Facebook Ailesi

Custom Search

8 Temmuz 2018 Pazar

Dinçer Güner 9-15 Temmuz 2018 Haftası Burçlar

Güneş Tutulması oldukça güçlü bir Yeni Aydır. Hayatımıza sürpriz başlangıçlar beklenmedik yenilikler katar. Bu tutulma Yengeç burcunda gerçekleşecek. Yengeç burcu aileyi, ebeveynlerimizi, anneliği, duyguları ve kurduğumuz duygusal bağları, ev ve yerleşimle ilgili konuları, beslenme, mide, göğüs ve doğurganlıkla ilgili temaları sembolize eder.

Bu tutulma döneminde ailevi konular odak noktanızda olacak. Ev kurmak, evlenmek, ev almak satmak, duygusal bağlar kurmak ve ilişkiler başlatmak için adım atabilirsiniz. İlişkilerinizin size ne gibi duygu yükü kattığını düşünebilirsiniz. Tutulma zamanı Plüton Güneş'e zorlayıcı etki yapmakta. Bu da hepimizin duygusal olarak kendimizi baskı altında hissedeceğimize işaret ediyor. Ailevi sorumluluklarınızı üstlenmek, eş ve çocuklara, ebeveynlere karşı sorumluluklarınızı ele almak stres hissedeceğiniz bir konu olabilir. Kurduğumuz gönül bağlarını derinden dönüştürecek etkiler altında olacağız.

Bu süreçte çok daha fazla duygusal, tepkisel, alıngan ve kırılgan olabiliriz. Duygu dünyamızı mantıkla objektif kalarak dengelemek için çaba sarf etmeliyiz. Ailemizin ve sevdiklerimizin sağlık durumu ile yakından ilgilenmek gerekebilir. Evimizle ilgili kararlar almak gerekebilir. Yerleşim ev kurmak taşınmak tadilat tamirat dekorasyon gibi işleri ele almak için başlangıçlar yapabilirsiniz. Annelik ve babalık etmekle ilgili sorumluluklar üstlenebilir, aile kurmak ve çocuk sahibi olmak için karar alabilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydan gelecek olan Güneş Tutulması. Yengeç burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte geleceğe yönelik hedefler ve planlar, aile, ev, yerleşim, emlak, aile hayatı, yaşamın kökleri, aile büyükleri tutulmanın ana konusu içinde yer alacaktır.Bu tutulma zamanı uzun süredir beklediğiniz, hayalini kurduğunuz eve geçmek için fırsat yakalayabilirsiniz. İşiniz için evinizi değiştirmeniz gerekebilir. Aile içinde geçmişe ait bir takım konular yeniden su yüzüne çıkabilir ve irdelenebilir. Bu tutulma zamanı, ortak bir kararla biri ile eve geçebilir, taşınabilir veya risk alarak ev almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Tutulma Plütonyen bir tutulma olacağından dolayı, burada hayatınızın gidişatını etkileyecek büyük majör değişimler söz konusu olabilir. Önümüzdeki 2,5 ay içinde belki de yaşadığınız şehri hatta ülkeyi bile değiştirebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir.

İşin içinde kariyer evinizden gelen bir Püton olduğu için, burada kariyer konusunda sizi değişime zorlayan, belki de yaptığınız işleri bir türlü beğenmeyen bir patron, iş verenle uğraşmanız gerekebilir. Plüton’un olduğu alanda bir yol ayrımı vardır aslında, ya işinizle ilgili ya da evinizle ilgili bir değişim ve yol ayrımının eşiğine gelebilirsiniz. Bu aslında o kadar kötü değil zira yeni ve sizin de seveceğiniz bir iş projesi veya teklifi ile de karşılaşabilirsiniz. Konfor alanlarınızdan çıkmaktan ve değişimden korkmayın, zira gelecek olan yeni koşulların eskisinden daha iyi olmayacağını bilemezsin!


Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydan gelecek olan Güneş Tutulması. Yengeç burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte eğitim, öğrenme, zihinsel faaliyetler, kardeşler, yakın yerlere seyahatler, birinci dereceden akrabalar, her türlü iletişim bu tutulmanın ana konusu olacaktır.

Sözlerinizle, düşüncelerinizle, fikirlerinizle oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu fikirler, düşünceler yeni bir takım ortaklıkların, işlerin başlamasına başlangıç verebilir. Önemli bazı seyahatler gündeme gelebilir, size keyif verecek haberler alabilirsiniz. Bu tutulma sayesinde bir süredir kafanızda olan bir web sitesi açma, kitap yayınlama..vb konularla ilgili güzel destekler alabilirsiniz. Yine yeni bir eğitim, seminer, kurs gibi hayatınıza yeni bilgiler akışı sağlayacak konulara rahatlıkla eğilebileceksiniz. Bu bilgiler mesleki yaşamınızda size yarar sağlayacak eğitimlerde olabilir. Daha çok okuyabilir, araştırabilirsiniz. Yine tutulma etkisi ile anlaşmakta biraz zorlanacağınız yeni bir iş olasılığı ile karşılaşabilirsiniz. Bu bir anlaşma, sözleşme gerektirebilir, fakat bu işi hallederken şartları ve koşulları biraz zorlamanız gerekmektedir.

Bu dönem çocuk sahibi olmak gibi bir düşünsen varsa, önümüzdeki 2,5 aylık süreç bu konuda gökyüzü oldukça destekleyici olacaktır. Bu tutulmanın etkisi 2,5 ay boyunca sürecek, bu süreçte hayatının akışını değiştirecek iş koşulları ile de karşılaşabilirsin. Dostlarınla ortak fikirler, yeni projeler, ilham verici yeni fikirleri hayata geçirebilirsiniz birlikte. Tutulma Plütonyen bir tutulma olacağından dolayı yine de mahkeme ve yasal konularla ilgili dikkatli olunmasında fayda vardır, kimse ile seni yasal bir sürece götürecek duruma düşmemeye özen gösterilmesinde fayda var.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydan gelecek olan Güneş Tutulması. Yengeç burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte finansal konularınızın üstüne adeta projeksiyon tutacak. Özellikle finansal konularla ilgili güzel ve keyifli haberler alabilirsiniz.

Yaptığınız, uğraştığınız iş ile ilgili yeni kazanç kapıları, yeni projelerle karşılaşabilirsiniz. Yalnız bu tutulma sizlerin iş yükünü biraz daha arttırabilir, yeni görev ve sorumluluklar alabilirsiniz. Bu tutulma sadece parasal anlamda değil, sahip olduğunuz eşyalarınızla ilgili de olacaktır. Bir süredir almayı planladığınız yüklü meblağlı bir şey için atılım yapabilirsiniz. Tutulma zamanı belki de önümüzdeki dönemde yapacağın yeni iş veya projenin denemelerini yapabilirsin.

Tutulmada başrol oyuncusu Plüton olduğundan dolayı, özellikle muhasebe, banka, nafaka, primler, miras ile ilgili konularda ekstra uğraşman, çaba sarf etmen gerekebilir. Bu konuda sizi zorlayacak kişilerle bir araya gelmeniz, ikna etmeniz hatta belki de biraz bu konularda arıza çıkarmanız gerekebilir. Özellikle bu konuda güvenliğinize dikkat edin, kredi kartınız sizin izniniz dışında kullanılmasın, kartınız kopyalanmasın, kimlik bilgilerinizle adınıza bir şeyler alınıp, satılmasın. İnternetle ilgili fikirleriniz varsa tamda bu tutulma zamanı hız vermelisiniz. E- ticaretle ilgili ise özellikle. Bu tutulma da sağlıkla ilgili konularda ön planda olacak, ama korkmayın gayet olumlu etkileri altında olacaksınız.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydan gelecek olan Güneş Tutulması. Yengeç burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte kişiliğin öne çıkacağı durumlar, sağlığınız, fiziksel görünümünüz, hayatınızda önemli başlangıçlar, girişimler söz konusu olacaktır.

Bu tutulmada hem fiziksel hem de zihinsel olarak oldukça dikkat çekici olacaksınız. Atacağınız adımlar, hayatınızın genelini etkileyecek tarzda olabilir. Yeni başlangıçlarla ilgili fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Özel hayatınızla ilgili sorumluluk almaya, kontrolü ele geçirmeye, özel hayatınızı belki de düzenleme ve disipline etmek için uygun destekler altında olacaksınız. Bu tutulma sürecinde sorumluluk alacağınız bir diğer önemli alan ise maddi konularınız olacaktır. Daha çok kazanmak için normalde daha fazla üstleneceğinizden daha fazla sorumluluk üstlenmeniz, daha fazla çalışmanız gerekebilir.

Gelelim ilişkilere, eğer evli iseniz, ortağınız var ise bu tutulma bu tarz ilişkilere yıpratıcı ve koparıcı bir etki taşımakta. Gitmeyen, mutluluk vermeyen her türlü ilişkinin biteceği zamandasınız. Önümüzdeki 2,5 aylık süreçte kötü giden ilişkilere elveda deme zamanı! Partnerinizle, ortağınızla veya sevgilinizle uzlaşmanın çok olacağına işaret etmekte. Tutulma süreci boyunca, çocuklar, hamilelik, yaratıcılık gerektiren işler, yurt dışı, yabancılar, hukuksal konular ve ticari konulardan yana ise destekleneceksiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydan gelecek olan Güneş Tutulması. Yengeç burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte bu tutulma 12. evinizde gerçekleşecek. 12. ev astrolojide kontrol dışı gelişen olaylar, gizlilik içinde hareket edilen, gizli düşmanlıklar, hastalıklar, engellenmeler, kısıtlanmalar, dedikodularla ilişkilendirilir.

Tutulma sayesinde bu konuların üzerine ışıklandırılır ve gözle görülür bir hale gelir. Bu tutulma zamanında hayatınızda gelişen bir takım olaylar kontrolünüzün dışında gerçekleşebilir ki bu özellikle iş ve kariyerinizle ilgili konular olabilir. Sizden gizlenen bir takım bilgiler, arkanızdan dönen bazı dedikodular gün ışığına çıkabilir. Size set veya engel olunan koşullarla ilgili farkındalığınız artabilir. Size zarar vermek ihtimali olan, düşman kişilikleri rahatlıkla tespit edebileceksiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat etmekte fayda var, özellikle alerji ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Arkanızdan iş çeviren, dedikodu çıkartan bir takım insanlarla yüzleşebilirsiniz. Gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Planlarınızı, projelerinizi henüz anlatmaya, açıklamaya hazır olmayabilirsiniz.

Sağlığınıza da dikkat etmenizde yarar var. Hastalanma, rahatsızlanma potansiyeliniz yüksek. Yalnızlık ihtiyacınız artabilir, işleri tek başınıza yapmak ki sadece işleri de değil bir çok şeyi tek başınıza yapmak isteyebilirsiniz. Bu dönem biraz daha kendinize dönebilir, ruhunuzun ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz. Fakat diğer tarafta yolculuklarda güvenliğinizi tehlikeye atacak davranışlarda da uzak durmanız gerekmektedir. Yolculuklarda, seyahatlerde aksilikler ve problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydan gelecek olan Güneş Tutulması. Yengeç burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte 11. evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma, sosyal yaşamınız, arkadaşlarınız, iş ile ilgili finansal kazanımlarınız, hayattan ümit ettikleriniz ve beklentileriniz, başkalarından destek beklediğiniz konular üzerinde etkili olacaktır.

Tutulma zamanı hayattan beklediğiniz, ümit ettiğiniz iyi dileklerinizin gerçekleşmesi kuvvetle muhtemeldir. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan bilgi, iletişim anlamında güzel destekler alabilirsiniz. Bu dönem hayatınıza size destek sağlayacak yeni kişiler katılabilir, tanışmalar yaşayabilirsiniz. Yeni gruplar içinde kendinizi ifade edebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda daha çok prim yapabilirsiniz. İş ile ilgili kazançlarınızı arttırmak için daha çok çaba sarf edebilirsiniz.

Plütonik tutulma ile arkadaşlıklar, dostluklar ve aşk hayatınızda krizler deneyimleyebilirsiniz. Keza çocuk sahibi iseniz onunla ilgilide olabilir. Özellikle paranın önemi ve gücünü bu hafta yaşamınızda daha etkili bir şekilde hissedebilirsiniz. Dostlarınızla aranızda ego savaşı yüzünden ayrılıklar oluşabilir. Kendinizi güvence altına almadan her şeye balıklama atlamayın, riskten uzak durun. Bazı dostlarınızla kriz deneyimleyerek ya uzaklaşırsınız ya da gerçek mana da aranıza mesafeler girebilir. Tutulma süreci boyunca iş geliştirmek, yeni çalışanlar almak, yeni yardımlar almak, hayatınızı kolaylaştıracak insanlarla rahatlıkla temas içinde olabileceksiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydan gelecek olan Güneş Tutulması. Yengeç burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte iş hayatı, iş hayatındaki dengeler, kariyerinize yönelik durumlar, yöneticilerle ilişkiler, toplum önünde olmanızı sağlayacak konular üzerinde etkileyici olacaktır.

İş arayanlar, işini değiştirmek isteyenler, terfi etmek isteyenler, iş ile ilgili takdir görmek isteyenler için destekleyici etkiler devrede olacaktır. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle yöneticilerinizin oldukça dikkatini çekebilirsiniz. İş ve kariyerinizle ilgili yeni bir takım başlangıçlar, adımlar gündeme gelebilir. Daha çok toplum önünde olmanız gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız dikkatli olun, çok fazla göz önünde olacağınızdan dolayı hem iyi hem de kötü adımlarınız gözden kaçmayacaktır.

Plütonik tutulma ile ev ve iş arasındaki dengeyi bu hafta iyi kurmanız gerekebilir. Her iki alandan veya en azından birinde krizler yaşanabilir, değişimler meydana gelebilir. Özellikle dışarıdan gelecek olan yeni fikirlere ve tavsiyelere bu hafta daha çok kulak verin, çıkış kapınız olabilirler. Başka insanların fikirlerine de yaşamınızda yer verini. Değişimlere, değişik, farklı şeylere yaşamınızda yer açın. İş hayatınızda, mesleki anlamda ciddi krizler deneyimleyebilirsiniz. Sizin kontrolünüz dışında değişimler meydana gelebilir, yöneticileriniz değişebilir. İş anlamında yetkileriniz ve sorumluluklarınızda aynı ölçüde artabilir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydan gelecek olan Güneş Tutulması. Yengeç burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte uzak yerlere seyahatler, uzak akrabalar, hukuksal konular, uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım, sahibi hatırı sayılır kişiler, promosyon..vb konular etki altında olacaktır.

Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz. Büyük bir reklam organizasyon, medya, tanıtım projesinde yer alabilirsiniz. Plütonik tutulma ile öncelikle sağlık diyoruz! Migren, panik atak, çarpıntı ve bilimum psikolojik kökenli rahatsızlıklarınız tetiklenebilir. Bunun yanı sıra özellikle uğraştığınız işinizle ilgili iletişim sıkıntıları, problemleri gündeme gelebilir. Postalar karışabilir, iletişim ağında problemler meydana gelebilir. Bu hafta işinizle ilgili önemli bir krizi çözmeniz gerekebilir. Bunun çözümü için de olaylara dışarıdan farklı bir gözle ve farklı bir çözüm yolu üretmekten geçmektedir aslında. Bunu yapabilirseniz 9 Temmuz haftası burç yorumları… Balık burcunu bu hafta neler bekliyor?minimum zararla geçiştirebilirsiniz. İşiniz, iş yapış şeklinizle ilgili değişik, farklı tarzda yaklaşımlara da açık olmanızda yarar var.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydan gelecek olan Güneş Tutulması. Yengeç burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek olan gelirler, kredi, borç, alacak ve verecek ilişkileri, ölüm, kayıplar, burs, sigorta primleri..vb konular bu tutulmanın ana konusu olacaktır.

Bu konularla ilgili bilgi ve iletişim hızı artabilir. Tutulma zamanı özellikle boşanma ile ilgili durumlarda nafakaya ilişkin özellikle güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız harcamalarınızı biraz denetim almakta fayda var. Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek görebileceksiniz. Para geldiği gibi gider ve bu gider yerleri genelde sizlerin borçları ile ilgili olacaktır. Hayatınızda önemli bir gediği kapatabilirsiniz.

Plütonik tutulma ile özellikle finansal konularda büyük ciddi riskler almak için pek uygun bir hafta değil. Burada bir para kaybı söz konusu olabilir veya en iyi ihtimalle bir müşteri kaybı olabilir. Finansal anlamda önemli bir krizi çözmeniz, bir borcu acilen kapatmanız gerekebilir. Bu hafta harcamalar, para, kazançlar, borçlar, ödemeler, nafaka ile ilgili konular, mirasla ilgili konular üzerine odaklanmanız gerekebilir. Parasal konular yüzünden epey gerilebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydan gelecek olan Güneş Tutulması. Yengeç burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte birliktelikler, ortaklıklar, evlilik bu kişilerin sağlığı, eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın hayatındaki önemli başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler tutulmanın ana konusu içinde yer alacaktır.

Bu saydığım konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Bazılarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz, bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir, ortaklık gerektiren işlere soyunabilirsiniz. İlişkiler için tamam mı devam mı soruna yanıt aranacağı zamanlar. Kötü giden bir ilişkiniz, ortaklığınız veya evliliğiniz var ise bu tutulma sayesinde artık nokta koymak için kolları sıvayabilirsiniz. Eğer iyi giden bir birliktelik ise bir üst kademeye taşımak için adımlar atılabilir. Kısacası hem ortaklık hem özel hayatınız, evli olduğunuz partner veya evlenmek üzere olduğunuz kişi ile ilgili önemli bir takım kararlar verilecek zaman.

Plütonik tutulma ile ikili ilişkilerde zorlanmalar, görüş ayrılıkları, kopmalar, ayrılmalar gündeme gelebilir. Bu hafta daha çok evinize, yuvanıza, ailenize odaklanarak geçirmenizi tavsiye edebilirim. Ani öfkelenmeler, aile içinde patlamalar yüzünden ilişkilerinizde zor zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrılıklar, kopmalar, boşanmalar söz konusu olabilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydan gelecek olan Güneş Tutulması. Yengeç burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte iş ve çalışma ortamı, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük rutin işler, kişisel gelişim, sağlığınızı ilişkilendiren konular, çok çalışılması gereken durumlar, angarya uğraştırıcı işler bu tutulmanın ana konusu içinde yer alacaktır.

Bu tutulma zamanı çalıştığınız iş yerinin yeri veya kurumsal yapısında bir takım değişiklikler meydana gelebilir. Bazı görev değişimlerinden pek hoşlanmayabilirsiniz. İş yükünüz artabilir, yeni bir takım projeler işler için görevlendirilebilirsiniz. Daha çok çalışacağınız ama çok fazla da takdir göremeyeceğiniz bir süreç olacak bu. Yine sağlıkla ilgili konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız, fakat olası bir sağlık sorununun üstesinden gelmenizde gerekebilir. Bu ameliyat gerektiren bir durum olabilir, fakat endişe etmeyin, rahatlıkla atlatabileceksiniz. Kötü bir takım alışkanlıkları bu tutulma sayesinde bırakabilirsiniz.

Plütonik tutulma ile sağlığınıza ekstra dikkat etmenizde yarar var. Bu hafta hayatınızda gelişen olaylar konusunda çok fazla kontrol sağlayamayabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişebilir olaylar ama odak noktası bir şekilde siz olursunuz. İletişimle ilgili konuların yaşamınızda çok ön plana çıkacağı bu hafta önemli iş anlaşmalar, toplantılar, görüşmeler gündeme gelebilir. İş ortamınızda kontrolünüz dışında gelişmeler dengenizi bir parça bozabilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydan gelecek olan Güneş Tutulması. Yengeç burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte çocuklar, aşk hayatı, hayattan daha çok keyif alabileceğiniz koşullar, yaratıcılık gerektiren işler, riskli aktiviteler, hobileriniz bu tutulmanın ana konusu içinde yer alacaktır.

Kendinize iletişim ağırlıklı yeni bir uğraş, hobi edinebilirsiniz. Yalnızlar için flörtöz etkiler devrede olacak, aşk için kapılarınızı aralayabilirsiniz. Hamilelikle ilgili konularda olumlu destekleyici etkiler devrede olacak. Hamile kalmak için belki de bir uzmandan destek alabileceksiniz. Çocuk sahibi olanlar onların bir sorunu veya problemi ile uğraşmak veya gidermek durumunda kalabilirler. Yaratıcı çalışmalar yapmak için zihniniz çok işlek olacak. Perde, tiyatro, sanat dalları ile ilgilenenler özellikle keyifli haberler alabilirler.

Plütonik tutulma ile hem özel hayatınız hem de sosyal çevre ilişkilerinde krizler söz konusu olacak. Bu krizlerin nedeni ego mücadelesi olabileceği gibi finansal konular yüzünden de olabilir. Özel hayatınızda ya da çocuklarınızla ilgili hiçbir konuyu takıntı haline getirmemenizde yarar var. Size keyif verecek bir hobi bulmalı ve kendinizi şımartmalısınız. Sizi strese sokacak her türlü ortamdan uzak durmanızda yarar var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder