Facebook Ailesi

Custom Search

5 Mayıs 2018 Cumartesi

Dinçer Güner 7-13 Mayis 2018 Haftasi Burçlar

Astrolog Dinçer Güner 7 - 13 Mayıs 2018 Haftalık Burç Yorumları

Hareketli ve dinamik bir haftaya başlıyoruz. Bir yandan Venüs ile Neptün'ün sert kontağı ilişkilerde gerçekçi olmayı zorlaştırırken diğer yandan Merkür ile Plüton kontağı zihinsel olarak kuşku ve takıntı seviyemizi biraz yukarı çekebilir.

Güneş ile Jüpiter arasındaki dinamik görünüm ile şansımıza fazlası ile güveniyor olacağız. Hafta sonuna doğru Güneş ile Plüton arasındaki güçlü görünüm ile özellikle parasal konularda güçlü adımlar atabileceğiz. Merkür'ün de Boğa burcuna geçişi ile birlikte söylediklerimizle güven duygusunu rahatlıkla oluşturabiliyorken, aldığımız kararların arkasında rahatlıkla durabileceğiz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftaya Venüs ile Neptün’ün sert etkileşimi ile başlıyoruz. Venüs/Neptün sert etkileşimi ile biraz dikkatli olmanızda yarar var. Söyledikleriniz, tavırlarınız, davranışlarınız karşınızdaki kişiler tarafından yanlış algılanabilir, eleştirilebilirsiniz. Bunun yanı sıra hassas ve alıngan olabilir, direk duygusala bağlayabilirsiniz.İletişim problemleri oluşabilir. Kendinizi ifade etmekte bir parça zorlanabilirsiniz. Yanlış anlaşılabilir ve hayal kırıklığı gibi durumlar oluşabilir. Akabinde Güneş/Plüton etkileşimi hakim olacak gökyüzünde. Üstlerinizden, patronlarınızdan güzel destekler alabileceğinize işaret etmekte. Kısacası bu hafta iş, çalışma koşulları, kariyeriniz, sosyal statünüz, parasal konularla ilgili muhteşem bir hafta olacak. Bu hafta Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve 30 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu süreçte zihninizi, aklınızı para ile ilgili konulara yöneltemeye başlayacaksınız. Daha iyi nasıl para kazanırım, para kazanabilmek için yeni projeler üretebilirsiniz. Fikirleriniz, zihniniz daha para odaklı bir şekilde çalışmaya başlayacak, sohbet konularınız daha para üzerine dönmeye başlayabilir. Para ile ilgili seyahatlere çıkabilirsiniz. Yalnız para ve kazançlarla ilgili konularda hareket geçmekte biraz yavaş davranabilir, kendinizi fazlaca sağlama almak eğiliminde olabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftaya Venüs ile Neptün’ün sert etkileşimi ile başlıyoruz. Bu hafta Venüs/Neptün etkileşimi ile de finansal konular ile ilgili yanlış kararlar vermeye daha meyilli olabileceğiniz zamanlar dikkat etmenizde yarar var. Ani ve fevri kararlardan kaçınmak yerinde olacaktır. Eşyanızı, paranızı bir yerlerde unutabilirsiniz.

Akabinde Güneş/Plüton etkileşimi hakim olacak gökyüzünde. Maddi anlamda kazançlarınızı arttırabileceğiniz girişimler için çok güzel bir hafta olacak! Bu hafta uluslararası ilişkiler, yayıncılık, araştırma gerektiren konular, yeni yapabileceğiniz başlangıçlar, girişimler, ticaret, alım veya satım, aşk, yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili konuların hepsi ile ilgili çok güzel gelişmelerin yaşanabileceği keyifli bir hafta olacak sizler için. Bu hafta Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve 30 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu süreçte yaşamınızda önemli anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Kendinize yeni iletişim aletleri almak isteyebilirsiniz. Fikirleriniz ve düşünceleriniz daha çok takdir görebilecektir. Bu süreçte daha fazla okuyabilir, araştırabilir, öğrenebilirsiniz ve çeneniz bir parça daha fazla çalışabilir. Sizler için imzalar atmak, anlaşmalar yapmak için ideal zamanlar

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftaya Venüs ile Neptün’ün sert etkileşimi ile başlıyoruz. Venüs/Neptün sert etkileşimi ile estetik gibi düşünceleriniz var ise bir hafta kadar daha ertelemenizde yarar var. Bunu yanı sıra ilişkiler arenasında ise yeni tanışabileceğiniz kimseleri olduğu gibi değerlendirin, gerçekçi olun, gereksiz hayaller kurmayın.

Akabinde Güneş/Plüton etkileşimi hakim olacak gökyüzünde. Ev, yuva, aile, yerleşim, kredi, para, borçlar, taşınma, toprak, arsa, alım, satım gibi konular üzerinde etkin olacak. Bu hafta sizler için yaşamınızda size engel olan konulardan kurtulma, yeni kararlar alıp güvenli bir şekilde adımlar atacağınız bir hafta olacak. Çok uygun fiyatlı krediler çekebilir, burslar alabilir, maddi anlamda ihtiyacınız olan maddi desteği bu hafta rahatça bulabilirsiniz. Bazılarınız bu hafta ev değiştirmek için araştırmalar yapabilir, bankacıları ile ev kredisi ile ilgili görüşebilir veya bu arsa, toprak gibi konularda olabilir. Bu hafta Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve 30 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu süreçte zihinsel olarak dinlenme ve geleceğe yönelik planlar yapma zamanıdır, ama fikirlerinizi hayata döndürmek bir parça zor olabilir. Yeni girişimlerde bulunmak, adımlar atmak için çok uygun zamanlar değil. Merkür 12. evinizde yer alacağından dolayı yaşamınızda bir takım konuları takıntı yapabilirsiniz. Bir takım gizli dedikodular, gizli bilgi alışverişleri gündeme gelebilir. Bu süreci bir hazırlık gibi görmekte yarar var. Bu dönem koşullar ve şartlar çok fazla kontrolünüz altında olmayabilir, zorlamamakta yarar var.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta Venüs ile Neptün’ün sert etkileşimi ile başlıyoruz. Neptün/Venüs etkileşimi ile de aşk anlamında hayal kırıklığı, duygularınızın karşılık görememesi gibi etkileri olabilir. Bu hafta aşkınıza, sevginize yeteri kadar karşılık göremeyebilir, sevildiğinizi yeterince hissedemeyebilirsiniz.

Bu hafta Güneş ile Satürn birlikte hareket edecek. Sizden yaşça büyük arkadaşlarınızla ilişkilerde zorlanmalar meydana gelebilir. Bunun yanı sıra para ile ilgili konularda gecikmeler aksaklıklar olabilir, özellikle para havale, eft ile geliyorsa veya yurt dışı ile ilgili siparişlerde gecikmeler yaşanabilir. Akabinde Güneş/Plüton etkileşimi hakim olacak gökyüzünde. Arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan çok güzel destekler görebilirsiniz. Bunun yanı sıra iş hayatından kazandığınız gelirleriniz artabilir, iş ile ilgili seyahatlere çıkabilirsiniz, ortaklaşa işler, ortaklaşa yapabileceğiniz projeler oluşabilir. Aklınıza gelen bir fikri hayata geçirebilir, daha da büyütebilir, geliştirebilir, dostlarınızla yapacağınız konuşmalar sayesinde dallandırıp, budaklandırabilirsiniz. Bu hafta maddi anlamda keyifli, dostlardan destek, keyifli seyahatler ve fikirlerin hayata geçmesi bakımından hem önemli hem de keyifli bir hafta olacağa benziyor.

Bu hafta Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve 30 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar katabilirsiniz bu süreç içinde. Dostluklardan rahatlıkla fayda görebileceksiniz. Yine özellikle yalnız olanlar aşkı sosyal çevrenizde bulabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda fikir alışverişleri, birlikte seyahatler öne çıkacak. İletişiminizin artacağı bu dönemde birbirinden keyifli organizasyonlar düzenleyebilir, fikirleriniz içinde bulunduğunuz gruplar içerisinde önem kazanacaktır. Arkadaşlarınızın adeta Güzin ablası olabilirsiniz, sürekli sizlere fikir danışabilirler. İş yaşamında kazandığınız gelirleri arttırmaya yönelik planlarda yapılabilir bu dönem içinde.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftaya Güneş ile Plüton arasındaki uyumlu görünüm ile başlıyoruz. Yapılan mücadelelerin artık sonuçlarını almak, meyvesini yemek anlamına gelmektedir. Özellikle iş ve kariyerinizle ilgili konularda bu hafta oldukça şanslı ve büyüme odaklı olabileceksiniz.

Elinizdeki parayı arttırabileceğiniz koşullar meydana gelebilirken, birlikte çalıştığınız kişilerden, arkadaşlardan çok güzel destekler alabilirsiniz. Bu hafta iş anlamında çok güzel işler başarabileceğiniz gibi, elinize yeni işler, yeni iş teklifleri, projelerde gelebilir. Bu hafta Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve 30 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. İş hayatınızda bilgi ve iletişim çok daha fazla ön plana çıkmaya başlıyor, bu yeni tanışacağınız kişilerle ilgili olabilir, iş hayatınıza ilişkin yeni fikirler gelebilir, iş seyahatleri yapabilir, sözleşmeler anlaşmalar gündeme gelebilir. Fikirlerinizi üstlerinize kabul ettirmek çok daha kolay olacaktır bu süreçte. İş anlamında güzel destekler alabileceksiniz. Önemli toplantılarınızı özellikle bu hafta yapabilirsiniz. Kariyer anlamında koşulların hızla iyileştiğine şahit olabilirsiniz. İş görüşmelerinizi bu tarihe kadar yapabilirsiniz, iş değişikliği için güzel bir süreçtir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftaya Güneş ile Plüton arasındaki uyumlu görünüm ile başlıyoruz. Özellikle son iki aydır aksayan tüm işleriniz süper bir şekilde hız kazanmaya başlayacak. Engeller, sıkıntılar, problemlerin birden yaşamınızda azaldığına şahit olabileceksiniz.

Bu hafta yaşamınızda bir el sanki sizi birden itecek ve yaşamınızda her şey sağlıklı ve düzenli bir şekilde hızlanmaya başlayacak. İsteklerinize çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilecek. Bu hafta Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve 30 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Uluslararası ilişkilerde ve hukuksal konularda anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Yabancı uyruklu kişilerle veya yabancılarla daha çok iletişim içine girebilirsiniz. Yurt dışı için seyahat planları yapabilir, turları araştırabilirsiniz mesela veya pasaport gibi resmi bir takım işlerinizi halletmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Mevki ve statü sahibi önemli kişilerden fikirsel anlamda güzel destekler gelebileceği bu hafta, eğitim gibi konularda sizler için destekleyici olacaktır

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta Venüs ile Neptün’ün sert etkileşimi ile başlıyoruz. Neptün/Venüs sert kombinasyonu özellikle uzak yerlerde ilişkisi olanlar için zorlayıcı olabilir. Hayal kırıklığı, yanlışlıklar yüzünden umduğunu bulmakta zorlanmalarda söz konusu olabilir.

Akabinde Güneş/Plüton etkileşimi hakim olacak gökyüzünde. Maddi anlamda özellikle güzel fırsat ve şanslarla karşılaşabilirsiniz. Bu fırsatlar, burs, kredi, miras, ortaklaşa işlerden kazanılan gelirlerle ilgili olacaktır. Aslında biraz da havadan gelen, çok fazla güç sarf etmeden kazanılan gelirle ilgili olacaktır. Bazılarınız kredi ile ev alma girişiminde bulunabilir mesela. Beklenmedik, sürpriz bir ödeme de alabilirsiniz. Bu hafta Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve 30 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Riskli içeren yatırımlardan uzak durmakta fayda var. Bankaları araştırabilirsiniz kredi için. Miras, burs, prim, vergi gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir hafta ortasına kadar. Ortaklaşa işlerden elde ettiğiniz kazançları arttırmaya yönelik fikirler koyabilirsiniz ortaya. Zihnen yoğun bir hafta sizleri bekliyor, sürekli bir şekilde bir şeyleri planlayarak ve organize ederek geçirmeniz gerekebilecek.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta Venüs ile Neptün’ün sert etkileşimi ile başlıyoruz. Neptün/Venüs sert etkileşimi özellikle para, borç gibi konularda arkadaşlarınızla aranızda hayal kırıklıklarının oluşabileceğine işaret ediyor gibi görünüyor. Bir de unutmadan bu hafta birilerine finansal konular eşliğinde borç verme veya kefil olma gibi durumlar için pek uygun değil. Bir şekilde mazeretinizi şimdiden hazırlayın.

Akabinde Güneş/Plüton etkileşimi hakim olacak gökyüzünde. Büyük önemli anlaşmalar, imza gerektiren konular, el sıkışmaları yapabilirsiniz. Dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan güzel destekler görebilir, hedeflerinize ilerlemeniz için dize destek olabilirler. Yani ortaklık teklifleri gündeme gelebilir. Bazılarınız ise evlilik yolunda önemli adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Hayatınıza yeni iletişim araçları katabilir, web sitesi, internetle ilgili önemli projeler içinde yer alabilirsiniz. Size gelir getirecek anlaşmalar, ortaklıklar vuku bulabilir bu hafta. Bu hafta Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve 30 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. İlişkilerde fikir alışverişleri daha çok önem kazanmaya başlıyor. Ortaklık teklifleri, sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir. Evlilik dahil her türlü ortaklık işlerinde şans sizden yana olacak. Anlaşmalar ve sözleşmeler imzalamak için çok uygun bir hafta! Partnerinizin, ortağınızın size söyleyeceklerine bu dönem kulak kabartın, yaşamınızda işinize yarayacak fikirler verebilecektir sizlere.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta Venüs ile Neptün’ün sert etkileşimi ile başlıyoruz. Neptün/Venüs etkileşimi ile iş ve kariyerinizle ilintili konularda özellikle kadın figürlerle, yöneticilerle ilişkilerde zorlanma, hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Kariyerinizle ilgili konularda gerçekçi olmayı elden bırakmamanız gerekiyor, fazlaca hayal kurmak bu konuda sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Akabinde Güneş/Plüton etkileşimi hakim olacak gökyüzünde. İş, mesleki konular ve kariyerinizle ilgili harika gelişmeler gözlemleyebilirsiniz. Terfiler, maaş artışları, iş değiştirme, yeni iş teklifleri, projeler gündemde olabilecektir. Önümüzdeki 10 günlük süreçte ayağınıza gelen hem mesleki anlamda hem de maddi anlamda fırsatları iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bu hafta Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve 30 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. İş ve çalışma ortamınızda huzur ve başarıyı yakalamanız çok daha kolay olacaktır. Birlikte çalıştığınız kişiler ile daha verimli paylaşımlar gerçekleştirebilirsiniz, kazançlarınızı artırabilirsiniz. Yeni işler, projeler gündeme gelebilir, işinizle ilgili sözleşmeler anlaşmalar yapabilirsiniz. İş hayatınızda iletişim trafiğiniz oldukça artmaya başlıyor. İş ile ilgili seyahatlere çıkabilir, yeni şeyler öğrenmek adına bazı eğitimler alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta Venüs ile Neptün’ün sert etkileşimi ile başlıyoruz. Neptün/Venüs etkileşimi ile uzak mesafelerle ilgili işleriniz varsa veya yabancılarla bu konularda hayal kırıklığı, işlerin yolunda gitmemesi gibi durumlar söz konusu olabilir. İş arkadaşlarınızla özellikle kadın olanlarla iletişimsel sıkıntılar da olabilir.

Akabinde Güneş/Plüton etkileşimi hakim olacak gökyüzünde. Eğitim, yayıncılık, yurt dışı ile ilgili işlerde, konularda fırsat ve şanslar elde edebilir, harika destekler görebilirsiniz. Eğer yalnız iseniz önümüzdeki 10 gün aşka bir şans daha vermeniz gerekebilir ki bu kişi eski bir flörtünüz olabilir. Önemli bir sınava başarı ile verebilirsiniz. Bir diğer olası etkisi de finansal anlamda kaynaklarınızı daha doğru kullanabilir, gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Aşk ve çocuklardan yana oldukça şanslı zamanlar. Özellikle yalnız olanlar kalpleriniz hızlı attıracak bir aşk ile karşılaşabilirler, hamilelikle ilgili konularda da sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hobilerinize daha çok vakit ayırabilir, okuyabilir, yeni ilgi alanları keşfedebilirsiniz. Yaratıcılığınız bu dönemde oldukça artacaktır. Yalnız Merkür etkisi ile aşk hayatınızla ve çocuklarınızla ilgili konularda bir takım kararlar vermeniz gerekebilir. Eğer yalnız iseniz flörtlerin tadını çıkartmaya bakın.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta Venüs ile Neptün’ün sert etkileşimi ile başlıyoruz. Neptün/Venüs sert kontağı özel hayatta hayal kırıklığı, aldanma gibi etkiler söz konusu olabilecek. Bu hafta özel hayatınızda işler pek yolunda gitmeyebilir.

Akabinde Güneş/Plüton etkileşimi hakim olacak gökyüzünde. Eğitim, yayıncılık, yurt dışı ile ilgili işlerde, konularda fırsat ve şanslar elde edebilir, harika destekler görebilirsiniz. Eğer yalnız iseniz önümüzdeki 10 gün aşka bir şans daha vermeniz gerekebilir ki bu kişi eski bir flörtünüz olabilir. Önemli bir sınava başarı ile verebilirsiniz. Bir diğer olası etkisi de finansal anlamda kaynaklarınızı daha doğru kullanabilir, gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Bu hafta Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve 30 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Evinizde size huzur ve rahatlık sağlayacak dekoratif değişiklikler yapabilir, aile içinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Merkür ile birlikte istediğiniz bir evi satın almak için karar verebilir, taşınmak için kolları sıvayabilirsiniz. Yuva, aile, emlak, alım*satım, aile içi ilişkiler konusunda keyifli, kazançlı, şanslı zamanlarınız olacak.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta Venüs ile Neptün’ün sert etkileşimi ile başlıyoruz. Neptün/Venüs sert etkileşimi ile aile içinde özellikle kadın figürlerle ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilir, üzülebilirsiniz. İlişkiler arenasında da istekleriniz tam olarak karşılanmayabilir.

Akabinde Güneş/Plüton etkileşimi hakim olacak gökyüzünde önemli imzalar, anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Bu imzalar bazılarınız için evlilik yolunda atılan adım olmakla beraber, bazılarınız için ortaklık oluşturacak cinsten sözleşme imzaları olabilir. Bu hafta size gelir getirecek anlaşmalar için destekleyici etkiler altında olacaksınız. Bunun yanı sıra bu hafta yakın yerlere seyahatler planlayabilirsiniz. Bazılarınız bir kurs, eğitim veya seminere katılabilir veya bir sertifika programına dahil olabilirler. Bu hafta Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve 30 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Yakın çevre ile ilişkilerinizi yeniden düzenleyebilir, size keyif katacak türlü seyahatlere çıkabilirsiniz.

Merkür sayesinde ise iletişim trafiğiniz gözle görülür bir şekilde artıyor, bilgi alışverişleri önem kazanmaya başlıyor. Size kazanç sağlayabilecek bir takım seyahatler gündeme gelebilir. Yeni bir eğitime, kursa başlayabilirsiniz. Yeni konular öğrenebilir, araştırmalar yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder