Facebook Ailesi

Custom Search

24 Şubat 2018 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 26 Şubat- 4 Mart 2018 Haftası Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 26 Şubat - 4 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu dönemde belirsizlik gösteren ve sizi beklemeye alan pek çok konu olabilir. Psikolojik açıdan etki altında kalabileceğiniz günlerdesiniz. Kimi zaman elde olmayan nedenler de kabullenme getiriyor olabilir. Düşüncelerinizi netleştirmek pek kolay olmayabilir. 26’sı civarında ailevi bir konu, eve yönelik bir uğraş yeni kararlar vermenize yol açabilir. Hafta ortasında kendinizi daha iyi ortaya koyabileceğiniz imkanlar var. Özellikle 1’inde uzaklarla ilgili iletişime özen gösterin. 2’sindeki dolunay sağlık ve düzen konularını öne çıkarmakta.

Boğa Burcu

Bu dönemde Balık burcundaki gezegenler gelecek beklentilerinize hareketlilik ama hassasiyet de getiriyor. Olumlu anlamda arkadaşlarla, gruplarla daha çok şey paylaşabilirsiniz. Yaratıcı uğraşlar ve sosyal konular gündeme gelebilir. Haftanın ilk günlerinde yakın çevrede değişiklikler, görüşmeler, ziyaretler artabilir. Bu konular eve yönelik de olabilir. 1’i civarında ortaklaşa konularda acele karar vermemelisiniz. 2’sindeki dolunay ise sevdiklerinizle, çocuklarla ve aşk hayatınızla ilgili konuları öne çıkarmakta.İkizler Burcu

Bu dönemde önemli kararlar, değişiklikler ve günlük temponuzu hızlandıran çok şey söz konusu. İş hayatında ve hedeflerinizle ilgili konularda daha aktif olabilir ve fikirlerinizi daha çok paylaşabilirsiniz. Kendinizi gösterebileceğiniz fırsatlar var ancak başkalarının beklentileri söz konusu olduğunda daha dikkatli olmalısınız. Yakın ilişkilerde ve evlilik konusunda da sakin düşünmeye bakın. Haftanın ilk gününde harcamalar ve kazançlar açısından hareketlilik söz konusu. 2’sindeki dolunay ev ve aile işlerini öne çıkarmakta.

Yengeç Burcu

Bu dönemde Balık burcundaki gezegenler daha kolay mutlu olabileceğiniz, akıcı koşullara işaret etmekte. Yeni şeyler öğrenmek, yabancılarla karşılaşmak ya da bir eğitim programına başlamak size çok şey kazandırabilir. Haftanın ilk günlerinde kişisel bir konuda daha hızlı hareket edebilir ve ortaya çıkan imkanlardan yararlanabilirsiniz. Ancak 1’i civarında işte ve yolculuklarla ilgili işlerde daha dikkatli davranmalısınız. 2’sindeki dolunay düşüncelerinize hareket ve ilham getirmekte. Ancak pek çok şeyi kontrol etmeniz de gerekebilir.

Aslan Burcu

Bu dönemde Balık burcundaki gezegen birikimi başkalarından beklentilerinizi ve psikolojinizi daha karmaşık hale getirmiş olabilir. Net düşünmek ve doğru kararlar verebilmek için daha mantıklı düşünmelisiniz. İletişim problemlerine dikkat etmeye bakın. Haftanın ilk günlerinde daha kırılgan ve huzursuz olabileceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ailevi konular özen isteyebilir. 1’i civarında ise gereksiz risklere girmemeye bakın. 2’sindeki dolunay parasal konular üzerinde kararlar getirebilir.

Başak Burcu

Yılın bu döneminde karşıt burcunuz Balık’ta transitler önemli kararlar ve muhasebeler getirmekte. Alacağınız sonuçlara göre yeni bir yön belirlemeniz gerekebilir. Ancak karşınızdakiler çok tutarlı olamayabilirler ve beklentileri çok farklı yönde olabilir. Yine de haftanın ilk günlerinde arkadaşlar ve gruplar açısından daha çok paylaşım içinde olabilirsiniz. Ayrıca 1’i civarında keskin kararlar ve belki de tartışma yaratabilecek konulara dikkat etmelisiniz. 2’sinde burcunuzdaki dolunay sizi fazlasıyla hassas ve hareketli kılmakta.

Terazi Burcu

Bu dönemde iş açısından ve organize olmak konusunda karışık durumlar söz konusu. Çalışma hayatınızda daha fazla fedakarlık ve hizmet vurgulanıyor. Sağlık ve düzen gerektiren konulara daha çok özen göstermelisiniz. Haftanın ilk günlerinde ailevi ya da işe yönelik bir konuda planlarınızı değiştirmek durumunda olabilirsiniz. Görüşmelere önem verin. Ancak 1’i civarında fikir ayrılıkları ya da kararlı olma ihtiyacı içindesiniz. 2’indeki dolunay civarında kabul etmeniz gereken konular, hassasiyetler ortaya çıkabilir.

Akrep Burcu

Bu hafta kendinizi daha rahat ve keyifli şekilde ifade edebileceğiniz fırsatlar var. Çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz, ödüllendirilebileceğiniz günlerdesiniz. Sevdiklerinizle bir arada olmak, çocuklara ait konular hayatınıza renk getirebilir. Haftanın ilk günlerinde yeni insanlarla tanışmak ve kendinizi geliştirmek için güzel olanaklar bulabilirsiniz. Bununla birlikte, spekülatif konularda parasal açıdan daha dikkatli olmalısınız. 2’sindeki dolunay işle ilgili bir konuda yeniden düşünmenize ve karar vermenizi gerektiriyor olabilir.

Yay Burcu

Bu dönemde Balık burcundaki vurgu özellikle evinize, ailenize ait konulara daha fazla hareketlendirmekte. Mars da size cesaret ve girişim isteği getirmekte. Her zamankinden daha sabırsız olabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak koşullar çok sağlam olmadığı için kendinizi çift durumlar içinde olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde finansal bir konu üzerinde yeniden durmanız gerekebilir. 1’i civarında hızlı hareket etmek ve planlı davranmak durumundasınız. 2’sindeki dolunay esnasında sizi sorumlu kılan konular üzerinde karar verebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Bu dönemde tasarımlar, düşünceler ve iletişim sizi daha fazla meşgul kılmakta. Zihinsel açıdan yaratıcı ve hayalci olabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak işe yönelik görüşmelerde daha dikkatli de olmalısınız. Haftanın ilk günlerinde görüşmeler, eşinizle ilgili konular yenilikler getirebilir. Bununla birlikte 1’i civarında hesapta olmayan durumlar yüzünden yanlışlıklar gündeme gelebilir. Acele ile karar vermemelisiniz. 2’sindeki dolunay sırasında daha gerçekçi düşünebilir ve aynı zamanda uzaklardan gelebilecek haberlerle yeniden karar verebilirsiniz.

Kova Burcu

Bu dönemde parasal konular, gelirler ve harcamalarınızla ilgili konulara daha çok odaklanabilirsiniz. Yeni kazanç yollarınız olabileceği gibi harcamalarınızda daha fazla belirsizlik, kontrolsüzlük de olabilir. Aynı zamanda sosyal bir konu için çaba sarfetmeniz de mümkün. Haftanın ilk günlerinde zaman alan konular, hizmetler, yardımlar gündeme gelebilir. 1’i civarında zihinsel açıdan daha aktif olabilirsiniz ancak ani harcamalara dikkat etmelisiniz. 2’sindeki dolunay da sizi düşüncelerinizde daha meşgul kılıyor.

Balık Burcu

Bu dönemde burcunuzdaki gezegen birikimi sizi her zamankinden daha canlı ve mücadeleci kılmakta. Kişisel konularda önemli çıkışlar yapabilir ve dikkat çekici davranabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde sevdiklerinizle ilgili konularda ve yaratıcı alanda daha akıcı koşullar söz konusu. Kendinizi güçlü şekilde ifade edebilirsiniz. Ancak 1’i civarında organizasyonel bir konuda ya da hareket halinde daha dikkatli davranmalısınız. Bu dönemde oldukça şanslısınız. 2’sindeki dolunay ilişkilerinizi ve evlilik hayatınızı aydınlatmakta.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder