Facebook Ailesi

Custom Search

14 Mayıs 2018 Pazartesi

Zeynep Turan 14-20 Mayıs 2018 Haftası Burçlar

Koç Haftalık Burç Yorumu (14-20 Mayıs)
Bu haftanın gündemi; Eğer hayatını baştan yazmak istiyorsan, bazı fedakârlıklarda bulunman gerektiğini bilmelisin.Planlı hareket etmekte zorlanabilirsin!Haftaya ciddi bir gündemle başlıyorsun. 7 senedir burcunda misafir olduğun Uranüs’ün etkisinden ayrılıyorsun.  Pazartesi ve Salı günleri canın hiçbir şey yapmak istemeyebilir. Haftaya biraz isteksiz bir ruh hali ile başlayacağın doğru fakat hafta ortasına doğru gündemin hareketlenirken, kendini ister istemez olayların içinde bulabilirsinSeni yakalayabilene aşk olsun!Hafta başı ne kadar durgun isen bu günlerde hızın artıyor. 18 Mayısta Merkür-Satürn ilişkisi sayesinde gökyüzünün kasvetini üstünden atmak istercesine, alıp başını uzun bir seyahate çıkabilirsin! Bireysel hareket etmeni destekleyen gökyüzü üstüne Güneş’in “özgürlük” vurgusu yapan hareketi eklenince seni tutabilene aşk olsun!

Boğa Haftalık Burç Yorumu (14-20 Mayıs)
Bu haftanın gündemi; gelecek 7 yılını şekillendiren günlerin gölgesi başlıyor.Öngörülerine güven!İnsanlarla ilgili öngörülerinde ne zaman yanıldın? Belki de çok nadir. Yılın bu zamanlarında da yine öngörülerin çok güçlü adeta sana ikili ilişkilerinde rehberlik ediyorlar.
Özellikle haftanın ilk günlerinde bu tarafın sayesinde seni maddi konularda daha tedbirli davranabilir, karşı tarafa dair daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsin. Eski hızına geri kavuşuyor!Venüs-Uranüs ilişkisi dikkat çekici olacak; ayrıca babanın ailesiyle ilgili miras, gayrimenkul konularında sorumluluk üstlenebilir, farklı bir misyon kazanabilirsin. İlişkilerinde çıkmaza giren konuları çözmek için haftanın som günlerini mutlaka değerlendirmelisin.İkizler Haftalık Burç Yorumu (14-20 Mayıs)
Bu haftanın gündemi; gökyüzünün yüzünü sabit etkiye döndürdüğü bu dönemde içsel olarak içe kapanabilirsin.Sen hayatını daha çok sahipleniyorsun!Gel gör ki herkes kendi günlük derdinin içerisinde, etrafındaki insanı da bazen unutabiliyor. Haftanın ilk üç günleri burç değiştiren Uranüs devrede olacak. Bu durum açıkçası seni içsel yolculuğa sürükleyebilir. Geçmişindeki hataları ya da eksikleri daha net görmeni sağlayan bir gökyüzü var.“Bardağı taşıran son damla” Haftanın geri kalanında etkili olan gezegen açıları zorlayıcı etkileri kucaklıyor. Zoru seven İkizler için farklı bir döngü başlıyor.  İkili iletişim kurarken, sorguladığın her konuda çok net gelişmeler yaşanabilir. Hayatını ve planlarını gözden geçirdiğin önemli bir süreçten geçiyorsun.

Yengeç Haftalık Burç Yorumu (14-20 Mayıs)
Bu haftanın gündemi; Mayıs ayının bu güzel atmosferinde kafa olarak dinlenme ihtiyacı duyacaksın.Sessizliğin bozuluyor.Haftanın çıkışını iki belirgin gökyüzü olayı başlatıyor. Yeniay sabit burçta meydana gelirken bir yandan Uranüs artık sabit burç Boğa'da yerini alacak. Gökyüzü bu kadar toprak elementine çalışırken doğal olarak gündeminde hızla değişimler olacak. Bu hafta İkili ilişkilerin ön plana çıkarken ilişkisi olanları romantik, yapıcı günler geçirebilir.Yoğun günler başlıyor! Uzun zamandır çalışmayan eşyaların dahi bu dönemde yeniden iş görebilir. Merkür-Satürn ilişkisi farklı konuları peşi sıra gündemine getirebilir. Bu hafta yaşadıklarına açıkçası önden biri sana söylese inanasın gelmezdi, eminim. Ancak birçok konuyu aynı anda yaşaman mümkün.  Bütçe düzenlemesi için mutlaka hafta başını değerlendirmelisin.

Aslan Haftalık Burç Yorumu (14-20 Mayıs)
Bu haftanın gündemi; karanlık taraflarını paylaşırsan karşı tarafın sana yönelik soru işaretleri de azalır belki ne dersin? Ama önce kendinle yüzleşmelisin…Kimseye göre hareket etmek istemiyorsun!Mayıs’ın sürprizlerle dolu ikinci yarısına hazır mısın? evet bu hafta yok yok... Uranüs'te haftanın ilk günlerinde yoğun etkisini sürdürecek ve burç değiştiriyor. Bu durum senin adına itibarı yükseltmek, ivme kazanmak anlamına gelebilir. Ancak egonu da yönetmen gerektiğini sakın unutma.Müjde! Maddi konularda ölçülü hareket eden bir Aslan burcuysan, önümüzdeki günlerde istikrarından ödün verebilirsin. Çocuklarınla ilgili konularda beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsin.

Başak Haftalık Burç Yorumu (14-20 Mayıs)
Bu haftanın gündemi; güvenmeden nasıl yaşayacaksın? Unutma; hayatta tüm duygular bizim için…İnsanlarla arana mesafe koyabilirsin!Yeniay ile Uranüs aynı burçta seyir etmesi açıkçası çok rastlanan bir durum değil. Bu durum ister istemez ilginç konuların gelişini körüklüyor. Haftanın ilk günlerinde güven temasını ön plana çıkarıyorsun. Özellikle hafta ortasına doğru çok sevdiğin ve sahiplendiğin insanlarla vakit geçirmek isteyebilirsin.Aklında olanları hayata geçirmeye hazır mısın?İhtiyaçtan ziyade kendi isteklerine odaklanacağın bu döngüde kafanı estiği gibi hareket etmenin sonuçları da yine ev içerisindeki eylemlerine yansıyacaktır. Kendini bir anda gece yarısı mutfakta yemek yaparken bulman olası. Gökyüzü kazanmanı destekliyor evet ama bu konuda istikrarlı da davranmalısın.

Terazi Haftalık Burç Yorumu (14-20 Mayıs)
Bu haftanın gündemi; insanlar hakkında karar vermeden önce bunu da bir düşün derim.Haftanın ilk günlerinde “idare edilen” insan olabilirsin!Çalışkanlığınla kendinden bahsettireceğine hiç şüphe yok. Fakat bu dönemde biraz fazla mükemmeliyetçi davrandığının farkında mısın? Her zaman alışveriş yaptığın yerlerde çalışan insanlara bile ufacık bir sebepten veryansın edebilirsin.Neredeyse herkese kafa tutabilirsin!Bu dönemde sende işinle bağlantılı yeni bağlantılar elde edebilirsin. Zaten ayın geri kalan kısmında telefonların hiç susmayacak! Hatta e-mail trafiği, sana bir noktadan sonra herkese gönderilmek üzere hazır metinler oluşturmaya itebilir. Eğitim hayatı devam edenler de bir takım son dakika sürprizleri ile karşılaşabilir…

Akrep Haftalık Burç Yorumu (14-20 Mayıs)
Bu haftanın gündemi; hayatındaki ufak sorunları halletmen adına fırsatlarla dolu bir hafta seni bekliyor.Haftanın ilk günleri kritik geçebilir!Yeniay bir yandan Uranüs karşıt burcunda yer alırken işlerinin ters gitmesi biraz canını sıkabilir. İlişkilerde ve ikili diyaloglarda sürekli kendini açıklama yaparken bulabilirsin. Bir yandan belli düzene alışık olman ve habersiz yapılan değişiklikler keyfini kaçırıyor.Derin bir nefes alabilirsin!Haftanın ikinci yarısından itibariyle resmi olarak aksilik, plansızlık, anlaşmazlık gibi tatsız durumlar gündemin üzerinden çekilmeye başlıyor. Aslında gökyüzü seni resmen azat ediyor. Uranüs'ün ve Yeniay'ın ağırlığı en çok da maddi konularda çıkmazın içine giren Akrep burçlarını rahatlatıyor.

Yay Haftalık Burç Yorumu (14-20 Mayıs)
Bu haftanın gündemi; hayatında miadı dolmuş ilişkiler için oldukça netsin. Bugünler bir daha geri gelmez...Bir dokunan, bin ah işitebilir!Yeni bir haftaya Uranüs’ün burç değiştirmesi ve Yeniay ile başlıyorsun. Karşılaştığında ufak tefek aksaklıkları çok büyütmene neden olabilir. Bu dönemde maddi değeri yüksek olan eşyalarına karşı daha korumacı davranmanı öneririm. Çalınma ya da kaybolma gibi durumlar söz konusu olabilir.Dönüm noktası niteliğinde kararlar aldırtacak!Özel hayatında senin için çok özel biriyle ilgili çok keskin kararlar alabilirsin. Biraz yerinde duramayan bir Yeniay söz konusu çünkü devrim gezegeni sabit burçta yer alacak. Uzun zamandır evlilik teklifi beklediğin sevgilin nihayet o beklenen anı gerçekleştirebilir. Sosyal medya hesaplarını başka bilgisayar mümkün olduğunca açmamaya çalış.

Oğlak Haftalık Burç Yorumu (14-20 Mayıs)
Bu haftanın gündemi; daha çok göz önüne çıkacağın bir hafta olabilir. Emeklerinin karşılıksız kalmayacaktır, güven bana…Ailenle ve evinle ilgili şikâyetlerin var!Ve bu şikâyetlerini haftanın ilk günlerinde Yeniay sabit etkide hareket ederken dile getirebilirsin. Özellikle son zamanlarda evdeki kadın figürlerle sürekli konuşmayı ertelediğin konuları dile getirmekte ısrarcı olabilirsin.Bu hafta için sana tavsiyelerim;Kendini bir kaç parçaya bölünmüş gibi hisseden Oğlak burçlarının gündemini biraz daha karıştırabilir. Eş zamanlı birden fazla işle ilgilenenler bu dönemde program karışıklığı yaşayabilir. Sorumluluğunda olan bazı işleri eksik ya da hatalı bir şekilde bitirebilirsin. Özellikle annen veya kız kardeşinle ilgili problemleri çok fazla büyütmemende fayda var...

Kova Haftalık Burç Yorumu (14-20 Mayıs)
Bu haftanın gündemi; sen bir Kova burcusun ve işler yolunda gitmediğinde sendeki sabrın bir taş olmadığını etrafına göstermekten hiç çekinmezsin!İş hayatınla ilgili sorunlar hafta başında canını sıkabilir!Yeniay ve Uranüs aynı burçta etkili olacak. Aslında gelecek 7 senenin bir nevi şekillenmesine yer açacak. Zaten bir aydır kafana takılan sorunların çoğunluğuna bakacak olursak, eminim çoğunluğu çalışma şartların, patronların, iş yerindeki sorumluluklarınla ilgili olabilir. “Bitti” deyip bilgisayarınızı kapatmadan önce özellikle ödeme konulu işlerini, iki kez kontrol etmeni öneririm. Hırslarını ve ideallerini ortaya koymaktan çekinmeyeceksin!Aslında baktığında etrafındaki herkeste Mart ve Nisan ayından beri bir “hodri meydan” durumu seziyor olman mümkün. Senin içindeki “hodri meydan” ı da haftanın geneline yansıyacak. Son günlerde iş arkadaşların, patronların ya da baban canını çok sıkıyor olabilir. Onlara karşı etkin bir duruş sergileme zamanı geldi.

Balık Haftalık Burç Yorumu (14-20 Mayıs)
Bu haftanın gündemi; yaşadığın kararsızlıklarla etrafındaki herkesin sabrını bir hayli zorlamış olabilirsin. Müjde bu hafta bu süreç sona eriyor.Ufak tefek gözüken işler, aslında büyük önem taşıyor olabilir!Sana detaycı, analizci ruhunu veren yapın bu günlerde şekilleniyor. Yeniay ile Uranüs aynı burçta yer alacak. İkili güç gösterisi başlıyor. Bazı işleri “nasıl olsa yaparım” deyip göz ardı etmemende fayda var. Özellikle günlük hayatına ilişkin ufak tefek sorumlulukları zamanında yerine getirmelisin.Yaşam alanına dair konular bir sonuca bağlanıyor!19 Mayıs Venüs-Uranüs ilişkisi gündeminde olacak; ailevi konularda tecrübe ettiğin sorunların bu dönemde farklı olaylarla yeniden alevlenebileceğini vurguluyor. Ailendeki insanlarla Mart ayında seni karşı karşıya getiren konular üzerine yine tartışabilirsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder