Facebook Ailesi

Custom Search

12 Mayıs 2018 Cumartesi

Dinçer Güner 14-20 Mayıs 2018 Haftası Burçlar


Bu hafta gökyüzünün maşallahı var! Bir yandan Boğa burcunda Yeni Ay, bir yandan Uranüs'ün Boğa burcuna geçişi, bir yandan Venüs'ün Yengeç burcuna geçişi ve akabinde Mars'ın Kova burcuna geçişi… Hayatımızın genel ritmi, genel düzeni değişmeye başlıyor bu hafta itibari ile. Teknik konular stres yaratırken, ailede, evde huzuru bulmak daha kolay olacak. Para desen, Yeni Ay ile birlikte o da güzel, parasal anlamda bereketli bir hafta. Ama Uranüs'ün Boğa burcuna geçişi biraz tedirgin edici. Amma velakin düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?


Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu Haftayı Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile açalım. Venüs Yengeç burcunda 14 Haziran’a kadar seyahat edecek. Ev, yuva, aile ile ilgili konularda daha şanslı ve keyifli bir süreç başlamış olacak sizler için. Aile içinde kadın figürler (anne, hala,kız kardeş) daha ön plana çıkmaya başlıyor. Evinizde, yaşadığınız yerde huzur bulmak daha kolay olabileceği gibi, güzelleştirmek adına da bazı aksiyonlar alabilirsiniz. Evinizde dekoratif değişiklikler yapabilir, boya badana gibi işlere girişebilirsiniz mesela. Bu hafta Mars da Kova burcuna geçiş yapacak ve geri hareketi ileri hareketi derken 15 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. 11. evinize girecek olan daha sosyal, girişimci, arkadaşları bir araya getirmek için enerji harcayan, gruplar içinde kendini fazlası ile ortaya koyan, zaman zaman fikirler konusunda baskıcı bir tutum izleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızı harekete geçiren sizler olacaksınız. Yalnız Mars’ın bulunduğu noktada agresyonunda olacağını unutmadan, zaman zaman sosyal ilişkilerde yaşanması muhtemel gerginliklere karşı da dikkatli olmakta yarar var. Ve bu hafta Uranüs burç değiştirerek 8 yıllık yeni bir seyahate başlıyor. Uranüs 2. evinize giriş yapacak ve yaklaşık 2026 yılına kadar bu evde seyrine devam edecek. Uranüs, alıştığımız düzenin değişmesine, sıra dışı gelişmelere işaret eder. 2. evinizde hareket edecek olan Uranüs, madde ve finans konularına yaklaşımınızı kökten değiştirebilir, radikal, sıra dışı kazanç kapıları ile karşılaşabilirsiniz. Finansal anlamda stabiliteyi sağlamak zaman zaman zor olabilir. Aşırı özgürlükçü, risk alabilirteniz yükselebilir. Uranüs’ün burç değiştirmesi etkilerini öncelikle dünya üzerinde gözlemleriz. Fransız ihtilali, sanayi devrimi, astronomi alanındaki büyük yenilikler ve değişiklikler hep Uranüs’ün burç değişimi sırasında gerçekleşenlerdir. Bireysel haritalarımızda eğer Boğa burcunda kişisel gezegenlerimiz var ise, Uranüs’ün etkilerini çok daha net hissedebiliriz. Bu hafta Boğa burcunda bir de Uranüsyen Yeni Ay meydana gelecek. 2. evinizde meydana gelen Yeni Ay’da finansal konular gündeme geliyor, yeni kazançlar gündemde. Özellikle iş hayatınıza ilişkin konularda hızlı, olumlu ve finansal anlamda ödül veya destekleyici etkileri olacaktır. Bu yeni bir müşteri ile tanışma olabilir, terfi olabilir veya daha iyi maaşlı bir işe geçişle ilgili olabilir.

 Boğa Burcu Haftalık Burç Yoruum

Haftayı Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile açalım. Venüs Yengeç burcunda 14 Haziran’a kadar seyahat edecek. Birbirinden keyifli özellikle deniz yolculukları veya deniz kenarı yerlere yolculuklar gündeme gelebilir. Yakın çevreniz, komşularınız ve kardeşleriniz ile daha ılımlı ve uyumlu ilişkiler geliştirmeye başlıyorsunuz. İlişkiler, aile ilişkileri ile ilgili daha çok okuyabilir, araştırabilir, ilgilenebilirsiniz. Kardeşlerinizin hayatına ilişkin güzel sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu hafta Mars da Kova burcuna geçiş yapacak ve geri hareketi ileri hareketi derken 15 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. Harekete geçeceğiniz, inisiyatif alacağınız ve mücadele edeceğiniz alan iş ve kariyerinizi ilgilendiren konular olacaktır. Planladığınız hedeflere daha hızlı ve konsantre bir şekilde yol alabilirsiniz. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda olası gerginliklere karşı, soğuk kanlılığınızı korumanız sizin açınızdan yararlı olacaktır. İş arayan Boğa ve yükselen Boğalar belirtilen tarihe kadar gelişmelerle karşılaşabilirler. Ve bu hafta Uranüs burç değiştirerek 8 yıllık yeni bir seyahate başlıyor. Uranüs bir burçta oldukça uzun zaman kalır. Bu yüzden etkileri hemen ortaya çıkmayabilir. Fakat burcunuzda hareket edecek olan Uranüs hayatınızdaki bir çok şeyi aydınlatarak görünür hale getirecek. Cesaret, yenilik, bağımsızlık ve özgürlük duygularını çok daha kuvvetli bir şekilde hissedebileceksiniz. Sizleri biraz daha pervasız ve gözü pek bir hale sokarak, cesurca adımlar atmanızı sağlayacak. Uranüs’ün burcunuzdaki etkilerini ilerleyen zamanlarda daha detaylı olarak açıklayacağım. İlk 2 ay Uranüs’ün bu etkisi ile alışmış olduğunuz düzenin yıkılarak yeni düzene alışma sürecini öğreneceksiniz ve oldukça efor sarf etmeniz gerekecek. Bu yüzden hayatınızda gerçekleşecek olan köklü değişiklikler için şimdiden hazır olun. Bu hafta Boğa burcunda bir de Uranüsyen Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay zamanı istek ve arzularınızı ortaya koymak, istekleriniz için yeni başlangıçlar yapmak, yeni girişimlerde bulunmak, finansal anlamda kazançlarınızı arttırmak için uygun koşullarla karşılaşabilirsiniz.


İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftayı Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile açalım. Venüs Yengeç burcunda 14 Haziran’a kadar seyahat edecek. Bu tarihe kadar finansal konularda kazançlarınızı daha rahat bir şekilde arttırabilecek, gelirler elde edebilecek, kazançlarınızı daha rahat yönetebileceksiniz. Yine bazılarınız ev ve yerleşimle ilgili konularda harcamalar yapabilir, hatta alım veya satım, kiralama konularını da kapsayabilir. Bu hafta Mars da Kova burcuna geçiş yapacak ve geri hareketi ileri hareketi derken 15 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. Mars, sizleri geleceğe yönelik hedefleriniz konusunda hem destek hem de girişim sağlayabileceğiniz koşulları sunacaktır. Bu dönem bazı seyahatler gündeme gelebilir. İdealleriniz için destek alacağınız kişilerle ilişkilerde dikkatli olmakta yarar var. Mücadele ve girişim iyidir güzeldir ama yanında amorti agresyon dengeleri bozabilir. Eğitim, yayıncılıkla ilgili konularda gelişmeler çok daha hızlı olabilir. Ve bu hafta Uranüs burç değiştirerek 8 yıllık yeni bir seyahate başlıyor. Eğer maddi dünyaya çok sıkı bir şekilde bağlı iseniz, maddeye fazla önem veren biri iseniz Uranüs bu konularda sizlere bazı kayıpları ve kaotik durumları getirebilir. Eğer hayatın daha manevi kısımları ile ilgili iseniz, daha çok okuma ve araştırmaya yönelik iseniz Uranüs sizlere zihinsel anlamda farklı kapılar açacaktır. Her halükarda Uranüs burada bilinçaltı ile ilgili konularda etkilerini gösterecektir. Kontrolün çok fazla sizlerde olmadığı sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. Uyku düzeninizde bir takım değişiklikler olabileceği gibi, kendinizi hem sağlıkla hem de manevi anlamda rahatlatmanın değişik, farklı yollarını arayabileceksiniz. Uranüs’ün etkilerini ilerleyen aylarda daha etkin bir şekilde hissedeceksiniz ve zaten ilerleyen zamanlarda bu konudan sizlere daha ayrıntılı bahsediyor olacağım. Bu hafta Boğa burcunda bir de Uranüsyen Yeni Ay meydana gelecek. Gizlilik içinde hareket etmek isteyebilir, planlarınızı, düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmayabilirsiniz. Gizli ilişkiler, saman altında su yürütürcesine planlar gündemde olacak. Yine bu günlerde yalnız kalmak isteyebilir, kabuğunuza çekilmek isteyebilir, kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz. Bu Yeni Ay zamanı, finansal anlamda bir engeli aşmak, krizi yönetmek, finansal anlamda daha rahat ve kolay bir şekilde destek bulabileceksiniz. Bu gizli, el altından bir destek olabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu Haftayı Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile açalım. Venüs Yengeç burcunda 14 Haziran’a kadar seyahat edecek. Hayattan çok daha fazla keyif alabileceğiniz, aşk ve sevgi konularına ilişkin hem şanslı hem de keyifli bir süreç olacak. Özellikle yalnız Yengeçler sanki etrafınıza herkesi etkileyecek bir enerji yayıyor olacaksınız. Bu tarihe kadar yalnız olanlar türlü aşk ilişkileri ve flörtler içinde bulabilirler kendilerini. Fakat dikkat edilmesi gereken husus şudur ki, kilo almaya başlayabilirsiniz. Bu yüzden yediklerinize içtiklerinize dikkat. Üzerinize bir rahatlama ve tembellikte çökebilir. Bu hafta Mars da Kova burcuna geçiş yapacak ve geri hareketi ileri hareketi derken 15 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. Harekete geçeceğiniz, mücadele vereceğiniz alan finansal konular olacaktır. Ödemeler, borçlar, ortaklaşa alandan kazandığınız gelirlerle ilgili hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mars, bu konularla ilgili zaman zaman stresli koşulları da beraberinde getirebilir. Ödemelerde sıkıntı yaşayabilir, size yapılması muhtemel ödemelerde gecikmeler olabilir. Sağlığınızı ilgilendiren operasyon gerektiren durumlarda şartları ve koşulları iyice gözden geçirmekte fayda var. Kredi almayı düşünüyorsanız bir süre beklemenizde fayda var. Lakin şartlar çok fazla kontrolünüzün altında olmayabilir. Ve bu hafta Uranüs burç değiştirerek 8 yıllık yeni bir seyahate başlıyor. Uranüs’ün burç değişimleri genelde dünya üzerinde etkileri bulunmaktadır. Fransız ihtilali, sanayi devrimi, astronomi alanındaki gelişmeler icatlar…vs. gibi. Bireysel haritalarda eğer Boğa burcunda kişisel gezegenleriniz var ise bu geçişin etkilerini çok daha derinden hissedersiniz. Farklı ve marjinal yapıda kişilerle arkadaşlıklar kurabilir, farklı, marjinal, gruplar içine girebilirsiniz. Sosyal ağınızda bir değişim süreci bekliyor olacak sizler. Hedefleriniz ve yön duygunuzda değişimler meydana gelebilir. Gruplar, dernek aktiviteleri, sivil toplum kuruluşlarında önemli pozisyonlara gelebilirsiniz bu süreçte. Hayatınızda sosyal devrim yaratacaksınız. Uranüs’ün etkilerinden önümüzdeki aylarda sık sık bahsedeceğim. Bu hafta Boğa burcunda bir de Uranüsyen Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay sizlerin 11. evinizde olacaktır. Arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizden destekler alabilir, önemli fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Organizasyonlara katılabilir, çok daha aktif ve sosyal olabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerde bir değişim meydana gelmeye başlayabilir yavaş yavaş, yeni gruplar içine girebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Güçlü kuvvetli kişilere irtibat halinde olabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu Haftayı Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile açalım. Venüs Yengeç burcunda 14 Haziran’a kadar seyahat edecek. Özel hayatınızda, ilişkilerinizde bir nevi sorunlu bir süreç olarak düşünün bunu. Duygularınızı yeterince dışarı çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Karşılıksız ilişkiler, platonik aşklar gündeme gelebilir. İlişkisi olanlar krizler deneyimleyebilirler bu tarihe kadar. Projelerde gelebilir. Bu hafta Mars da Kova burcuna geçiş yapacak ve geri hareketi ileri hareketi derken 15 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. 7. evinize giriş yapan Mars özellikle ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda gerginliklerden uzak durulması gereken bir süreci işaret ediyor. Eşinizle veya partnerinizle ilgili konular zaman zaman stres yaratabilir. İlişkileriniz her zamankinden daha hareketli ve renkli bir hal almaya başlayacak. İnisiyatifi ele almak isteyebilir, cesurca adımlar atabilirsiniz. Ve bu hafta Uranüs burç değiştirerek 8 yıllık yeni bir seyahate başlıyor. 10. evinize girecek olması, iş ve kariyere yönelik değişiklik ve yenilik ihtiyacınızı çok daha arttırabilir. İş hayatınızda farklılık, iş hayatına bakış açınızda, mesleğinizi icra ediş şeklinizde değişiklikler olabilir. Bir diğer olası etki ise kendi işinizi kurmak adına önemli adımlar atabilirsiniz. Uranüs Boğa burcunda oldukça uzun yıllar kalacak, 2026 yılına kadar. Bu yüzden bu geçişin bu ay olması bahsettiğim radikal değişimleri bu yaşayacağınız anlamına gelmiyor (yaşayabilirsiniz de!). Fakat Uranüs her önemli bir açı aldığında ve kişisel gezegenlerinizde eğer Boğa burcunda yer alıyor ise bu etkileri çok daha derinden ve etkin bir şekilde hayatınızda gözlemleyebilirsiniz. Tabii Uranüs sizleri toplumun önünde hareket ve davranışlarınızda daha çok görünmenize sebebiyet verebilir. Bu zaman zaman skandallar şeklinde ortaya çıkabilir. Bu hafta Boğa burcunda bir de Uranüsyen Yeni Ay meydana gelecek. Hayatınızda hak ettiğiniz değeri artık elde edebilirsiniz. Yaptığınız iş ile ilgili güzel ve kazançlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş arayanlar bu dönem iş görüşmeleri yapabilirler, işi olanlar iş hayatlarında kendilerini daha net bir şekilde ortaya koyabilirler. Kariyer konusunda yeni başlangıçlar, atılımlar söz konusu.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu Haftayı Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile açalım. Venüs Yengeç burcunda 14 Haziran’a kadar seyahat edecek. Bu tarihe kadar sizleri daha sosyal, hareketli bir süreç bekliyor olacak. Arkadaşlarınızla daha iyi ilişkiler kurabilir, davetler, organizasyonlar, önemli bir takım etkinliklere katılabilirsiniz. Hayatınıza çok seveceğiniz ve hızlı bir şeklide kabul edebileceğiniz yeni tanışmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta Mars da Kova burcuna geçiş yapacak ve geri hareketi ileri hareketi derken 15 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. Birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkiler ve sağlığınızı ilgilendiren konular yıl sonuna kadar hayatınızda önem ve ivme kazanmaya başlıyor. Daha çok çalışabilir, efor sarf edebilir, yorulabilirsiniz. İş arayanlar bu dönem bol bol görüşmelere gidebilirler. Birlikte çalıştığınız kişiler ile agresyona dikkat etmekte fayda var, görüş ayrılıkları gerginliklere sebep olabilir. Sağlıkla ilgili de özellikle ateşli rahatsızlıklar, düşme, çarpma, yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız. Ve bu hafta Uranüs burç değiştirerek 8 yıllık yeni bir seyahate başlıyor. Uranüs 9. evinize geçiş yapacak ve yıllarca bu evde seyahat edecek. Uranüs’ün geçiş yaptığı alanlarda, hayatımızın o noktası ile ilgili radikal bir çok değişime maruz kalırız. Hayatımızın o ev ile ile ilgili konuları artık eskisi gibi değildir. Şartları ve düzeni önce alaşağı eder ve yeni düzene adapte olmanız için sizi zorlar. Bu geçiş sizleri geleneksel fikirlere karşı isyankar bir tavır almanıza sebep olabilir. Şu ana kadar alışmış olduğunuz inanç sistemleriniz değişebilir, olayları algılayışınız farklılaşabilir. Bu transit sayesinde hayatınızı şu an yaşadığınız yerden çok daha uzakta mesela yurt dışında kurmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda ilk defa yurt dışına çıkabilirsiniz. Yaşadığınız çağın çok ilerisinde öngörüleriniz ve düşünceleriniz oluşabilir. En ileri düzeyde, eğer haritanız buna müsait ise çantanızı sırtınıza alıp, dünyayı yeniden keşfetmek için yollara düşebilirsiniz. Önümüzdeki aylarda Uranüs ve etkilerinde sıkça söz edeceğim. Eğer kişisel gezegenleriniz Boğa burcunda yer alıyor ise Uranüs’ün bu transitinden çok derin bir şekilde etkilenebilirsiniz. Yayınlatmak üzere yazılar yayınlayabilir, ilk kitabınızı yazmak için eyleme koyulabilirsiniz. Özgürlük ve bağımsızlık ihtiyacını çok daha artacaktır bu süreçte. Bu hafta Boğa burcunda bir de Uranüsyen Yeni Ay meydana gelecek. 9. evinizde meydana gelecek olan bu Yeni Ay, yabancılar, yurt dışı ile ilgili işler, tanıtım, pazarlama, yaratıcılık gerektiren işlerden finansal anlamda rahatça kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu Yeni Ay uzak yerlere seyahat gibi konuları da gündeme getirebilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu Haftayı Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile açalım. Venüs Yengeç burcunda 14 Haziran’a kadar seyahat edecek. Özellikle iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda bu tarihe kadar iyi ilişkiler kurabileceğiniz, huzurlu, şanslı gelişmelerin olabileceği bir süreç olacak sizler için. Terfiler, iş değişiklikleri gündeme gelebilir, üstlerinizle, yöneticilerinizle daha kolay anlaşma zemini oluşabilir. Yalnız olanlar iş vasıtası sayesinde tanışacakları kişi ile flört edebilirler. Bu hafta Mars da Kova burcuna geçiş yapacak ve geri hareketi ileri hareketi derken 15 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. Aşk ve çocuklarınızı ilgilendiren konularda harekete geçmeye başlayacak, hızlı gelişmeler yaşayabilecek, zaman zaman agresyon yaratacak durumlarla mücadele etmeniz gerekebilecek. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönemde girişimlerde bulunabilirler, yalnız olanlar aşkın daha tutkulu ve cinsellik boyutunun ön planda olacağı kısmıyla tanışabilirler. Spor aktivitelerine yönelebilir, hayatın keyifli ve eğlenceli yanları ile daha fazla haşır neşir olabilirsiniz. Ve bu hafta Uranüs burç değiştirerek 8 yıllık yeni bir seyahate başlıyor. 8. evinize girmesi ile beraber finansal konularsa sözleşmeler, anlaşmalar, imzalar, haberler alışverişleri, bilgi alışverişleri önem kazanacak. Buradaki handikap, ani ve düşünmeden alınan kararlar uzun vadede zarar verebilir. Dikkatli ve planlı hareket edebilmek önemli. Krediler, avanslar, primler, kredi kartları gibi konularda. Uranüs Boğa burcunda yıllarca kalacak. Uranüs burç değiştirmelerde büyük yenilikler, değişiklikler, radikal etkiler yaratacaktır. 8. evinize girecek olan Uranüs, çeşitli krizler deneyimleyerek hayatın değerini ve önemini anlamanızı da sağlayacaktır. Hayatınızda finansal devrimler yapabilir, sağlıkla ilgili daha radikal uygulamalar, yöntemlere başvurabilirsiniz. Bu konu ile ilgili önümüzdeki aylarda detaylı bir şekilde bahsedeceğim. Bu hafta Boğa burcunda bir de Uranüsyen Yeni Ay meydana gelecek. 8. evinizde meydana gelecek bu Yeni Ay zamanı, özellikle gayrimenkul, emlak, taşınmaz mallarla ilgili önemli, güzel, destekler alabilirsiniz. Yine vergi, borçlar, ödemeler, krediler, banka işlemleri, burslar, miras gibi konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir ve bu gelişmeler genel anlamda olumlu nitelikte olacaktır. Önemli bir krizi aşabilmeniz için rahatlıkla destek alabileceksiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu Haftayı Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile açalım. Venüs Yengeç burcunda 14 Haziran’a kadar seyahat edecek. İşte tatil planları yapma ve tatile çıkmak için harika zamanlar. Eşinizin yakın akrabaları, kardeşleri ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Bunun yanı sıra hukuksal konularda özellikle daha rahat bir şekilde anlaşma sağlayabilirsiniz. Özellikle tanıtım, reklam, medya, iletişim, pazarlama konularında maksimum fayda sağlayabileceksiniz. Statü sahibi önemli kişilerden güzel destekler alabilirsiniz. Akrabalarınızla da daha uyumlu ilişkiler kurabileceksiniz. Bu hafta Mars da Kova burcuna geçiş yapacak ve geri hareketi ileri hareketi derken 15 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. Evinizde bir hareketlenme başlıyor. Bu yer değiştirme, taşınma, evinizin içinde bir değişimin yanı sıra, güvenlik tedbirlerini de arttırabilirsin. Aile içi ilişkilerde gerginliklerden uzak durmalı, olası sorunları daha makul seviyede bir enerjiyle büyük tartışmalara dönüştürmeden çözmekte fayda var. Evinizde ateşli aygıtlara, keskin aletlere de dikkat etmeli. Ve bu hafta Uranüs burç değiştirerek 8 yıllık yeni bir seyahate başlıyor. Uranüs’ün burç değişimleri tarihte büyük olaylara imza atmıştır, Fransız ihtilali, Fransız devrimi, astronomi alanında buluşlar, icatlar. Ve şimdi de Boğa burcuna giriş yapacak. Tabi bireysel haritalarda etkileri ise özellikle sizler için, 7. evinize giriş yapacağından dolayı ilişkiler ve ortaklıkları ilgilendiren konularda sürpriz değişikliklere, radikal bir takım olaylar bekleyebilirsiniz. Mesela aniden sürpriz bir şekilde evlenmek gibi, evli olanlar ise sürpriz bir şekilde boşanma kararı alması gibi. Evlilik ve ortaklıkla ilgili bilindik tarifler zihninizde yaşantınızda değişime uğrayabilir. İlişkilerde ani çıkışlar, stabiliteyi sağlamakta zorlanmalar olabilir. Uranüs 2018 yılına kadar 7. evinizde kalacak, eğer Boğa burcunda kişisel gezegenleriniz var ise bu etkileri çok daha çabuk ve derinden hissedebilirsiniz. Eğer yok ise hemen bir şeyler olmasını beklememek gerek. Önümüzdeki aylarda Uranüs’ün etkilerinden sıkça bahsedeceğim sizlere. Siz bu ay onun enerjisine yavaş yavaş alışın bakalım. Bu hafta Boğa burcunda bir de Uranüsyen Yeni Ay meydana gelecek. 7. evinizde meydana gelecek olan bu Yeni Ay; yeni sözleşmelere, anlaşmalara işaret etmekte. Bu daha çok hukuksal bir kağıt üzerinde yapılacak olan bir anlaşma olabilir. Eğer yalnız iseniz, bir partneriniz yok ise bu Yeni Ay zamanı bazı karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu Haftayı Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile açalım. Venüs Yengeç burcunda 14 Haziran’a kadar seyahat edecek. 8. evinizde hareket edecek olan Venüs sayesinde başkalarının finansal kaynaklarından daha rahat yararlanabileceksiniz. Eşinizin veya ortağınızın finansal konularında iyileşmeler gözlemeyebilirsiniz. Borç aradığınız anda kuracağınız iyi ilişkiler sayesinde rahatlıkla borç bulabileceksiniz. Yine bu tarihe kadar belki de ev, araba almak adına kredi çekmek için adımlar atabilirsin. Bu hafta Mars da Kova burcuna geçiş yapacak ve geri hareketi ileri hareketi derken 15 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. Yakın çevre, kardeşler, komşularla ilişkiler çok daha fazla gündeme gelmeye, hızlı gelişmeler yaşamaya başlıyorsunuz. İletişim trafiğiniz artıyor. Daha çok okuyabilir, daha çok yazabilir, daha çok öğrenebileceğiniz bir sürece girmiş bulunuyorsunuz. Yakın çevre, kardeşler veya komşularınız ile fikir ayrılıklarından doğan olası gerginliklere karşı dikkatli olmakta yarar var. Ve bu hafta Uranüs burç değiştirerek 8 yıllık yeni bir seyahate başlıyor. Uranüs’ün burç değişimleri tarihte ve dünyada büyük gelişmeleri beraberinde getirmiştir. Fransız ihtilali, sanayi devrimi…vb gibi dünyanın seyrini değiştiren büyük olaylar. Uranüs jenerasyon gezegeni olduğundan, bireysel haritalarda etkileri dünya üzerindeki kadar büyük olmayabilir. Tabii eğer Boğa burcunda yerleşmiş kişisel gezegenleriniz yok ise? Uranüs 6. evinize geçtiğinde, çalışma yöntemlerinizde farklılıklar katabilir, alışılmışın dışında işler ortaya koyabilirsiniz. İş ve çalışma ortamınızın bu zamandan sonra monoton olacağını pek düşünmüyorum. Sürpriz değişimler, sürekli bir hareketlilik söz konusu olacaktır. Sürekli bir yenilik ve değişiklik isteği hüküm sürebilir iş ortamınızda. Stabiliteyi sağlamak zordur. Bir diğer olası etkiler ise eğer Uranüs 6. evinize geçtiğinde sert açılar altına girerse, bir takım sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir. Tansiyon, kalp ritminde problemler, sinirsel bir takım rahatsızlıklar, baş ağrıları oluşabilir. Uranüs’ün etkilerinden önümüzdeki ay daha detaylı bir şekilde bahsediyor olacağım. Bu hafta Boğa burcunda bir de Uranüsyen Yeni Ay meydana gelecek. İş ve çalışma ortamınızı ilgilendiren bölgede olacak bu Yeni Ay, yeni projeler ve yeni müşterilerle bir araya gelmenize yardımcı olacaktır. Bu projeler finansal anlamda getirisi yüksek olabilecektir. Eğer iş arıyor iseniz bu Yeni Ay ve takip eden 2-3 gün önemli haberler alabilir, gelişmeler yaşayabilirsiniz

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu Haftayı Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile açalım. Venüs Yengeç burcunda 14 Haziran’a kadar seyahat edecek. Bu sizler için harika bir haber! Bu tarihe kadar bir çoğunuz yeni ilişkilere yelken açabilir, evlilikler, nişan gibi durumlarda şanslı olacaksınız. Karşınızdaki kişilerle kuracağınız sıcak ve samimi ilişkiler sayesinde rahatlıkla destek ve yardım görebileceksiniz. İlişkilerinde olası sorun ve problemlerle uğraşanlar artık daha hassas bir sürece giriş yapıyorlar ve sakinleşmeye başlıyorlar. Özel hayatta huzur teması çok daha ağır basacak. Bu hafta Mars da Kova burcuna geçiş yapacak ve geri hareketi ileri hareketi derken 15 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. Paranın idaresini sorgulayacağınız, finansal anlamda bütçenizi genişletmenin yollarını aramaya başlayabileceğiniz zamanlar. Mars size parayı harcatabilir de, beklenmedik sürpriz masraflar çıkarabilir, finans konuları ile ilgili gerginlikler yaratabilir. Ve bu hafta Uranüs burç değiştirerek 8 yıllık yeni bir seyahate başlıyor. Aslında jenerasyon gezegenlerinin etkilerini bireysel haritalarımızdan önce dünya üzerinde gözlemleriz. Uranüs’ün burç değiştirdiği zamanlarsa Fransız ihtilali, sanayi devrimi, astronomide büyük yenilikler meydana gelmiştir. Sizler açısından ise aşk konularına bakış açınızda radikal değişiklikler meydana gelebilir. Farklı, marjinal kişileri hayatına kolayca çekebilirsiniz. Sadakat ve bağlılık kavramlarınız değişime uğrayabilir, ilişkileriniz aniden başlayıp aniden bitebilir. Bu dönem dünyaya getireceğiniz çocuklar sıra dışı ve farklı kişiliklere sahip olabilirler. Farklı tatlar aramaya, farklı, denenmemiş şeyleri denemeye daha yatkın olabilirsiniz. Eğer haritalarınızda boğa burcunda bireysel gezegenleriniz var ise, bu etkileri çok daha derinden hissedebilirsiniz. Önümüzdeki aylarda Uranüs ve etkilerinden sıkça bahsedeceğim. Bu hafta Boğa burcunda bir de Uranüsyen Yeni Ay meydana gelecek. Yalnız olanlar bence gözlerini dört açsınlar, çünkü çok yakınınızda bir yerde aşk sizi bekliyor olacak. Aşk hayatınıza ilişkin gizlilik içinde hareket etmeniz gereken bir süreçten geçiyor da olabilirsiniz. Fakat bu Yeni Ay zamanı bunu artık açığa çıkartabilirsiniz. Yine çocuk sahibi olanlar, çocukları ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirler.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu Haftayı Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile açalım. Venüs Yengeç burcunda 14 Haziran’a kadar seyahat edecek. Bu geçiş sürecinde yeni işler, yeni projeler, yeni kuracağınız keyifli iş ilişkileri sayesinde de kazançlarınızı arttırabileceksiniz. Bunun sıra spor, diyet, kişisel bakım gibi konulara daha fazla ilgilenebilir, sağlık kontrollerinden geçebilir, olası bir takım sağlık sorunlarının üstesinden çok daha rahat gelebileceksiniz. Günlük işler çok daha hızlı ve engellere takılmadan rahatça yapılabilecektir. Birlikte çalıştığınız kişilerle daha uyumlu ve keyifli bir şekilde çalışabileceksiniz. Bu hafta Mars da Kova burcuna geçiş yapacak ve geri hareketi ileri hareketi derken 15 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. Burcunuza giriş yapan Mars size cesaret, motivasyon, enerji, girişim gücü, canlılık ve ataklık getirmeye başlıyor. Tabi bunun yanı sıra agresyon ve sabırsızlıkta bulunmakta. Üzerinizdeki ölü toprağını atmaya, harekete geçmeye başlayacaksınız. Yeni girşimlerinizle ve enerjinizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Fevri ve agresif çıkışlardan kaçınmak yerinde olacaktır. Düşme, çarpma, sakarlık, yaralanmalara karşı da dikkatli olmakta fayda var. Ve bu hafta Uranüs burç değiştirerek 8 yıllık yeni bir seyahate başlıyor. Uranüs burç değiştirdiğinde, girmiş olduğu burcun ve bulunduğu ev ile ilgili radikal, alışılmışın dışında, tabuları yıkan cinsten bir değişimi beraberinde getirir. 4. evinize girecek olan Uranüs’ün etkilerini hemen bu ay hissetmeyebilirsiniz, eğer Boğa burcunda kişisel gezegenleriniz var ise etkilerini daha çabuk hissedersiniz. Veya Uranüs bu evde ilerlemeye devam ettikçe de etkilerini gösterebilir. Peki nedir bu etkiler? Ailesi ile yaşayanlar ilk defa onlardan ayrılarak, yalnız başına yaşamak adına risk alarak ailelerinin yanından ayrılabilirler. Eğer haritalarınızda göstergeleriniz işaret ediyor ise, ilk evinizi satın alabilirsiniz. Yaşamınızı ailenizden çok uzakta hatta ülke dışında kurmak için büyük adımlar atabilirsiniz. Köklerinizle ilgili araştırmalara dalabilir, bir çok sizi şaşırtacak sonuçla karşılaşabilirsiniz. İlerleyen aylarda Uranüs ve etkilerinden çok daha detaylı bahsediyor olacağım sizlere. Bu hafta Boğa burcunda bir de Uranüsyen Yeni Ay meydana gelecek. 4. evinizde oluşacak olan Yeni Ay aile, yer değiştirme, taşınma ile ilgili konuları gündeme getirebilir. Aile içinde bazı gizli kalmış konular açığa çıkabilir veya sizler ailenizden gizli hareket edebilirsiniz. Bazı şeyleri geride bırakmayı öğrenmeniz, olası kayıpların aslında kayıp değil, kazanç olduğunu anlamanız gerekebilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu Haftayı Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile açalım. Venüs Yengeç burcunda 14 Haziran’a kadar seyahat edecek. Bu tarihe kadar eros aşk oklarını sizler için kullanıyor olacak. Aşk konusunda sizler için yılın en şanslı dönemi başladı. Yine yaratıcılık gerektiren konularda oldukça aktif olacak, hayattan daha çok keyif alabileceğiniz konularla ilgilenebileceksiniz. Medya, televizyon, sahne gibi konularda kendinizi rahatça gösterebileceksiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünenler bu tarihe kadar türlü girişimlerde bulunabilirler, çocuk sahibi olanlar onların hayatına ilişkin güzel gelişmeler yaşayabilirler. Bu hafta Mars da Kova burcuna geçiş yapacak ve geri hareketi ileri hareketi derken 15 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. Mars bir nevi hayatınızda yıl sonuna kadar uykuya geçecek tabii bu sizi de uyutabilir. Enerjinizin geri planda kaldığı, kendinizi biraz yorgun, dinlenme ihtiyacınızın artacağı bir süreçten geçebilirsiniz. Kendi kabuğunuza çekilmeyi tercih edebilirsiniz. Bu dönem sağlığınızı ilgilendiren konular çok daha fazla ön plana çıkabilir. Grip, nezle, ateş gibi konuların yanı sıra bulaşıcı bazı rahatsızlıklara karşı da dikkatli olmakta yarar var. Ve bu hafta Uranüs burç değiştirerek 8 yıllık yeni bir seyahate başlıyor. Jenerasyon gezegenlerinin etkilerini daha çok dünya üzerinde gözlemleyebiliriz. Bireysel haritalarımızda eğer Boğa burcunda kişisel gezegenleriniz var ise Uranüs’ün etkilerini çok daha gözle görülür bir şekilde hissedebilirsiniz. 3. evinizden geçecek olan Uranüs 2026 yılına kadar etkisini bu evde gösterecektir. Sıra dışı, farklı fikirleriniz ile dikkatleri üzerinize çekebilecek, farklı, marjinal, bilimsel konularda eğitim almaya başlayabilirsiniz. Kardeşlerle ilişkilerde sürpriz, öngörülmesi zor bir takım gelişmeler yaşanabilir. Spontane gelişen seyahatleriniz artabilir. Bol bol seyahat edebileceksiniz. Önümüzdeki aylarda Uranüs ve etkilerinden detaylı bir şekilde bahsedeceğim sizlere. Bu hafta Boğa burcunda bir de Uranüsyen Yeni Ay meydana gelecek. İletişim kanallarınız aktifleşmeye başlıyor. Telefonunuz, e-mailiniz her zamankinden daha çok çalışabilir. Yine bu Yeni Ay zamanı arkadaşlarınızla beraber bir seyahat planı yapabilirsiniz. Yine bir arkadaşınızın desteği ile web sitesi, blog oluşturabilir, internetle, bilgisayarla ilgili bazı işlere girişebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder