Facebook Ailesi

Custom Search

2 Haziran 2018 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 4-10 Haziran 2018 Haftası Burçlar

Koç Burcu
Bu hafta yakın çevreniz oldukça hareketli ancak düşüncelerinizi toparlamanız pek de kolay olmayabilir. Zihinsel uğraşlar, eğitsel işler açısından hareketli günlerdesiniz. Görüşmeler, anlaşmalar söz konusu ise bu durum bazı karışıklıklara, belirsizliklere neden olabilir. Özellikle 6-7’sinde elde olmayan nedenler ya da yanlış değerlendirmeler gündeme gelebilir. Yine bu dönemde arkadaşlıklar ve sosyal konular içinde hızlı bir tempo söz konusu. Grup çalışmaları içinde daha dengeli ve sabırlı olmaya bakmalısınız.

Boğa Burcu
Bugünlerde İkizler burcunda ilerleyen Güneş parasal konulara ve işe yönelik görüşme ve konuşmalara dikkat çekmekte. İşinizden gelen gelirleri daha dikkatli değerlendirmeye özen göstermelisiniz. Bu alanda bazı yanlışlıklar ya da ihmaller söz konusu olabilir.
Özellikle 6-7’sinde bu konularda ve destek bulmak konusunda daha bilinçli olmak gerekiyor. Diğer yandan ev ve ailenizle ilgili konularda daha pozitif koşullar bulabilirsiniz. Mesleki konularda ise riskli durumların, tartışmaların söz konusu olabileceği gerginlikler olabilir.İkizler Burcu
Bu dönemde Güneş burcunuzda ilerlerken yeni bir döngüye girmektesiniz. Güneş ve Merkür’ün getirdiği hareketliliği ve yenilikleri en iyi biçimde kullanmaya bakmalısınız. Ancak 6-7’sinde daha çok şey isterken, dikkatli davranmak ve detaylara dikkat etmek gerekiyor. Kimi zaman ihmaller yüzünden sorumluluklar alanında yanlışlar içinde olabilirsiniz. Bu dönemde kendi görüşleriniz yönünde oldukça mücadelecisiniz. Ancak bazı önyargılar sürtüşmelere de yol açabilir. Uzaklarla, medya ile ilgili konularla da sakin düşünmek gerekli.

Yengeç Burcu
Bu dönemde düşüncelerinize nasıl yön vereceğiniz ve nasıl bir hazırlık içinde olacağınız çok önemli. İkizler burcundaki Güneş ve Merkür dışsal etkiler altında olabileceğinizi ve olayları bir ölçüde kendi akışına bırakmanın faydalı olabileceğini anlatmakta. Kimi zaman gizli konular, dedikodular huzursuzluk verebilir. 6-7’sinde uzaklarla, medya ya da yabancılarla ilgili bir konuda daha gerçekçi olmanızda fayda var. Bugünlerde bakış açınızda bulanıklık olabilir. Yine de bu dönemde aşkta ve sevdiklerinizle ilgili alanlarda daha mutlu olabilirsiniz.

Aslan Burcu
Bugünlerde İkizler burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür eğitimde, arkadaşlıklarda ve sosyal alanda daha renkli, canlı ve iletişiminizi hızlandıran zamanlar getirmekte. Yeni beklenti ve hevesler, daha fazla paylaşım içerisinde olabilirsiniz. Bununla birlikte, 6-7’sinde bazı karmaşalar, belirsizlikler ve ihmaller gündeme gelebilir. Bugünlerde pek çok şey iki kere kontrol etmeniz yararlı olacak. Yine bu dönemde evlilikte ve ortaklı işlerde de sakin kalmak gerekiyor. Öfkeli durumlar, tartışmalara ve muhalefete de neden olabilir.

Başak Burcu
Bugünlerde sorumluluklar, mesleki konular ve hedefleriniz yönünde daha hareketli ve yenilikçi olabilirsiniz. Gelecek yönünde neler yapabilirsiniz konusu değişik alternatifler getirmekte. Yoğun bir iletişim ve haberleşme olmakla birlikte, 6-7’sinde mesleki alanda daha temkinli olmak, dikkatsiz davranmamak ve detaylara önem vermek gerekebilir. Yine bu dönemde iş ve çalışma hayatında fiziksel açıdan yorucu durumlar da yaşanabilir. Enerjinizi yapıcı konulara yöneltmeli, grup çalışmalarında sakin kalmaya bakmalısınız.

Terazi Burcu
Bu hafta İkizler burcundaki Güneş ve Merkür uzaklarla iletişim, yolculuklar ve yeni şeyler öğrenmek için güzel fırsatlar getiriyor. Bilgi ve bakış açınızı geliştirebileceğiniz, yeni insanlarla karşılaşabileceğiniz günlerdesiniz. Medya ile ilgili uğraşlar da desteklenmekte. Ancak 6-7’si günlerinde iş ve çalışma konularında bazı karmaşalar, yanlışlıklar gündeme gelebilir. İhmalkar davranmamalısınız. Ayrıca bu dönemde ev ve aile hayatına ait konularda, evlilik alanında önemli gelişmeler de gündeme gelebilir. Sorumluluklar artıyor.

Akrep Burcu
Bugünlerde İkizler burcundaki Güneş ve Merkür finansal anlaşmalara, para işlerine ve özellikle miras, sigorta, borç alacakla ilgili koşullara dikkat edilmesi gerektiğini anlatıyor. Çift durumlar, başkalarının da söz sahibi olduğu konularda daha önlemci olmalısınız. 6-7’sinde bu konular yine dikkat çekebilir. Bu arada aşk ve çocuklar alanında fedakarlıklar, bazı hassasiyetler de söz konusu olabilir. Bu dönemde eve ait konular, toprak ve gayrimenkullerle ilgili durumlara, güvenlik gereklerine daha sakin yaklaşmalısınız.

Yay Burcu
Bu dönemde Güneş karşıt burcunuz İkizler’de ilerlerken önemli sonuçlar, değerlendirmeler söz konusu. Muhasebe yapmak durumundasınız. Anlaşmalar, ilişkiler, evlilikle ilgili konular da gündeme gelebilir. 6-7’sinde özellikle ev ve aileye yönelik konularda hassasiyetler artıyor. Koşullar kafa karıştırıcı ya da fedakarlık getirici de olabilir. Ayrıca bu dönemde yakın çevrenizdeki değişiklikler, kardeşlerle ilgili konulara da özen gösterin. Konuşmalarda, düşüncelerinizde gerginlikler ya da kopmalara yol açabilecek durumlar yaşanabilir.

Oğlak Burcu
Bugünlerde sağlık, düzen ve çalışma koşullarınıza ait konulara daha çok odaklanmak gereği duyabilirsiniz. Zihinsel açıdan zaman alan, yorucu koşullar da olabilir. Göstereceğiniz çaba ile zor durumları aşabilirsiniz. Ancak 6-7’sinde gündeme gelebilecek haberler, değişiklikler, yakın çevrenizde olup bitenlere daha özenli ve dikkatli yaklaşmalısınız. Bugünlerde kafa karışıklıkları, yanılmalar, hileler de mümkün. Ayrıca bu dönemde nakit durumunuzu ve kaynaklarınızı daha dikkatli kullanmanız, fazla masrafları kontrol etmeniz gerekebilir.

Kova Burcu
Bugünlerde İkizler burcunda ilerleyen Güneş Merkür yeteneklerinizi çok iyi kullanabileceğiniz, ödüllendirilebileceğiniz imkanlara işaret ediyor. Yenilikler, yaratıcı konular kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz fırsatlar var. Aşkta ve çocuklarla ilgili konular da gündeme daha sık gelebilir. Mars da size yüksek enerji ve girişim isteği getirmekte. Ancak öfkenizi de dengelemelisiniz. 6-7’sinde parasal alanda daha temkin ve akılcı olmak gerekebilir. Beklediğiniz destekler konusunda hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.

Balık Burcu
Bu dönemde İkizler burcundaki Güneş ve Merkür ev ve ailenizle ilgili konularda değişiklikler, yenilikler getirmekte. Yeni bir yere taşınma, evde canlılık ve zihinsel açıdan evde meşgul olabileceğiniz konular söz konusu olabilir. Ancak 6-7’si sırasında Ay burcunuzda ilerlerken özellikle hareketli ve dalgalı olabilirsiniz. Ev ve özel hayatınıza ait konular daha sık gündeme gelebilir. Bu dönemde aşkta ve arkadaşlıklarda mutluluk getirebilecek güzel şeyler de var. Çocuklar, eğlenceli uğraşlar hatta tatiller daha keyifli ve pozitif olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder