Facebook Ailesi

Custom Search

14 Haziran 2018 Perşembe

15 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumu

15 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları


Koç
Bazı işlerinizin yolunda gidip gitmeyeceği konusunda zar atmak yerine, doğru adımlar atmak ve yeni başlangıçlar yapmak daha iyi olabilir. Gereken görüşmeleri ayarlamaya veya gereken araştırmaları yapmaya bir an önce başlamalısınız.

Boğa
Bazı yardımlar söz konusu olabilir. Size faydası dokunabilecek önemli pozisyondaki kişilerle rahatlıkla iletişime geçebileceğiniz bir dönem Sevgili Boğalar. Çekiciliğiniz ve etkileyici özellikleriniz işinizi kolaylaştırabilir.

İkizler
Denemek, harekete geçmek, fikir almak ya da tepkileri görmek istediğiniz konular varsa, hemen gerekli soruları sorabilirsiniz. Eğer maya gerektiği gibi tutarsa, ki tutacaktır, güzel gelişmeleri arkanıza yaslanıp izleyebilirsiniz.Yengeç
Önümüzdeki birkaç günü; ilişkilerinizi, işbirliklerinizi olgunlaştırmak, düzeltmek veya yeniden inşa etmek yönünde kullanabilirsiniz. Hatta içlerinde gerçekten önemli sürprizler yaşayabilecekleriniz bile olabilir.

Aslan
İsteyerek veya istemeyerek, başkalarının yapması gereken işleri aslında siz yapıyor ya da diğerlerinin eksiklerini kapatabilmek için gereğinden fazla çalışıyor olabilirsiniz. Tebrik ederiz, sonunda bu iyi niyet ve çabalarınızın karşılığını alacağınız günlerdesiniz.

Başak
Anlık gelişmeler ya da bazı konularınızın aniden farklı bir yöne doğru ilerlemesi sizi şaşırtabilir. Ancak bugünlerde size sunulanlar aslında uzun zamandır beklediğiniz şeyler değil mi? Yeni koşullar ve fırsatlar kapıda Sevgili Başaklar.

Terazi
Pek çok girişiminizin sonuç vermeye başladığı hızlı bir dönem olacak. Şimdi bu elverişli süreci; gereksiz, işe yaramaz ve zaman kaybettiren işlerle heba etmek yerine, eksikleri tamamlama zamanı. Sonrası çorap söküğü gibi gelecektir.

Akrep
Bu ara birtakım konularınızda evdeki hesap çarşıya uymuyor değil mi? Ancak hiçbir şey çözümsüz değildir. Ufak tefek düzenlemeler ve değişiklikler yapmanız yeterli olacak. Sadece bu süreci biraz hızlandırmanız gerekiyor.

Yay
Bu aralar şansınızın yaver gideceğine dair işaretler alıyor musunuz? "Henüz değil" diyorsanız şans kapıda Sevgili Yaylar. Tabii bu arada daha disiplinli olmayı, mevcut ya da potansiyel fırsatların artı ve eksilerini dikkatle planlamayı da ihmal etmeyin.

Oğlak
Oğlaklar için harekete geçme vakti geldi. Kimseyi beklemeden ve zamanı öldürmeden inisiyatif kullanmalısınız. Bu defa her ne kadar diğerlerinin harekete geçmesi gerekiyorsa da, ilk taşı sizin kımıldatmanız olaylara hız kazandırabilir.

Kova
Hayallerinizi ve ideallerinizi bekletmeyin Sevgili Kovalar. Sadece hangisinden başlayacağınıza bir an önce karar verip düşüncelerinizi harekete geçirmelisiniz. İster saçınızı sarıya boyatın, ister üniversiteye geri dönün, ister cep telefonunuzu yenileyin. Ne olduğu hiç fark etmez. Sizi hangisinin daha mutlu edeceğini en iyi siz biliyorsunuz.

Balık
Denemeden bazı şeylerin olup olmayacağını bilemeyiz değil mi? İhtiyacınız olan bilgilere ulaşmak ya da ortaya çıkan fırsatları değerlendirebilmek için bu ara biraz risk almak iyi olabilir. Korkmayın, cesur olun.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder