Facebook Ailesi

Custom Search

13 Haziran 2018 Çarşamba

14 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

14 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç
İş hayatınız ve sağlığınızla ilgili konulara biraz ağırlık vermeniz gereken bir hafta olacak. Hatta bunu mümkün olan en kısa sürede yapmalısınız. Hangi adımları atacağınız konusunda kararsız olabilirsiniz fakat yeterince odaklanırsanız sonuç sizin için yararlı olacaktır.

Boğa
Sadece kendinizi daha iyi hissetmek adına bazı kuralları çiğnemeyi, yapmanız gerekenleri ihmal etmeyi, detayları bir kenara bırakmayı size düşündüren gelişmeler olabilir. Ruh sağlığınız her şeyden önce gelmeli.

İkizler
Kariyeriniz, eviniz ya da ailenizle ilgili konular hakkındaki gelişmeleri başkalarıyla paylaşmamanızda fayda var. Sizin mi yoksa karşınızdakilerin mi haklı olduğunu anlamak için, biraz daha düşünmeli ve araştırmalısınız.Yengeç
İyi niyetli Yengeçler için bu hafta hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Buz dağının görünmeyen tarafını ve maskelerin ardındaki gizli gerçekleri görebilmek için, biraz şüpheci olmanızda, sorular sormanızda, hatta gerekirse araştırma yapmanızda fayda var.

Aslan
Belli işbirliklerine, ilişkilere ya da yeni yatırımlara dair şüpheleriniz var. Bu şüphe ve endişeleriniz elbette yersiz olmayabilir. Ancak yeterince emin olabilmeniz için endişelerinizi giderecek adımlar atmalısınız.

Başak
Zaman her şeyin ilacı Sevgili Başaklar. Bazı ilişki veya işbirliklerinize olan beklenti, istek ve ihtiyaçlarınızı netleştirebilmeniz için doğru zamanı beklemelisiniz.

Terazi
Aşk hayatınızda, ruhsal durumunuzda ya da ticari konularınızda şüpheli durumlar oluşabilir. Fakat endişe etmeyin, bu geçici bir durum. Bu iniş çıkışlı günler kısa bir süre içerisinde düzelecektir.

Akrep
Başkalarının beklentilerini, istek veya ihtiyaçlarını yerine getirmek sizin göreviniz değil. Bunun için kendi kendinizi yiyip bitiriyor olabilirsiniz. Buna artık hiç gerek yok. Biraz da kendinize odaklanmalı, kendi istek ve ihtiyaçlarınıza öncelik vermelisiniz.

Yay
Evinizi, işinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda sizin de kendinize göre düşünceleriniz olabilir. İşaretleri ve elinize geçen haberleri kendi lehinize çevirmek pahasına çarpıtmamaya gayret göstermelisiniz.

Oğlak
Bugünlerde aklınız hızlı çalışıyor ve yaratıcılığınız dur durak dinlemiyor. Ancak koşullar pek uygun değil Sevgili Oğlaklar. Dolayısıyla gecenizi gündüzüne kattığınız sunumu yakmadan, işinizi bırakmadan önce en az 10 gün beklemeniz gerekiyor.

Kova
Kim dost kim düşman merak ediyor ve sorguluyorsunuz. Bir taraftan bu kişilerin maddi konulardaki yetersizliğini de görmeye başladınız. Aslında endişe ve şüphelerinizde haklı olabilirsiniz. Bunu öğrenmek için biraz daha sorgulamanız sonuç getirebilir.

Balık
Aşk hayatınızda, yakın çevrenizle olan ilişkinizde veya sanatla ilgili işlerinizde şüphe duyduğunuzu ve kararsızlıklar yaşadığınızı herkesle paylaşabilirsiniz. Ya da tam tersi bu tür şüpheli durumlar varsa, tersini ispata çalışabilirsiniz. Ancak her iki olasılıkta da kesin bir karara varmadan önce, biraz daha sorgulayarak sonuca daha da yaklaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder