Facebook Ailesi

Custom Search

17 Haziran 2018 Pazar

Dinçer Güner 18-24 Haziran 2018 Haftası Burçlar

Astrolog Dinçer Güner 18 - 24 Haziran 2018 Haftalık Burç Yorumları

21 Haziran itibari ile Güneş artık Yengeç burcuna geçiş yapacak ve resmi olarak Kuzey yarımkürede Yaz mevsimi başlamış olacak. Güneş Yengeç burcunda ortalama bir ay kadar seyahat edecek. Güneş bizim odaklandığımız konular, fiziksel planda ihtiyaçlarımız, hedeflerimiz, amaçlarımızın ne olduğu ile ilgilidir.

Güneş'in Yengeç burcuna geçişi ile birlikte bir aylık süreçte ihtiyaçlarımız, hedeflerimizi, amaçlarımızı YENGEÇ burcu semboliği karşılayacak demektir. Güneş'in evcimen, yumuşak, anlayışlı ve sevgi dolu Yengeç burcuna geçmesi ile siz de bu atmosferi yansıtan arzular, istekler ve duygular içine girebilirsiniz. Ailenizle ve sevdiklerinizle olmak, aşina olduklarınız ve sizi mutlu eden yakın çevrenizde güven bulmak, evinizle ilgilenmek, ailenizi ön plana almak için güzel bir süreç olacak.

Bu dönemde ev işleri ile ilgilenmek, yuva kurmak, çocuklarla ilgilenmek, çocuk bakmak, sevdiklerinize, ebeveynlerinize ve aile büyüklerinize bakım ve ilgi göstermek, tatil yapmak için ideal bir zamandır. Evinizi değiştirebilir, ev alabilir, evinizi satabilir, toprak alım veya satım işleriniz gündeme gelebilir. Kısacası gayrimenkul ile ilgili konulara yönelebilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş artık Yengeç burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Sorumluluklarınız artmaya başlıyor. Geleceğe yönelik hedefler iyi belirlenmeli ve bunlarla ilgili adımlar atılmalısınız. Ev, yuva, aile, yaşadığınız yer, ev alım-satım, yer değiştirme, kiralama ile ilgili konular bu bir aylık süreçte odaklanacağınız konular olacaktır.Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Kredi araştırmaları içine girebilir, uygun faizli krediler bulabilirsiniz. Ruhsal, içsel sıkıntılarınız var ise bu dönemde rahatlıkla bunlara çözüm bulabilir, terapi alabilirsiniz. Kimseye söylemeden, gizli gizli bir takım anlaşmalar yapabilir, fikirlerinizi büyük bir gizlilik içinde, hayata geçirmek adına planlar yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş artık Yengeç burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bu bir aylık süreçte odaklanacağınız konular ise seyahatler, iletişim, yakın çevreniz, kardeşleriniz, aile eşrafı üzerine olacaktır. Eğer kitap yazmak istiyorsanız süper bir zaman diliminde olacak, türlü seyahatlere çıkmak için fırsatlarınız olacaktır.

Her türlü iletişim trafiğiniz rahat bir şekilde akacaktır. Tüm iletişim araçları ile oldukça yoğun ve aktif iletişim içinde olacağınız bir süreç başlıyor sizler için. Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Oldukça kazançlı anlaşmalar yapabilir, sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar yapabilir, birlikte yaratıcı iyi fikirler ortaya atabilirsiniz. Dostlardan, arkadaşlardan destekler alınabilecek bir hafta sizleri bekliyor.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş artık Yengeç burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bu bir aylık süreçte odaklanacağınız konular ise kazanımlar, maddi koşullar, para, bütçe ile ilgili olacaktır. Kazançlarınızı da arttırmak için güzel koşullarla karşılaşabilir, yeni teklifler, maaş zamları, terfilerle karşılaşabilirsiniz.

Yöneticisi Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. İş ve kariyer konularında oldukça yaratıcı, kuracağınız sağlıklı iletişim ile işleriniz oldukça yolunda gidecek. İyi iş anlaşmaları, imza atacağınız durumlar söz konusu. Yine hafta boyunca seyahatlerde söz konusu olabilir ve bu seyahatler keyifli ve mutluluk verici olacaktır. Her türlü ticari anlaşma, imza, pazarlama, reklam, tanıtım işleri için çok güzel bir hafta olacak.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş artık Yengeç burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Süper güç, motivasyon verecek ve adeta bütün projektörlerin üzerinize çevrilmesine neden olacak. Yeni başlangıçlar, girişimler, güçlü atılımlar yapmak için süper bir sürece giriş yapacaksınız.

Sıkıntılı, endişeli, dertli süreç sona ermiş olacak sizler için. Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Yurt dışı, yabancılarla yapacağınız her türlü işte şans ve fırsatlar sizden yana olacaktır. Hafta boyunca vizyonunuzu geliştirecek yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra hayattan daha fazla keyif almanıza yardımcı olacak seyahatler planlayabilirsiniz. Çok istediğiniz bir ürünü yurt dışında çok ucuza bulabilir ve getirtebilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş artık Yengeç burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular bilinçaltı, korkular, kabuğunuza çekilme, kontrol dışı gelişen olaylar, durumlar, yalnızlık ihtiyacınızın artması, hastalıklar, kayıplar gibi durumlarla uğraşmanız söz konusu olabilecektir.

Evet kabul ediyorum biraz sevimsiz ama benim elimden gelen bir durumda yok açıkçası. Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Ev almak, araba almak, yatırımlar için kredi veya kaynak arayışlarınız var ise hafta boyunca bu konularla ilgili güzel haberler alabileceksiniz. Aile içinde birilerini bir şeyler için ikna etmeniz gerekirse eğer, bunu da kuracağınız sağlıklı iletişim ile rahatlıkla yapabileceksiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş artık Yengeç burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular süreçte inanılmaz sosyalleşecek, organizasyonlar yapacak, arkadaşlarınızla daha sık bir araya geleceksiniz.

Arkadaşlarınızı yönetmeniz, idare etmeniz, yönlendirmeniz gerekebilir. Umutlarınıza, hayallerinize çok daha kolay erişebileceksiniz veya erişmek için önemli kişilerden destekler alacaksınız. Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Aranızın bozuk olduğu, yakın çevrenizdeki insanlarla kuracağınız sağlıklı iletişim ile işleri yoluna koyabileceksiniz. Hafta boyunca sözleşmelerden kazanç elde edebilir, anlaşmalar yapabilirsiniz. Haber beklediğiniz iş ile ilgili, önemli yerlerden olumlu haberler alabileceksiniz. Hafta boyunca güzel bir seyahat planı yapabilirsiniz kendinize. Partnerinizle birlikte, iletişim oldukça keyifli aktığı bir seyahate de çıkabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş artık Yengeç burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular kendinizi gösterebileceğiniz konular iş ve kariyerinize ilişkin konular olacaktır. İş arayanlar, terfi etmek isteyenler, işini değiştirmek isteyenler bu bir aylık zamanı çok iyi kullanmanız gerekiyor.

İş ve kariyerinize ilişkin konularda istek ve arzularınıza çok daha rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Parasal anlamda size kazanç sağlayacak anlaşmalar yapabilir, maddi koşulları daha iyi olan bir iş teklifi ile karşılaşabilirsiniz. İş geliştirebilir, işinizi büyütebilir, işinize çok yarayacak yeni yardımcılar alabilir, iş konusunda özellikle kuracağınız sağlıklı iletişim ile krizleri rahatlıkla fırsata dönüştürebileceksiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş artık Yengeç burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular tatil planları, nereye ne şekilde gitsem, rezervasyonlar, statü sahibi kişilerle birlikte olmak ve onlardan destek görmek mümkün olacaktır.

Bu bir aylık süreçte seminer verebilir, kalabalık gruplara seslenmeniz gerekebilir. Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Seyahatlere çıkmak, yeni eğitimlere başlamak, hayatınız boyunca işinize yarayacak yeni bilgiler edinmek için harika bir hafta. Aşk konusunda ise eğer ki yalnızsanız iletişimin keyifle aktığı biriyle flört etmeye başlayabilirsiniz. İşiniz yazıp çizdiğiniz yaratıcı bir iş ise bu hafta özellikle çok verimli geçecek sizler için. Hayatınızı daha keyifli bir hale getirmek için sizi mutlu edecek kararlar alabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir hobinizin, ilgi alanınızın eğitimini almaya karar verebilir ya da seminerlere katılabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş artık Yengeç burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular başkalarına ait finansal kaynaklar, krediler, burslar, borçlar, ödemeler, eşinizin finansal koşulları olacaktır.

Bu dönemde çalışmadan para havadan gelir, ama sonra ödenmesi gerekir. Almak istediğiniz krediyi rahatlıkla alabilirsiniz, banka işlemlerinden dolayı genelde şanslı olursunuz. Borçlarınızı çok daha rahat ve düzenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Olası borç arayışlarınız daha ılımlı bir şekilde karşılanır, ev almak için eviniz için de kredi çekebilirsiniz. Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Evinizde, yuvanızda barış rüzgarları eserken, aile içinde de birilerini bir şeylere ikna etmeniz gerekirse bunu rahatlıkla yapacaksınız. Ailenizden alacağınız tavsiye ve öğütlerle bir süredir kafanızı karıştıran bir konuya netliğe kavuşturabilir veya çözüme gidebilirsiniz. Hafta boyunca ev almak, satmak, kiralamak, araba almak, aile ile iş yapmak, aile bireyleri ile keyifli seyahate çıkmak için de harika olacaktır.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş artık Yengeç burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konular olacaktır. Tek başınıza hareket etmeniz zor ama yardım gereken konularda rahatlıkla destek bulabileceksiniz.

Yeni ortaklıklar başlayabilir hayatınızda. Bunun yanı sıra yalnız olanlar, yeni tanışacakları kişilerle güzel ve ciddi bir ilişkiye adım atabilirler. Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Dostlarınızla, arkadaşlarınız fikirler ve projeler üretebilir, birlikte seyahatlere çıkabilirsiniz. Arkadaşınızla ortak bir karar verip birlikte bir eğitime başlayabilir, arkadaşlarınızla aranız bozuk ise sağlıklı iletişim kurarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz hafta boyunca!

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş artık Yengeç burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular iş ve çalışma ortamınızla ilgili konula, sağlığınız ve günlük rutin işleriniz olacaktır.

Bu dönem bir çok yeni iş projeleri, gündeme gelebilir, birlikte çalıştığınız kişilerle daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Olası sorunların üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Fakat iş ile ilgili konularda bu daha fazla yorulmanıza da sebep olacaktır. Büyük beklentiler içine girmeyin. Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. İş ve kariyer konularında oldukça keyifli etkiler altında olacaksınız. İşleriniz büyüyor, gelirleriniz artıyor, işlerinizle veya parasal konularla ilgili keyifli haberler alıyor, iş arayanlar iş buluyor olacak hafta boyunca.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş artık Yengeç burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular aşk, çocuklar, yaratıcılık gerektiren konular olacaktır. Eğer yalnız iseniz aşk kapınızı her an çalabilir hem de sürpriz bir şekilde!

Çocuk sahibi olmak isteyenler bu bir aylık süreçte olumlu koşullarla karşılaşabilirler. Sanat dahil her türlü yaratıcılık gerektiren konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız. Merkür’ün de Jüpiter ile harika bir etkileşimi olacak. Vizyonunuzu geliştirecek türlü yeni eğitimler alabilir, keyifli seyahatler organize edebilir, eğer bir şeyler yazıyorsanız yayın evi bulabilir. Bir şeyleri tanıtmak pazarlamak istiyorsanız türlü fırsat ve şanslarla karşılaşabilir, internetle ilgili işler kurabilir, fikirler geliştirebilirsiniz hafta boyunca.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder