Facebook Ailesi

Custom Search

16 Mayıs 2018 Çarşamba

Dinçer Güner Yay Burcu Haziran 2018 Yorumu

12 Haziran’da ise Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 29 Haziran’a kadar bu burçta seyahat edecek. Merkür’ün bu hafta Yengeç burcuna geçişi ile birlikte, başkalarına ait finansal konularla ilgili daha çok kafa patlatacağınıza, ortaklaşa kazanılan gelirleri arttırmak için yeni fikirler üretebileceğinize işaret ediyor. Yalnız finansal konularla ilgili mantıklı olmak yerine daha duygusal kararlar vermeye yatkın olabilirsiniz. Bu finansal konular aile bireyinizi bağlayan konularda olabilir.13 Haziran’da 22 derece İkizler burcunda Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay genel anlamda pozitif etkilere sahip arkadaşlar. İlişkiler için tamam mı devam mı sorusuna yanıt aranacağı zamanlar, önemli hem özel hem de iş ilişkileri kurulabilir. Kötü giden ilişkiler ise Yeni Ay desteği ile bitebilir de. Yuva, aile, yer değiştirme, taşınma koşulları ile ilgili de beklenmedik, ani, sürpriz gelişmeler yaşanabilir. İlişkilerle ilgili stresli zamanlar dikkat.

13 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak ve 10 Temmuz’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu hafta Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak 20 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Yabancılar, yurt dışı ile ilgili işler, ticaret, ithalat, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler gibi konularda oldukça şanslı bir süreç içine gireceksiniz. Bu gibi işlerden ve bu konularda ki gelişmelerden mutluluk duyabileceksiniz. Yalnız olanlar, yurt dışında veya sizden uzakta yaşayan birileri ile bir gönül macerası içine de girebilirler.

28 Haziran’da 6 derece Oğlak burcunda Dolunay meydana gelecek. Finansal konular bu Dolunay’ın ilgi odağı olacak. Kazançlarınızı arttırabilir, evinizde ki eşyaları yenileyebilirsiniz. Alternatif para kazanma yolları arayabilir, yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Bu Oğlak burcu Dolunay’ı yarayacak size. Gereksiz fuzuli harcamalardan uzak durun. 29 Haziran’da Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. 25 Temmuz’da geri hareketine başlayacak ve 20 Ağustos’a kadar devam edecek. 6 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Artık tatil planlarınızı organize etme zamanı, yurt dışı için turları araştırabilirsiniz. Yabancılar, ithalat ve ihracat, alım veya satım..vb konularla ilgili iletişim trafiğiniz artmaya başlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder