Facebook Ailesi

Custom Search

13 Mart 2018 Salı

14 Mart 2018 Günlük Burç Yorumu

14 Mart 2018 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Kesin fikirlere sahip olduğunuz konularda karşı tarafın öneri, yorum ya da tekliflerini de dikkate almanızda fayda var. Daha esnek olabilirseniz, gelişmeler de daha güzel olacaktır.

Boğa
Bazı kişileri ekonomik başlıklı konularda ikna etmekte zorlanabilirsiniz. Bu tür bir sorun ortaya çıkıyorsa, birkaç gün bekleyip konuyu tekrar açmak daha doğru olabilir.

İkizler
Yapmak istediğiniz işlerde gelişmeler istediğiniz hızda akmayabilir. Şimdiye kadar düzeleceğini düşündüğünüz konular da çözümlenmemiş olabilir ama gecikmeler bir şekilde yararınıza sonuçlanacaktır. Endişelenmenize gerek yok.


Yengeç
Bazı konularda çok düşünerek belli sonuçlara ulaşmış ve geldiğiniz noktadaki pozisyonunuzu ısrarla savunma eğilimine girmiş olabilirsiniz. Bazı kişiler bu anlamda sizi desteklese bile, yanlış yapıyor olma ihtimalinizi gözden geçirmelisiniz.

Aslan
İnsanların ne kadar güçlü ya da ne kadar yetenekli olduğu konusunu gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz. Bu kişilerle ilgili gerçek görüntüyü anlamaya çalışmanız durumunda daha az yorulabilir veya başkalarının hatalarını kapatmak türünde işlerle uğraşmazsınız.

Başak
Bazı konularda ilerleme yöntemlerini daha iyi anlamanızı sağlayabilecek olaylar yaşayabilirsiniz. Fazla bilindik olmayan yolların denenmesinin çok fazla etkili olmayacağını fark edebilirsiniz.

Terazi
Bazı konuları neden zorlamadığınızı ya da ısrarcı olmadığınızı sorgulayabilirsiniz. Ama olayları akışına bırakmak ve bekleyip görmek sizin için çok daha iyi olacaktır.

Akrep
Üzerinde yoğunlaştığınız konular, planlar veya projeler ne ise, tam anlamıyla dikkat ve konsantrasyon gerektiriyor. Hayatınızın diğer alanlarını hafifletip, bu işe odaklanmanızda fayda var.
Yay
Aşırı çalışma veya yoğun konsantrasyon gerektiren günlerdesiniz. Her ne kadar çok fazla gayret gösteriyor ya da yoruluyor olsanız da, günümüzde çalışmayana ödül yok malum.

Oğlak
Bugünlerde ön plana çıkan konular sizin için makul olacak şekilde halledilebilir veya gelişmeler tatmin edici olabilir. Gelişmelerden keyif alamaya çalışmalı ve iyimserliğinizi korumalısınız.

Kova
İkili ilişkilerinizde yaşanan sorunlara yeterli ilgiyi göstermemenize rağmen, belli bir noktada kalmasını ummanız gerçek durumla bağdaşmayabilir. Ya da karşı taraf da aynı şekilde düşünebileceği için işler daha da karışabilir.

Balık
Tartışmaya hevesli kişilerle karşılaşabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Sizi gergin ortamların içerisine çekmek isterlerse, tarafsızlığınızı veya sakinliğinizi korumanızda ve tartışmaları yatıştırmaya çalışmanızda fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder