hobilerinize eğilebilir ve kendinizi ifade etmek bakımından sezgileri duyguları ve yetenekleri daha fazla kullanmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onları geliştirici çalışmalara hobilere bireysel sporlara ve etkinliklere başlatabilirsiniz. Kendiniz de yeteneklerinizi geliştirici hobilere veya çalışmalara başlamaları için adım atabilirsiniz.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Oldukça kazançlı anlaşmalar yapabilir, sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar yapabilir, birlikte yaratıcı iyi fikirler ortaya atabilirsiniz. Dostlardan, arkadaşlardan destekler alınabilecek bir hafta sizleri bekliyor.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay ev, yuva, aile, yerleşim, kökler, gayrimenkul konular, toprak, arsa, arabayı sembolize eden bir alanda meydana gelecek. Evinizde şöyle bir detaylı temizlik yapmak, köklerinizi araştırmak, aile büyükleriniz ile bir araya gelmek için harika!

Evinizi, yaşadığınız alanı düzenlemek, tertiplemek eden geçirmek, bakım ve onarım gerektiren noktalara halletmek içinde gökyüzü destekleyici olacaktır. Ailenize karşı veya aynı evi paylaştığınız kişilere karşı biraz daha az eleştirel olmaya dikkat ederseniz iyi olur. En azından eleştirilerinizi ifade ederken kalp kırmamaya özen gösterin. Dolunay Neptünyen olduğundan, evinizin su borularına, tesisatına dikkat edin, arıza çıkarabilirler. Diyelim ki yeni bir yer satın alacaksınız, alacağınız yerin tesisatını bir ustaya göstermeden, kontrol etmeden almayın. Aile içinde yanlış anlamalardan doğan anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Bir de bu Dolunay zamanı evinizi yeniden düzenlemek, boyamak, evin şeklini, görüntüsünü değiştirmek, evinize yeni eşyalar, mobilyalar almak için de uygun bir zamanda olacaksınız. Ebeveynlerinizle ilgilenmek, sağlıklarına özen göstermek, zamanınızdan ve enerjinizden fedakarlık etmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Aile içi ilişkilerde daha fazla fedakarlık etmek ebeveynlere veya eşe anlayışlı davranmak gerekebilir.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. İş ve kariyer konularında oldukça yaratıcı, kuracağınız sağlıklı iletişim ile işleriniz oldukça yolunda gidecek. İyi iş anlaşmaları, imza atacağınız durumlar söz konusu. Yine hafta boyunca seyahatlerde söz konusu olabilir. Bu seyahatler keyifli ve mutluluk verici olacaktır. Her türlü ticari anlaşma, imza, pazarlama, reklam, tanıtım işleri için çok güzel bir hafta olacak.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay eğitim, yayıncılık, seyahat, iletişim, yakın çevre, kardeşler, kuzenler, komşuları sembolize eden bölgede gerçekleşecek.

Dolunay etkisi ile hayatınızda bilgileri tasnif etmek, düzenlemek, ajandanızı temize çekmek, telefonunuzun datasını düzenlemek, maillerinize düzene sokmak, kardeş ve kuzenlerinizle vakit geçirmek, yeni bir eğitime başlamak, bir şeyleri satmaya veya pazarlamaya hazırlanmak için destekleyici olacaktır. Beklenmedik, sürpriz, ani seyahatler gündeme gelebilir. Fakat bu seyahatlerde özellikle gecikmelere, eşya kayıplarına dikkat! İletişim evinizde gerçekleşecek olan bu Dolunay internetle ilgili önemli başlangıçlara işaret edebilir, web sitesi yaptırabilir, blog oluşturabilir, her türlü iletişim kanalı ile aktif bir şekilde iç içe olmanız gerekebilir. Yine kardeşlerinizle ilgili önemli mevzular gündeme gelebilir. Taşınma, yer değiştirme, tadilat, ev ile ilgili konular bu dolunay sürecinde ilgilenmeniz gereken konular arasında yer alabilir.

Bu dönemde kendinizi ifade ederken iletişimde dikkatli olmakta fayda var. Düşüncelerinizi ve planlarınızı net ve doğru bir şekilde ifade edemeyebilir, yanlış anlaşılabilirsiniz. Bu yüzden de komşular, yakın çevre, kardeşlerle iletişimde gerginlikler oluşabilir. Kısa yolculuklar veya gezilerle ilgili planlarınız varsa karar almakta veya tam ne istediğinizi belirlemekte güçlük çekebilirsiniz. Kendinizi zihinsel anlamda daha fazla yorgun ve meşgul hissedebilirsiniz. İletişim haberleşme ve ulaşım konularına özellikle eğileceğiniz, ancak tedbirli ve planlı olmanız gereken bir zaman dilimi olacaktır. Yaratıcı zihinsel projeler içindeyseniz bir miktar dağılma ve gecikme beklenebilir. En iyi hali ile şiir yazabilir, kitap yazabilir ve bu yazdıklarınızı yayınlayabileceğiniz yayın evleri ile yolunuz kesişebilir. İnternet, sosyal medya ile ilgili daha yaratıcı ve eğlenceli işler de yapabilirsiniz.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Yurt dışı, yabancılarla yapacağınız her türlü işte şans ve fırsatlar sizden yana olacaktır. Hafta boyunca vizyonunuzu geliştirecek yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra hayattan daha fazla keyif almanıza yardımcı olacak seyahatler planlayabilirsiniz. Çok istediğiniz bir ürünü yurt dışında çok ucuza bulabilir ve getirtebilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay kazançlarınız, paranız, maddi durumunuzu ilgilendiren alanda meydana gelecek. Parasal konularda daha titiz, özenli, detaycı davranabilirsiniz. Kazançlarınızı arttırmanın yollarını ararken, bir süredir peşinde olduğunuz bir iş veya projenin de sonuna gelmiş olabilirsiniz.

Bu Dolunay döneminde odak noktanız daha çok kazançlarınız üzerinde olacak. Bakmak ve kollamak zorunda olduğunuz kişilere daha fazla destek olmanız gerekebilir. Diğer yandan birikimlerinizi değerlendirmek kazançlarınızı doğru kullanmak adına yeni kararlar alabilirsiniz. Kendinize duyduğunuz öz değeri ve verdiğiniz önemi sınayacak hayat koşulları ortaya çıkabilir, kendiniz için de bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Aile ve eşle ilgili konularda bütçe kazanç ve birikimleri kullanmak değerlendirmek ve daha akıllıca harcamak önemli olacak. Bu dönemde kendiniz için bir yatırım yapmak isteyip adım atmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda kendinizi sisli bir yolda yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu yüzden de aslında büyük riskli bir takım girişimler ve yatırımlar için pek de uygun bir zaman değil. En azından bu 10 günlük süreç. Mevcut koşullarınızı korumaya yönelik hareket etmenizde fayda olduğunu düşünüyorum.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Ev almak, araba almak, yatırımlar için kredi veya kaynak arayışlarınız var ise hafta boyunca bu konularla ilgili güzel haberler alabileceksiniz. Aile içinde birilerini bir şeyler için ikna etmeniz gerekirse eğer, bunu da kuracağınız sağlıklı iletişim ile rahatlıkla yapabileceksiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Kişisel hayat hedefleriniz, kimliğiniz, amaç duygunuz, sağlığınızı, fiziksel koşullarınızı ilgilendiren alanda meydana gelecek bu Dolunay. Öncelikle iyi haberle başlayalım, Dolunay’dan hemen sonra diyete başlayabilir ve hızla kilo verebilirsiniz.

Hayatınıza çeki düzen vermek, kendinizi toparlamak, yeni kararlar almak, yarım kalan işlerinizi bitirmek, fiziksel olarak yeni bir şeyler denemek için destekleyici olacaktır. Evlilik ve ortaklık konularında yaşadığınız ikilemler varsa bu dönemde yaşadığınız çelişkileri su yüzüne çıkaracak duygusal stresler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda daha fazla romantizm ve aşk yaşamak için istekli olacaksınız. Dış görünümünüzü değiştirmek sosyal hayatınızı güçlendirmek yeni birliktelikler kurmak için plan yapabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermek önem kazanıyor. Zayıflamak diyet yapmak gibi konularda motivasyona ihtiyaç duyabilirsiniz.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Aranızın bozuk olduğu, yakın çevrenizdeki insanlarla kuracağınız sağlıklı iletişim ile işleri yoluna koyabileceksiniz. Hafta boyunca sözleşmelerden kazanç elde edebilir, anlaşmalar yapabilirsiniz. Haber beklediğiniz iş ile ilgili, önemli yerlerden olumlu haberler alabileceksiniz. Hafta boyunca kendinize güzel bir seyahat planı yapabilirsiniz. Partnerinizle birlikte iletişim oldukça keyifli aktığı bir seyahate de çıkabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay 12. evinizde, yani korkular, arkanızdan dönen işler, hastalıklar, bilinçaltı, psikoloji ile ilgilendiren alanda meydana geliyor.

Bu hafta özellikle sağlığınıza biraz daha dikkat etmenizde yarar var. Bağırsaklarınız, midenizle ilgili sorunlar çıkabilir, ilaçların yan etkileri daha güçlü bir şekilde görülebilir, zehirlenmeler olabilir, uyku bozuklukları oluşabilir. Bunun yanı sıra sizi ruhsal anlamda rahatsız eden konular gün yüzüne çıkabilir. Bu hafta hayatı kontrol etmek, koşulları istediğiniz gibi yönetmek pek kolay olmayabilir, hayal kırıklıkları oluşabilir. Hayatınızda kontrol edemediğiniz veya öngöremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle risklerden uzak durmak finansal anlamda risklere girişmek için uygun zamanlar değil.

Hisleriniz kuvvetlenebilir, rüyalar ve bilinçaltı konuları ile ilgilenebilirsiniz. Bu dönem bilinçaltınızın derinliklerinde kalan bir takım korkular, endişeler…vb konular için uzman birinden destek almak, terapi almak, ruhunuza iyi gelecek, ruhunuzu yumuşatacak teknikler uygulamak için de muhteşem aslında. Bu dönemde meditasyon yoga ve benzeri spiritüel çalışmalar ve beden egzersizleri ile dengede kalmaya çalışabilirsiniz. Manevi tarafınızı rahatlatacak konularla ilgilenebilirsiniz. İş düzeninizde sizi yoran kafanızı dağıtan bir türlü toparlanamadığınız etkiler altındasınız. Kabul edip akışta kalmayı denemelisiniz. Depresyona eğilim, yalnız kalma isteği, kabuğunuza çekilip yaşama biraz seyirci kalmak isteyebilirsiniz. Diğer yandan kendinizi daha yorgun ve motivasyonsuz hissedebilirsiniz. Zamanınızdan ve enerjinizden fedakarlık etmenizi gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Parasal anlamda size kazanç sağlayacak anlaşmalar yapabilir, maddi koşulları daha iyi olan bir iş teklifi ile karşılaşabilir, iş geliştirebilir, işinizi büyütebilir, işinize çok yarayacak yeni yardımcılar alabilir, iş konusunda özellikle kuracağınız sağlıklı iletişim ile krizleri rahatlıkla fırsata dönüştürebileceksiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Dostluklar, arkadaşlıklar, içinde olduğunuz gruplar, sosyal gruplar, kulüpler, dernekler, sosyal hayatınız üzerinde etkileri olacaktır.

Bu Dolunay haftasında dostlarınızın dertlerine derman olmak, onların sorunlarına çözümler yaratmak, yeni insanlarla tanışmak, dostlarınızda sevmediğiniz özellikleri dile getirmek, kalabalık gruplarla eğlenceli aktiviteler içinde olmak için de harika etkiler mevcut. Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili ilişkilerde gerginliklere ve stresli zamanlara dikkat! Hayatınıza yeni insanlar katılabilir, bazıları ise ayrılabilir. Arkadaşlarınızla yapacağınız aktivitelerde son dakika gollerinin yenmesi, son dakika işlerin iptal olması gibi bir durumda olabilir. Bu dönem arkadaşlık ilişkilerinizde daha fedakar ve özverili davranmanız gerekebilir. Ama iyi niyetinizin suistimal edilmemesine de özen gösterin. Arkadaşlık ilişkilerinizde stresli durumlar yaşayabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınızda sürpriz değişimler ortaya çıkabilir. Bir gelecek projeniz olabilir, bu konuda umutlarınız hayalleriniz olabilir. Ancak Neptün etkili bu Dolunay sizi gerçekleri görmekten alıkoyabilir. Arkadaşlıklarda yeni başlangıçlar yapmak veya karşınızdaki insanlara ne kadar değer verdiğiniz ile ilgili yeniden karar almak zorunda hissedeceğiniz bir dönem olacaktır. Bazı arkadaşlarınızı daha farklı bir bakış açısıyla değerlendirebilirsiniz ve arkadaşlığınızı tekrardan gözden geçirebilirsiniz.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Seyahatlere çıkmak, yeni eğitimlere başlamak, hayatınız boyunca işinize yarayacak yeni bilgiler edinmek için harika bir hafta. Aşk konusunda ise eğer ki yalnızsanız iletişimin keyifle aktığı biriyle flört etmeye başlayabilirsiniz. İşiniz yazıp, çizdiğiniz yaratıcı bir iş işe, bu hafta özellikle çok verimli geçecek sizler için. Hayatınızı daha keyifli bir hale getirmek için sizi mutlu edecek kararlar alabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir hobinizin, ilgi alanınızın eğitimini almaya karar verebilir ya da seminerlere katılabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. İş, kariyer, statü, hayat amacı, saygınlık, kariyer hedefleri, üstler, patronlarla ilişkilere işaret eden alanda meydana gelecek. Genel olarak iş ve çalışma ortamınızda daha pratik, sistemli, kontrollü bir hafta sizleri bekliyor.

Patronlarınız sizden daha mükemmel olmanızı bekleyebilir, bazı minik eleştiriler getirebilirler. Son 10-15 gündür üzerinde uğraştığınız işleriniz varsa artık bu hafta o işleri tamamlama, toparlama zamanı olacaktır. Yeni iş başvuruları yapabilir ya da işinizle ilgili konularda kendinize çeki düzen verebilirsiniz. İş ve kariyer konuları ön planda olacak. Kariyeriniz ile ilgili bir kavşaktan geçebilirsiniz. Önemli gelişmeler kapınızda. Ev iş arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız. Yer değiştirme, taşınma, tadilat gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ortağınızın, partnerinizi veya eşinizin finans konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Neptünyen Dolunay ile kariyerinizle ilgili konularda daha fedakar ve özverili olmanız gerekebilir. Yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz bir iş potansiyeli ile de karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda sisli bir yolda yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Evinizde yuvanızda barış rüzgarları eserken, aile içinde de birilerini bir şeylere ikna etmeniz gerekirse bunu rahatlıkla yapacaksınız. Ailenizden alacağınız tavsiye ve öğütlerle bir süredir kafanızı karıştıran bir konuya netliğe kavuşturabilir veya çözüme gidebilirsiniz. Hafta boyunca ev almak, satmak, kiralamak, araba almak, aile ile iş yapmak, aile bireyleri ile keyifli seyahate çıkmak için de harika olacaktır.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Yurt dışı işleri hukukla ilgili işler, eğitim, yabancılarla yapılan işler, inançlar, uzak yerlere seyahatlerle ilgili alanda etkili olacak. Hafta boyunca seyahatler organize edebilir, eğitimlere, seminerlere katılabilir, vize ve pasaport işlerinizi halledebilir, hukuksal anlamda destek alabilirsiniz.

Hafta boyunca ruhsal konular, spirütel konular üzerine çokça araştırmalar ve okumalar yapabilir, bu konularda işin ehli kişilerden destekler alabilirsiniz. Hafta boyunca sık sık hayatı, bu hayata neden geldiğinizi sorgulayabilir, kendinize yeni idealler, fikirler, amaçlar arayabilirsiniz. Deniz kenarı uzak yerlere seyahatler hayal edebilir veya seyahatler organize edebilirsiniz. Bilinçaltı, bilinç dışı…vb konularla ilgili sıkça araştırmalar yapabilirsiniz. Özellikle hafta boyunca rüyalarınız haberci nitelikte olabilir, fal baktırabilir, gelecekle ilgili bilgiler almak isteyebilirsiniz.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Dostlarınızla, arkadaşlarınız fikirler ve projeler üretebilir, birlikte seyahatlere çıkabilir, arkadaşınızla ortak bir karar verip birlikte bir eğitime başlayabilir, arkadaşlarınızla aranız bozuk ise sağlıklı iletişim kurarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz hafta boyunca.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Krediler, ödenmesi gereken tutarlar, borçlar, bankacılık işleri, vergi işleri, nafaka, primler, burslar, miras gibi konular üzerinde etkili olacak.

Kredi araştırmaları işine girebilir, para konularını ilgilendiren davalarını varsa onlar üzerine yoğunlaşabilir, dışarıya olan borçlarınızı gözden geçirip kendinize bir ödeme planı oluşturabilir, kullandığınız kredi kartlarınızla ilgili kararlar alabilir, harcamalarınız konusunda kendinize biraz çeki düzen verebilirsiniz. Açıkçası finansal bir kriz söz konusu diyebilirim biraz ama panik yapmayın. Ödemelerinizi ve harcamalarınızı iyi planlamalısınız. Krediler ve borçlarla ilgili konular aklınızı meşgul edebilir. Çevrenizdeki insanlar için ekstra fedakarlık yapmak durumunda kalabilir ve bu sizi biraz strese sokabilir. Psikolojik, korkulara yönelik, terapiler veya şifa çalışmaları yapmak isteyebilirsiniz. Ticari faaliyetlerde bulunmak iş kurmak müşterilerinizi artırmak için yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz.

Dolunay’ın yöneticisi Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. İş ve kariyer konularında oldukça keyifli etkiler altında olacaksınız. Hafta boyunca işleriniz büyüyor, gelirleriniz artıyor, işlerinizle veya parasal konularla ilgili keyifli haberler alıyor, iş arayanlar iş buluyor olacak.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Başak burcunda oldukça keyifli Neptünyen bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay ortaklıklar, ilişkiler, sözleşmeler, anlaşmalar konuları üzerinde etkili olacak. Kurduğunuz ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda bir takım kararlar vermenin arefesinde olabilirsiniz. Bu bir ortaklığı, ilişkiyi bitirmek veya yeni bir şeyler başlatmak adına olabilir.

Yeni anlaşmaların, sözleşmelerin gündemde olacağı bir hafta sizleri bekliyor. Eğer ki yeni anlaşmalar, sözleşmeler imzalanacaksa tüm maddeleri dikkatli bir şekilde okuyun. İşinize gelmeyen noktalar varsa bunları değiştirmeye çalışın. Hafta boyunca dışarıdan gelen her türlü etkiye açık olacaksınız. Diğer insanların ne söylediği, fikirleri sizlerin kararlarında etkili olacaktır. İlişkilerle ilgili stresli zamanlar dikkat! Bırakılması gereken bir takım temalar olduğunu göstermekte. Bu ilişki, ortaklıklardaki aynı devam alışkanlıklar olabilir. Tavır ve davranışlar olabilir ya da en kötü ihtimalle ilişki veya ortağın kendisi olabilir. Bu dönem atacağınız imzalara, vereceğiniz sözlere, kuracağınız ortaklıklarda daha temkinli olmanızı öneririm. Koşulların ve şartların her an değişebileceğine karşı hazırlıklı olmalısınız.

Bu dönemde evlilik, uzun ilişkiniz veya ortaklıkla ilgili yeni kararlar almak kalıcı değişimleri hayata geçirmek söz konusu olacaktır. Dolunay’ın yöneticisi Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Vizyonunuzu geliştirecek türlü yeni eğitimler alabilir, keyifli seyahatler organize edebilir, eğer bir şeyler yazıyorsanız yayın evi bulabilir, bir şeyleri tanıtmak pazarlamak istiyorsanız türlü fırsat ve şanslarla karşılaşabilir, internetle ilgili işler kurabilir, fikirler geliştirebilirsiniz hafta boyunca.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder