Facebook Ailesi

Custom Search

8 Mayıs 2018 Salı

9 Mayis 2018 Günlük Burç Yorumu


9 Mayıs 2018  Günlük Burç Yorumu

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyer odaklı bir sabah olabilir. İş ilişkilerinde dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra işleri halletmek daha kolay olabilir. Özellikle ekip çalışmaları ve sosyal İşler hız kazanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Uluslararası, hukuki ya da akademik alanlarda ilişkilerinize dikkat  etmeniz gereken bir sabah olacak. Günün ikinci yarısında Kariyeriniz ile ilgili teknolojik, zihinsel çalışmalar yapılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sabah saatleri kredi, vergi, miras,sigorta vb gelir dışı kaynaklar ile ilgili onay almak için uygun olmayabilir. Öğleden itibaren daha idealist, hedeflerinize yönelik adımlar atabilirsiniz.Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Güne başlarken eş ve ortağınızla ilişkilerinizde dikkatli olmanızda fayda var. Karşılıklı istek ve arzular zorlayıcı olabilir. Öğleden itibaren ortak gelirler ve yatırımlar gündeme gelebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde yapmak istediğiniz çok şey varken bazı ilişki dengeleri zorlayıcı olabilir. Günün ikinci yarısında ikili ilişkilerinizde daha motive ve enerjik olabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sevdiğinize ve çocuklarınıza karşı davranışlarınızda dikkatli olmanız gereken bir sabah olabilir. Öğleden itibaren iş ile ilgili ekip çalışmaları, orjinal fikirlerinizi üzerinde çalışabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile içi ilişkilerde dengeye dikkat etmelisiniz. Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz işler için uygun bir sabah olmayabilir. Günün ikinci yarısında hobi ve çocuklarla sıra dışı vakit geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu sabah Yazılı-sözlü iletişim, eğitim ve kısa seyahatlerde başkalarının istekleri zorlayıcı olabilir. Öğleden sonra aile ile ortak hareket edebilir; evdeki işlerinizi enerjiyle halledebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu sabah para işlerinde rahat hareket edemeyebilirsiniz. Risk almak verimli olmayabilir. Öğleden itibaren  iletişim hızlanıyor; kısa seyahatler, eğitimler kendinizi motive hissetmenizi sağlayacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aile içi ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir sabah olacak. Ev ile ilgili dekorasyon işleri var  ise zorlayabilir. Günün ikinci yarısında maddi konular, nakit akışı gündemde olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sabah saatlerinde kafanızı dinlemek iyi gelebilir. Evden çalışmanız birinin hoşuna gitmeyebilir. Öğleden itibaren Sosyalleşmek, ekip çalışması yapmak enerji ve motivasyonunuzu artırabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Güne başlarken arkadaşlarla para alışverişinde aksaklıklar çıkabilir. Öğleden itibaren kendi başınıza çalışmak, orjinal fikirlerinizi projelendirmek isteyebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder