Facebook Ailesi

Custom Search

12 Haziran 2018 Salı

13 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları


13 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç
Sevgili Koçlar, şov zamanı! En güzel kıyafetlerinizi giyip, en etkili cümlelerinizi kurup, plan veya hedeflerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bu hafta sizin için enerji dolu ve çok motive geçecek.

Boğa
Girişimlerinizde, parasal konularınızda ya da sanatla ilişkili işlerinizde başlangıç yapabilecek enerjiye sahipsiniz. Hazır şans kapıdayken, bunu iyi kullanın ve sizin ilerlemenizi sağlayacak fikirlere odaklanın.

İkizler
İkizler için bu hafta değişim ve dönüşüm haftası. Eviniz, aileniz ya da özel hayatınız ile ilgili bazı konular gündeme gelebilir. Yenilikler yapabileceğiniz ve her şeyi baştan aşağı değiştirebileceğiniz günlerdesiniz.Yengeç
Sizinle olan işbirliklerini ya da özel ilişkilerini geliştirmek isteyen kişiler olacak. Siz de gerçekten ilgileniyorsanız, size sunulan tavsiye, teklif ya da fikirleri değerlendirebilirsiniz.

Aslan
İş hayatınız, huzur ve mutluluğunuz, sağlığınız ya da duygusal yaşamınızla ilgili konularda ilerlemeye yönelik köklü değişiklikler yapmayı planlayabilirsiniz. Sizi bir an önce sonuca yaklaştıracak olanaklara kavuşabilirsiniz.

Başak
Kendinizi istediğiniz gibi ifade edebileceğiniz, yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz, dış görünümünüzde ya da yaşam tarzınızda değişimlere ve yeniliklere açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Engellere takılmayın, sadece istediğiniz şeyleri uygulamaya koyun.

Terazi
Eviniz, aşk hayatınız veya gayrimenkul ile ilgili konularınızı yeniden ele alabilirsiniz. Bu konularda bir düzenleme ya da yenilik olması gerektiğini düşünüyorsanız bunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Olumlu bir hafta sizi bekliyor.

Akrep
Hedef ve amaçlarınıza ulaşmanız için doğru kişilerle ya da doğru grup ve kuruluşlarla iletişime geçmemiş olabilirsiniz. Bugünlerde gerekli adımlar atmanız, sunumlar yapmanız veya görüşmelerde bulunmanız durumunda beklediğiniz desteği görebilir, hatta yeni işbirlikleri bile kurabilirsiniz.

Yay
Maddi durumunuzu, iş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda doğru adımlar atmanın şimdi tam sırası. Neden mi? Çünkü siz Yayları bu hafta ödüller, terfiler ve kazançlar bekliyor olabilir.

Oğlak
Uzun zamandır yapmak istediğiniz değişiklikleri hayata geçirmeniz için ideal bir hafta. Yeni bir sürece giren Oğlaklar için yepyeni günler başlıyor.

Kova
İş hayatınızda, aşk yaşamınızda ya da parasal konularda önünüzde yepyeni ve önemli bir sayfa açılıyor olabilir. Bu noktadan itibaren ne yapacağınız size bağlı. Fakat bunun için öncelikle gerekli adımları atmaya başlamanız ve bir an evvel sorularınızın cevaplarını bulmaya çalışmanız iyi olacak.

Balık
Bazı girişimlerinizi hızlandırmanıza, tıkanıklıklarınızı gidermenize veya yeni adımlar atmanıza yardımcı olacağını düşündüğünüz kişiler varsa, bir an önce iletişime geçmenizde yarar var. Zira bu hafta rüzgar sizden yana esiyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder