Facebook Ailesi

Custom Search

27 Nisan 2018 Cuma

Hakan Kırkoğlu 30 Nisan-6 Mayıs 2018 Haftası Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 30 Nisan - 6 Mayıs 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta başında gerçekleşen dolunay sizi ortaklaşa konularda meşgul edebilecek, başkalarına bağlı konulara dikkat çekiyor. Belki kriz çıkaran durumlar ve mücadele gereği olabilir. Daha serinkanlı düşünmeli ve ortaklı imkanlardan yararlanmaya bakmalısınız. Bu dönemde sorumluluk alanında, iş hayatında oldukça aktifsiniz ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Yakın çevrenizden gelen haberler harekete geçirici olabilir. 4’ü sonrasında uzaklarla ilgili işlerde yenilikler ve yeniden düşünme gereği ortaya çıkabilir.

Boğa Burcu
Bu hafta başında karşıt burcunuz Akrep’te gerçekleşen dolunay evlilik ve anlaşmalarla ilgili gelişmelere dikkat çekiyor. Gerek kişisel alanda, gerekse maddi paylaşımlar açısından önemli farkındalıklar içindesiniz. Daha esnek düşünmeye ve karşınızdakileri de dinlemeye özen göstermelisiniz. Bu dönemde ticari yeteneklerinizi daha iyi kullanabileceğiniz imkanlar bulabilirsiniz. 3’ü civarında ortak imkanlar var. 4’ü sonrasında ise yeni durumlara ayak uydurmak gerekebilir. Bugünlerde uzaklarla ilgili işler, iş icabı yolculuklar söz konusu olabilir.


İkizler Burcu
Hafta başında Akrep burcunda gerçekleşen dolunay sağlık, düzen ve hizmet konularına vurgu yapıyor. Bugünlerde daha düzenli olmak ve önceliklerinizi daha iyi belirlemek gerekebilir. Enerjinizi toplamaya bakmalısınız. Kontrol edilemeyen durumlar gündeme gelebilir. Neyse ki Venüs size bugünlerde sevindirici gelişmeler de getirebilir. 4’ü sonrasında ilişkilerin ve ortak görüşlerin de yararıyla yeniliklere gidebilirsiniz. Ancak bugünlerde hafta sonu yaklaşırken sorumluluklar ve sınırlamaları da hesaba katmak gerekiyor.

Yengeç Burcu
Bu hafta başında Akrep burcunda gerçekleşen dolunay kişisel istek ve arzularınıza, aşk hayatınıza güçlü bir vurgu getirmekte. Aşkta ve çocuklarla, sevdiklerinizle ilgili konularda daha hassas davranabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizi güven altına almak istiyorsunuz. Ancak bu dönemde aşkta daha sabırlı olmak ve gizli durumlara dikkat etmek gerekebilir. 4’ü sonrasında özellikle evlilikte ve iş hayatınızda özenli ve sakin olmaya bakmalısınız. İlişkilerinizde gündeme gelen gerginlikleri daha fazla zorlamamalısınız.

Aslan Burcu
Bu hafta başında Akrep burcunda gerçekleşen dolunay ev ve iş hayatına ait gelişmelere önemli bir vurgu yapıyor. Önemli kararlar, bitişler ve başlangıçlar söz konusu. Evinizi, ailenizi ilgilendiren konularla uğraşabilirsiniz. Olaylara bakışınızda daha etraflı düşünmelisiniz. Yine bu dönemde arkadaşlarla, gruplarla bir araya gelmek yeni fikirler uyandırabilir. İş ve çalışma konularına, sağlık alanına da özen göstermelisiniz. 4’ü sonrasında yaratıcı konularda kendinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz. Hafta sonu yaklaşırken, yeni bir plan yapmalısınız.

Başak Burcu
Bu hafta başında Akrep burcunda gerçekleşen dolunay yakın çevrenizdeki değişikliklere, ziyaret ve görüşmelere dikkat çekiyor. Zihninizde, düşüncelerinizde olumsuz düşüncelerden sıyrılmaya bakmalısınız. Bu alanda çok konsantre de olabilir ve gizli şeyleri farkedebilirsiniz. Düşüncelerinizi verimli kullanmanız zor olmayacak. 4’ü sonrasında ev ve ailenizle ilgili konularda değişiklikler gündeme gelebilir. Toprakla, gayrimenkulle ilgili işler de dikkat çekebilir. Hafta sonu yaklaşırken, sevdiklerinizle ilgili daha gerçekçi olmak durumundasınız.

Terazi Burcu
Bu hafta başında Akrep burcunda gerçekleşen dolunay özellikle parasal işlere, harcamalara ve birikimlerinize dikkat çekiyor. Bu dönemde ortaklaşa imkanlardan daha çok yararlanabilirsiniz. Ancak birikimlerinize de özen göstermelisiniz. Venüs’ün konumu uzaklarla ilişkilerin, yolculukların olumlu izlenimler getirebileceğini gösteriyor. Arkadaşlıklarınızı zenginleştirebilirsiniz. 4’ü sonrasında yakın çevrede hareketlilik ve görüşmeler yeniden gündeme gelebilir. Ailevi işlerde ise daha ciddi düşünmelisiniz.

Akrep Burcu
Bu hafta başında burcunuzda gerçekleşen dolunay şahsi konularınızı ve yakın ilişkilerinizdeki beklentileri daha hassas hale getiriyor. İşte ve özel hayatınızda önemli kararlar gündeme gelebilir. Ortaklaşa konularda farkındalığınız yüksek ancak aşırılıklara gitmemelisiniz. Duygusal dalgalanmalar içinde olabilirsiniz. Bugünlerde yakın çevreniz, kardeşler ya da yakınlarla ilgili konularda keskin düşünceler içinde olabilirsiniz. 4’ü sonrasında maddi konularda, birikimlerinizle ilgili daha farklı fikirler üzerinde durabilirsiniz.

Yay Burcu
Bu hafta başında Akrep burcunda gerçekleşen dolunay bazı elde olmayan durumlara, huzursuzluklara, kimi zamanda kayıplara işaret edebilir. Sağlık ve düzen konularına dikkat etmek, gerekirse fedakarlık göstermek gerekebilir. Bugünlerde birikimlerinizi, iş hayatınızı daha ciddi ele alabilir, çaba içinde olabilirsiniz. Ayrıca aşkta ve ilişkiler cephesinde de hareketlilik yaşanabilir. 1-3 Mayıs günlerinde Ay burcunuzda ilerlerken daha yapıcı adımlar atabilirsiniz. 4’ü sonrasında birikimlerinizi yeniden ciddi şekilde düşünmelisiniz.

Oğlak Burcu
Bu hafta başında Akrep burcunda gerçekleşen dolunay gerek hedefleriniz, gerekse gelecek beklentileriniz açısından yeniden düşünmeniz gerektiğini anlatıyor. Dışsal nedenler ve ortaklaşa konular yüzünden başkalarına bağlı olabilirsiniz. Bu dönemde Mars size büyük bir güç ve mücadele getirmeye devam etmekte. Ancak fiziksel açıdan risk içeren konularda daha ihtiyatlı olmak gerekebilir. 4’ü sonrasında zaruri değişiklikler ve farklılıklar var. Hafta sonu yaklaşırken, kişisel konularda daha hassas ancak daha hırslı da olabilirsiniz.

Kova Burcu
Bu hafta başında Akrep burcunda gerçekleşen dolunay mesleki konulara ve pozisyonunuza vurgu getirmekte. Mesleki konularda çaba ve kararlılık getiren koşullar içinde olabilirsiniz. Daha mücadelecisiniz ancak bir yandan da ev ve özel hayatınıza ait konuları da ihmal etmemelisiniz. Venüs’ün konumu arkadaşlıklara ve ilişkilerinize daha eğlenceli bir hava getirmekte. Sosyal fırsatlardan keyif alabilirsiniz. Ancak 4’ü sonrasında gelecek beklentilerinizi yeniden düşünmelisiniz. Bazı elde olmayan kısıtlamalar gündeme gelebilir.

Balık Burcu
Bu hafta başında Akrep burcunda gerçekleşen dolunay size olumlu duygular, yaratıcılık ve kendinizi daha rahat ifade etme imkanı getirmekte. Yeni insanlar, uzaklar ve yolculuklarla ilgili konularda farkındalığınız yükseliyor ve başkalarından çok şey öğrenebilir, bakış açınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde yakın çevreniz ve evinizle ilgili uğraşlar da keyif getirebilir. 1-3 Mayıs günlerinde dikkat çekici davranabilir, mesleki konularda hareketli olabilirsiniz. Ancak 4’ü sonrasında beklentilerinizde gerçekçi olmanızda fayda olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder