Facebook Ailesi

Custom Search

18 Mart 2018 Pazar

Dinçer Güner 19-25 Mart 2018 Haftası Burçlar

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

20 Mart itibari ile Güneş burcunuza giriş yapıyor olacak. Önümüzdeki bir aylık sürecin önemli yeni başlangıçlar, girişimler yapmak için kullanabileceksiniz. Kendinizi daha net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Odaklanacağınız alan kendinizle ilgili konular olacaktır. Kişisel yeteneklerinizi daha rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz.

Bir çok işe başlamak için kendinizi oldukça motive hissedebileceksiniz. Bu sizler için bir nevi kış uykusundan uyanma zamanı olacak. Bu hafta Merkür Koç burcunda geri hareketine başlıyor ve tam üç hafta sürecek. Merkür bilgi, iletişim, bilgi alışverişi, her türlü yazılı ve sözlü iletişimi simgeler. Yine elektronik aletler, alım satım, sözleşmeler, gazeteciler, reklamcılar, hukukçular..vs Merkür yönetimi altındadır. Merkür geri giderken, söylemek istediklerimizi net olarak ifade etmekte zorlanabiliriz, yeni işlere başlamak yerine elimizde kalan işleri tamamlamak üzerine odaklanmak yerinde olacaktır. Lakin yeni başlayan ilişkiler, işlerin ömrü ya kısa ya da sorunlu, engelli devam eder. Yeni elektronik aletler alındığında sorunlar çıkabilir, çabuk bozulabilir veya çabuk pişman olabiliriz iki gün sonra yüzde 50 indirimli fiyatını farklı bir yerde gördüğümüzde. Yeni projeleri, yeni işleri, yeni atılımları Haziran ve sonrası zamana bırakmakta genel olarak fayda var.


Bu hafta Venüs ile Plüton arasında da gergin bir görünüm oluşacak. İş hayatınızda takıntılı davranışlardan uzak durun veya yöneticiniz, patronunuza kafayı fazla takmayın. Belki yanlış bir eleştiri alabilir ya da sinirinizi bozacak bir durum meydana gelebilir. Fakat fazla takılmayın işinizi yapmaya devam edin. İş ve kariyer konularınızda suçlayıcı davranışlardan uzak durmanızda yarar var. Eğer ki yalnızsanız olası partner seçiminizi iş ortamınızdan, müşterinizden veya iş bağlantılı kişilerden seçmemenizde yarar var. İş konularında mobinge maruz kalabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart’ta Güneş’in 12. evinize girmesi ile beraber yoğun ve yorucu geçen birkaç ayın ardından bir nevi dinlenme dönemine giriş yapıyor olacaksınız. Daha içe kapalı, kabuğunuza çekilmeye başlayabilir, zihninizi dinlendirecek konulara yönelebilirsiniz.

Bu dönem check uptan geçebilir, daha gizlilik içinde hareket etmeye meyilli olabilirsiniz. Zihninizi saran olumsuz ve kötü düşüncelerden arınabilir, hukuksal veya devletle ilgili konularınızı daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu bir aylık süreç sizler için bir nevi yavaşlama, sakinleşme, nefes alma, kendinize dönme, eğer iyi kontrol edilmezse depresyon gibi durumlara neden olabilir. Güneş’in bu seyahati yaşamı kontrol etme çabanızdan vazgeçin demesidir aslında. Bu süreçte uyku düzeninde aksaklıklar, ruhsal anlamda rahatsızlıklar, daralmalar söz konusu olabilir. Bu hafta Merkür Koç burcunda geri hareketine başlıyor ve tam üç hafta sürecek. 12. evinizde geri gidecek olan Merkür, kronik bir takım rahatsızlıkları tekrar nüks ettirebilir, uzun zaman önce kaybettiğiniz değerli eski bir eşyayı bulabilirsiniz veya çocukluk döneminize ait bir takım eşya ve resimler ortaya çıkabilir. Bu dönemde fikirlerinizi, düşüncelerinizi, projelerinizi başkaları ile paylaşmamaya özen gösterin, çalınabilir. Eski üzeri örtülmüş bir takım konular yeniden gün yüzüne çıkabilir, bir takım dedikodular canınızı sıkabilir. Ama güzel yanı da arkanızdan iş çeviren kişilerin işleri elinde patlayacaktır.

Bu hafta Venüs ile Plüton arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Fiziksel görüntünüzle ilgili bir durumu gereksiz yere takıntılı haline getirmeyin. Bu hafta fiziksel bir değişim yapmak, estetik olmak, saç renginizde majör değişimler yapmak içinde pek uygun değil. Bilmediğiniz, etmediğiniz karanlık yerlerde, sokaklarda tek başınıza çok fazla dolaşmayın. Özel hayatınızda da bir şeyleri takıntı haline getirmeyin. Cinsel sorunlar, cinsel problemler söz konusu olabilir. Birileri size şu dönem kendinizi değersiz hissetmenize neden olacak davranışlarda bulunabilirler ama çok da fazla sallamayın. Yurt dışı ve eğitim konularında da baskıcı, zorlayıcı, takıntılı bir şekilde davranmamaya özen gösterin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart’ta Güneş’in de 11. eve girmesi ile beraber önümüzdeki bir aylık süreçte odaklanacağınız konular hedefleriniz, sosyal ilişkileriniz, arkadaşlıklarınız olacak. Onlardan rahatça destek görebileceksiniz tabii bencilce yaklaşımlar sergilemediğiniz sürece. Organizasyonların davetlerin aranan kişisi siz olacaksınız.

Daha çok sosyalleşecek, partiler, düğünler, konserler, aktivitelerde, kalabalık gruplarla geçebilecek zamanınız. Bu hafta Merkür Koç burcunda geri hareketine başlıyor ve tam üç hafta sürecek. 11. evinizde geri gidecek olan Merkür’ün etkilerini sosyal ve arkadaşlık ilişkilerinizde, iş hayatından kazandığını gelirlerde, idealleriniz ile ilgili konularda hissetmeye başlayacaksınız. Arkadaşlarınız ile iletişimde zaman zaman aksaklıklar, yanlış anlamalar meydana gelebilir, bilgiler farklı bir şekilde dilden dile dolaşabilir. Yardım edeceğiniz veya yardım alacağınız bir konu ile ilgili gelişmeler sandığınızdan çok daha yavaş gelişebilir, pürüzler oluşabilir. Bu ay maaş bordronuzu da dikkatle incelemenizi öneririm. Ödemelerde muhasebesel bir hata ortaya çıkabilir. Arkadaşlarınızın doğum günü için alacağınız hediyede karışıklık çıkabilir. İşte Merkür bu tarz pürüzler çıkarmak için kollarını sıvamak üzere!

Bu hafta Venüs ile Plüton arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Özellikle kadın arkadaşlarınızla aranızda hırs, rekabet gibi durumlar olursa bundan uzak durmanızı tavsiye ederim. Arkadaşlarınız sizi veya siz arkadaşlarınızı bu hafta takıntılı bir şekilde sahiplenebilirsiniz. Bu hafta kredi çekmek, borç almak ve vermek, maddi anlamda risk almak için pek de uygun değil açıkçası. Arkadaşlarınızın sağlık sorunları ile yakından ilgilenmeniz gerebilir. Sizi kötü yola çekebilecek, kötü fikirli, niyetli kişilerden bu hafta uzak durun. Eğer ki yalnızsanız partnerinizi dost, arkadaş çevrenizden pek seçmemeye özen gösterin. Katılabileceğiniz kalabalık gruplar ya da organizasyon, eğlence yerlerinde tanışacağınız kişilere gönlünüz kayabilir, yeni birileri ile tanışabilirsiniz

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart itibari ile önümüzdeki bir ay boyunca hayatınızın odak noktası işe ve kariyerinizi ilgilendiren konular olacaktır. Bu konulardaki stres yavaş yavaş ortadan kalkıyor ve kimliğinizi daha rahat ve net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Önemli olan bu süreçte hedef belirlemek olacaktır. Her zaman üstlerinizin, yöneticilerinizin dikkatini çeker pozisyonda olacaksınız.

Bu hafta Merkür Koç burcunda geri hareketine başlıyor ve tam üç hafta sürecek. 10. evinizde geri gitmeye başlayacak olan Merkür’ün bazı minik uyarılar var! Mesela 16 Nisan’a kadar iş değiştirme planlarınızı ertelemeniz, iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda sözleşme imzalayacaksanız eğer maddeleri dikkati bir şekilde okumalısınız. Üstlerle iletişimde zaman zaman aksaklıklar, yanlış anlamalar meydana gelebilir. Kalabalık gruplar ve topluluk önünde kendimizi ifade ederken zorlanabilir, işle ilgili beklediğiniz ödül veya başarılarda gecikme olabilir. İşinizle ilgili yazışmalarda dikkatli olmalısınız. Özellikle üstlerinizle olan yazışmalar farklı yerlere gidebilir. Eski iş yeri yöneticileriniz ile de bir araya gelebilirsiniz. Bir de en olası etkisi bilgi hırsızlığının artmasıdır.

Bu hafta Venüs ile Plüton arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Ortaklık ve partner ilişkilerinde ise zorlayıcı etkiler söz konusu olacak. Eşinizin veya ortağınızın üzerinde baskı kurmayın, gereksiz kıskançlık veya kaprislerle onları hayattan soğutmayın. İkili ilişkilerde intikam ve hırs duygularından uzak durmanızda yarar var. Eğer ki hayatınızda kimse yok ise, partneri iş ortamınızdan seçmemeye özen gösterin. İkili ilişkiler, özel hayattan gergin etkiler söz konusu. Varsa partneriniz aldatmamaya özen gösterin. İlişkiler olası küçük bir hatayı gereksiz yere çok fazla büyütmeyin. Bu hafta ortaklık kurmak için de pek uygun değil.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Güneş’in 20 Mart’ta Koç burcuna geçişi ile beraber önümüzdeki bir aylık süreçte odaklanacağınız konular iletişim, pazarlama, tanıtım, reklam, yayıncılık ve seyahatler üzerine kurulu olacaktır. Her türlü tanıtım faaliyetlerini yapmak için harika bir süreç. Bu bir aylık dönemde sıkça seyahatlerde gündeme gelebilecektir, tatil yerlerine bakabilir, planlar yapabilirsiniz.

Yurt dışı ile ilgili konularda da şans genel anlamda sizden yana olacak. Bu bir aylık dönemde vize ve pasaport gibi işlemlerinizde halledebilirsiniz. Bu hafta Merkür Koç burcunda geri hareketine başlıyor ve tam üç hafta sürecek. 9. evinizde geri gidecek olan Merkür, olası yapacağınız tanıtım ve pazarlama etkinliklerinden yeteri kadar verim elde edememenize neden olabilir. Eğer seyahate çıkacaksanız biletinizi tekrar kontrol edin, Merkür retrolarında sıkça rastlanan bir durum ise bagaj fişlerinin karışması veya bavulların kaybolmasıdır dikkat etmekte yarar var. Bu tarih aralığında başladığınız eğitimleri, kursları devam ettirmekte zaman zaman zorlanabilirsiniz. Eğer ithalat ve ihracat işleri ile ilgileniyorsanız sipariş alışverişlerinde, ödemelerde gecikmeler meydana gelebilir, mailing sorunu yaşayabilirsiniz. Eğer öğrenci iseniz sınav zamanı kafanızı toplamakta zorlanabilir veya sınav kağıdınızın değerlendirmesinde hatalar olabilir.

Bu hafta Venüs ile Plüton arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Özellikle sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Diz, diş, deri, kemik, böcek sokmalarına karşı. İş ortamınızda sizin kontrolünüz dışına değişimler meydana gelebilir. Özellikle kadın iş arkadaşlarınızla aranızda rekabet, hırs, yarış gibi durumlar oluşabilir. Belki de bu hafta bir check up programından geçebilirsiniz. Beslenme şeklinizi yeniden düzenlemeniz gerekebilir. İşi ortamınızda, birlikte çalıştığınız kişilere karşı takıntılar oluşturabilir, kolay kolay hataları affedemeyebilirsiniz.


Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Güneş önümüzdeki bir aylık süreçte 8. evinizde ilerleyecek. Bu da borç, kredi, ödemeler, alacak ve verecek konuları, miras gibi konulara işaret etmektedir. Para özellikle yaşamınızın kilit noktasını oluşturacak, kredi çekebilir, yatırım yapmak için zaman kollayabilirsiniz.

Yalnız bu bir aylık süreçte yaşamı ve hayatı daha çok kriz bölgesi gibi algılayabilirsiniz. Sürekli çözülmesi gereken sorunlar, problemlerle de uğraşmanız gerekebilir. Biraz yorulabileceğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz. Bu hafta Merkür Koç burcunda geri hareketine başlıyor ve tam üç hafta sürecek. 8. evinizde geri gidecek olan Merkür, finansal konularla ilgili bir takım kararlar vermeden önce detaylı bir şekilde iyice düşünmek gerektiğine işaret etmekte. Ayrıca ödemeler yanlış yerlere gidebilir, kredi kartınızı kaybedebilirsiniz. Geçmişe unuttuğunuz bir takım borçlar, ödemeler gündeme gelebilir. Miras konuları gündemde olanların bazı karışıklıklar olabilir, beklediğiniz ödemelerde gecikmeler olabilir, banka işlemlerinde hatalar meydana gelebilir. Bankamatik kartınızı yutabilir mesela. Eğer ortaklık gerektiren işler yapıyorsanız bu Retro zamanı gelirlerde azalmalar oluşabilir.

Bu hafta Venüs ile Plüton arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Özel hayatınızdaki kişiye karşı takıntılı davranışlardan uzak durmalı, rastgele cinsel yaşamdan uzak durmalısınız. Varsa çocuklarınıza karşı daha sakin ve anlayışlı olmanızda fayda var. Bu hafta yeni birileri ile tanışabilirsiniz. Yalnız kalbinizi açacağınız kişiyi dikkatli seçmelisiniz. Size gelecek işaretleri yanlış değerlendirmemelisiniz. Paranızı borsa ya da şans oyunlarında çarçur etmemeye de özen gösterin. Bu hafta biraz daha hobilerinize yönelmelisiniz. Hayatın keyifli yanlarını daha çok görmeye özen göstermenizde yarar var.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart’ta Güneş’in de 7.evinize girmesi ile beraber önümüzdeki bir ay boyunca odaklanacağınız konular ilişkiler, ortaklıklar ve partneriniz olacaktır. Yeni iş ortaklıkları gündeme gelebilir, imzalar atabilir, evlilik teklifi gelebilir, nişan gibi işlere girişebilir ya da yaşamınızda biri yok ise birileri ile tanıştırılabilirsiniz.

Tek başınıza hareket etmeniz bu bir aylık süreçte zor olacaktır. Umduğunuz tüm destekleri de istediğiniz anda bulabileceksiniz. Bu hafta Merkür Koç burcunda geri hareketine başlıyor ve tam üç hafta sürecek. 7. evinizde geri gidecek olan Merkür, partnerinizle veya ortağınızla aranızda iletişim problemleri ortaya çıkarabilir. Bu herhangi birinizin seyahatte iken cep telefonu ile ilintili bir problem olabileceği gibi, birbirinizi yanlış anlamadan kaynaklı sorunlarda olabilir. Eğer evlilik tarihinizin Merkür’ün geri gideceği tarihlerden birinde ise evlilikle ilgili hazırlıklarda bir takım aksilikler, unutkanlıklar, gecikmeler meydana gelebilir. Asıl size düşmanlık besleyenlerin kim olduklarını belirlemekte yanlışlıklar yapabilir, yanlış anlamalar yüzünden suçsuz kişilerle münakaşa içine girebilirsiniz. Bu süreçte yeni ortaklıklar için adımlar atmak, sözleşmeler imzalamak için şartlar ve koşullar çok uygun olmayabilir.

Bu hafta Venüs ile Plüton arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Evinizde, ailenizle ilişkilerinizde takıntılı davranışlardan uzak durmanızda yarar var. Bu hafta ev içinde boya, badana gibi işlere girişmek için pekte uygun bir zaman değil. Ailenize ya da birlikte yaşadığınız kişiye karşı baskı kurmayın, davranışlarınız biraz daha yumuşak ve sabırlı olmasına özen göstermenizde yarar var. Yalnız aileniz ve partneriniz arasında kalabilir, dengeleri kurmakta da zorlanabilirsiniz bu hafta!

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile beraber bir ay boyunca odaklanacağınız konular iş konuları, günlük işleriniz ve sağlığınıza ilişkin konular olacaktır. Hayatınızın bu konularını yönetmek için kolları sıvayabilirsiniz. Oldukça yoğun bir iş dönemine giriyorsunuz. Bu kadar iş peşinde koştururken sağlığı da ihmal etmemelisiniz.

İş değişikliği, yeni müşteriler, yeni projeler zamanı sizler için. Aslında genel anlamda tablo olumlu olmakla beraber sizlerde iş ile ilgili konularda yoğun bir tatminsizlik duygusu sarabilir. Keza bu dönem check up yaptırmak, sağlığınızla ekstradan ilgilenmek, kişisel gelişim çalışmalarına katılmak için de uygun bir süreç. Bunun yanı sıra diyet ve spora başlamak için de keza öyle. Bu hafta Merkür Koç burcunda geri hareketine başlıyor ve tam üç hafta sürecek. 6. evinizde geri gidecek olan Merkür’ün sizlere bazı uyarıları olacaktır. Öncelikle iş yerinizde ve çalışma ortamınızda bilgisayarlarınızı yedeklemenizi öneririm. Bu süreçte iş yerinde kullanılan elektronik cihazlar birden sapıtabilir. İş arkadaşlarınız ile aranızda yanlış iletişimden kaynaklı ciddi sorunlar baş gösterebilir. Bu dönem eski iş başvurularınızı gözden geçirmek, cv’nizi yeniden düzenlemek, elinizdeki işleri tamamlamak için harika bir zamandır. Ama yeni işlere başlamak pek talihli bir şekilde seyretmeyebilir. Sağlıkla ilgili konulara yine bu dönem dikkat etmek yerinde olacaktır. Eski kronik bir takım rahatsızlıklarınız yeniden ortaya çıkabilir. Günlük işlerinizi halletmeye çalışırken trajikomik aksaklıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Bu hafta Venüs ile Plüton arasında da gergin bir görünüm oluşacak. İş ilişkilerinizde baskıcı ve takıntılı olmamaya özen gösterin. Özellikle müşterilerinize karşı daha anlayışlı ve yumuşak davranmaya özen gösterin. Komşularınız, kardeşleriniz, kuzenlerinizle de kapışmamaya özen gösterin. Bu aralar sizleri yeni birileri ile tanıştırmak isteyebilirler ama planlar pek de istenildiği gibi ilerlemeyebilir. Bu hafta estetik yaptırmak, stilinizde ve dış görünüşünüzde bir şeyleri değiştirmek için pek uygun olmayabilir açıkçası.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile beraber önümüzdeki bir ay boyunca odaklanacağınız konular aşk ve çocuklarla ilgili konular olacaktır. Bugün ve takip eden bir ay boyunca sizlere aşk var! Elbette sizler aşırı tüketici davranmadığınız sürece ancak kalıcı olabilecektir. Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanızda bu bir aylık süreci değerlendirebilirsiniz.

Yaratıcılık, sahne, organizasyon işleri ile ilgileniyorsanız işlerinizin en yoğun olacağı bir süreç olacak sizler içinde. Bu hafta Merkür Koç burcunda geri hareketine başlıyor ve tam üç hafta sürecek. 5. evinizde geri gidecek olan Merkür, öncelikle aşk meşk konularında kafanızın biraz karışmasına sebep olacak. Karar verme mekanizmanızı doğru dürüst çalışmayabilir eğer bir seçim yapacaksanız doğru analiz edemeyebilirsiniz. Ani başlayan aşklar aynı hızda bitebilir, şaşkına uğrayabilirsiniz. Seyahat planlarınızda aksaklıklar oluşabilir. Çocuklarla iletişimde zorluklar yaşayabilirsiniz. Biliyorum fazla gamlı baykuşluk yaptım ama elimde değil ne yazık ki… Bu Merkür gerilemesinin bir diğer etkisi de eski aşklarınızın yeniden hortlaması olabilir. Onlardan mail, sms..vb haberler alabilir, haklarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Bir de unutmadan bu gerileme sürecinde riskli yatırımlardan ve işlerden uzak durmakta fayda var. Flört ettiğiniz kişi sayısı çok ise gönderdiğiniz mesajlara dikkat edin! Yanlış kişiye yanlış mesajlar gitmesin.

Bu hafta Venüs ile Plüton arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Parasal anlamda hiçbir konuyu takıntı haline dönüştürmeyin. Ödemelerde gecikmeler söz konusu olabilir. Para yüzünden kimseyle aranızı bozmayın, hele ki özel hayatınızdaki kişilerle hiç. Bu hafta keyif, zevk-i sefa için daha çok para harcayabilirsiniz. Maddi anlamda yatırım yapmak, paranızla risk almak için de pek uygun değil. Değerli eşyalarınıza göz kulak olun, kaybetmeyin veya çaldırmayın. Eğer yalnızsanız bu hafta başlayan ilişkiler biraz daha cinsel temalı olabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Güneş’in 20 Mart’ta Koç burcuna geçişi ile beraber bir ay boyunca odaklanacağınız konular aile, yuva, yerleşim, yaşadığınız yer ile ilgili konular olacaktır. Kendinizi bu alanlarda çok daha rahat bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Bu bir aylık süreçte yer değiştirmek, ev değiştirmek, taşınmak, arsa, ofis işleri ilgilenmek için çok uygun bir dönem.

Bu hafta Merkür Koç burcunda geri hareketine başlıyor ve tam üç hafta sürecek. 4. evinizde geri gidecek olan Merkür, eviniz içinde kullandığınız elektronik aletlerde bir takım sorunlar, arızalar çıkarabilir. Evinizde kullandığınız bilgisayar, laptop, mutfak gereçleri, kumandalar, televizyon, müzik seti…vs de bir takım arızalar oluşabilir. Aile içinde özellikle kelimeler havada uçuşabilir. Herkes başka telden çalar ve bireyler birbirini anlamakta zorlanabilir, yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Bu süreçte ev değiştirmek, yeni ev almak için çok uygun değildir. Geleceğe yönelik yaptığınız planlar sürekli değişebilir, kafanız karışık olabilir.

Bu hafta Venüs ile Plüton arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Eğer yalnızsanız bu hafta başlayan ilişkiler daha ihtiraslı ve tutkulu olacaktır. Yalnız ailenize karşı inatçı ve dik kafalı bir şekilde davranmamaya özen gösterin. Birilerine karşı sevgi ve nefreti bir arada hissedebilirsiniz. Kalbinizi yanlış insanlara açabilir ve zarar görebilirsiniz. Sevginizi gösterirken takıntılı ve baskıcı bir tavır sergileyebilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Güneş 20 Mart’ta Koç burcuna geçiş yapıyor. Öncelikle internetle ilgili projeleriniz var ise web sitesi yaptırmak, internet üzerinde satış işlemleri için gayet uygun bir süreçte olacaksınız. Bunun yanı sıra eğitime başlamak, kursa gitmek, seminerlere katılmak veya vermek için de oldukça güzel bir dönem. Yalnız bu süreçte komşularınızla gereksiz atışmalara girişmeyin, kardeşlerinizle de aranızı iyi tutun, kavga etmeyin.

Bu hafta Merkür Koç burcunda geri hareketine başlıyor ve tam üç hafta sürecek. Her türlü iletişim aracını kullanırken dikkatli olmanız konusunda uyarılarda bulunmakta, yanlış kişilere, yanlış mesajlar, mailler gitsin istemezsiniz. Bilgi yanlışlıkları ortaya çıkabilir, bilgiler karışabilir. Bu etki aynı şekilde kardeşler ve komşularınızla ilişkilerde de aksaklıklar ve yanlış anlamalar oluşturabilir. Özellikle bu tarihler arasında seyahat planları olanlar, seyahat öncesi ve bilet bavul kontrollerini dikkatli bir şekilde yapmalarını önerebilirim. Yanınıza aldığınızı sandığınız bir şeyleri almadığınız için keyfiniz kaçabilir. Özelikle bu gerileme döneminin favorisi bavulların kaybolmasıdır. Bu yüzden bagaj fişinize sahip çıkınız ki sonradan zor duruma düşmeyin. Kısacası ne kadar iyi organize o kadar iyi Merkür Retrosu! Merkür gerilerken başladığınız eğitimleri yarıda bırakabilir, okumaya başladığınız kitapları bitirmekte zorlanabilir veya içeriğini hemen unutabilirsiniz.

Bu hafta Venüs ile Plüton arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Sevgi, aşk, meşk konularında şansınız pek yaver gitmeyebilir. Size karşı birileri takıntılı davranabilir. Bu hafta ilişkiler çok platonik düzeyde kalabilir. Kendinizi psikolojik anlamda çok rahat hissetmeyebilirsiniz. Sağlık anlamında da özellikle genital bölge, üreme organları, yumurtalıklar hassas olabilir, kolay rahatsızlanabilirsiniz. Özel hayatınızda bir şeyleri paranoya yapabilir ve partnerinizi de çok kolay bir şekilde yorabilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart’ta Güneş’in de 2. evinize girmesi ile beraber, önümüzdeki bir ay boyunca odaklanacağınız konular finansal konular ve bunların yönetimi, idaresi üzerine olacaktır. Sürpriz ve beklenmedik kazançlar gelebilir. Yalnız harcamalarınızı da denetim altına almanız önemli olacaktır. Bu bir aylık süreçte finans konuları hayatınızın odak noktası haline gelecek.

Bu hafta Merkür Koç burcunda geri hareketine başlıyor ve tam üç hafta sürecek. 2. evinizde geri gidecek olan Merkür finansal konularda dikkatli olmanız konusunda sizleri uyarmakta. En basitinden yaptığınız alışverişlerde fişinizi kontrol edin. Aslında almadığınız bir şeyin ücretini mi ödemişsiniz veya alışverişlerde para üstünüzü dikkatlice sayarak alın. Bu geri hareketin en güzel etkisi aslında daha önce kaybettiğiniz bir eşya tekrar ortaya çıkabilir, bulabilirsiniz. Finansal konularla ilgili hayatınızın akışını değiştirecek bir takım konuları 16 Nisan ve sonrasına bırakmakta aslında fayda var. Sonradan pişman olmamak için! Kazancınızı ilgilendiren konularla ilgili önemli görüşmeler, fikir alışverişleri, konuşmalar gündeme gelebilir. Bu dönem özellikle elektronik alışverişlerde dikkatli olmakta fayda var. Aldığınız eşya eve geldiğinizde çalışmayabilir, montaj gerektiren bir şey ise parçası eksik çıkabilir. Bunlar hep Merkür’ün cilveleri aslında.

Bu hafta Venüs ile Plüton arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Dostlarınızla aranız parasal meselelerden dolayı açılabilir veya arkadaşlarınızla aranıza karşı takıntılı, baskıcı bir şekilde davranabilirsiniz. Bu hafta tahammül seviyeniz biraz daha düşük olabilir. Arkadaşlarınızın tavır ve davranışları sizi rahatsız edebilir ya da sizi haksız yere eleştirebilirler. Eğer ki hayatınızda kimse yoksa, arkadaşlarınızın tanıştıracağı kimlerle küçük kaçamaklar yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder