Facebook Ailesi

Custom Search

24 Mart 2018 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 26 Mart-1 Nisan Haftası Burçlar

Koç Burcu

Bugünlerde burcunuzdaki gezegen birikimi sizi daha hızlı ve girişken kılıyor. Benzer şekilde, sorumluluklar ve iş alanında da yapılması gereken şeyler ve yükler söz konusu. Dolayısıyla eksikleri tamamlamaya bakmalısınız. Kendinize güvenmelisiniz. 28’i civarında kendinizi ortaya koyma konusunda daha kararlı ve yaratıcı olabilirsiniz. Ayrıca aşkta ve arkadaşlıklarda hoş sürprizler de olabilir. 31’indeki dolunay evlilik ve ilişkilerinizle ilgili konulara önemli aydınlanmalar ve olumlu farkındalıklar getirmekte.

Boğa Burcu

Bugünlerde gündeminiz çok fazla hesapta olmayan durumlar ve dışsal etkenlerden dolayı sürekli değişiyor. Belirsizlik içeren ya da sizin de pek bilgi sahibi olmadığınız konularda daha dikkatli olmalısınız. Riskli konular öne çıkabilir.
28’i civarında evinizi ya da ailenizi ilgilendiren konularda daha çok şey yapabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde uzaklarla ilgili işler için de kararlı davranmak gerekebilir. 29’u civarında ilişkilerde aniliklere açıksınız. 31’indeki dolunay sağlık, hizmet konularını öne çıkarırken, Venüs’ün sakinleştirici desteği de gelecek.İkizler Burcu

Bugünlerde yeni fikirler ve hedefler sizi daha aktif kılıyor. Gruplar ve arkadaşlarla ilişkilerde de canlılık olabilir. Yeniliklere açıksınız. Ayrıca bu dönemde parasal işlere ve borç alacak konularına daha gerçekçi bakmanız gerekebilir. 28’i civarında yakın çevrenizde hareketlilik ve kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz fırsatlar var. Aşkta ve ilişkilerinizde olumlu yenilikler ve hızlılık söz konusu. Ancak 29’unda mesleki konularda daha temkinli olmalısınız. 31’indeki dolunayda keyif veren konulara ve aşk hayatına farkındalık getirmekte.

Yengeç Burcu

Bu dönemde özellikle hızlı hareket etmek istiyor ve aynı anda birden fazla işle uğraşıyor olabilirsiniz. Gündeminiz çok yoğun. Mesleki alanda kendinizi daha fazla göstermek, ispat etmek durumundasınız. Ancak ilişkilerde daha diplomatik ve kontrollü de olmak gerekiyor. 28’inde parasal alanda daha çok şey yapabilir, ilerleyebilirsiniz. Kendinize güvenmelisiniz. 29’unda test altındasınız. İş hayatında ilişkilerde anilikler olabilir. 31’indeki dolunay size yeni sonuçlar ve önemli değerlendirmeler getirecek. Eve de zaman ayırmanız gerekebilir.

Aslan Burcu

Bugünlerde Koç burcundaki gezegenler size yeni ilişkiler ve bağlantılar getirebilir. Bilindik sınırların dışına çıkabilir, yabancılarla daha çok ilgilenebilirsiniz. Ancak bu dönemde iş ortamında, sağlık ve düzen konularında daha gerçekçi ve önlemci olmaya bakın. 28’i civarında yeni adımlar ve ilerlemeler içinde olabilirsiniz. Uzaklarla bağlantılar da sürprizler getirebilir. 29’u civarında sorumlulukları ertelememek gerekiyor. 31’indeki dolunay ise yeni haberler ve uzaklarla ilgili önemli sonuçlar getirebilir. İşte daha olumlu koşullar da mümkün.

Başak Burcu

Bugünlerde hızlı karar almak ve endişelerinizi yenmeniz önem taşıyor. Ortaklaşa konular, başkalarından belki de eşinizden kaynaklanan konularla daha çok ilgilenmek durumundasınız. Aynı zamanda aşkta ve çocuklarla ilgili konularda da isteklerinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz. 28’i civarında acele etmemeli ve belirsizliklere önem verin. 29’unda da psikolojik açıdan daha hassas olabilirsiniz. Bu dönemde zihninizi olumlu bir dengede tutmaya bakın. 31’indeki dolunay parasal konulara yeni bir farkındalık getiriyor.

Terazi Burcu

Bugünlerde Koç burcunda ilerleyen Güneş hızlı değerlendirmeler ve sonuçlar içinde olduğunuzu göstermekte. Evlilik, ortaklıklar ve ev hayatındaki sorumluluklar yüzünden daha gerçekçi davranmak gerekebilir. Dikkatinizin büyük bir bölümünü ailevi konulara verebilirsiniz. 28’i civarında arkadaşlardan destek ve beklentilerinizde canlanma söz konusu. Ancak 29’u civarında sorumlulukları ciddiye almak gerekebilir. Yine de bugünlerde aşkta ve ilişkilerde sürprizlere açıksınız. 31’indeki dolunay olaylara bakış açınızı değiştirebilir.

Akrep Burcu

Bu dönemde Koç burcundaki gezegen birikimi sizi iş hayatında ve hizmetle ilgili konularda fazlasıyla meşgul ediyor. Aynı zamanda sağlık ve düzen konularını da ihmal etmemelisiniz. İş ortamında yenilikler içinde olabilirsiniz. 28’i civarında mesleki konularda ilerleme ve kendini gösterme imkanı var. Ancak 29’unda görüşmeler ve iletişim daha yorucu olabilir. Ayrıca iş ortamında kadınlarla ilgili konular, ilişkiler de sizi şaşırtabilir. 31’indeki dolunay sırasında gizli kalmış konulara daha hassas yaklaşmak gereği doğabilir.

Yay Burcu

Bu dönemde Koç burcundaki birikim size daha büyük bir heves ve kendini ortaya koyma arzusu getiriyor. Aşkta ve keyif veren konularda hareket ve heyecan söz konusu. Sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Ancak bir yandan da bütçeniz konusunda daha dikkatli olmalısınız. 28’i civarında kendinizi gösterebileceğiniz, yeni insanlarla temas edebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. 29’unda iş konularında daha çok gayret göstermek gerekebilir. 31’indeki dolunay ise ilişkileriniz yönündeki beklentilerinize yeni sonuçlar getirebilir.

Oğlak Burcu

Bugünlerde Koç burcundaki birikim bitişler ve yeni başlangıçlar getirmekte. Evinizi, ailenizi ilgilendiren konularda daha çok şey yapma ihtiyacındasınız. Toprak ve gayrimenkullerle ilgili konular da gündeminizi meşgul edebilir. 28’i civarında psikolojinizi daha güçlü tutmaya bakmalısınız. Ortaklaşa işler içinde olabilirsiniz. 29’unda da sorumluluklara dikkat etmek gerekebilir. 31’indeki dolunay ve sonrasında daha mutlu edici deneyimler söz konusu. Evlilik ve aşkta daha kolay mutlu olabileceğiniz günler başlıyor.

Kova Burcu

Bugünlerde Koç burcundaki birikim yakın çevrenize hızlı bir hareketlilik ve değişiklikler getirmekte. Daha fazla konuşma ve görüşme içinde olabilirsiniz. Aynı zamanda eğitsel uğraşlar da zamanınızı alabilir. 28’i civarında ortaklaşa bir konu üzerinde durmak ve ilerlemek gereği var. Daha esnek davranmalısınız. 29’unda ise bazı elde olmayan koşullar huzursuzluk getirebilir. Neyse ki 31’indeki dolunay size hayata daha pozitif bakabileceğiniz ve yabancılardan çok şey öğrenebileceğiniz olumlu sonuçlar getirebilir.

Balık Burcu

Bu dönemde Koç burcundaki birikim iş ve parasal konulara hızlı adımlar getirmekte. Kendinizi geliştirmek ve yeteneklerinizi kullanmak için daha büyük bir isteklilik ortaya koyabilirsiniz. Yine bu dönemde gruplar, sosyal konular da sizi harekete geçirebilir. 28’i civarında iş ortamında kendinizi gösterebileceğiniz fırsatlar söz konusu. Yeni kazanç yolları da bulabilirsiniz. 31’indeki dolunay ise özellikle ortaklı parasal konulara, miras, borç ve alacak gibi konulara vurgu yapıyor. Önemli sonuçlar ve değerlendirmeler içindesiniz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder