Facebook Ailesi

Custom Search

14 Nisan 2018 Cumartesi

Dinçer Güner 16-22 Nisan 2018 Haftası Burçlar


Bu hafta Koç burcunda Uranüsyen bir Yeni Ay meydana gelecek. Haftanın geneline hız hakim olurken, aceleci, panik, düşünmeden hareket etme potansiyelimiz biraz yüksek. Her türlü iş konusundaki yeni başlangıçlar için de gayet uygun bir hafta.

İşin içinde Uranüs olduğundan dolayı, her türlü sıra dışı, değişik, farklı deneyime de açık olacaksınız. Akabinde Venüs ile Plüton'un arasındaki olumlu etkileşim ile ilişkilerde sevmediğimiz, istemediğimiz her ne varsa bunları değiştirip, dönüştürmek için harika etkiler almaya başlıyoruz. Genel olarak estetik yaptırmak ve minik ekonomik fırsatları kovalamak, yatırımlar yapmak için de gayet güzel etkiler söz konusu. Bakalım burçları neler bekliyor?

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Koç burcundaki Uranüsyen Yeni Ay ve etkileri ile geçecek. Bu Yeni Ay özel ve güçlü bir Yeni Ay olacak. Çünkü Güneş hem de Uranüs ile birlikte olacak. Öncelikle bu enerjinizin tavan yapmasına olanak sağlayacaktır. Bunun yanı sıra Uranüs etkisi ile yaşamınızda sürpriz, beklenmedik, ani gelişen olaylar silsilesi ile karşılaşabilirsiniz.


Aniden iş değişimi, ani bir terfi veya bunun tam tersi. Umulmadık bir sürpriz de meydana gelebilir. Bu Yeni Ay’ın daha çok iş ve kariyer alanınızla ilgili konularda etkin olacağını düşünüyorum. Bu bir değişimin işareti bence. Eğer iş arıyorsanız bu önümüzdeki 10 günlük süreç sizin için oldukça önemli olacağına işaret etmekte. Yalnız güç savaşları, güç çekişmeleri veya aşırı inatçı tavırlar sergilemeniz yorabilir sizleri, biraz tavırlarımıza bu hafta dikkat etmeliyiz. Hafta boyunca Venüs ile Plüton arasında da keyifli bir görünüm oluşacak. Venüs/Plüton arasında uyumlu görünüm sayesinde iş hayatınızda ısrar ettiğiniz her türlü konuda başarıya ulaşabileceğinize işaret etmekte. Eğer yalnız iseniz iş vasıtası ile tanışabileceğiniz biri ile tutkulu bir flört başlangıcı söz konusu olabilir. Kariyerinizi ilgilendiren konularda her şeyi aynı anda kontrol etmeye çalışmak bu hafta sizi çok yorabilir.Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Koç burcundki Uranüsyen Yeni Ay ve etkileri ile geçecek. Bu çok güçlü bir Yeni Ay olacak. Çünkü işin içinde Uranüs var. Bu Yeni Ay dönemi aslında nisan ayında sizi patlatacak önemli bir projenin görüşmelerini yapabilirsiniz veya gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz.

Bu hafta özellikle sağlığınıza biraz daha dikkat etmenizde yarar var. Eski kronik bir rahatsızlığınız gündeme gelebileceği gibi, psikolojik olarak da destek alabilir veya check up gibi bir durumdan geçebilir veya veya bir uzman ile görüşmeniz gerekebilir. Bu hafta sezgiler fora sizde! Özellikle bol bol rüya görebilirsiniz. Rüyalarınız sizleri etkileyecek özel semboller içerebilir. Bu Yeni Ay’ın bir olası etkisi de zihinsel farkındalıktır! Daha önce belki de sürekli gözünüzün önünde olan bir şeyi artık birden bire çok daha net bir şekilde görebilir, olaylara farklı pencerelerden bakabilirsiniz. Hafta boyunca Venüs ile Plüton arasında da keyifli bir görünüm oluşacak. Venüs/Plüton arasında uyumlu görünüm sayesinde yapacağınız her türlü işe tutkuyla bağlanmaya işaret etmekte. Fiziksel görünümünüzde değişimler yapmak, kuaföre gitmek, saç renginizi değiştirmek için ideal bir hafta. Özellikle kızıl ve koyu tonları tercih edebilirsiniz. Erkekler ise daha çok heyecan ve tutku arayışında olabilirler.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Koç burcundaki Uranüsyen Yeni Ay ve etkileri ile geçecek. Bu çok güçlü bir Yeni Ay olacak. Çünkü işin içinde Uranüs var. Bu Yeni Ay dönemi özellikle arkadaşlıklar, dostluklar alanınızda etkin olacak. Onlarla hızlıca ortaklaşa bir takım işlere girişebilirsiniz. Farklı, daha önce hiç girmediğiniz ortamlara girebilir, yenilikçi, sıra dışı, orijinal kişilerle tanışabilir, yaşamınıza dahil edebilirsiniz.

Özellikle sosyal medya üzerinden irtibat halinde olduğunuz kişilerle görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz. Bu Yeni Ay’ın sizin burcunuz üzerinde oldukça keyifli, süper etkileri olacaktır! Hafta boyunca Venüs ile Plüton arasında da keyifli bir görünüm oluşacak. Venüs/Plüton arasında uyumlu görünüm sayesinde aşırı inat, ya hep ya hiç mantığında olaylara yaklaşmak sizi yıpratabileceği gibi bazı kayıplar yaşamanıza da neden olabilir. Gizli ilişkilere çekilebilirsiniz ya da mevcut ilişkinizde gizli bir takım konular, saklanan durumlar ortaya çıkabilir. Finansal anlamda hedeflerinize rahatça ulaşabileceksiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Koç burcundaki Uranüsyen Yeni Ay ve etkileri ile geçecek. Bu çok güçlü bir Yeni Ay olacak. Çünkü işin içinde Uranüs var. Bu Yeni Ay sizin özellikle kariyer alanınızda oldukça etkin olacak! Eğer iş arıyorsanız önümüzdeki 10 günlük süreci iyi gözlemleyin ve değerlendirin. Sürpriz, beklenmedik ve ani iş teklifleri gelebilir, geçmişte yaptığınız başvurulardan geri dönüşler alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra iş ile ilgili spontane gelişen bir seyahate de çıkmanız gerekebilir. İşin içinde Uranüs olduğundan çok farklı, sıra dışı bir iş teklifi, proje teklifi de alabilirsiniz. Ama her halükarda bu Yeni Ay size iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda başarı getirecektir! Hafta boyunca Venüs ile Plüton arasında da keyifli bir görünüm oluşacak. Venüs/Plüton arasında uyumlu görünüm sayesinde dostlarınızla veya partnerinizle aranızdaki bağlar bugünlerde daha da derinleşebilir, daha çok sahiplenebilir hatta kıskanabilirsiniz. Sosyal aktiviteler planlamak, konser, tiyatro gibi sanatsal aktivitelere katılmak için harika bir hafta. Kadınlardan rahatlıkla destek alabileceksiniz

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Koç burcundaki Uranüsyen Yeni Ay ve etkileri ile geçecek. Bu çok güçlü bir Yeni Ay olacak. Çünkü işin içinde Uranüs var. Bun Yeni Ay size planlanmamış, ani, sürpriz bir yolculuğa çıkmanıza neden olabilir! Sosyal medya üzerinde beklenmedik bir sürpriz, bir olay ile de karşılaşabilirsiniz kendinizle ilgili.

Yine bu Yeni Ay zamanı eğer bir hukuksal konunuz, davanız varsa ise artık sonuçlanacağına işaret edebilir. Uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat…vb konulardan yana da şansınız oldukça açık. Bu hafta pazarlama, reklam, pr çalışmaları için de mükemmel bir hafta olacak sizler için. Hafta boyunca Venüs ile Plüton arasında da keyifli bir görünüm oluşacak. Venüs/Plüton arasında uyumlu görünüm sayesinde iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda istediğiniz sonuçlara daha rahat ulaşabilecek, kadınlardan destek alabilecek, yalnızsanız iş vasıtası ile tanışacağınız kimselerle flörtüz durumlar oluşabilecek. İşinize olan tutkunuz ve ve bağlığınız bu hafta daha artıyor ve beraberinde zaferlerlerde aynı şekilde artacak.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Koç burcundaki Uranüsyen Yeni Ay ve etkileri ile geçecek. Bu çok güçlü bir Yeni Ay olacak. Çünkü işin içinde Uranüs var. Bu Yeni Ay banka hesapları, muhasebe konuları, borçlar, primler, ödemeler, krediler, başkalarının maddi kaynakları ile ilgili konular üzerinde etkin olacaktır.

Bu hafta bankanızda, kredi kartınızda, hesaplarınızda beklenmedik ve sürpriz bir takım minik sorunlar meydana gelebilir. Bunun yanı sıra bu hafta umduğunuz veya istediğiniz maddi olanak ve koşullara çok daha hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Elinizde, sürpriz, beklenmedik havadan bir miktar para da geçebilir, bu önümüzdeki 10 günlük süreci dikkatlice gözlemlemenizi öneririm. Özellikle finansal açıdan. Hafta boyunca Venüs ile Plüton arasında da keyifli bir görünüm oluşacak. Venüs/Plüton arasında uyumlu görünüm sayesinde hem yaratıcı gücünüz hem de libidonuz oldukça yüksek olabilecek. Sevdiğiniz insanları idare etmekte ve yönlendirmekte de oldukça başarılı olabileceksiniz. Eğer yalnız iseniz sizden mesafe olarak uzakta kimselerle flört etme imkanı yakalayabileceksiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız, maddi konularda çözümlemeler bekleyebilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Koç burcundaki Uranüsyen Yeni Ay ve etkileri ile geçecek. Bu çok güçlü bir Yeni Ay olacak. Çünkü işin içinde Uranüs var. Bu hafta bir nevi sizin için rekabet haftası olabilir. Karşınızdaki kişilerle ilişkilerde gerginlikler, tuhaf anlaşmazlıklar meydana gelebilir.

Bunu yanı sıra sürpriz ortaklık, iş teklifleri de gelebilir sizlere. Partnerinizin veya eşinizin kariyer yaşamında beklenmedik, ani, sürpriz değişimler ve gelişmeler de oluşabilir. Bu hafta özellikle ilişkisi olanlar bir parça dikkat! Partneriniz biraz huysuz ve sinirli olabilir, alttan almaya özen göstermenizde yarar var bana göre. Ani ilişkiler başlayabilir, aniden bitebilir, sürpriz bir şekilde evlenme kararı alabilirsiniz. Evli olanlar birden boşanmanın eşiğine gelebilir, bu Yeni Ay biraz ilginç! Hafta boyunca Venüs ile Plüton arasında da keyifli bir görünüm oluşacak. Venüs/Plüton arasında uyumlu görünüm sayesinde kredi işleriniz, maddi konular, borçlar, ödemeler konusunda güzel destekler ve çözümler bulabileceksiniz. Ev almayı planlıyor veya yatırım işleriniz varsa bugünleri değerlendirebilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Koç burcundaki Uranüsyen Yeni Ay ve etkileri ile geçecek. Bu çok güçlü bir Yeni Ay olacak. Çünkü işin içinde Uranüs var. Çok hızlı, etkin ve süper yoğun bir çalışma süreci sizleri bekliyor. Beklenmedik ve aniden gelişen projelerin içinde bulabilirsiniz kendinizi ve yeni iş teklifleri alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bu hafta özellikle tanıtım, reklam, pr, halkla ilişkiler çalışmaları için de oldukça uygun bir hafta. Yalnız bu Yeni Ay sağlığınızı ilgilendiren bölgede olacağından ve işin içinde Koç enerjisi olacağından dolayı, öncelikle kazalara karşı biraz daha açık olabilirsiniz, dikkatli olmanızda yarar var. Özellikle tansiyon problemi olanlar biraz daha sağlıklarına dikkat etmelerinde yarar var. Bu Yeni Ay yaşamınıza spor gibi bir aktiviteyi de dahil edebilir. Genel anlamda güzel olmakla beraber sağlıkla ilgili konular açıkçası benim bir parça kafamı karıştırdı. Hafta boyunca Venüs ile Plüton arasında da keyifli bir görünüm oluşacak. Venüs/Plüton arasında uyumlu görünüm sayesinde özel hayatınızda, partner veya ortağınızla ilişkilerde aranızdaki bağı daha da güçlendirecek durumlar meydana gelebilir. Bu hafta güçlü ortaklıklar kurmak, yakın çevrenizden hayatınızı değiştirecek belki de destekler ve haberler alabilirsiniz. Bu hafta iletişimle ilgili her konu hayatınızda oldukça yoğun olacak. Telefonunuz elinizden pek düşmeyebilir, yazışmalardan yorgun ve bitap düşebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Koç burcundaki Uranüsyen Yeni Ay ve etkileri ile geçecek. Bu çok güçlü bir Yeni Ay olacak. Çünkü işin içinde Uranüs var. Bu Yeni Ay zamanı süper renkli, farklı, orijinal konular üzerine eğilebilirsiniz. Bunun yanı sıra yaratıcılık gerektiren konular, sanat…vb konularla da yakından ilgilenebilir, yaşamın daha eğlenceli, sizi memnun edici taraflarına yönelebilirsiniz.

Bunun yanı sıra bu Yeni Ay aslında sizin aşk evinizde meydana gelecek! Eğer bir partnerinizi yok ise oldukça flörtöz olabileceksiniz. Birden fazla kişi ile görüşebilir, yemeklere çıkabilir, date edebilirsiniz. Yıldırım hızı ile yaşamınıza çat diye biri girebilir! Hafta boyunca Venüs ile Plüton arasında da keyifli bir görünüm oluşacak. Venüs/Plüton arasında uyumlu görünüm sayesinde maddi olası krizlerin çözümünü sağlayabileceksiniz ya da arkadaşlarınıza hediye almak için kesenizin ağzını biraz açmanız gerekecek. Güzelleşmek için daha çok para harcayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Koç burcunda ki Uranüsyen Yeni Ay ve etkileri ile geçecek. Bu çok güçlü bir Yeni Ay olacak. Çünkü işin içinde Uranüs var. Bu Yeni Ay zamanı yaşadığınız yeri, evi, şehri değiştirmek isteyebilirsiniz, hatta bununla ilgi araştırmalar, görüşmeler yapabilirsiniz.

Yeni ev almak, satmak, bununla ilgili de gelişmeler meydana gelebilir. Aslında bence bu Yeni Ay biraz da sizlerin geleceğinizle ilgili olan hedeflerinizi yeniden gözden geçirmenize ve yeni aksiyonlar almanıza da neden olabilir. Yaşamınızda memnuniyetsiz olduğunuz alanları belirleyip bunları düzeltmek için girişimlerde de bulunabilirsiniz. Belki de kariyer planınızda bir takım değişikliklere ihtiyacınız vardır? Hafta boyunca Venüs ile Plüton arasında da keyifli bir görünüm oluşacak. Venüs/Plüton arasında uyumlu görünüm sayesinde tutkulu, güçlü, ihtiraslı aşklara çok daha yakın olabileceğiniz günlerdesiniz. Cinsel anlamda libidonuz bugünlerde çok daha yüksek olabilir. Özel hayatınızda eğer birisi var ise daha sahiplenici, kuşkucu ve kıskanç tavırlar ortaya koyabilirsiniz. Ama bence bu etkileşim size aşk getirecektir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Koç burcundaki Uranüsyen Yeni Ay ve etkileri ile geçecek. Bu çok güçlü bir Yeni Ay olacak. Çünkü işin içinde Uranüs var. Bu Yeni Ay haftası, oldukça keyifli ve belki de biraz maceranın da ön planda olabileceği bir tatil planı yapmanıza olanak sağlayabilir!

Bu hafta trafikte özellikle dikkatli olmanızı önerebilirim, hız yüzünden, dikkatsizlikten minik sorunlar ortaya çıkabilir. Bunun yanı sıra bu hafta bazı sözleşmeler, imza gerektiren konular ortaya çıkabilir ama yakın çevreniz ve onların sorunları ile daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Kardeşinizin kariyer yaşamında sürpriz bir değişim meydana gelebilir. Hafta boyunca Venüs ile Plüton arasında da keyifli bir görünüm oluşacak. Venüs/Plüton arasında uyumlu görünüm sayesinde duygusal açıdan doymak bilmez bir haliniz olabilir. Bugün başlatmaya çalışacağınız ilişkiler çok derin ve tutkulu olabilecektir. Evinizde dekoratif anlamda majör değişiklikler yapmak için de uygundur. Aile içinde tabuları yıkıcı davranışlarda sergileyebilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Koç burcundaki Uranüsyen Yeni Ay ve etkileri ile geçecek Bu çok güçlü bir yeni ay olacak. Çünkü işin içinde Uranüs var. Bu Yeni Ay zamanı maddi açıdan sizi destekleyici olacaktır! Terfi, daha iyi imkanları olan iş görüşmeleri arayışları, para ile ilgili sürpriz bir gelişme, beklenmedik fırsatlar meydana gelebilir.

Daha fazla para kazanmanız için gezegenler yoğun bir şekilde çalışmakta! Bunun yanı sıra bu hafta aynı şekilde ihtiyaçlarını ve harcamalarınızda artabilir, ekstralar yaşamınızda daha çok belirebilir, bütçenizi siz yine de denetim altında tutmanızda yarar var. Hafta boyunca Venüs ile Plüton arasında da keyifli bir görünüm oluşacak. Venüs/Plüton arasında uyumlu görünüm sayesinde; aşka dair harika fikirler atabilir ortaya, yazılar yazabilirsiniz. Bu hafta dostunuzun veya arkadaşınızın özel hayatını kurtarıcı kişi olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla seyahat planları organize edebilirsiniz. Özellikle kadın arkadaşlarınızla ortak işlere, projelere girişmek için de harika bir hafta.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder