Facebook Ailesi

Custom Search

11 Haziran 2018 Pazartesi

Zeynep Turan 11-17 Haziran 2018 Haftası Burçlar

Koç Haftalık Burç Yorumu (11-17 Haziran)
Bu haftanın gündemi; sahiplendiğin fikirler bu haftadan itibaren şekil alıyor huzurlu uykulara dalabilirsin.İletişim kuvvet kazandırmalısın!13 Haziran günü Merkür Yengeç burcunda konumlanmaya başlıyor. Zihninde bazı karışıklıklar gelişebilir ancak bu durum sahip olacağın bazı ilişkilerde belirli rol almana neden oluyor. Eğer yeni bir işe girdiysen hâkim olmadığın konular hakkında destek alman gerekebilir.Planların istediğin gibi gitmeyebilir.Geçmişi rafa kaldırdığını sanıyorsan yanılabilirsin zamanında kalbini kırdığın biri varsa bu günlerde hiç tahmin etmediğin bir yerde karşına çıkabilir. Venüs aynı zamanda sabit burçta yerini alıyor; ilişkilerin açısından dengelerin değişebilir. Otoriter olduğunu sanıyorsan yanılabilirsin.Boğa Haftalık Burç Yorumu (11-17 Haziran)                                        
Bu haftanın gündemi; çok geç olmadan sakinliğini koruyarak bazı konularda hâkimiyetin kuvvetlenecektir. Kıskanç tavırlarına dikkat etmelisin.Bu günlerde seni kimse eve sokamıyor. Bu yüzden sürekli açık havada olmak ve eve girmemen bazen iyi bazen de seni olumsuz etkiliyor olabilir. Yeniay İkizler burcunda hareket etmesi detaycı tarafını ortaya çıkarırken yöneticinle gireceğin polemik dikkat çekebilir. Sana yardımcı olmaya çalışan bir arkadaşına ego gösterisinde bulunabilirsin.Her karanlığın bir aydınlık yolu bulunur!Aşk gezegeni Venüs, istediğin bulabileceğini gösterebilir. Aynı zamanda maceracı ruhuna iyi gelebilecek tesadüfler yaşanabileceğini gösteriyor. Kafanı dağıtmak için çıkacağın kısa tatilin sana çok faydası olacaktır.

İkizler Haftalık Burç Yorumu (11-17 Haziran)
Bu haftanın gündemi; Yeniay burcunda meydana gelmesi seni önemli işlerin odak noktası yapıyor.Tartışmalardan uzak durmalısın.Merkür Yengeç burcuna geçiş yapıyor ama Yeniay burcunda etkili olurken akıllara zarar bir döngü başlatacak. 13 Haziran itibariyle gökyüzünde değişken havada hareket ederken düşüncelerine hâkim olmalısın. Kulağına gelen şeyleri dedikodu olarak alırsan mutsuz ve öfkeli, öğüt olarak algılarsan sakin ve huzurlu olabilirsin.Bu günleri defterine not et! Bu günlerde daha çok yeteneklerine yoğunlaşırsan başarılar elde edebilirsin.  Böylelikle uzun zamandır hayalini kurduğun deniz sporuna başlama imkânın olacaktır. Venüs Aslan burcuna geçiyor, düşüncelerini dile getirirken empati kurmayı sakın unutma, eşin bu sıralar sana yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor ama sen görmüyor olabilirsin. Ortamlarda aranan isim olacaksın.

Yengeç Haftalık Burç Yorumu (11-17 Haziran)
Bu haftanın gündemi; aksiliklere kulak asma ama sağlığını tehlikeye girecek operasyonlardan uzak durmanı tavsiye ederim.Gerçekçi yaklaşımlarından ödün vermezsin. İletişim gezegeni Merkür, burcunda yerini alıyor. Seni iletişim anlamında daha hassas ve duyarlı yapabilir. Sahiplenmek ve güvenli olduğun yerde kalmak isteyeceksin. Özellikle kariyer hayatını etkisi altına alan değişimler seni bir parça sarsabilir, şaşırtabilir.Analizci tarafını kendine rehber edin!Haftanın ortasında gökyüzünde ilginç oluşumlar birbiri ardına gelişiyor. Bu da senin sosyal hayatına etki yapıyor. Sevgilin dâhil bazı yakın çevrendeki kişiler, yaptığın eleştirileri kişisel algılayabilir. Herkesi hayrete düşürecek bir başlangıç hızlı bir kararla evliliğe dönüşebilir. Bu günlerde emin olmadığın hiçbir şeyin yanında durmak istemiyorsun.

Aslan Haftalık Burç Yorumu (11-17 Haziran)
Bu haftanın gündemi; Haziran ayında imtihanın geçmişle! Melankolik ruh halinin sebebi ise zihnini yoran konuların ilginç bir şekilde yeniden gündeme gelmesi olabilir.İletişimde aksiliklere sebep vermemelisin!Çıkmaza girdiğini hissettiğin her an eski hesaplara geri dönmek isteyebilirsin. Bu günlerde aksi giden işlerin nedeni kopuk olan bağların etkisi olabilir. İnsanları değerlendirirken, niyetlerini sorgulamak isteyeceksin. Önemli olan güven duyman olacak.  Emin ol, niteliklerini gören birileri olacaktır.Venüs, aşk ve mutluluk gezegeni bu sıralar burcunda misafir oluyor. Bu durum seni havaya sokarken bekâr Aslanlar için oldukça hareketli günleri oluşturacaktır. Yaratıcılığını ön plana koyduğun bir mesleğin varsa bu dönemde niteliklerini ortaya koymanda fayda var. Yardımsever Aslan burcu sosyal içerikli konulara eğilim gösterebilir.

Başak Haftalık Burç Yorumu (11-17 Haziran)
Bu haftanın gündemi; kendini ifade etme konusunda sıkıntılar çıkartabilir.Hayallerine tutunmadan önce onlara sahip olmalısın.Esrarlı güzellikleri temsil eden gökyüzü bu sıralar Merkür’e sanki oyun kuruyor. İletişimde hassaslaşmak sana pek uygun değil. Bu yüzden biraz hırcın ve agresif olabilirsin. Özellikle kariyer ve toplumdaki statün açısından asla boşluk yaşamak istemiyorsun.Mücadeleye hazır mısın?Kişisel farklılıkların bir süredir sana eziyet gibi geliyor. Sağlığın ve bedenin bu günlerde iyi olması gelişimin açısından çok önemli olacaktır. İyimser davrandığın konularda, bazı gerçeklerle yüzleştirebilirsin.  Hafta sonu istediğin tatile çıkmak için harekete geçebilirsin ama bazı sağlık problemleri planların aksamasına neden olabilir.

Terazi Haftalık Burç Yorumu (11-17 Haziran)
Bu haftanın gündemi; iletişim gezegeni öncü burçta hareket etmeye başlıyor ve düşüncelerin aşırı duygusallaşıyor.Çelişkileri günlere hazır mısın? 13 Haziran hava burcu İkizler ‘de Yeniay var, bu haftanın özellikle birkaç günü senin için çok önemli. Yoğun bir iş temposu ve karışıklıklar birbiri ardını izleyebilir. Telefon trafiğine, cevap verilemeyen maillere, atlatılmaya çalışılan ödemelere kadar hayli kafan karışabilir. Eğitim hayatında ise geçmişe dönük problemler oluşabilir.Üzülme! bu yaz senin için daha keyifli olacak. Yönetici gezegenin Venüs, Aslan burcunda yer almasını es geçemeyiz. Haftanın geri kalanında öne çıkmana neden olurken, hırslarınla da el sıkışabilirsin. Fiziksel olarak dinlenme ihtiyacın seni farklı ya da alternatif tıp uygulamalarına itebilir. Hatta öğrenmek ve deneyimlemek bir arada yapmak isteyebilirsin.

Akrep Haftalık Burç Yorumu (11-17 Haziran)
Bu haftanın gündemi; olmaz dediğin konularda gözü kapalı sorunların çözülebilir.Günlük sorumluluklarını boşlamamalısın. Yeniay’ın bu hafta favori olduğunu belirtmeliyim. İkizler burcunda meydana gelmesi ile sadık ve sabit olduğun her konuda seni zorlamaya çalışabilir. Mayıs ayından beri karşı karşıya geldiğin insanlara karşı fikirlerin netleşirken, onlara âdete savaş ilan edebilirsin. Eğer bir öğrenci isen harika başarıların ile konuşulabilirsin.Düşüncelerin karmakarışık…İlgi duyduğun kişiden yeteri kadar karşılık görmemen canını sıkacak ve gururuna dokunacaktır. Gurur evet çünkü Venüs, sabit burç Aslan’da yerini alıyor. Oysa sen onun için neler neler yaptın’ yeni kıyafetler, saç renginde değişiklikler, özel bakımlar vs vs ama aynı özeni görmüyorsun. Akşamları erken uyumaya özen göster. Kendini yorgun hissedebilirsin.

Yay Haftalık Burç Yorumu (11-17 Haziran)
Bu haftanın gündemi; Merkür ve Venüs sana vuran ılık dalgalar gibi olacak. Etkilerini iyi değerlendirirsen oldukça kazanımı bol günler yaşayacaksın. İlişkilerinde fikir çatışması yaşıyorsun. İletişim gezegeni Merkür, öncü burçta yerini alırken, olmadık konulara gönlün kırılabilir. Aklın ile hareket etmeyi seven biri olarak seçeneklerin konusunda imtihanların olacaktır.  Pişmanlık ve şikâyet etme arasında kalabilirsin.Aşk hayatınla ilgili belirli noktalara gelebiliyorsun. Aslında bu hafta iletişimi de etkisi altına alan bir Yeniay var. Çünkü İkizler burcunda enerjisini genişletiyor.  “Bir türlü aradığım insanı bulamadım” ya da “tam buldum dedim o da olmadı” cümlelerin artmışsa Merkünyen Yeniay işlevini yerine getirmeye başlamış demektir. Yalnızlıktan ne yapacağını bilmeyen bekâr Yay’lar biraz daha atak olun, yeni bir sosyal çevreye dâhil olabilirsin.

Oğlak Haftalık Burç Yorumu (11-17 Haziran)
Bu haftanın gündemi; bu hafta ilişkilerin odak noktası haline gelebilir. İlişkilerin!13 Haziran ilginç bir gün. Hem hava burcunda bir Yeniay var. Hem de Merkür, karşıt burcunda yer alacak. İletişim gezegeni ikili ilişkilerde değerlerini sorgulatıyor. Bu günden sonra eşinden beklentilerin farklılaşıyor. Hem tutku hem de duygusal yönden kendini kontrol edemiyor olabilirsin.Görüntünle ilgili mutlaka değişikliğe gitmek isteyebilirsin.Venüs bir yandan etkili bu yaz günlerinde kendine dair değişiklikler yapmak isteyeceksin. Bu bir nevi yaza hazırlık anlamına gelebilir. Artık senin için demode olmuş kıyafet tarzından, saç kullanma şekline kadar radikal kararlar içine gireceksin. Pazar günü ise fikirlerini dayatacağın bir aile ortamında olacağını işaret ediyor. Çocukların arasında çıkacak tartışmaya ortak bir çözüm bulabilirsin.

Kova Haftalık Burç Yorumu (11-17 Haziran)
Bu haftanın gündemi; tatil hazırlığı yapmak için kolları sıvadın bile, çok özlediğin yerleri yeniden görmek için sabırsızla bilirsin.13 Haziran’dan sonra seni kim tutar!Baharın esintisi üzerinden kaldırma vakti geldi bile. Neden dersen? Üzerinde ağırlık yapan şey sadece ilkim şartları değil, insanlar ve olaylarda… Yolunda gitmeyen konular haftanın ilk gününden itibaren artık gündeminden çıkmaya hazırlanıyor. 13 Haziran günü Yeniay, İkizler burcunda meydana gelecek, sana da gerektiğinden fazla özgürlük hissi kazandırabilir.Sakinliğini korumak zor olacak.Venüs, aşk gezeni karşıt burcun Aslan’da yerini alıyor. Bu durumla birlikte yüzeysel yaklaşan insanlara karşı tepkili olacağını işaret ediyor. Kalıcı ve kafana uygun biri ile yakınlaşman söz konusu olabilir. Eğer eğitim ve hizmet sektöründe görev alıyorsan bazı değişiklikleri takip etmen gerekebilir. Geleceğinle ilgili bir yol haritan yok ise bu günden itibaren kafanda bazı şeyler şekillenebilir.

Balık Haftalık Burç Yorumu (11-17 Haziran)
Bu haftanın gündemi; sanki kafan hep başka yerde ya da haber beklediğin bazı şeyler var.Empati duygunu geri kazanmalısın.İş arkadaşlarına, evdeki düzenine bu günlerde dikkat etmelisin. Çok konuşarak birilerini yorabileceğin fikrine ikna olmalısın. 13 Haziran Yeniay’ın gündeme gelmesiyle birlikte Merkür’de oldukça hassas bir noktaya yerleşiyor. Bu yüzdendir ki üzerindeki panik havasından kurtulmalısın. Özellikle itibarın söz konusu konularda aile içinde gücün ve sözün artıyor.Tatilini nerede geçireceksin?Büyük sofralar, aile yemekleri ve kutsal günlerin hemen ardından biraz dinlenmek isteyeceksin. Suyu sonsuz seven bir burç olarak deniz tatili düşünebilirsin. Karmaşık hale gelen konulara daha rasyonel bakmanı öneririm. Artık dinlenme zamanı geldi. Annene bu günlerde özellikle daha sakin davranmalısın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder