Facebook Ailesi

Custom Search

12 Mart 2018 Pazartesi

13 Mart 2018 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

13 Mart 2018 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bugünden itibaren, maddi konular ön plana çıkacak. Çok çalışmanız durumunda, para kazanmamanız veya kâr elde etmemeniz imkansız. Harika fikirleriniz var, diğerlerinin takıldığı yerlerle çok fazla ilgilenmenize gerek olmayabilir.

Boğa
Bugün yakınlarınızla paylaştığınız önemli sırlarınızı başkalarından duyarsanız sakın şaşırmayın. Sır tutma becerisi olmayan kişilerle sır paylaşmanın size zarar verebileceği günlerdesiniz.

İkizler
Bugün bazı konuları halletmenin veya bazı alanlarda ilerlemenin farklı yolları olduğunu görebilir, insanları fikirlerinizle peşinizden sürükleyebilirsiniz. İş hayatınız açısından güzel zamanlardasınız.Yengeç
Bugünden itibaren, maddi alanda daha şanslısınız. 12 Mart sonrasında, bazı plan veya projelerinizi hızlandırabilir ya da ilişkilerinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz. Bazı konularda ilerlemek için uygun zaman diliminde olacaksınız.

Aslan
Bugün bazı ilişkilerinizi zorlamamanız veya biraz askıya almanız doğru olabilir. Bazı kişilere gereken süreyi tanımak, size ne kadar ihtiyaçları olduğunu anlamalarını sağlayabilir.

Başak
Bugün içerisinde, hayatınızda bazı şeyleri çözmenin ya da yönetmenin farklı yollarını bulabilir ve hatta bu durum sayesinde, şaşırtıcı gelse de, hayatınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Terazi
Bugün sosyal anlamda hareketlenebilir ve eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Eğer yalnızsanız, bu esnada aşık olacağınız kişiyle karşılaşma olasılığınız da yüksek. Dolayısıyla bol bol dışarı çıkın. Şans kapıyı nerede çalacak, belli olmaz!

Akrep
Bugün içerisinde, bazı durumların ya da problemlerin adının konması gerekebilir. Her ne kadar garip gelişmeler yaşansa da veya ortama tuhaf bir atmosfer hakim olsa da, bu durum sadece birkaç gün sürecektir.

Yay
Bugünden itibaren seyahat planları, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantılı konular, hukuk, bilişim, halkla ilişkiler, medya vb başlıkları daha fazla gündeme gelebilir.

Oğlak
Bugün, bankalarla ya da ödemelerle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bugünaklınıza, bilginize veya tecrübenize danışmak isteyen kişi ya da kurumlar söz konusu olabilir.

Kova
Bugün içerisinde, bazı kişilere yol gösterebilir veya ilham verebilirsiniz. Akıl hocalığı yapma olanağı bulmanız, önemli bir mücadele içerisine girmeniz anlamına da gelebilir.

Balık
Bugün biraz yorgun ve stresli başlayabilirsiniz. Daha önce jest veya yardımlarda bulunduğunuz ya da önemli pozisyonda olan kişilerden yardım isteme olanağı bulacağınız günlerdesiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder