Facebook Ailesi

Custom Search

9 Haziran 2018 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 11-17 Haziran 2018 Haftası Burçlar

Koç Burcu
Haftanın ilk günlerinde işle ilgili ve harcamalarınızı ilgilendiren konularda daha ölçülü olmaya bakmalısınız. Bitişler ve sonlanmalar söz konusu olabilir. Bu dönemde yakın çevrenizle, kardeşlerle ilişkileriniz yeni bir hız kazanmakta. Yeteneklerinizi daha çok gösterebilir ve zihinsel açıdan çok aktif olabilirsiniz. Ancak 14’ü civarında sosyal konularda, arkadaşlıklar içerisinde sakin kalmak, yangına körükle gitmemek gerekiyor. 14’ü sonrasında aşkta ve keyif veren konularda daha dışadönük ve maceracı olabilirsiniz.

Boğa Burcu
Haftanın ilk günlerinde Ay burcunuzda ilerlerken kişisel konulara, parasal işlere odaklanmak mümkün. Ancak eskiden kalan işleri de tamamlamak durumundasınız. Bu dönemde harcamalarınıza ve gelirlerinize yeni bir düzen vermeniz gerekebilir. 13’ündeki yeniayla bu konularda daha hızlı hareket etmeniz mümkün olabilir. Ancak 14’ü civarında işinizi, sorumlulukları ilgilendiren konularda daha sakin ve dengeli olmanız gerekiyor. Elde olmayan nedenler yüzünden sert tepkiler verebilirsiniz. Bu durum ünvanınızı etkileyebilir.İkizler Burcu
Haftanın ilk günlerinde beklemeler, sonlanmalar ve belirsizlikler gündeme gelebilir. Acele etmemelisiniz. 13’ünde burcunuzdaki yeniay sizi pek çok konuda daha kararlı hale getirmekte. Yenilikler içerisindesiniz. Yakın çevrenizde olumlu bir hareketlilik gündeme gelebilir. Ancak 14’ü civarında düşünce ve inançlarınızda daha sakin kalmaya bakmalısınız. Bugünlerde uzaklarla ilgili koşullar, yolculuklar daha stres doğurucu olabilir. 16’sında ise parasal alanda sınırlarınıza dikkat etmeli, daha gerçekçi olmaya gayret etmelisiniz.

Yengeç Burcu
Bu dönemde daha dikkatli ve ölçülü olmaya bakmalı, endişelerinizi dengelemeye bakmalısınız. Haftanın ilk günlerinde maddi beklentiler ve güvenlik isteği öne çıkıyor ancak hızlı hareket etmek pek mümkün değil. Bugünlerde, özellikle 13’ü civarında gizli durumlar ya da tam olarak kontrol edemediğiniz koşullar var. Riskli durumlar gündeme gelebilir. 14’ü civarında fiziksel konulara, sağlık konularına dikkat etmelisiniz. Parasal alanda da huzursuzluk olabilir. Neyse ki maddi alanda yeni imkanların olduğunu görebilirsiniz.

Aslan Burcu
Bu hafta ilişkilerinizde, evlilik ve ortaklıklarda daha dikkatli ve sakin olmaya bakmalısınız. Haftanın ilk günlerinde işinize ve para durumunuza ait konular, hedefler dikkat çekiyor ancak daha çok bitişler, sonlanmalar dikkat çekmekte. 13’ünde yeniay sosyal alana ve gruplarla canlılık getirmekte. 14’ünde Venüs de burcunuza ilerleyerek aşk ve keyif veren konuları canlandırmakta. Ancak 14’ü civarında karşıtlık içeren durumlar, kişisel çatışmalar da gündeme gelebilir. Bugünlerde olayları büyütmemeye özen göstermelisiniz.

Başak Burcu
Oldukça hareketli günler ve hedefleriniz yönünde daha hızlı adımlar atabileceğiniz imkanlar içindesiniz. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla, eğitimle ilgili konularla daha çok ilgilenme gereği duyabilirsiniz. 13’ündeki yeniay özellikle mesleki işlere ve hedeflerinize hız kazandırmakta. Sorumluluklar da vurgulanabilir. Ancak 14’ü civarında iş ve sağlık konularına, beraber çalıştığınız kişilere dikkat etmelisiniz. Bugünlerde gerginlikler, huzursuzluk sağlığınızı zorlayabilir. Aşkta ise daha mantıklı düşünmeniz gerekebilir.

Terazi Burcu
Bu dönemde İkizler burcundaki Güneş ve Merkür size kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar, yeni düşünceler ve bağlantılar getirebilir. Uzaklarla da daha çok temas edebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde eşinizin maddi konuları ya da maddi güvenlik konuları ile daha çok ilgilenebilirsiniz. 13’ü ile birlikte yeniay gelişmeleri hızlandırmakta ancak 14’ü civarında aşkta ve çocuklarla ilgili konularda daha temkinli olmalı, bugünlerde harcamalarınızı kontrol etmelisiniz. Bu dönemde arkadaşlıklar daha olumlu ilerleyebilir.

Akrep Burcu
Bu dönemde güvenlik konularına daha çok dikkat etmeli ancak endişelerinizi de abartmamalısınız. Haftanın ilk günlerinde anlaşmalar, evlilik ya da eşinizle ilgili konular gündemde olabilir. 13’ündeki yeniay sizi psikolojik açıdan gerebilir ya da zihninizde çok çift durum yaratabilir. Neyse ki bu dönemde sizi pozitif yönde öne çıkarabilecek fırsatlar da beliriyor. 14’ü civarında ev ve ailevi içindeki konularla daha çok uğraşabilirsiniz. Ev ve yerleşime ait uğraşlar beklendiğinden zaman alabilir, bu nedenle aceleci olmamaya bakın.

Yay Burcu
Bu dönemde Güneş karşıt burcunuz İkizler’de ilerlemeye devam ederken, anlaşmalar, evlilik ve ortaklaşa konular önem kazanmaya devam ediyor. Genel olarak dışsal koşulların ağır bastığı günlerdesiniz. Haftanın ilk günlerinde iş ve çalışma açısından daha aktif olmak, eksikleri tamamlamak gerekiyor. 13’ündeki yeniayla birlikte, bir dizi karar ver sonuç gündeme gelebilir. Ayrıca bugünlerde düşüncelerinizde daha yapıcı olmaya bakmalı, gereksiz tartışmalara girmemelisiniz. Aşkta, sevgide sevindirici akıcı koşullar başlamakta.

Oğlak Burcu
Bu dönemde zaman alan işler, uğraşlar dikkat çekerken, enerjinizi doğru yönde kullanmaya bakmalısınız. Özellikle iş ve para konularında daha özenli ve dengeli olmaya çalışın. Haftanın ilk günlerinde sevdiklerinizle daha çok ilgilenebilirsiniz. 13’ündeki yeniay düzen ve sağlık konularına vurgu getiriyor. Beraber çalıştığınız kişilere daha çok dikkat edebilirsiniz. Günlük işleri düzene sokabilirsiniz. 14’ü civarında fazladan harcamalara ve ziyan getirebilecek durumlara karşı duyarlı olmak gerekebilir. Önceliklerinizi daha iyi belirlemeye bakmalısınız.

Kova Burcu
Bu dönemde ilişkiler ve aşk hayatınız sizi daha çok harekete geçirebilir. Ancak Mars burcunuzda güney ay düğümü ile birleşirken, öfkenize ve çıkışlarınıza da dikkat etmelisiniz. Fiziksel açıdan risk doğurabilecek koşullar olabilir. Haftanın ilk günlerinde ailevi işler, toprak, gayrimenkullere ait durumlar daha çok dikkat çekebilir. 13’ündeki yeniay sizi daha pozitif ve iyimser kılmakta. Kendinizi ortaya koymakta heyecanlı olabilirsiniz. Ancak 14’ü civarında biraz daha sakin olabilmelisiniz. Bu dönemde aşk ve evlilik konularına da vurgu artmakta.

Balık Burcu
Haftanın ilk günlerinde düşüncelerinizi daha somut hale getirebileceğiniz fırsatlar var. Geleceğe yönelik bir proje üzerinde düşünebilirsiniz. 13’ündeki yeniay özellikle aileniz, ev ve güvelikle ilgili konulara dikkat çekmekte. Yerleşim işleri, toprakla ilgili işler öne çıkabilir. Ancak 14’ü civarında bazı elde olmayan nedenler yüzünden kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Bugünlerde gizli kalan şeyler huzursuzluk yaratabilir. Venüs ise çalışma konularında başkalarından daha çok destek görebileceğinizi açıklıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder