Facebook Ailesi

Custom Search

9 Haziran 2018 Cumartesi

10 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumu

10 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Biraz miskin, biraz duygusal hissedeceğiniz bugünde günün ilk saatleri ikili ilişkiler açısından zorlu geçebilir. Günlük düzen ve İş ile ilgili sorumluluklar ve detaylar öğleden itibaren tüm vaktinizi alabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaşlarınızla birlikte keyif yapmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda dikkatli olmanız gerekecek. Aşırı harcamalar ve rahatlık isteği arasında kalabilir; kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

Bugün Kariyeriniz ile ilgili ilham gerektiren konulara eğilebilirsiniz. Günün ilk saatlerinde hedefler, ilişkiler ile ilgili zorlantılar yaşanabilir. Kendinizi iş ilişkilerinizde baskı altında hissedebilirsiniz.


Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Uzak seyahatler, uluslararası projeler, hukuki ya da akademik konulara yoğunlaştığınız bir gün olabilir. Anlaşma, sözleşme, iletişim ve seyahatte yaşanabilecek zorluklar, iş ile ilgili baskı hissettirebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hayatın tadını çıkarmak, keyif yapmak için sağlam yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Ancak aşırı harcamalara yönelebileceğiniz ve bunun baskısını hissedebileceğiniz bir gün olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İkili ilişkilerde hoşgörü ve fedakarlık arzunuz yüksek olacak. Günün ilk saatlerinde iş ilişkilerinde istekler ve ihtiyaçlar zorlayıcı olabilirken; akşama doğru aile büyükleri ile ilişkilerde duygusal çıkışlar yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün kendinize dinlenmek ve rahatlamak için vakit ayırın. Özellikle seyahat ve iletişim ile ilgili çıkabilecek aksaklıklar duygusal baskı yaratabilir. İşlerinize duygusal yaklaşımlar zorlayıcı olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Keyif yapmak, hayatın tadını çıkarmak, sevdiğiniz ve çocuklarınıza karşı fedakarlık yapmak isterken sosyal zorunluluklar ve maddi engeller sebebi ile kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Evde, ailenizle birlikte keyif yapmak; rahatlamak isteyebilirsiniz. Ancak günün ilk saatlerinde ilişkiler; işiniz ile ilgili verilmesi gereken kararlar ve sorumluluklarınız öğleden itibaren baskı hissettirebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eğitim, iletişim, kısa seyahatler, sözleşme, anlaşma vb konuların ön plana çıkacağı bugünde kendi kendinizi baskı altına alabilirsiniz. Özellikle trafikte dikkatli olmalı; aşırı idealist yaklaşımlara kapılmamalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün ikili ilişkiler, keyif, rahatlık, hoşgörü, fedakarlık, lüks adına aşırı harcamalara yönelebilirsiniz. Sonradan pişman olacağınız alımlardan uzak durmalısınız. Duygusal güven ve maddi güven karışabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Duygusallığınız ve sezgileriniz oldukça yüksek. İkili ilişkilerde aşırı vericilik, fedakarlık ve hoşgörü sınırlarınızı zorlayabilir. Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız sebebi ile  kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder