Facebook Ailesi

Custom Search

30 Temmuz 2018 Pazartesi

Dinçer Güner 30 Temmuz-5 Ağustos Haftası Burçlar

Hafta boyunca Mars ile Uranüs arasında gergin bir kontak olacak. Bugünlerde özellikle elektrik çarpmalarına dikkat edin! Bilmediğiniz elektronik ve elektrikli aletleri tamir etmeye kalkmayın. Sınırları aşmak, özgürlük elde etmek, bizi kısıtlayan konu ve koşullardan uzaklaşmak, kurtulmak için harika günlerdir.

Başkalarını harekete geçirmekte, motive etmekte bugünlerde oldukça başarılı olabiliriz. Bugünlerde hız, adrenalin içeren yarış programlarını izlemek böyle yarışmalara katılmak için idealdir. Paraşütle atlamak, kayak yapmak, ekstrem sporlara katılmak için de uygundur. Kontrol edebileceğimizden çok daha fazla büyük bir enerjiye sahibizdir. Bu yüzden hareketi bol eylemlerde olmak, spor yapmak, enerjimizi boşaltacak her türlü aktiviteye girişmek için uygundur. Normalde yapmayacağımız davranışlar sergileyebiliriz, çılgınlıklar yapabiliriz. Aracınızla hız yapabilirsiniz. Fakat siz yine de ani, sürpriz ve beklenmedik kazalara karşı dikkatli olun. Hangi eylemi yaparsanız yapın her türlü emniyet ve korumayı ihmal etmeyin.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü etkileşimi Mars ile Uranüs arasında meydan gelecek olan zorlu görünüm olacaktır. Bu ikili bela durumlar, özgürleşme, kaza, isyan etme, kontrolü kaybetme ile ilgilidir. Hafta boyunca sosyal ilişkileriniz, dostluk ilişkilerinizde tahammülün azalması, sizi kısıtlayan ve boğan insanları belki biraz sert bir şekilde hayatınızdan uzaklaştırmanız gerekebilir.Özellikle parasal konularda, aniden ortaya çıkan masraflar stresle uğraşmanıza neden olabilir. Dostluk ilişkilerinde ve parasal konularda zarara uğramak olasıdır hafta boyunca. Dostlarınız sizi, işin içinde risk ve tehlike olan bir şeylere davet ederlerse kabul etmeyin! Merkür’ün de Aslan burcundaki geri hareketi tüm hızıyla devam etmekte. Eski flörtler, eski aşklar kapınızı tırmalayabilir 20 Ağustos’a kadar. Sanat, yaratıcılık veya hobiniz olan bir konuda eğitime başlamak isteyebilirsiniz. Fakat beklemenizde fayda var. Hafta boyunca yatırım yapmak, paranızı bir şeylerde değerlendirmek için pek uygun değil, bilginiz olsun.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü etkileşimi Mars ile Uranüs arasında meydan gelecek olan zorlu görünüm olacaktır. Hafta boyunca tahammül seviyeniz sıfırın altına seyredebilir, tepkileriniz her zamankinden çok daha sert ve kavgacı olabilir. Çarpmalara, düşmelere, kazalara açık bir haftadasınız.

Hayatınızı riske atacak her türlü konudan, bela olabilecek her türlü işten uzak durun. Bedensel sağlığınıza dikkat edin, spor yapıyorsanız eğer bedeninizi çok fazla zorlamayın. Özellikle kariyer konularında oldukça stresli bir hafta sizleri bekliyor. Öfkeyle kalkıp birden istifa dilekçenizi vermeyin, üstlerinizle ve patronlarınızla ağız dalaşlarına girmemeye özen gösterin. Aceleci ve panik bir hafta sizleri bekliyor, yetiştirilmesi gereken işler ve koşturmalarla dolu bir hafta olacak sizler için. Diğer yandan Merkür Retrosu da tüm hızıyla devam etmekte. Evinizde, yuvanızda elektronik aletlerde bozulmalar, arızalar söz konusu olabilir. Aile içi iletişimde aksaklıklar, iletişim kuramama, yanlış anlamalardan ortaya çıkan kopuklar söz konusu olabilir. Taşınmak ve yer değiştirmek için uygun bir zamanda değilsiniz. 20 Ağustos’a kadar beklemenizde fayda var.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü etkileşimi Mars ile Uranüs arasında meydan gelecek olan zorlu görünüm olacaktır. Siz her ne kadar yalnız kalmak, kafanızı toparlamak, etliye sütlüye karışmak istemeseniz de şartlar ve koşullar ne yazık ki buna pek de izin vermeyecek görünüyor.

Hafta boyunca bastırılmış öfke, yeri ve zamanı geldiğinde vermeniz gereken tepkileri verememekten dolayı, kendinize sık sık kızabilirsiniz. Yurt dışı işleri, ticari işler, eğitimle ilgili konularda stresli koşullar oluşabilir, şartları kontrol edemeyebilirsiniz. Bu konularla ilgili kimseyle tartışmamaya, ağız dalaşı içine girmemeye özen gösterin. Yasal olarak her türlü başınıza bela olabilecek konulardan uzak durmanızda fayda var. Diğer taraftan Merkür Retrosu da tüm hızıyla devam etmekte. 20 Ağustos’a kadar önemli imzalarınızı atmamanızda, sözleşme yapmamanızda fayda var. Kullandığınız tüm sistemleri yedekleyin, ticari yeni anlaşmalar yapmak için de uygun bir dönemde değilsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü etkileşimi Mars ile Uranüs arasında meydan gelecek olan zorlu görünüm olacaktır. Hafta boyunca ödemeler, krediler, borçlar, nafaka, primler, miraslar, muhasebe işleri, banka işleri, yatırımlarla ilgili konularda oldukça stresli, problemli bir hafta sizleri bekliyor.

Bu konularla ilgili işler kontrolden çıkabilir, istediğiniz gibi yönetmek pek kolay olmayabilir. Hatta bu konularla ilgili çatışmalar içine çekilebilirsiniz, insanlarla tartışabilirsiniz. Hafta boyunca biraz esnek olmanızda fayda var. Size yapılması gereken ödemelerde gecikmeler olabilir. Para meselesi dostlarınızla aranızı açabilir. Hafta boyunca birilerine kefil olmak, borç vermek için de pek uygun değil açıkçası. Krediler onaylanmayabilir, borçlar çıkmayabilir, sponsor bulamayabilirsiniz. Finansal beklentileriniz pek karşılanmayabilir. Diğer yandan Aslan burcundaki Merkür Retrosu devam etmekte, kişisel sahip olduğunuz değerli eşyalarınızın çalınmamasına dikkat edin veya siz bir yerlerde unutmayın.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü etkileşimi Mars ile Uranüs arasında meydan gelecek olan zorlu görünüm olacaktır. İlişkiler, ortaklıklar ve kariyer konuları oldukça risk altında bu hafta. Bu alanlarda kurduğunuz, daha doğrusu yönettiğiniz ilişkileri artık yönetmek istemeyebilir, isyan bayrağını açabilirsiniz.

Umarım çevrenizde anlayışlı ve iyi insanlar vardır ve sizi idare edebilirler. Yoksa bu hafta ya eş, ortak ya da işinizle ilgili kopuşlar, ayrılıklar söz konusu olabilir. Eğer yalnız iseniz, size aşk var demek isterdim ama ne yazık ki! Aksine maksimum arıza insanları hayatınıza hızla çekebilirsiniz. İnsanlarla anlaşmak, ortak paydada buluşmak, ortak hareket etmek bu hafta çok kolay olmayabilir. Birde üstüne burcunuzda geri giden bir Merkür var 20 Ağustos’a kadar. İletişim kazaları, kendinizi yeteri kadar iyi ifade edememekten dolayı yanlış anlaşılmalara da oldukça açıksınız. 20 Ağustos’a kadar yeni hiçbir şeye başlamamanızı tavsiye ederim sizlere.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü etkileşimi Mars ile Uranüs arasında meydan gelecek olan zorlu görünüm olacaktır. Günlük angarya, yapılması gereken işler ve sorumluluklardan artık size gına gelebilir, sinirleriniz bozulabilir, üstünüze çokta vazife olmayan işleri artık üzerinizden atabilirsiniz.

Hafta boyunca sağlığınıza dikkat edin, özellikle kalp, dolaşım sistemi ve tansiyon gibi durumlara. İş ortamınızda, birlikte çalıştığınız kişilere karşı tahammülünüz azalabilir, hataları tolere edemeyebilirsiniz. İş ortamınızda, birlikte çalıştığınız kişilere karşı isyan edebilir, bir kaşık suda fırtına kopabilirsiniz. İstifa etmeyin, kimseyi tepelemeyin, özellikle de müşterilerinizi. Diğer yanda Merkür‘de Aslan burcunda geri hareket ediyor ve 20 Ağustos’a kadar sürecek bu geri hareket. Birileri arkanızdan dedikodunuzu yapabilir, hoş olmayan şeyler duyabilir veya konuşmalar size çarptırılarak gelebilir. Takılmayın, duymamış gibi yapın.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü etkileşimi Mars ile Uranüs arasında meydan gelecek olan zorlu görünüm olacaktır. Öncelikle özel hayatınız, aşk hayatınızla ilgili stresli durumlara hazır olun. Aniden ortaya çıkan kavgalar, tartışmalar yüzünden ayrılıklar ve kopmalar söz konusu olabilir.

Bu aralar alacağınız yatırımla ilgili tüyoları dikkatle analiz edin. Hatta bana sorarsanız yatırımlar için pek de öyle uygun bir dönemde değilsiniz. Nereden baksanız bir ay kadar beklemekte fayda var. Kredilerinizi, borçlarınızı yapılandırmanın yolunu bulmakta fayda var. Çocuklarınızla ilgili de stresli durumlar meydana gelebilir, çocuğunuzla tartışmayın ve kavga etmeyin, sakin olmaya bakın. Zaten Merkür’de 20 Ağustos’a kadar Aslan burcunda geri hareket etmeye tüm hızıyla devam edecek. Özellikle bu aralar sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla olan iletişimde aksaklıklar ve yanlış anlamalar yüzünden sorunlar oluşabilir. Çok uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşmek için organizasyonlar yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü etkileşimi Mars ile Uranüs arasında meydan gelecek olan zorlu görünüm olacaktır. Hafta boyunca yuvada ve ailenizde huzur bulmakta zorlanabilirsiniz. Ev kazalarına özellikle dikkat! Evde ocağı söndürmeden, sigaranızı söndürmeden çıkmayın. Sigortalar atabilir, evde aletler bozulabilir.

Taşınma sürecinde iseniz, taşınırken eşyalarınız zarar görebilir. Bu hafta ailenize bir şeyleri ikna etmek pek mümkün gözükmüyor. Diğer taraftan Merkür’ün Aslan burcundaki geri hareketi devam ediyor 20 Ağustos’a kadar. İş ve kariyerinizle ilgili konularda yanlışlıklar, işlerin yetişmemesi, kararsızlıklar söz konusu olabilir. Bu aralar iş hayatınızla ilgili büyük kararlar vermemek, iş değiştirmemek, yeni projelere başlamamak sizin için çok daha iyi olacaktır. İş ortamınızda yöneticilerinizle yazışmalarınıza dikkat edin. Daha doğrusu kime ne yazdığınıza…

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü etkileşimi Mars ile Uranüs arasında meydan gelecek olan zorlu görünüm olacaktır. Hafta boyunca yakın çevreniz, kardeşlerinizle olan ilişkiler, komşular, iletişim, internet işleri, eğitim işleri stres kaynağı haline dönecek. Bu alanlarda başınıza bela almamaya özen gösterin.

Bu konularda tahammülünüz çok olmayabilir, normalde göz yumduğunuz konulara artık göz yummayabilirsiniz. Trafikte özellikle dikkat etmenizde fayda var, kazalara açık olabilirsiniz. Ya da arabanız birden, durup dururken arıza yapabilir ve ekstra masraf çıkartabilir. Eğitim görevlileri ile sert tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Diğer yandan Merkür’de Aslan burcunda geri hareket etmekte ve 20 Ağustos’a kadar da devam edecek bu geri hareket. Özellikle seyahatlerde problemler oluşabilir, önemli anlaşma ve sözleşmelerinizi 20 Ağustos’tan sonrasına bırakmanızda fayda var.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gündem maddesi Kova burcunda meydana gelecek olan Marsyen Ay Tutulması olacak. Tutulmanın odaklanacağı konular paranız, bütçeniz, kazançlarınız, sahip olduğunuz varlıklar, gelirleriniz, satış işleri, ürettiğiniz her türlü konu üzerinde olacaktır.

Kişisel anlamda kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu kazanç zam ile olabilir ya da bir satım işi ile elinize geçecek ekstra para ile olabilir ya da vergisel bir kazanç olabilir. Eğer ki işiniz bir ortak ile gerçekleşiyorsa, birlikte daha çok kazanabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu tutulma ile kendinize yeni teknolojik aletler, telefon, yüksek teknolojik ürünlerde satın almak isteyebilirsiniz. Fakat Merkür geri harekette olacak ve o geri harekette iken elektronik aletler alınmaz! 20 Ağustos’a kadar beklemeniz akıllıca olacaktır. Aslında koşullarınız uygun ise bu tutulma bir ev kredisine girip kendinize yeni bir ev veya araba alabileceğiniz koşulları da sağlayabilir. Yeni gelir kaynakları da yaratabilirsiniz kendinize.

Amma velakin tutulma da hem Mars hem de Uranüs etkin olacağından dolayı bir şekilde sizin de cebinizden para çıkacak. Hazır olun! Bu varsa çocuklarınızla ilgili bir masraf olabilir, beklenmedik ya da özel hayatınızı paylaştığınız kimse ile ilgili bir harcama yapmanız gerekebilir ekstradan. Eğer ki gündeminizde nafaka ve miras gibi konular var ise veya anlaşmaya varmanız gereken bir para meselesi varsa gündeminizde, bu dönem anlaşmaya varmanın zor olacağına işaret etmekte gökyüzü. Ya da hak edilen bir para varsa, zam gibi ya da bir şeylerde yan kazandığınız para, onun size gelmesi biraz zaman alabilir ya da bir süre daha gelemeyebilir. Borç verdiğiniz biri borcunuz ödemekte gecikebilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü etkileşimi Mars ile Uranüs arasında meydan gelecek olan zorlu görünüm olacaktır. Valla sizler için oldukça zor bir hafta, adeta barut fıçısı gibi ortaklıkla gezebilirsiniz. Bir yanda panik duygusu, yetiştirilmesi gereken işler ama bir taraftan elinizi hangi işe atsanız sakız gibi uzaması…

Stresle baş etmeyi öğrenmelisiniz bu hafta. Hızlı hareket etmekten, çarpmalara, düşmelere, kazalara da açık olabilirsiniz. Tahammülünüz azalabilir, insanları bu aralar idare etmek pek kolay olmayabilir sizler için. Hele ki konu özgürlüğünüze müdahale ile ilgili bir konu olur ise, karşınızdaki kişinin ipini hemen çekebilirsiniz. Diğer yandan Merkür’de Aslan burcunda geri harekette hem de 20 Ağustos’a kadar. Bu dönem diğer insanlarla kuracağınız iletişim yanlış anlama ve anlaşılmaz üzerine kurulu olabilir. İlişkilerde çatışma söz konusudur. Bu tarihe kadar önemi imzalar atmayın, anlaşmalar yapmayın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü etkileşimi Mars ile Uranüs arasında meydan gelecek olan zorlu görünüm olacaktır. Şu sıralar hayat sizin kontrolünüzün dışında çok fazla olayla sizi sınava tutuyor olabilir. Vermeniz gereken tepkileri verememekten dolayı, özellikle kendinize çok fazla kızıyor ve haksızlık ediyor olabilirsiniz.

Genel olarak sağlığınıza da dikkat etmenizde fayda var, özellikle ateşli hastalıklara. Cesaret gerektiren durumlarda yeteri kadar kendinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Sürekli bir uyku hali, hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Maddi konularda akla hayale gelmeyecek, sürpriz harcamalar ortaya çıkabilir. Değerli eşyalarınıza dikkat edin, çaldırmayın, kaybetmeyin. Diğer yandan Merkür’de 20 Ağustos’a kadar Aslan burcunda geri hareket edecek. Özellikle iş konusunda iletişim sorunları baş gösterebilir, yaptığınız işleri belki tekrar tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder