Facebook Ailesi

Custom Search

13 Mayıs 2018 Pazar

Hakan Kırkoglu 14-20 Mayıs 2018 Haftası Burçlar

Koç Burcu
Bu hafta 15’inde Boğa burcunda gerçekleşen yeniay, iş hayatınıza ve parasal konulara daha fazla dikkat etmenizi gerektiriyor. Birikimlerinizi daha tedbirli değerlendirmeye bakmalısınız. 15’i ile birlikte, ani değişiklikler gerek cüzdanınızla, gerekse gelecekle ilgili beklentilerinizi harekete geçirmekte. Gruplar, arkadaşlıklar ve ortak amaçlar içinde daha mücadeleci, tartışmacı bir durum içinde olabilirsiniz. 18’i ile birlikte, ilginizi eve ve yakın çevrenize, korumak, kollamak istediğiniz kişilere yöneltebilirsiniz.

Boğa Burcu
Bu hafta 15’inde burcunuzda gerçekleşen yeniayla birlikte, her şey daha hızlı ve kararlı hale gelmeye başlıyor. Kişisel girişimlerinizi hızlandırabilirsiniz. Ancak öfke ve sert tepkilerle, iddialaşmalarla hareket etmemelisiniz. Bu dönemde iş ve parasal konularda ortaya çıkabilecek mücadelelere daha uzun soluklu bakmalısınız. Uranüs size daha farklı düşünme ve değişikliklere gitme isteği getirmekte. 18’i sonrasında yakın çevreniz, ailevi konular ve duygularınız açısından daha hareketli ve yaratıcı olabileceğiniz imkanlar var.İkizler Burcu
Bu hafta 15’inde Boğa burcunda gerçekleşen yeniay bir süredir sizi meşgul eden ve belirsizlik yaratan koşullara karşı daha çok şey yapabileceğinizi gösteriyor. Belki de olayları kabullenmek yolu ile ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde yabancılarla, uzaklarla ilgili gelişmeler, içerisinde medya ve tanıtım olan konular da ilginizi daha çok çekmeye başlayabilir. Venüs burcunuzda iken, arkadaşlıklar kurmak keyifli olabilir. 18’i sonrasında parasal alanda, harcamalar ve kazançlar dikkat çekebilir ve eviniz için daha çok şey yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu
Bu hafta 15’inde Boğa burcundaki yeniay gelecek beklentileriniz ve arkadaşlıklarınızla ilgili konulara yenilikler ve harekete geçme arzusu getirmekte. Bakış açınızı daha heyecanlı kılan değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte yeni gruplar, sosyal konular sizi meşgul etmeye başlayabilir. Ancak bu haftadan başlayarak finansal işlerinizde fazladan harcamaları ve ortaklı konuları, yatırımları daha iyi takip etmelisiniz. 18’i sonrasında Ay burcunuzda ilerlerken, şahsi alanda, ailevi konularda daha etkin ve kararlı olabileceğiniz işler de var.

Aslan Burcu
Bu hafta 15’inde Boğa burcundaki yeniay önemli kararlara, kritik koşullara işaret ediyor. Özellikle iş hayatınızı ve birikimlerinizi etkileyen konularda daha dikkatli ve sakin düşünmeniz gereken bir dönemdesiniz. Aynı zamanda evlilik, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında da sakin düşünmeniz gerekmekte. Sizi öfkelendirebilecek konular karşısında soğukkanlı olmaya bakmalısınız. Koşullar çok hızlı ilerlemeyebilir. 18’i sonrasında sizi duygusal açıdan etkileyebilecek, ailevi açıdan da hassas olan durumlar dikkatinizi çekebilir.

Başak Burcu
Bu hafta 15’inde Boğa burcunda gerçekleşen yeniay uzaklarla, yabancılarla ilgili konulara, içerisinde eğitim ya da medya olan gelişmelere daha çok hareketlilik ve yenilik getiriyor. Hayata bakış açınızı yenileyebileceğiniz günlerdesiniz. Yeni insanlar, yabancılar düşüncelerinizi harekete geçirebilir. Ancak bu dönemde sağlık, iş hayatına ait konulara da özen göstermelisiniz. Çalışma hayatında düzeninize yeniden gözden geçirmelisiniz. 18’i sonrasında arkadaşlar, gelecek beklentileriniz yönünde daha hassas olabilirsiniz.

Terazi Burcu
Bu hafta 15’inde Boğa burcunda gerçekleşen yeniay finansal konulara, eşinizin ya da ortağınızın maddi koşullarında değişikliklere işaret etmekte. Kendinizi güvende hissetmekte zorlanabilirsiniz, ani değişikliklerin gündeme getirdiği endişe ve korkular olabilir. Daha sakin düşünmelisiniz. Bu dönemde uzaklarla ilişkiler de size yeni gösterebilir. Aşk hayatında ya da çocuklarla ilgili konularda daha temkinli ve sakin davranmaya bakmalısınız. 18’i sonrasında özellikle ev ve evlilik konularına, ailevi işlere daha kararlı bir biçimde yaklaşabilirsiniz.

Akrep Burcu
Bu hafta 15’inde karşıt burcunuz Boğa’da gerçekleşen yeniay evlilik ve ilişkilere, karşılıklı konulara önemli bir hareketlilik ve değişiklik getirmekte. Bu dönemde önemli sonuçlar ve değerlendirmeler, ancak dışsal faktörler de ağır basmakta. Bu nedenle biraz daha sakin ve daha esnek olmanızı gerektiren durumlar da var. Özellikle 16’sı sonrasında ailevi konulara, ev ve yerleşimle, hatta güvenliğinizle ilgili konulara daha çok özen göstermelisiniz. Duygusal alanda sert tepkilerden kaçının. 18’i sonrasında daha destekleyici gelişmeler bulabilirsiniz.

Yay Burcu
Bu hafta 15’inde Boğa burcunda gerçekleşen yeniay sizi özellikle iş ve çalışma koşulları, sağlık ve düzen yönünde daha çok etkiliyor. Bu konularda harekete geçeceğiniz gibi, bazı sürprizlere, değişikliklere de açık durmalısınız. Aynı zamanda bu dönemde yakın çevrenizde yoğunlaşan bir hareketlilik, daha fazla görüşme ve iletişim vurgusu da var. Sözlerinizde daha dengeli ve sakin kalmaya bakmalısınız. 18’i sonrasında duygusal yenilenme getiren, ailenizi ya da maddi durumunuzu etkileyen konularla daha çok karşılaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu
Bu hafta 15’inde Boğa burcunda gerçekleşen yeniay sizi canlandıran, daha yaratıcı ve keyifli kılan koşullar getirmekte. Bu dönemde çocuklar, aşk hayatınız ve kendinizi ortaya koyabileceğiniz imkanlar açısından daha canlı ve renkli günlerdesiniz. Bu konularda sürprizler de olabilir. Ancak harcamalara ve fazladan masraflara da dikkat etmek gerekiyor. Bu dönemde gelirlerde daha hızlı kuruma söz konusu. 18’i sonrasında ortaklıklar, yakın beraberlikler ve ailevi konularda daha iyi bir dinleyici olmaya özen göstermelisiniz.

Kova Burcu
Bu hafta 15’inde Boğa burcunda gerçekleşen yeniay sizi daha mücadeleci ve yapıcı olmaya yöneltiyor. Enerjinizi kalıcı ve pratik şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Ev ve yerleşime ait konular, toprak ve gayrimenkullerle ilgili uğraşlar meşgul edici olabilir. Bu arada 16’sından itibaren burcunuza giren Mars da sizi harekete geçirmekte, daha kararlı kılmakta. Gücünüzü doğru yönde kullanmalı, yıkıcı olabilecek çıkışlarınızın da farkında olmalısınız. 18’i sonrasında zaman alan işlerle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir.

Balık Burcu
Bu hafta 15’inde Boğa burcunda gerçekleşen yeniay yakın çevrenize ve düşüncelerinize büyük bir canlanma ve uyanış getirmekte. Yeni haberler, değişen çevresel koşullar zihinsel açıdan uyarıcı olabilir. Düşüncelerinizde daha büyük bir özgürlük hissedebilirsiniz. Kardeşlerle ilişkiler de dikkat çekebilir. Ancak bu arada bazı dikkatsizliklerin ya da ihmal edebileceğiniz koşullarında olabileceğini göz ardı etmemelisiniz. 18’i sonrasında sevdiklerinizle ilgili konularda ve yaratıcı alanda daha hareketli ve girişken olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder