Facebook Ailesi

Custom Search

2 Şubat 2018 Cuma

Hakan Kırkoğlu 5-11 Şubat 2018 Haftası Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 5 - 11 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta karşınızdaki kişilerden alacağınız fikirler ve tepkiler seçimlerinizi yakından etkileyebilir. Daha etraflıca düşünmek gerek. Gruplar, arkadaşlıklar, gelecekle ilgili planlar üzerinde durabilirsiniz. 4’ü civarında ortaklaşa konularda daha toleranslı durulmalı, başkalarının beklentilerini de hesaba katmalısınız. 7’sinde parasal açıdan kazanç sağlayabilecek bir imkan var. Yatırımlar, ortak kazançlar vurgulanıyor. 9’unda uzaklarla ilgili konular, yeni şeyler keşfedebileceğiniz imkanlar içindesiniz ancak abartılar da yaşanabilir.

Boğa Burcu

Bugünlerde hedeflerinize ve iş konularına yönelik uğraşlar önemini sürdürüyor. Daha dikkat çekici adımlar atabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde iş ortamında ilişkiler ve denge kurmak önemli. Ortaklaşa konularda imkanlar var. 7’si civarında evlilikte ve ortaklıklarda yüksek enerjiler, fırsatlar ve kullanabileceğiniz imkanlar söz konusu. Başkalarının gücünden ve desteğinden daha çok yararlanabilirsiniz. İlişkilerinizi geliştirmeye bakmalısınız. Ancak 9’u civarında riskli işler, sağlığınızı gündeme getirebilecek bazı huzursuzluklar yaşanabilir.İkizler Burcu

Bu dönemde ilginizi değişik yönlere çeken bir hareketlilik söz konusu. Yolculuklar, eğitimler ya da başkalarından elde edebileceğiniz bilgilerle kendinizi geliştirebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde sevdiğiniz bir konuya odaklanmak ve aynı zamanda istekleriniz yönünde değişiklik yapmak zor olmayacak. 7’si civarında daha çok çaba sarfetmeniz gerekecek. İş ve çalışma konuları, sağlık ve hizmet konuları ile daha ilgili olabilirsiniz. 9’u civarında ise evlilikte ve aşkta biraz daha dengeli ve daha az tartışmacı olmaya özen göstermelisiniz.

Yengeç Burcu

Bugünlerde sizi endişelendiren bazı koşullar olduğu gibi, ilişkilerinizi daha çok geliştirebileceğiniz olanaklar da var. Haftanın ilk günlerinde evle, ailenizle ya da gayrimenkulle ilgili işler, projeler hayatınıza hareketlilik getirebilir. 7’sinde kendinizi daha şanslı ve başarılı bulabilirsiniz. Bugünlerde sevdiklerinizle, çocuklarla ilgili konularda ilerleme ve sizi de öne çıkaran imkanlar var. Ancak 9’u civarında günlük işlerde daha sakin olmaya bakın. Uğraştırıcı nedenler ya da küçük kazalara daha duyarlı olabileceğiniz günlerdesiniz.

Aslan Burcu

Bugünlerde son altı ayın getirmiş olduğu sonuçları yakından değerlendiriyor olabilirsiniz. Değişiklikler var. Haftanın ilk günlerinde yakın çevrenizle, kardeşlerle ilişkiler, görüşmeler ve konuşmalar sizi harekete geçirebilir. Düşüncelerinizi abartıya kaçmadan anlatmaya bakın. 7’si civarında daha mücadeleci ama esnek olmak durumundasınız. Toprakla ilgili kazançlar olabilir. Yatırım konusunda elverişli koşullar var. 9’u civarında ise oldukça enerjik ve pozitif olabilirsiniz. Dışadönük enerjinizi aşırıya kaçmadan, sevdikleriniz için kullanabilirsiniz.

Başak Burcu

Genel olarak bu dönemde gruplar, çalışma konuları, hizmet ve sağlığınızla ilgili konulara daha çok vurgu var. Üzerinde çalıştığınız konularda ilerleme mümkün. Haftanın ilk günlerinde harcamalarınızı ve bütçenizi yeniden ele alabilirsiniz. Ortaklaşa bir konu da maddi durumunuzu etkileyebilir. 7’si civarında yakın çevrenizdeki gelişmelere daha odaklısınız. Görüşmeler konsantrasyon gerektirebilir, ziyaretler hızlanabilir ve iş hayatınız açısından önem kazanabilir. 9’u civarında evde daha önlemci ve dikkatli olmaya bakmalısınız.

Terazi Burcu

Bu dönemde Saka burcunda ilerleyen gezegenler kendinizi daha rahat ve keyifli biçimde ifade edebileceğiniz olanaklara işaret etmekte. Zevk veren konular, kutlamalar ya da çocuklarla ilgili sevindirici olaylar yaşanabilir. Özellikle haftanın ilk günlerinde kişisel konularda yapabileceğiniz pek çok girişim söz konusu. 7’si civarında ise harcamalara özen göstermelisiniz. Kazançlar da olabilir ancak abartılı bir tutum yüzünden pişman olabilirsiniz. Elinizdekileri iyi kullanmaya bakın. 9’u civarında yolculuklarda daha önlemci olmaya bakın.

Akrep Burcu

Bu dönemde bitişler ama aynı zamanda başlangıçlar içinde olabilirsiniz. Ailevi işler, evinize ya da babanıza ait konular gündeminizi meşgul ediyor olabilir. Kendi ihtiyaçlarınızı anlamaya bakmalısınız. Haftanın ilk günlerinde ortaklı konularda, evlilikte daha özenli olma gereği var. 7’si civarında Ay burcunuzda ilerlerken oldukça şanslısınız. Yeni adımlar ve değişiklikler için uygun koşullar var. Yabancılardan da destek alabilirsiniz. Ancak 9’u civarında iş ve harcama konularına dikkat edin ve gereksiz masraflardan uzak durun.

Yay Burcu

Bu dönemde Saka burcunda ilerleyen gezegenler size yeni fikirler, düşüncelerinizi daha yaratıcı ifade edebileceğiniz olanaklar ve çevresel hareketlilik getirmekte. Haftanın ilk günlerinde gruplar, arkadaşlıklar ve olumlu ilişkiler vurgulanmakta. 7’si civarında ise daha dikkatli olmalısınız. Bugünlerde bilgisizlik ya da aşırı cesaret yüzünden hatalı kararlar verebilirsiniz. Gereksiz işlere bulaşmamalısınız. 9’u civarında Ay burcunuzda ilerlerken, sizi duygusal açıdan iten kararlar var. Ailevi konularla daha acil şekilde ilgilenebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Bugünlerde Saka burcunda ilerleyen gezegenler parasal konulara, harcama ve birikimlerinize vurgu yapıyor. İş yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebileceğiniz günlerdesiniz. Gruplar ve teknik konular içinde hareketlilik var. Haftanın ilk günlerinde mesleki konularda yeni bir yön arayışı ve ilişkiler dikkat çekebilir. 7’si civarında hedeflerinize ilerleme yönünde şanslısınız. Ortak amaçlar ve yatırımlar vurgulanmakta. Ancak 9’u civarında daha dikkatli davranmak ve bilgi sahibi olmadan karar vermemek gerekebilir.

Kova Burcu

Bu dönemde burcunuzda hareketlilik yaşanırken, siz de önemli adımlar ve değişiklikler içerisindesiniz. İlişkilerinizi ve zekanızı daha verimli kullanabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ilgili bir konu ya da başkalarından öğrenebileceğiniz çok şey var. 7’si civarında da hedeflerinize son derece odaklısınız ve başarıya yakınsınız. Kişisel gücünüzü ortaya koymakta zorlanmayacaksınız. Beklentileriniz de yüksek. Ancak 9’u civarında grup çalışmalarında ve arkadaşlıklar içerisinde daha dengeli olmalı, hemen hükme varmamalısınız.

Balık Burcu

Bugünlerde Saka burcunda ilerleyen gezegenler tam olarak net olmayan ya da elde olmayan nedenlere işaret etmekte. Önemli risklere girmemeniz gereken günlerdesiniz. Ancak hazırlık yapmak yararlı olacak. Haftanın ilk günlerinde ortaklı bir konu, yatırım ya da mirasla ilgili bir gelişme gündeme gelebilir. 7’si civarında çok daha şanlı ve akıcı imkanlar söz konusu. Uzaklar ve yabancılar hayatınızda daha yol gösterici olabilir. 9’u civarında ise hedeflerinize ilerleme konusunda daha isteklisiniz. Ancak acele ile karar vermemeye bakmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder