Facebook Ailesi

Custom Search

2 Haziran 2018 Cumartesi

Dinçer Güner 4-10 Haziran 2018 Haftası Burçlar

Oldukça sisli ve önümüzü görmekte zorlanacağımız bir hafta bizleri bekliyor. Hafta boyunca Neptün'ün hem Merkür hem de Güneş ile kuracağı sert kontak ile yönümüzü kaybedebiliriz.

Hatalı iletişimler, yanlış anlamalar yüzünden tadımız kaçabilir, asıl söylemek istediğimiz dışında söylemler dökülebilir ağzımızdan. Bu hafta yeni kararlar almak, adımlar atmak için pek uygun bir hafta değil. Gözyaşı, üzüntü, hayal kırıklığı hepsi bu haftada!

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Aşırı idealist davranabilir veya hayatınızla ilgili bir takım kararları alırken gerçekçi olmakta zorlanabilirsiniz. Hassas, alıngan, hayal kırklığına uğramış hissedebilirsin hem de ortada hiçbir sebep yokken. İnsanların sizi anlamadığından yakınabilirsiniz bir parça. Karar verirken zorlanabilirsiniz.


Yurt dışı bağlantılı işlerinizde bir takım aksamalar, yanlışlıklar, evrak sorunları oluşabilir, eğitim konularında da aynı durum söz konusu veya resmi, hukuki işlerde. Bu hafta Venüs/Plüton etkileşimi ile öncelikle bu hafta ikili ilişkilere dikkat diyoruz. İlişkiler, evlilik, ortaklıklarla ilgili sorunlar, sıkıntılar, kayıplar söz konusu, ayrılıklar, boşanmalar, ilişkilerde engeller söz konusu. Bu hafta sabretmeye biraz daha ihtiyacımız olabilir. Akabinde bu hafta yaşadığınız yeri değiştirmek, yeni ev almak, evinizde dekoratif değişiklikler yapmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Yalnız eviniz içinde olası kazalara, sigorta atmalarına, arızalara karşı hazırlı olmanızda yarar var. Ev içinde aniden minik bir durum kontrol dışı büyüyebilir, tartışmalardan uzak durmanızda yarar var. Güneş ile Neptün’ün sert kontağı ile de kardeşleriniz, yakın çevreniz tarafından bir konuda aldatılma, kandırılma durumunuz olabilir. Her türlü iletişim, sağlık, iş ve çalışma ortamı ile ilgili konularda konuların ve koşulların çok değişken olduğuna işaret etmekte. Bu dönem çevrenizde dönen iletişim trafiği çok güvenilir olmayabilir, yanlış ve hatalı bilgilerden dolayı bir dizi sorun meydana gelebilir.

Bu hafta ne kadar esnek ve değişken koşullara adapte olabilirseniz o kadar kazanırsınız. Tüm planların sürekli değişime uğrayacağı bir hafta sizleri bekliyor olacak. Tatil planları değişebilir, iş planları değişebilir, sağlıkla ilgili koşullar değişebilir, her şey değişmeye çok fazla müsait. Uçaklar kaçabilir, rezervasyonlarda problemler çıkabilir, seyahatlerde rötarlar oluşabilir her şekilde cepte sandığınız planlar değişmeye çok müsait olacaktır.


Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Finansal konularda, ödemelerde, kredilerde minik aksaklıklar, hesap hataları, yanlışlıklar ortaya çıkabilir. Bu hafta finansal konularla ilgili imzalar atmak için pek de uygun bir hafta değil. Önümüzdeki haftayı beklemenizde yarar var. Arkadaşlarınızla, dostlarınıza karşı aşırı fedakar ve verici davranabilirsiniz.

Finansal konular üzerine minik hayal kırıklıkları, alınganlıklar oluşabilir. Venüs/Plüton etkileşimi ile önce sağlık diyoruz! İş yaptığımız kişilerle terso durumlar oluşabilir, işler gecikir, aksar, müşteriler arıza çıkarır. Özellikle iş ilişkilerinde ve sağlığa bu hafta ekstra dikkat ediyoruz. Sonrasında bu hafta iletişim kazalarına, hukuksal sorun yaratacak konulara karşı tedbirli ve dikkatli olmamız gerek. Yanlış anlamalar, arkamızdan dönen bir takım ani olaylara karşı uyanık olmamızda yarar var. Güneş ile Neptün’ün sert kontağı ile de finansal anlamda kandırılma, umutlarınızın kırılması gibi bir durumda söz konusu olabilir. Para konusunda, para anlaşmaları konusunda gereksiz yere mütevazı ve kabullenici olabilirsiniz de dikkatli olun.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. İlişkiler ve ortaklıklardan yana biraz sıkıntılı geçebilir haftanın ilk zamanları, yanlış anlamalar, aldanmalar, fikir ayrılıkları, hayal kırıklıkları oluşabilir. Özellikle iş yaptığınız kişilerle ilişkilere dikkat etmenizde yarar var bu hafta! Her söylenene inanmayın ve gerçeğin ne olduğunu araştırmanızı önerebilirim.

Venüs/Plüton etkileşimi ile finansal konularda dikkatli olmalı, yatırımlarınızı dikkatli değerlendirmelisiniz. Bu hafta riskli girişimlerde bulunmak için pek de rahat ve uygun değil açıkçası. Değerli eşyalarınıza sahip çıkmanızı önerebilirim. Güneş ile Neptün’ün sert kontağı ile de kariyerinizle ilgili konularda kafanız karışabilir, size verilen sözler tutulmayabilir, kendinizi kandırılmış hissedebilirsiniz. Olası gelebilecek iş tekliflerini iyice araştırmadan, kendinizi sağlama almadan bir girişimde bulunmayın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. İş ile ilgili postalarınıza ve gönderilerinize dikkat etmekte yarar var. Yanlış bilgiler veya postalar alakasız kişilerin eline geçebilir. Bunun yanı sıra bu hafta tembellik bulutu üzerinize çökebilir ve işleri yetiştirmekte bir parça zorlanabilirsiniz.

Venüs/Plüton etkileşimi ile ailevi sorunlar, aile ile ilgili kayıplar, ikamet edilen yerler ilgili sorunlar, yaşamdan beklentilerin düşmesi, depresyon, hedef sapması gibi durumlar oluşabilir. Bu hafta biraz sabır haftası açıkçası. Bu hafta özellikle ikili ilişkiler, özel hayatla ilgili kıskançlık durumları oluşabilir. Yalnız olanlar iş çevrenizden biri ile yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Güneş ile Neptün’ün sert kontağı ile de egonuzun en zayıf olacağı bir hafta bu. Özellikle ruh sağlığınıza dikkat etmeli, kendi kendinizi depresyona sokmamalı, gereksiz endişe ve vesveselerle haftanızı rezil etmemeye özen göstermelisiniz. Endişe ve korkular zihninizi sarabilir. Sağlık anlamında da yediğiniz besinlere dikkat etmenizde yarar var. Zehirlenme, mide bozukluğu gibi durumlar oluşabilir, uyku sorunları gündeme sık sık gelebilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Özel hayatınızla ilgili kafa karışıklığı ve hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Bu hafta riskli finansal yatırımlar yapmak için çok uygun bir zaman değil açıkçası. Fakat yaratıcılık gerektiren konularda başarı sizden yana olacaktır.

Venüs/Plüton etkileşimi ile bu hafta özel hayatınız biraz risk noktasında, aldatma veya aldatılma gibi durumlar söz konusu olabilir. İlişkilerde gereksiz gerginliklere karşı dikkat! Cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı da dikkatli olmanızda yarar var, prezervatif kullanmayı veya korunmayı ihmal etmeyin. Umumi tuvaletlerde daha dikkatli olun. Güneş ile Neptün’ün sert kontağı ile de sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar anlamında özellikle hayal kırıklığı yaşamanıza veya güveninizi zedeleyecek durumların oluşmasına neden olabilir. Bu alanlarda koşullar ve şartlar oldukça değişken olacaktır. Çoğu zaman evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Dostlarınızla, arkadaşlarınızla parasal konular yüzünden aranızda açılabilir. Parasal konularda gerçekçi hayaller ve beklentiler içine girmeniz gerekebilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Bu hafta imza atmak, ortaklık başlatmak için çok uygun bir hafta olmayabilir. Genel anlamda yanıltıcı ve hayal kırıklığı yaratabilir, dikkatli olmakta yarar var. Ev içinde su tesisatı ile ilgili minik sorunlarda oluşabilir.

Venüs/Plüton etkileşimi ile eğer özel hayatınızda kimse yok ise bu hafta flörtler, yakınlaşmalar söz konusu olabilecektir. Özellikle arkadaşlarınız sizler için çöpçatanlık yapabilirler. Hayatınızda biri var ise yalnız durum biraz karışık, gereksiz gerginliklere, tartışmalardan uzak durmanızda yarar var. Güneş ile Neptün’ün sert kontağı ile de iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda hayal kırıklığı veya güveninizi zedeleyecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Umduğunuzu bulamayabilir, iş ile ilgili hedef ve planlarınızı birkaç hafta daha ertelemeniz gerekebilir. Üstleriniz, patronlarınız veya aile büyüklerinizde tartışmalardan uzak durun.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Bu hafta bilgi hataları, iletişim problemleri oluşabilir. Kendinizi ifade etmekte bir parça zorlanabilirsiniz. Yanlış anlaşılabilir ve hayal kırıklığı gibi durumlar oluşabilir.

Venüs/Plüton etkileşimi ile iş ve kariyer anlamında ani gelişen durumlar söz konusu, eğer aklınızı kullanabilirseniz bu hafta iş ile ilgili bir krizi kendi yararınıza dönüştürebilir, karlı çıkabilirsiniz. Güneş ile Neptün’ün sert kontağı ile de özellikle yakın çevrenizle, komşularınızla, kardeşlerinizle, yakın akrabalarınızla güven sarsabilecek olaylar, hayal kırıklığı olabilecek durumlar söz konusu olabilir. Trafikte dikkat, dalgınlık yüzünden sıkıntı yaşamayın. Bu hafta e posta, sms, kurye gönderilerinize de dikkat edin. Yanlış paketler, yanlış kişilere gitmesin. Bu hafta iletişim ile ilgili her türlü konuda kendinizi engelleniyor gibi hissedebilir veya gerçekten de engellerle karşılaşabilirsiniz. Fikirleriniz, düşünceleriniz kolay kolay kabul görmeyebilir. Özellikle iş konusunda gerçekçi olmayan yatırımlar, adımlar, hedeflerden uzak durun, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Zihnen dalgın olabilir, alıngan ve hassas olabilirsiniz. Yalnız finansal konular ile ilgili yanlış kararlar vermeye daha meyilli olabileceğiniz zamanlar dikkat etmenizde yarar var. Ani ve fevri kararlardan kaçınmak yerinde olacaktır. Eşyanızı, paranızı bir yerlerde unutabilirsiniz.

Venüs/Plüton etkileşimi ile özellikle anlaşmalar imzalamak, fikir tartışmalarına girmek, pazarlama, reklam konuları ile ilgilenmek için pek uygun bir hafta değil. İletişim araçlarında sıkıntılar meydana gelebilir. Güneş ile Neptün’ün sert kontağı ile de finansal konularda güveniniz zedelenebilir, para kaybedebilir, maddi anlamda bir konuda hayal kırıklığı gündeme gelebilir, beklentiniz gerçekleşmeyebilir. Özellikle maddi konularda, ödemelerde, görev ve sorumluluklarınızı zamanında yerine getirin. Bu konularda kimseyle ego, otorite savaşına girmeyin. Parasal konularda bazı ufak engel ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ödemelerinizde gecikmeler söz konusu olabilir, eski borçlar, ödemeler veya vergi sorunları gündeme gelebilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Söyledikleriniz, tavırlarınız, davranışlarınız karşınızdaki kişiler tarafından yanlış algılanabilir, eleştirilebilirsiniz. Bunun yanı sıra hassas ve alıngan olabilir, direk duygusala bağlayabilirsiniz bu hafta.

Venüs/Plüton etkileşimi ile finansal anlamda da kazançlar söz konusu, fakat beklenmedik ve ani harcamalar, masraflar çıkabilir. Kredi vesaire düşünüyorsanız sıkıntılı bir şekilde olsa da amacınıza ulaşabileceksiniz. Güneş ile Neptün’ün sert kontağı ile de ikili ilişkiler, ortaklıklar, partner ilişkilerinde güven zedelenmesi, hayal kırıklığı, istediğinizi elde edememe gibi durumlar söz konusu olabilir. Hafta boyunca yetiştirilmesi gereken işler ve sorumluluklar yüzünden yorgun düşebilir, stresli zamanlar yaşayabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarda üzerinize düşen görevleri zamanında yerine getirmeli, sorumluluklardan kaçmamalısınız. Kariyeriniz konusunda gerçekçi adımlar atmalı, boş hayaller peşinde koşmamalısınız. Bu hafta gerçeklerle hayallerin kapışma haftası olacak bir nevi.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Kulağınıza çalınan her bilgiye direk inanmayın. Yanlış veya bire bin katarak gelebilir, bazı dedikodular canınızı sıkabilir. Ama siz bu süreci bir şeyler okuyarak, yaratıcı, ruhsal çalışmalar yaparak çok daha verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Venüs/Plüton etkileşimi ile ilişkiler açısından da gerginlikler, ortaklaşa işlerde, evlilik gibi durumlarda krizler söz konusu. Eğer hayatınızda özel anlamda biri yok ise biraz cinsellik yönü ağır basan ilişkilere yönelebilirsiniz. Bu hafta ilişkilerinizde baskıcı, takıntılı olmamaya özen gösterin. Güneş ile Neptün’ün sert kontağı ile de iş arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalar, aldanmalar, hayal kırıklıkları, aldatılmalar söz konusu olabilir, kendinizi dostluklar konusunda hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Finansal anlamda risk almak için de hiç uygun bir süreç değil.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Finansal konularla ilgili hesap hataları, karışıklıklar, ödemelerde minik sorunlar veya sizin beklediğiniz ödemelerde minik karışıklıklar oluşabilir. Venüs/Plüton etkileşimi ile birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerde krizler oluşabilir eğer akıllıca davranırsanız kriz ortamını kendi yararınıza dönüştürebilirsiniz.

Güneş ile Neptün’ün sert kontağı ile de özel hayatınızda hayal kırıklığı, aldanma, istediğinizi bulamama, aldatılma gibi temalar söz konusu olabilir. Partneriniz sizi bir konuda hayal kırıklığına uğratabilir, güveninizi zedeleyebilir. Özellikle aşk konusunda kafalar biraz karışabilir, aynı anda iki kişi arasında gidip gelebilirsiniz. Karmaşa biraz özel hayattan yana olabilir ya da belki hatlar karışabilir. En güzeli bu hafta size keyif veren konulara daha çok yönelmek, yeni hobiler keşfetmek, hobilerinizle, ilgi alanlarınızla ilgili eğitimleri araştırmak olabilir. Hafta boyunca finansal konularda biraz hayalci davranabilir, harcamalar konusunda sınırlarınızı aşabilirsiniz. Birilerine borç vermek, maddi riskler almak için pek uygun bir hafta değil.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Merkür ile Neptün arasında ki sert kontak ile başlıyoruz. İş ve mesleki konularda özellikle yavaş ve sakin davranmakta yarar var. Kandırılmayın, kendinizi güvence altına almadan ya da net bir şekilde güvenmeden girişimlerde bulunmayın. Size her şey bir şekilde rahatsız edici gelebilir, batabilir, ama bu etki geçici.

Venüs/Plüton etkileşimi ile eğer özel hayatınızda kimse yok ise bu hafta flörtler, yakınlaşmalar, tanışmalar söz konusu olabilecektir. Hobilerinize yönelebilir, yeni hobiler elde edebilirsiniz. Ama bu hafta riskli girişimlerden ve yatırımlardan uzak durmanızda yarar var. Güneş ile Neptün’ün sert kontağı ile de aileniz veya işinizden yana bir hayal kırıklığı, güven zedelenmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Bir de bu hafta yediklerinize dikkat edin. Zehirlenme, mide bozulması gibi durumlar söz konusu olabilir. Kariyeriniz veya ailenizle ilgili konularda çok istediğiniz bir şeyi veya konuyu bir süre ertelemeniz gerekebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder