Facebook Ailesi

Custom Search

3 Mart 2018 Cumartesi

Dinçer Güner 5-11 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumu


Enerjisi yüksek, heyecanlı, hareketli bir hafta!

Bu hafta hem Venüs hem de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak ve Mars ile Uranüs arasında da destekleyici bir görünüm meydana gelecek. Gökyüzünde motivasyon, canlılık, enerji, hızlı hareket etme, çözüm odaklı olma zamanı başladı. İşte ayrıntıları...

Kolay kolay yerimizde duramayacağız, her şeyi büyük bir hız, yaratıcılık ve pratiklikle halletmeye çalışacağız. Tabii bu dönem bu kadar hız ve yüksek enerji, sakarlıkları, kazaları, dikkatsizliği de beraberinde getirmekte, dikkatli olmakta fayda var.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Retrosu ileri gitmesi derken toplamda 14 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu döneme kadar size her türlü bilgi, iletişim, anlaşma, sözleşme ile ilgili konularda destekler sağlayacaktır. İletişim yeteneklerinizi daha etkin ve aktif bir şekilde ortaya koymanız için size destek olabilecektir.


Kendinizi çok daha iyi bir şekilde ifade edebilecek, daha hızlı düşünebilecek ve çözüm odaklı olabileceksiniz. Merkür sayesinde daha çok okuyabilir, araştırabilir, hayatınızda iletişim ve teknoloji ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Yeni iletişim aletleri satın alabilir, sözleşme, imza ön plana çıkabilir. 7 Mart’ta da Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bol bol aşk için vaktiniz olacak. Fiziki anlamda değişiklikler yapmak, saçınızın stilini ve rengini değiştirmek için ideal zamanlar olacak. Herhangi bir estetik müdahale için de uygun dönemde olacaksınız. Hayata daha çok sevgi penceresinden bakabilecek, sevimlilik maskesini uzun süre üzerinizde taşıyabileceksiniz.

Bu hafta Mars ile Uranüs arasında da bir görünüm meydana gelecek. İncir çekirdeğini doldurmayacak durumlar yüzünden özel hayatınızı kaosa çevirmemeye özen gösterin. Kumar, borsa ve büyük paralarla ilgili risklere girmek için hiç uygun bir hafta değil. Rastgele cinsel teklifler, cinsel içerikli görüşmeler gündeminizde yer alabilir. Varsa çocuklarınızın hayatına ilişkin beklenmedik, çok acil ve ani kararlar almanız gerekebilir. Bu onların eğitim veya sağlıkları ile ilgili olabilir.

Beklenmedik ve sürpriz karşılaşmalarla, sürpriz aşklar gündeme gelebilir. Yalnız dikkat edin, bu hafta çok hızlı başlayacak aşklar aynı hızda sona da erebilir. Yurt dışı, uluslararası işler, yabancılar, eğitim ile ilgili konularda daha cesur ve korkusuz adımlar atabileceksiniz. Bu alandaki tüm girişimleriniz için destek bulabileceksiniz. Sürpriz, hesapta olmayan, ama bir o kadar keyifli bir seyahatte gündeme gelebilir.


Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Retrosu ileri gitmesi derken toplamda 14 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Merkür hayatınızda görünmeyen noktalarında seyahat edecek. Bu süreçte yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir, sık sık arkanızdan fısır fısır konuşan insanların varlığına şahit olabilir, bilgi alışverişlerinde sıkıntılar meydana gelebilir.

Kendinizi yeteri kadar iyi ifade edememekten, anlaşılmamaktan yakınabilirsiniz. Eğer yaratıcılık gerektiren işlerde çalışıyorsanız nispeten daha şanslı olabileceksiniz. Bu dönem içe dönüp kendinizi daha çok sorgulayabilirsiniz. Bu dönem içinizdekileri kağıda dökmek, hayatınızın artılarınız ve eksilerini karşılaştırabilirsiniz. 7 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Tembellikle harekete geçip geçmeme arasında sıkışıp kalmaya işaret etmektedir. 12. Evinizde ilerleyecek olan Venüs, bu dönemde yapacağınız hırsların özellikle sağlığınıza zarar verebileceğine de işaret etmekte. Ruhunuza iyi gelecek, sizi ruhsal anlamda sakinleştirecek eylemlere yönelmenizde fayda var. Bu dönem bağışıklık sisteminiz çok kuvvetli olmayabilir ve çok sık hastalıklara yakalanabilirsiniz. Bu dönem sizin için biraz sıkıcı bir durum. Sizden güçlü düşmanlarla, arkanızdan iş çeviren nankör kişilerle uğraşmanız gerekebilir. İlişkiler anlamında sizi yalnızlığa ve içe kapanmaya itebilir. Bir ilişki içinde iken bile kendinizi yalnız hissedebilir, gereksiz kıskançlıklar, kaprislerle ilişkinizi yorabilirsiniz.

Bu hafta Mars ile Uranüs arasında da bir görünüm meydana gelecek. Ailenizle ilgili sizi şok edebilecek bir konu ile de karşı karşıya kalabilirsiniz. Aile içinde ani tartışmalardan kaçının. Kiracı iseniz ev sahibiniz dellenip evden çıkmanızı isteyebilir de, evinizde sigortalar ve elektrik, elektronik teçhizatında problemlerde oluşabilir, dikkatli olun. Evden çıkarken ocağı, yanıcı olan her şeyi söndürüp çıktığınızdan emin olun. Ev içinde hiçbir şeyi riske atmayın. Öncelikle sağlığınıza, tansiyonunuza bu hafta dikkat etmenizde yarar var. Evinizde elektronik aletlerde sıkıntılar söz konusu olabilir. Bu etkileşimin olası iyi yanı finansal konularda, kredilerle ilgili konularda daha cesur, korkusuz harekete geçebilir, yatırımlar yapabilir, daha fazla kazanmak için cesaretli bir şekilde adımlar atabilirsiniz. Ev almak, kredi çekmek, yatırımlar yapmak için uygun bir hafta.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Retrosu ileri gitmesi derken toplamda 14 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Sizleri daha aktif, dışa dönük, eğlenceli ve hareketli yapabilecektir. Özellikle sosyal çevrenizde, arkadaşlarınız arasında fikirleriniz ile oldukça ön plana çıkabilecek, sözü dinlenen kişi olabileceksiniz.

Arkadaşlarınızda fikirsel anlamda destek olmanız gerekebilir. Arkadaşlarınızı organize etme görevi size kalabilir bu hafta itibari ile. Özellikle sizden yaşça küçük kişilerin sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Yalnız zaman zaman arkadaşlarınızdan bencil olduğunuz yönünde eleştiriler alabilir, kendi fikirlerinizi baskıcı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yeni çevrelere girebilir, yeni insanlarla bol bol tanışabilirsiniz. 7 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Süper sosyal olabileceğiniz, arkadaşlık ilişkilerinizde canlanma meydana geleceği, partilerin, davetlerin aranan ismi olabileceksiniz. Bazılarınız sosyal yardımlaşma kulüplerinde aktif görevler alabilecekken, bazılarınız ise iş hayatından kazandıkları gelirleri arttırmanın yollarını arayacaklar.

Bu hafta Mars ile Uranüs arasında da bir görünüm meydana gelecek. Trafikte kazalara, sosyal yaşamınız içinde iletişim kazalarına da dikkat etmenizi tavsiye ederim. Özellikle bu hafta aracınızla hız yapmamaya özen göstermelisiniz. Yalnız bu süreçte daha çok okuyabilir, araştırabilir, yazılarda yazabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızın şifreleriniz kaybolabilir, kırılabilir. Duyacağınız her habere hemen atlamayın. Kuzenleriniz, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi geçinmeye bakın, kimseyle kapışmayın, sakinliği elden bırakmayın.

Evliliğinizde veya ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle mücadele etmeniz gereken koşullar oluşabilir. Ev, yuva, aile yer değiştirme koşulları gündeme gelebilir. Ama biraz daha sabretmeniz de yarar var. Ekim ayı gökyüzü bu konular için çok daha uygun olacaktır. Hafta boyunca partner veya ortağınızla beraber, birbirinizi cesaretlendirerek ortak başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz.


Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Retrosu ileri gitmesi derken toplamda 14 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. İş, kariyer hayatınızda fikirleriniz ve düşünceleriniz ile ön plana çıkabileceksiniz. İş hayatınızda hızlı düşünüp, hızlı karar verip, çözüm odaklı olabileceksiniz.

Yalnız bu dönemin handikapı sanırım hızlı ve aceleci davranmak sorunlara yol açabilir. Bu yüzden önemli kararlardan önce nefes alıp, iyice düşünmeye özen göstermekte yarar var. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda anlaşmalar, sözleşmelerin gündeme gelebileceği gibi eğer iş arayışı içindeyseniz bu dönemde sık sık iş görüşmelerine gidebilirsiniz. 7 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. İş ve kariyerinize ilişkin konularda sizleri keyifli gelişmeler bekliyor olacak. Kuracağınız samimi ilişkiler iş hayatında daha hızlı ilerlemenize yardımcı olabilecektir. Kendinizi daha rahat ortaya koyabilecek ve direk tavırlı olabileceksiniz bu tarihe kadar. İş görüşmelerine gitmek için olumlu bir zaman.

Bu hafta Mars ile Uranüs arasında da bir görünüm meydana gelecek. Para ile ilgili mevzularda şaşırtıcı, büyük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik büyük bir hediye, beklenmedik bir terfi, iş teklifi veya sevgilinizden sizi çok şaşırtacak bir sürpriz olabilir. Ama Mars adama harcatır da! Beklenmedik bir para ödemesi yapmanızda beklenebilir sizden. Bu hafta siz iyisi mi cep telefonunuza, cüzdanınıza, tabletinize sahip çıkın çaldırmayın veya bozulmasın.

Kariyerinizle ilgili sürpriz sizi sevindirecek olan bir gelişme söz konusu. Ani bir terfi, yükseliş veya koşulların şartların çok daha iyi olduğu bir iş teklifi söz konusu olabilir. Kendinizi daha iyi hissetmek adına adımlar atabilirsiniz. Mesela diyete başlayabilir, spora başlayabilir, sağlığınızı daha iyi bir konuma getirecek radikal bir takım adımlar atabilirsiniz. Finansal açıdan riskler almak, cesaretli adımlar atmak için de gayet uygun bir hafta.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Retrosu ileri gitmesi derken toplamda 14 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Yolculuklar hayatınızda ön planda olabilecek. Bunun yanı sıra önemli, mevki sahibi kişilerle daha sık bir şekilde bir araya gelebilir, onlardan önemli tavsiyeler alabilirsiniz.

Yeni bir şeyler yazmaya başlamak, yeni bir eğitime başlamak için de keza uygun bir süreç olacak sizler için. Bazılarınız hukuksal konularla ilgili bol bol yazışmak durumunda kalırken, bazılarınız ise resmi evraklarla çok fazla boğuşmak durumunda kalabilirler. Bu dönemde yine sınavlara katılabilir, bazılarınız ise bitirme belgeleri..vb ile ilgilenebilirsiniz. Bazılarınız pasaport, vize gibi işlemlerle uğraşabilirler. 7 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Yabancılar veya sizden uzakta kişilerle daha fazla iletişim ve ilişki içine girebilirsiniz. Eğer yalnızsanız sizden uzakta yaşayan biri ile flörtleşebilirsiniz veya bu kişi yabancı asıllı bir kişi olabilir. Bu tarihe kadar vize ve pasaport işlemlerini halledebilir, eğitimle ilgili konulara yönelebilir, uzak akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Bu hafta Mars ile Uranüs arasında da bir görünüm meydana gelecek. Önemli bir ameliyatın göstergesi olabilir, eğer haritanızda bu konum buna işaret ediyor ise. Bir diğer etki bu günlerde daha korkusuz, düşünmeden harekete geçip, ani kararlar alıp uygulama riski. Özgürlük teması bu günlerde daha çok vurgulanabilir. Kazalara, çarpmalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmakta fayda var. Sabır dereceniz sıfırın altında olabilir. Dikkat, ani öfke patlamalarından kaçınmakta fayda var. Çok kolay bir şekilde risk almaya eğilimli ve yatkında olabilirsiniz.

Tepkilerinizi ortaya koyarken daha ölçülü olmaya dikkat edin. Şehir dışında veya uzakta yaşayanlarla, akrabalarınızla, eğitmenlerinizle tartışmalardan kaçınmanızda yarar var. Yaşamınızda bu hafta gündeminiz çok hızlı bir şekilde değişebilir. Beklenmedik ve sürpriz seyahatlerde söz konusu olabilir. Bu yüzden bavulunuzu hazır tutmanızda yarar var.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Retrosu ileri gitmesi derken toplamda 14 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Başkalarına ait kazançlar, banka işlemleri, ortaklaşa kazançlardan elde edilen gelirlerle ilgi konularda daha çok araştırma yapabileceğinize, fikir alabileceğinize bu alanlarla ilgili sözleşmelerin, anlaşmaların, imza gerektiren konuların öne çıkabileceğine işaret etmekte.

Eğer ortaklık gerektiren bir iş yapıyorsanız, kazançlarınızı arttırmanın zekice yollarını bulabilirsiniz. 7 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Başkalarına ait maddi kaynaklardan daha kolay yararlanabilecekken, ortaklaşa bir takım işleriniz var ise bu tarihe kadar gelirleriniz artabilir. Bankadan kredi çekmek için bir takım araştırmalar içine girebilirsiniz. Paranızı biraz daha sağlıkla ilgili konular, güzelleşmek, estetik gibi konulara harcarken ilişkiler alanında ise bencillikten doğan krizlerle uğraşmanız gerekebilir.

Bu hafta Mars ile Uranüs arasında da bir görünüm meydana gelecek. Öfkeyle kalkan zararlı oturur sözünü akıllara getiriyor. Sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. Riskli girişimlerden uzak durmakta fayda var. Hayata karşı bu günlerde biraz isyankar olabilirsiniz. Kontrolünüzün dışında gerçekleşebilecek kayıplara işaret ettiği gibi kazalara karşı da dikkatli olmanızda yarar var. Bu sizi psikolojik anlamda zorlayabilir, panik atak, anksiyete gibi durumlarınız var ise tetiklenebilir. Yalnız güzel yanı ise bilinç anlamında yaşamınızda artık bir şeylerin çok net bir şekilde farkına varabilirsiniz. Hiç ummadığınız birinin düşmanlığı veya kötülüğü ile de karşılaşabilirsiniz.

Özellikle lüks tüketim için harcayacağınız para biraz fazla olabilir. Mali anlamda müsrifliğin dibine vurabilirsiniz. Kesenin ağzını çok fazla açmamaya özen göstermenizde yarar var. Bir de bu hafta eskiden kaybolan eşyalarınızı bulabilirsiniz. Eğer yalnız iseniz bu hafta kendinizi daha flörtöz hissedebilir, birileri ile oynaşabilirsiniz. Evinizde, yuvanızda aniden değişime gitmek isteyebilirsiniz. Evinizde kendinizi daha özgür hissettirecek girişimlerde bulunabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Retrosu ileri gitmesi derken toplamda 14 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. İlişkiler, anlaşmalar, sözleşmeler sık sık gündemde olabilecek. Bunun yanı sıra düşmanlarınızı çok daha net bir şekilde görebilecek, onlarla daha etkin bir şekilde mücadele edebileceksiniz.

Bu süreçte partnerinize sık sık fikirleriniz ve düşünceleriniz için destek vermeniz gerekebilir. Tek handikapı, hızlı ve düşünmeden yapacağınız hareketler ve kararlar partneriniz veya ilişki içinde olduğunuz kişi tarafından sert bir şekilde eleştirilmenize neden olabilir. 7 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. İlişkilerde romantizm zamanı başlıyor. Tabi bunun yanı sıra minik kaprisler, kıskançlıklarda meydana gelebilir. Ay sonuna kadar yalnız olanlar ciddi ilişkilere başlayabilirler, olası ortaklıklardaki veya ilişkilerindeki sorunların üstesinden rahatça gelebilirler. Bu dönem partner veya ortağınız biraz çocukça biraz bencilce davranabilir, onu biraz idare etmeniz gerekebilir.

Bu hafta Mars ile Uranüs arasında da bir görünüm meydana gelecek. Arkadaşlarınızla ilişkilerde ani kavgalar, gerginlik oluşturacak ortamlar yaratmamaya özen göstermelisiniz. Arkadaşlarınızla beraber riskli girişimlerden de uzak durulmasında yarar var. Bir dostunuz yaşamında beklenmedik, sürpriz ve çok ani bir değişim meydana gelebilir ve onunla ilgilenmeniz gerekebilir. İncir çekirdeğini doldurmayacak nedenlerden dolayı tartışmalardan uzak durmanızda yarar var.

Arkadaşlarınızdan beklenmedik ve sürpriz iş teklifleri gelebilir. Dostlarınızın, arkadaşlarınızın yaşamındaki olası ani değişimler yüzünden onlarla daha fazla ilgilenmek, zaman geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Sizi boğan, yük olan birileri var ise bu hafta hayatınızda bu alanda temizlikler yapabilirsiniz. Bazı dostlarınızla beraber size heyecan verecek bir maceraya atılabilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Retrosu ileri gitmesi derken toplamda 14 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Yeni işlerin, yeni projelerin tekliflerini alabilirsiniz. İşinizle ilgi önemli sözleşmeler, anlaşma gerektiren konular ön planda olabilecek. Eğer iş arıyorsanız veya terfi beklentiniz varsa bu süreçte bu konuların üzerine daha çok eğilebilirsiniz.

İş ve çalışma ortamınızda fikirleriniz ve düşünceleriniz ile oldukça dikkat çekici olabileceksiniz. Günlük angarya işlerinizin altında zekice ve pratik çözümleriniz ile kalkabileceksiniz. Yalnız sağlıkla ilgili olarak özellikle cildiniz, baş bölgeniz ve sinir sisteminiz hassas olabilir. Bu geçişin tek düşündürücü yanı, hızlı düşünmekten ve hızlı karar almaktan, fazla dürüst olmaktan (aklına geleni çat diye söylemek aslında) özellikle iş ortamınızda bazı problemlere neden olabilir, hem istemeden de olsa birilerinin kalbini kırabilirsiniz. Hızlı düşünmek ve çözüm odaklı olmak evet iyidir ama siz yine de sakinliği elden bırakmamanızda yarar var.

Bu hafta Mars ile Uranüs arasında da bir görünüm meydana gelecek. Öfkeyle kalkan zararla oturur sözünü unutmayın. Aslında bu süreçte yükselmeniz, terfi almanız veya daha iyi bir iş teklifi almanızda olası, ama iş yerinizde bu hafta kazan fena kaynayacağa benziyor. Sabırsızca davranışlar sizi hata yapmaya itebilecektir lütfen dikkatli olun. Beklenmedik, ani değişimlere hazır olun bu hafta. Ani bir terfi, sürpriz hesapta olmayan bir iş teklifi veya proje, işinizle ilgili sıra dışı ama sizi mutlu edecek bir gelişme söz konusu olabilir. Bu hafta özellikle kariyerinizi ilgilendiren konularda şansınızı kavga etmeden zorlayabilirsiniz, isteklerinizi elde edebileceksiniz. Parasal konularda sizi özgürleştirecek hareketlerde bulunabilirsiniz. Finansa konularda korkusuzca yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Retrosu ileri gitmesi derken toplamda 14 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Hobileriniz, özel hayatınız, aşk, çocuklarla ilgili konular daha da ön planda olabilecek hayatınızda. İletişim gücünüzü hayatınızın bu alanlarında daha aktif bir şekilde kullanmaya başlayabileceksiniz.

Aşk anlamında eğer yalnızsanız daha flörtöz olabilirsiniz. Yeni hobiler elde edebilir, hayatın keyifli ve eğlenceli tarafları ile daha çok ilgilenebilirsiniz. Eğer işiniz yaratıcılık gerektiren, metin ve reklam yazarlığı..vb bir iş ise oldukça orijinal fikirler uçuşabilir zihninizde. 7 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Ve asıl aşk dönemi sizler için başlamış olacak! 31 Mart’a kadar yalnız olanlar aşka kendilerini çok daha yakın hissedebilecekler, kendinizi çekici kılmak için fiziksel görüntünüzde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu tarihe kadar girişimlerde bulunabilirler. Süper keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz.

Bu hafta Mars ile Uranüs arasında da bir görünüm meydana gelecek. Lütfen illegal her türlü şeyden uzak durun! Trafikte dikkat edin, uzun yola çıkacaksınız arabanızın bakımını ve muayenesini yaptırın öyle çıkın. Hayata karşı biraz daha isyankar, asi bir tavır içinde olabilirsiniz bu hafta. Akrabalarınızla beklenmedik tartışmalarda söz konusu olabilir. Bu hafta sakinliğinizi korumanızı, düşünmeden harekete geçmemenizi tavsiye ederim. Yurt dışı, uluslararası işler, yüksek eğitim, yabancıları ilgilendiren konularda sıra dışı, sürpriz ama sizi sevindirecek bir gelişme olabileceğine işaret etmekte. Enerjinizi yabancılar, yurt dışı ile ilgili konulara, eğitime, akrabalarınıza kanalize edebilirsiniz. Mars da burcunuzda olduğundan her zamankinden çok daha hareketli, girişken, motivasyonunuz oldukça yüksek olacak. Yalnız minik kazalara, çarpmalara, düşmelere, kesiklere, yanıklara dikkat etmenizde fayda var.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Retrosu ileri gitmesi derken toplamda 14 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. İletişim ve bilgi alışverişi yoğunluğunu ev, yuva, aile ilişkileri, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konulara kaydırmaya başlıyorsunuz.

Aile ortamınızda sözü dinlenen, fikirleriniz dikkat çeken kişi siz olurken bu dönemde alım veya satım, kiralama, sözleşmeler, anlaşma gibi konular gündeme gelebilir. Evinize yeni elektronik, iletişim araçları alabilirsiniz. 7 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu sayede evinizi güzelleştirmek için bir çok fırsat elde edebileceksiniz ki bu aile içi ilişkileriniz için de geçerli olacaktır. Evinize dekoratif mumlar alabilir, yeni koltuklar, bitkiler alabilirsiniz. Oldukça orijinal, ender bulunan bir obje alabilirsiniz. Evinizde sosyalleşmek adına yemekler organize edebilir, arkadaşlarınızla birlikte evde bir şeyler yapabilirsiniz.

Bu hafta Mars ile Uranüs arasında da bir görünüm meydana gelecek. Beklenmedik, aniden ortaya çıkan sürpriz bir ödeme, borç, finansal bir krize işaret edebilir. Veya para konuları yüzünden birileri ile sağlam bir tartışma içine girmeniz gerekebilir. Bankacınızın, muhasebecinizin…vb yaptığı bir hatadan dolayı faturası size ağır bir şekilde çıkabilir. Kısacası maddi olarak kontroller sizde pek olmayabilir bu dönemde. Enerjinizi krediler, borçlar, ev, aile, yaşamınızı düzene sokma ile ilgili konulara kanalize edebilirsiniz. Ev almak, satmak, toprak-arsa gibi işlerle ilgilenmek, olası sorunları çözmek için uygun bir hafta. Hafta boyunca belki de dostlarınızın, arkadaşlarınızın yönlendirmesi ile parasal bir konuda korkusuzca risk alabileceksiniz. Sizi saran korkularınız, endişeleriniz her ne varsa onların üstesinden de rahatlıkla gelebileceksiniz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Retrosu ileri gitmesi derken toplamda 14 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Sizleri bol bol seyahat beklemekte. Yeni yerler görebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Daha çok okuyabilir, araştırabilir bunun yanı sıra yeni bir eğitime, seminere, derse başlayabilirsiniz.

Tüm iletişim araçları ile aktif iletişim içinde olabilecek, telefonunuz adeta hiç susmayacak ve bol bol mail yanıtlamanız gerekebilecek. Yine internetle ilgili konulara yönelebilir, web sitesi açabilir, yazılarınızı daha geniş kitlelerle paylaşmak isteyebilirsiniz. 7 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Türlü seyahatlere çıkabilir, yakın çevrenizle daha yakından ilgilenebilir, size keyif verecek şeyleri daha çok okuyabilir, araştırabilirsiniz. Eğer ki yalnızsanız bu süreçte yakın çevrenizden birileri ile aynı oturduğunuz, her gün gittiğiniz aşina olduğunuz yerlerden birisiyle flörtleşmeler başlayabilirsiniz.

Bu hafta Mars ile Uranüs arasında da bir görünüm meydana gelecek. Partneriniz veya ortağınız size beklenmedik bir sürpriz yapabilecekken, yalnız olanlarınız fiziksel çekimin yoğun olacağı ilişkiler içine çekilebilirler. Özellikle bu alanda Mars/Uranüs etkileşimi hakim olacağından dolayı ortağınızla, partnerinizle ani, incir çekirdeğini doldurmayacak muhabbetler yüzünden büyük tartışmalara girmemeye özen gösterin. İkili ilişkilerde zorlanmalar, ego savaşı yüzünden gerginlikler söz konusu olabilecektir. Eğer iyi organize edilmez ise bu tartışmalar boşanmaya kadar gidebilir.

Gelen ortaklık tekliflerini de rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. İnsanlar sizlerle iş yapmak isteyecekler. Eski bir ortakla, eski bir partnerle sürpriz bir şekilde karşılaşabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda ortak yürütmek üzere yeni bir iş teklifi gelebilir. Elbette değerlendirin, ama koşullar ancak birkaç haftaya kadar netleşmiş olabilecektir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Retrosu ileri gitmesi derken toplamda 14 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Nasıl daha iyi para kazanabilirim gibi sorularına yanıt arayabilecekken, para ile ilgili konularda araştırmalar yapabilir, birikimlerinizi daha etkin bir şekilde nasıl kullanacağınız konularda fikirler, tavsiyeler alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra kendinize yeni elektronik ve iletişim aletleri alabilirsiniz. Yalnız finansal konularla ilgili aceleci ve sabırsız yapınız sizi hatalı adımlar atmaya sevk edebilir. Bu yüzden fevri kararlar almadan önce sakince bir düşünmenizi önerebilirim. Maddi konularda zihniniz oldukça çözüm odaklı bir şekilde çalışmaya başlayacak. 7 Martta Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve 31 Marta kadar bu burçta seyahat edecek. Gelirlerinizi arttırabileceğiniz fırsatlar ve haberlerle karşılaşabilecek, paranızı daha çok giyim, kuşam, kozmetik ürünlerine harcayabileceksiniz. Para ile ilgili güzel gelişmelerin olabileceği bir döneme giriyorsunuz. Aslında paranızı belki de kendinizi daha değerli hissetmek için harcayabilir, kendinize ödüller verebilirsiniz bu süreçte.

Bu hafta Mars ile Uranüs arasında da bir görünüm meydana gelecek. Size kazanç getirecek bir proje veya iş teklifi alabilir, iş hayatınız ve çalışma ortamınızla ilgili beklenmedik, sürpriz bir takım gelişmeler yaşanabilir. Yalnız bu hafta birlikte iş yaptığınız kişilerle ani kavgalardan, çatışmalardan uzak durmanızda yarar var. İş ile ilgili öfke ile kalkan zarar ile oturur sözünü unutmayınız lütfen. Sürpriz, sıra dışı beklenmedik bir iş teklifi, sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Değerlendirmenizde yarar var, çünkü ucunda güzel kazanç elde edebilirsiniz. İş ortamınızda bir süredir yapmayı hedeflediğiniz düzenlemeleri yapabilir, gündelik hayatınızı düzene oturtmak için harekete geçebilirsiniz. İş ve çalışma koşullarında daha özgür, daha bireysel ve daha korkusuzca harekete geçebilecek, riskler alabileceksiniz. Ödüller de alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder