Facebook Ailesi

Custom Search

31 Mart 2018 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 2-8 Nisan 2018 Haftası Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 2 - 8 Nisan 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Haftanın ilk günlerinde iş hayatınız ve sorumluluklarınız açısından daha fazla çaba ve gayret içinde olabilirsiniz. İşte ünvanınızı, konumunuzu ilgilendiren gerginlikler gündeme gelebilir. Üstlerinizle ilişkilerde daha özenli olmaya bakmalısınız. 4-5’i civarında ortaklaşa bir konuda, finansal konularda değişikliklere gidebilirsiniz. Ancak mesleki konularda daha hazırlıklı ve planlı olmaya bakmalısınız. Merkür geri giderken, eksikleri görmek ve tamamlamak iyi olacak. 7’si civarında sorumluluklar altında daha hızlı hareket etmeniz gerekebilir.

Boğa Burcu
Bu hafta kişisel fikir ve inançlarınızla ilgili konularda, uzakları ve yabancıları da içine alabilecek durumlarda daha kontrollü ve dikkatli olmaya bakmalısınız. Yolculuklar, eğitsel ya da medya ile ilgili alanlarda daha bilinçli bir çaba ve gayret içinde olabilirsiniz. 4 ve 5’inde karşılıklı işler, görüşme ve anlaşmalar yönünde enerjinizi iyi kullanmaya bakın. Ancak bazı elde olmayan nedenler parasal açıdan huzursuz edici de olabilir. Uzaklar, medya ya da tanınma ile ilgili konularda sizi yorabilecek, engellerle karşılaşabilirsiniz.İkizler Burcu
Bu hafta yanyana gelen Mars ve Satürn ortaklı parasal işler, miras ya da borç alacak konularınıza daha özenli yaklaşmanızı gerektiriyor. Eğer dikkatsizlik gösterirseniz, ortaklı işlerde kendi payınızı korumak için mücadele etmeniz gerekebilir. Eşinizin ya da ortağınızın parasal konuları ile daha çok ilgilenmek, sorumluluk almak durumunda olabilirsiniz. 4 ve 5’inde yine ortaklıklar, evlilik ve ilişkiler alanında daha sabırlı olmaya bakın. Kişisel alanda gerginlikleri önlemeye bakmalısınız. 7’sinde de benzer konularla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu
Bu hafta evlilik, ortaklıklar ve anlaşmalar konularına daha dikkatli yaklaşmalısınız. Bazı düşmanlıklar aleni hale gelebilir. Olaylar karşısında sakin kalmak ve denge kurmaya çalışmak gerek. Benzer şekilde iş hayatında ve sorumluluklar alanında kendinizi daha güçlü gösterebileceğiniz günlerdesiniz. 4-5 Nisan günlerinde iş ve çalışma konularında ortaya koyacağınız heves ve enerji önünüzü açabilir. Ancak iletişim problemlerine dikkat etmelisiniz. Yeteri kadar iyi organize olmalısınız. 7’sin de ilişkilerde gerçekçi olmalısınız.

Aslan Burcu
Bu dönemde enerjinizi yüksek tutarak, dayanıklılık göstererek çok başarılı da olabilirsiniz. Uzaklar, kendinizi daha çok tanıtabileceğiniz olanaklar dikkat çekmekte. Ancak bir yandan da iş ve çalışma ortamında fazla yük yorucu olabilir. Sağlık ve düzen konularına özellikle dikkat edin. 4-5’inde sevdiklerinizle ilgili konularla, yaratıcı işlerle ilgilenebilirsiniz. Ancak uzaklar ya da yolculuklarla ilgili iletişimde bazı gecikmeler gündeme gelebilir. 7’sinde de zaman alabilecek işleri daha iyi programlamaya bakmalısınız. Koşullar yorucu olabilir.

Başak Burcu
Bu dönemde Mars ve Satürn birleşimi özellikle çocuklar ve sevdiklerinizle ilgili konularda sizi daha fazla meşgul edebilir. Aşkta zorlamalardan kaçınmalısınız. Çok istekli olduğunuz bir konuda olayları aşırı kontrol etmekten, hırs yapmaktan uzak durmalısınız. 4 ve 5’inde evinizi, ailevi işleri ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Ancak bu günlerde ortaklı işler, para, borç ya da alacak işlerinde biraz daha özenli olmalısınız. 7’si civarında yaratıcı bir konu üzerinde fazlasıyla uğraşabilirsiniz. Düşüncelerinizi somutlaştırabileceksiniz.

Terazi Burcu
Yılın bugünlerinde önemli kararlar ve değerlendirmeler dikkat çekiyor. Hayatınızın pek çok alanında daha fazla düşünmek ve hızlı hareket etmek gereği var. Bugünlerde gerek ev ve ailevi konulara, gerekse evlilik ve ortaklıklar konularına özenle yaklaşmak gerekiyor. Eve, gayrimenkul ya da topraklara yönelik işler için daha çok uğraş verebilirsiniz. Evde güvenlik işlerine daha çok dikkat edin. 4 ve 5 Nisan’da kısa ziyaretler, görüşmeler dikkat çekebilir. Ancak anlaşmalarda sıkışıklık ya da bekleme de söz konusu olabilir.

Akrep Burcu
Bugünlerde düşünce dünyanıza ve kafanızda olup bitenlere daha çok odaklanabilirsiniz. Yapıcı sonuçlar elde edebileceğiniz gibi, yakın çevrenizdeki gerginliklere de dikkat etmelisiniz. Kardeşlerle ilgili gelişmeler daha yorucu olabilir. Pozitif olmaya çalışmalısınız. 4 ve 5 Nisan günlerinde yeni kaynaklar ve parasal açıdan gayret gösterebileceğiniz konular var. İş hayatının gerekliliklerine dikkat edilmeli. Yeni fikirleriniz olsa da, bunlar bazı engellerle karşılaşabilir. 7’sinde ise kısa ziyaretler, konuşmalar gündeme gelebilir.

Yay Burcu
Bu hafta para ve kazançlar evinizde yanyana gelen Mars ve Satürn iş hayatına ve birikimlerinize daha fazla odaklanma ve çaba getirmekte. Elinizdeki kaynakları dikkatli kullandığınız sürece başarılı olabilirsiniz. Mesleki sorumlulukları yerine getirmeye dikkat etmelisiniz. 4 ve 5’inde Ay burcunuzda ilerlerken şahsi adımlar ve yenilikler içinde olabilirsiniz. Ancak çocuklarla ilgili konularda ya da harcamalarda ani koşullar huzursuz edebilir. 7’sinde ise parasal konulara daha özenli yaklaşmaya gayret etmelisiniz.

Oğlak Burcu
Bu hafta Mars ve Satürn’ün burcunuzda birleşiyor olması sizi daha mücadeleci, odaklı ve kararlı kılıyor. Ancak sabırlı davranmakta fayda var. Bazı yavaşlamalar, engellemeler gündeme gelebilir. Ayrıca sağlığınıza ve fiziksel açıdan riskli koşullara dikkat etmelisiniz. Özellikle 4 ve 5 Nisan günlerinde öngöremediğiniz durumlar yüzünden endişe duyabilirsiniz. Bu arada eve ve yerleşime yönelik tamamlanması gereken işleri de ihmal etmemelisiniz. 7’sinde kişisel girişimlerinizde daha hızlı adımlar atmak durumundasınız.

Kova Burcu
Bu dönemde hesapta olmayan koşullar ve iş hayatınızı ilgilendiren konularda daha temkinli olmaya bakmalısınız. Kontrol dışı durumlar ya da gizli düşmanlıklar gündeme gelebilir. Sakin olmalısınız. 4 ve 5 Nisan civarında arkadaşlar ve gruplar hayatınıza yenilikler, olumlu destekler getirmekte. Ancak zihinsel açıdan meşguliyetler de fazla ve sözlerinizde daha pozitif olmaya bakmalısınız. 7’sinde şansınızı aşırı zorlamamaya özen gösterin. Geçmişten kaynaklanan durumlar bazı engeller ya da endişeler getirebilir.

Balık Burcu
Bugünlerde Koç burcunda ilerleyen Güneş parasal işlere ve kazançlarına daha fazla odaklanabileceğinizi anlatmakta. İş planlarınızı gerçekçi bir şekilde gözden geçirmeye bakmalısınız. Ancak arkadaşlıklar ve gruplar içinde ortaya çıkabilecek bazı gerginlikler yüzünden beklentilerinizde bazı değişiklikler yapmak durumunda olabilirsiniz. İşle ilgili hedeflerinizi de gerçekçi tutmaya bakın. Beklenmedik harcamalar ya da masraflar yüzünden stres yaşayabilirsiniz. 7’sinde arkadaşlıklar konusu yine hassasiyet yaratabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder