Facebook Ailesi

Custom Search

20 Nisan 2018 Cuma

Hakan Kırkoğlu 23-29 Nisan 2018 Haftası Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 23 - 29 Nisan 2019 Haftalık burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta maddi konulara ve kazançlarınıza daha çok odaklanırken, daha çok görüşme ve iletişim içinde olabilirsiniz. 24’ünden itibaren yakın çevrenizde hareketlilik artıyor, düşüncelerinizi destekleyen koşullar var. Bu hafta işte ve sorumluluklar alanında daha fazla konsantre olmanız gerekebilir. Tam olarak kontrol edemediğiniz olaylar yüzünden iş hayatında baskı hissedebilirsiniz. Üstlerinizle ilişkilerinizde daha sakin olmaya bakın. 26’sı sonrasında tamamlaması gereken işleri hızlı biçimde ilerletebilirsiniz.

Boğa Burcu
Bu hafta burcunuza ilerleyen Güneş bir süredir aradığınız canlılığı geri getiriyor. Kişisel konularda daha kararlı hareket edebilirsiniz. Üç ay öncesinde gündeme gelen konular şimdi daha belirgin hale geliyor. Haftanın ilk günlerinde göstereceğiniz çabalarda desteklenebilirsiniz. Bu dönemde kazançlar ve ortaklıklardan gelen imkanlar söz konusu olabilir. Ancak 26’sı civarında bakış açınızı, fikirlerinizi test eden durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bugünlerde duygularınızı ortaya koyma yönünde aşırılıklar yaşanabilir.


İkizler Burcu
Bu dönemde bazı belirsizlikler ve kararsızlıklar yanında ilişkilerinizi daha renkli hale getirebilecek imkanlar da var. Aradığınız güveni ve istikrar hemen bulmak kolay olmayabilir. Maddi konularda soru işaretleri olabilir. Haftanın ilk günlerinde düşünce ve sözlerinizde daha etkinsiniz. Bu arada sağlık konularınıza özen göstermek gerekebilir. Kimi zaman endişe yaratabilecek konular gündeme gelebilir. Dikkatsizlik şanssızlıklara yol açabilir. Finansal konular söz konusu olduğunda sınırlarınızı aşırı zorlamamalısınız.


Yengeç Burcu
Bu hafta ilişkilerinize, ortaklı konulara daha özenli ve sakin yaklaşmalısınız. Öfkenizi kontrol edemediğiniz durumlar olabilir. Evlilikte de sakin düşünmekte fayda var. Bu dönemde gelecek beklentileriniz ve ekonomik koşullar üzerinde daha fazla düşünebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde kazançlarınızla ilgili yapabileceğiniz çok şey var. İmkanlarınızı daha iyi değerlendirmelisiniz. 26’sı civarında da hızlı ve hareket halindesiniz. Detaylara ve organize olabileceğiniz işlere önem verebilirsiniz. Ancak bazı iletişim problemleri de yaşanabilir.

Aslan Burcu
Bu hafta Boğa burcuna ilerleyen Güneş dikkatinizi maddi hedeflerinize ve işle ilgili konulara yöneltiyor. Aynı zamanda sosyal açıdan da hareketli günlerdesiniz. Birikimlerinizi daha bilinçli şekilde kullanabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde göstereceğiniz çaba ve girişimler olabilir. Yeteneklerinizi ortaya koymanız zor olmayacak. 26’sı ile birlikte hızınız ve çabalarınız artıyor. İş hayatına odaklanmakta fayda var. Ancak çalışma ortamında sakin olmak gerekebilir. Sağlığınızı ilgilendiren koşullara da ciddi yaklaşmak gerekebilir.

Başak Burcu
Bugünlerde daha rahat ilerleyebileceğiniz koşullar bulabilirsiniz. Boğa burcuna ilerleyen Güneş hayata bakış açınızı genişletebileceğiniz olanaklar getiriyor. Uzaklar, yabancılar ve eğitsel uğraşlar daha verimli sonuçlar getirebilir. Haftanın ilk günlerinde kontrol edilemeyen bazı koşullar ya da gizli kalan nedenler olmakla birlikte, 24’ü sonrasında işte ve hedeflerinizde daha çok destek bulabilirsiniz. 26’sı ile birlikte daha etkin olabileceğiniz adımlar atabilirsiniz. Kişisel girişimlerinizde daha kolay odaklanabileceğiniz fırsatlar olabilir.

Terazi Burcu
Bu dönemde karışık olabilecek koşullar var. Artık Boğa burcunda ilerleyen Güneş parasal işler ve ortaklaşa konulara vurgu getirmekte. Aradığınız güveni ve istikrarı bulma konusunda daha hassas hatta endişeli olabilirsiniz. Ancak 24’ü sonrasında daha kolay iletişim kurabileceğiniz olanaklar ve uzaklarla ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelebilir. Haftanın ilk günlerinde gelecek beklentilerinizde ve planlarınızda daha kararlı davranmaya özen göstermelisiniz. 26’sı civarında gereksiz risklere girmemek daha doğru olacak.

Akrep Burcu
Şimdi bu dönemde önemli değerlendirmeler ve sonuçlar dikkat çekiyor. Son altı aydır gündeme gelen koşulların getirdiği olayları daha iyi anlayabilirsiniz. Dışsal koşullar ve ilişkiler de bu dönemde sizi meşgul etmekte. Haftanın ilk günlerinde mesleki konulara ve sorumluluklara özen göstermek gerekebilir. Elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. Ayrıca bu hafta ilişkilerinizde bazı çift durumlar, huzursuzluklar gündeme gelebilir. Evlilik ve ortaklı işlere daha sakin bir gözle bakmalısınız. 26’sı sonrasında oldukça konsantre olabilirsiniz.

Yay Burcu
Bu hafta 24’ünden itibaren karşıt burcunuza ilerleyen Venüs ilişkilerin ve denge gerektiren koşulların önem kazandığını anlatıyor. Karşınıza yeni insanlar çıkabilir ve size yeni teklifler getirebilirler. İlişkilerinizde canlanma söz konusu. Ancak bir yandan da iş ve çalışma konularında daha verimli ve istikrarlı olmaya bakmalısınız. Haftanın ilk günlerinde kişisel gücünüzü daha iyi kullanabilirsiniz. 26’sı sonrasında ise mesleki konulara odaklanmak gerekebilir. Bugünlerde beklentilerinizde gerçekçi olmaya gayret etmelisiniz.

Oğlak Burcu
Bu hafta Boğa burcuna ilerleyen Güneş size daha çok kararlılık ve istikrar getirmekte. Aynı zamanda hayatın güzel yönlerine daha çok zaman ayırabileceksiniz. Çocuklarla, sevdiklerinizle ilgili işlerle daha yakından ilgilenebilirsiniz. Ancak haftanın ilk günlerinde işle ilgili konularda daha sakin ve dengeli düşünmek gerekiyor. 24’ü ile birlikte, çift durumlar oyalayıcı da olabilir. Neyse ki 26’sı ile birlikte, düşüncelerinizi yaymak ve paylaşmak konusunda şanslısınız. Fiziksel açıdan aşırı riskli durumlara girişmemek doğru olabilir.

Kova Burcu
Bu yeni dönemde Boğa burcuna ilerleyen Güneş dikkatinizi evle ve yerleşimle ilgili konulara yöneltmekte. Daha istikrarlı ve maddi açıdan dikkatli olmanız gereken günlerdesiniz. Evle ilgili uğraşlar artabilir. 24’ü sonrasında aşkta ve mutluluk getiren konularda daha şanslı sayılırsınız. Yaratıcı konulara da zaman ayırabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde yakın beraberliklerinizde daha dengeli ve anlayışlı olmaya bakmalısınız. İnatlaşmak söz konusu olabilir. 26’sı sonrasında ise zihinsel açıdan daha sakin davranmakta fayda var.

Balık Burcu
Bu dönemde yakın çevrenize ve düşüncelerinize yön veren konulara daha çok dikkat edebilirsiniz. Parasal konular, somut düşünmenizi gerektiren gelişmeler öne çıkmakta. Aynı zamanda 24’ü ile birlikte evde de hareketlilik artmakta. Evle ilgili güzellikler yaratabileceğiniz, sosyalleşebileceğiniz olanaklar var. Haftanın ilk günlerinde iş ve çalışma konularında daha yapıcı ve sakin düşünmek gerekiyor. 26’sı sonrasında ise karşıtlık içeren durumlar ve ilişkilerinizde eleştirilere daha olumlu yaklaşmanız gereken durumlar olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder