Facebook Ailesi

Custom Search

26 Mayıs 2018 Cumartesi

İrem Su 29 Mayıs Yay Burcu Dolunayı ve Burçlar

Koç Burcu
Koçlar bu Dolunayda, neyi ne kadar bildiğimizi ve başkalarının bunu ne kadar önemseyip önemsemediğini görmek ve göstermek isteyeceğiz.

Boğa Burcu
Boğalar bu Dolunayda, parasal konularda daha etkin bir yol izlemeleri gerektiğini gösteriyor. Kimseye değil, kendi gücünüze güvenmeniz gerekiyor. Değişime, yeniliklere açık olunuz.İkizler Burcu
İkizler bu Dolunay, ilişkiniz, iş ortaklığınız veya başkalarıyla olan her türlü bağınızı test etmeniz adına önem taşıyor.

Yengeç Burcu
Yengeçler bu Dolunay, yarım kalan bir işin bitirilmesi, iş hayatıyla ilgili bir konunun halledilmesi, finansal bir meselenin çözüme kavuşturulması sadece bizim elimizde olmayabilir.

Aslan Burcu
Aslanlar bu Dolunay, Bir projenin daha dikkatli ele alınması, bir ilişkinin ciddiye dönüşmesi, dostlarınızla çok özel bir paylaşımda bulunulmasını, işlerin mercek altına alınmasını sağlayıcıdır.

Başak Burcu
Başaklar bu Dolunay, biraz dinlenmek, fiziksel ve ruhsal anlamda toparlanmak gerektiğini işaret ediyor.

Terazi Burcu
Teraziler bu Dolunay, daha önce başlanmış bir işin, farklı şekilde ancak bizi memnun eden sonucunu yaşatıyor. Biliyorum değil, öğreniyorum diyenler kazanıyor. Sözgelimi çevremizle iletişimde, konuşmak kadar dinlemek, anlamak önemli.

Akrep Burcu
Akrepler bu Dolunay, finansal konularda dikkatli olmak gerektiğini vurguluyor. Birilerinden destek bekleriz, ancak kendi başımızın çaresine bakmak zorunda kalabiliriz.

Yay Burcu
Yaylar bu Dolunay, kişisel karar ve girişimlerinizin geldiği sonucu görmenizi sağlayacaktır. Daha önce adım atılmış plan ve projeler olumlu şekilde sonuçlanır

Oğlak Burcu
Oğlaklar bu Dolunayda, karşınıza çıkan ve yüzeysel baktığınız meselelere şimdi daha fazla odaklanma vaktidir. Sağlığınızı önemsemek bunlardan birincisi. Çünkü yorulan beden ve zihni sakinleştirmek gerekiyor.

Kova Burcu
Kovalar bu Dolunay daha önce başlanmış bir işin, uzun vadeli kazanca dönüşeceğini işaret ediyor.

Balık Burcu
Balıklar bu Dolunayda, sorunları ve problemleri dert edinip, pes etmek yok. Eviniz, aileniz veya şu anda görev yaptığınız yerle ilgili bir değişiklik gündeme gelebilir. Bu sizin için zor olsa da, yeniliktir, değişimdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder