Facebook Ailesi

Custom Search

9 Mayıs 2018 Çarşamba

10 Mayis 2018 Günlük Burç Yorumu

10 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ile ilgili stratejik, hedef odaklı ve programlı olmayı arzu ettiğiniz bir gün sizi bekliyor. Gün içinde finansal bir otorite figüründen onay ve destek alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İdeallerinize ulaşmak için somut adımlar atmak isteyeceğiniz, hedef odaklı bir gün olacak. Geleceğe yönelik stratejiler geliştirmek için ilişkilerinizden yardım alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               

Maddi durumunuzu gözden geçirmek; geleceğe yönelik yatırım planları yapmak isteyebilirsiniz. Kredi, vergi vb Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bir otorite figüründen onay çıkabilir.Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İkili ilişkiler ve ortaklıklarda bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bir projeye imza atamadan önce çok iyi araştırma yapmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde sorumluluk ve ciddiyetle ilerleyeceğiniz bir gün olabilir. Stratejik Planlama ve projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Üstlerinizden onay ve destek almak için uygun bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Çocuklarınız ya da özel ilişkileriniz ile ilgili geleceğe yönelik vizyonunuzu paylaşmak için güzel bir gün olacak. Birlikte uzak seyahatler yada eğitim programları kararlaştırabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ev, aile ya da emlak işleri ile ilgili stratejik adımlar atmak istediğiniz bir gün olabilir. Ciddiyet ve sorumlulukla hareket etmek, ortak gelirleriniz ile ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Önemli toplantı, seminer, kısa seyahat ya da sözleşmeler ile ciddi bir gün geçirebilirsiniz. Geleceğe yönelik stratejiler, ortaklıklar için somut adımlar öğleden itibaren atılabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Maddi konularda ayaklarınızın yere bastığı, ciddi ve stratejik planlama yapabileceğiniz bir gün olacak. İş yerinizde bir otorite figüründen finansal onaylar almanız söz konusu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendi hedeflerinize ve ideallerinize ulaşmak için stratejik adımlar atabilirsiniz. Sevdiğinizin ya da çocuklarınızın desteği ile sorumluluklarınızı yerine getirmek daha kolay olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün kendini başınıza kendi projeleriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmek, aile büyüklerinden destek almak söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal organizasyonlarda hizmet vermek için somut adımlar atmak mümkün olabilir. Önemli Sözleşme, anlaşma, eğitim, seminer vb hakkında otorite figürlerinden destek alabilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder