Facebook Ailesi

Custom Search

11 Mart 2018 Pazar

12 Mart 2018 Günlük Burç Yorumu


Günlük Burç Yorumları

12 Mart 2018 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bazı alanlarda diğerlerini sizden daha şanslı buluyor olabilirsiniz. Ancak, yeteneklerinizi küçümsemeyin. Doğru planlarla hedefe doğru ilerleme şansınız çok yüksek.

Boğa
Ani teklifler ya da olaylar, bazı planlarınızda değişiklik yapmanızı gerektirebilir. Bu durum ilerleme vaat ettiği için yaratacağı rahatsızlığı büyütmemenizde fayda var.

İkizler
Bazı konularda, gelişme olarak görülebilecek başlıklarda yeni adımlar atma niyetinde olabilirsiniz. Böyle bir niyetiniz varsa, ortaya çıkan ipuçlarını takip edin.

Yengeç
Neşeniz yerinde görünüyor, tadını çıkarın. Önünüzde duran yeni ve son derece cazip seçenekleri de kendinize en uygun ve kârlı şekilde değerlendirmeye bakın.Aslan
Eskiden tanıdığınız bazı kişiler size destek vermek isteyebilirler. Yapmanız gereken şey, en çok hangi alanda onlara ihtiyaç duyduğunuzu belirtmek...

Başak
Maddi veya yaratıcılık gerektiren konularda beklenmedik gelişmeler meydana gelebilir. Şanslı denebilecek bu gelişmelere dahil olmadan önce her şeyi detayıyla düşünün.

Terazi
Özel yaşam ve işle ilgili konular bir araya gelebilir. Yavaş yavaş şekillenen bu ortamın lehinize ilerlemesi için daha uzlaşmacı bir tutum takınmanızda fayda var.

Akrep
Ticari veya duygusal konularda son günlerde yaşanan olaylar, umulmadık bir yöne ilerleyebilir. Böyle bir gelişmenin nasıl yaşandığıyla zaman kaybetmeyin, keyfini çıkarın.

Yay
Aşırı ısrarcı olmak belli bir noktaya kadar akıllıca görünebilir. Ama sonrasında bu kadar inatçı davranmasanız bir şeyler farklı olabilir miydi diye düşünebilirsiniz.

Oğlak
Sosyal yaşam ya da iş hayatınızı ilgilendiren bir konu beklenmedik şekilde lehinize gelişme gösterebilir. Aslında bu ana zaten hazırdınız ve zafere koşmanın zamanı gelmiştir.

Kova
Değerli fikirleriniz var ve bu anlamda desteklendiğiniz de aşikar. Ancak, bazılarının sonuna kadar arkanızda duracağını sanıyorsanız, bir kere daha düşünmelisiniz.

Balık
Sizi destekleyen gizli bir hayranın farkına varabilirsiniz. Sadece yaptıklarınız ya da yetenekleriniz için değil, kişiliğiniz nedeniyle de seviliyor olmak hoşunuza gidebilir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder