Facebook Ailesi

Custom Search

14 Temmuz 2018 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 16-22 Temmuz 2018 Haftası Burçlar

Koç Burcu
Bu hafta Ay büyürken kişisel alanda daha becerikli olabilirsiniz. Evinize, ailenize ve yerleşime ait uğraşlar yenilik ve değişiklikler getirmekte. Düşüncelerinizi yaratıcı şekilde ifade etme, bu alanda rekabetçi olma söz konusu. Bu arada üzerinde çalıştığınız bir konuyu daha güzel hale getirebilirsiniz. 16’sında oldukça gayretlisiniz. 18-19’unda daha dikkatli ve sakin olmaya çalışmalısınız. Bugünlerde beraberliklerde, karşılıklı konular içinde vereceğiniz tepkiler olumsuz durumlara yol açabilir. Evlilikte ve ilişkilerde daha dengeli olmaya bakmalısınız.

Boğa Burcu
Bu hafta tutulmanın ardından yakın çevrenizdeki gelişmeler, görüşmeler ve konuşmalar daha fazla dikkatinizi çekebilir. Duygusal açıdan, ailenizle, sevdiklerinizle ilgili konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde yaratıcı uğraşlara da zaman ayırabilirsiniz. 16’sı civarını iyi değerlendirmeye bakmalısınız. Ancak 18-19’unda sağlık ve iş konularında bazı aksamalar, ani durumlar gündeme gelebilir. İşte daha sakin düşünmelisiniz. Çalışma ortamında da ilişkiler yüzünden huzursuzluk yaşanabilir.İkizler Burcu
Tutulmanın ardından parasal durumunuz ve harcamalarınız konusunda daha gayretli ve girişimci olabilirsiniz. Elinizdekilerini daha iyi kullanmaya bakmalısınız. Haftanın ilk günlerinde ev ve toprak konularında meşguliyetler olabilir ve zekanızı daha verimli kullanabilirsiniz. Ancak 18-19 günlerinde düşüncelerinizde daha yapıcı olmaya bakmalısınız. Bugünlerde uzaklarla ilgili ani gelişmeler planları etkileyebilir. Aynı zamanda aşkta da daha istikrarlı ve daha az tartışmacı olmaya bakın. Bu hafta yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç Burcu
Bu hafta burcunuzda gerçekleşen tutulmadan sonra bir dizi yenilik ve hareketlilik dikkat çekiyor. Kişisel alanda daha gayretli ve girişken olabilirsiniz. Sizi duygusal açıdan etkileyen konulara odaklanmanız zor olmayacak. Haftanın ilk günlerinde ziyaretler, konuşmalar ve iletişim artmakta. Düşüncelerinizde daha verimlisiniz. Ancak 18-19’unda parasal alanda ve ortaklaşa konularda ani durumlar, gerginlikler gündeme gelebilir. Bu gelişmeler evinizi ve ailevi konuları da ilgilendirebilir. 20’si sonrasında daha kararlı olabileceksiniz.

Aslan Burcu
Bu hafta tutulmanın ardından sizi hassas kılan konular ve kabullenme gerektiren durumlarla daha çok ilgilenebilirsiniz. Geçmişten kaynaklanan konular düşüncelerinizi yakından etkileyebilir. Haftanın ilk günlerinde para kazanmak ve yeteneklerinizi kullanmak açısından daha olumlu olabilir. İşle ilgili gayretlerinizi yoğunlaştırabilirsiniz. Ancak 18-19’u civarında yakın çevrenizde ve özellikle karşılıklı konularda sizi öfkelendirebilecek koşullara özen göstermelisiniz. Evlilikte daha sakin düşünmek gerekebilir. Akılcı olmaya bakmalısınız.

Başak Burcu
Bu hafta tutulmanın ardından ailenizi ve evinizi ilgilendiren ve geleceğe yönelik konular ve planlar üzerinde daha çok durabilirsiniz. Ümitlerinizi canlandıran gelişmeler ve ilerlemeler olabilir. Aşk ve keyifler gezegeni Venüs de burcunuzda ilerlerken size pozitif zamanlar getirmekte. Özellikle haftanın ilk günlerinde daha girişken olabilirsiniz. Ancak 18-19’unda tedbirli olmakta fayda var. Bugünlerde iş koşulları ya da sağlık, düzen işlerinde bazı sorunlar, huzursuzluklar gündeme gelebilir. 20’si sonrasında düşüncelerinizde konsantresiniz.

Terazi Burcu
Bu hafta tutulmanın ardından özellikle işiniz, statünüz ve evlilik gibi önemli konulara, sorumluklara odaklanabilirsiniz. Kritik bir dönemdesiniz ve ailevi konularda daha kararlı olmanız gerekebilir. Haftanın ilk günlerinde sağlık, düzen gibi kişisel konulara da özen göstermelisiniz. 18-19’unda Ay burcunuzda ilerlerken şahsi alanda daha cesur ve girişken davranabilirsiniz. Ancak bugünlerde aşkta ve çocuklarla ilgili konular bazı gerginliklere de işaret edebilir. Bu dönemde aceleci karar vermemeli ve sakin düşünmeye bakmalısınız.

Akrep Burcu
Bu hafta tutulmanın hemen ardından şahsi konulara, kendinizi daha iyi anlatabileceğiniz ve hayattan keyif olabileceğiniz olaylara odaklanabilirsiniz. Aşk ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler de beklenebilir. Haftanın ilk günlerinde daha hızlı ve beceriklisiniz, iş konularını ele alabilirsiniz. Ancak 18-19’unda kontrol dışı durumlar ve ilişkilerinizin gündeme gelebileceği huzursuzluklar olabilir. Bugünlerde gizli düşmanlıklara dikkat etmeli ve gereksiz tartışmalardan, öfkenin yol açabileceği zararlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

Yay Burcu
Bu hafta tutulmanın ardından finansal uğraşlara, içerisinde ailenizin ya da duygusal açıdan bağlayıcı olabilecek konulara daha açıksınız. Psikolojik düzeyde kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Bu arada kişisel birikimleriniz konusunda da hassas olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde iş hayatında göstermeniz gereken gayretler, sorumluluklar olabilir. 18-19’unda ise daha ölçülü ve sakin olmaya bakın. Bugünlerde arkadaşlıklarda ya da yakın çevrenizde daha fazla sürtüşme gündeme gelebilir. Sözlerinize özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu
Bu hafta tutulmanın hemen ardından evlilik, anlaşma içeren konular ve kimi zaman karşıtlıklar daha çok gündeme gelebilir. Bu dönemde önemli sonuçlar ve değerlendirmeler içindesiniz ve dışsal etkilerin altındasınız. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ilgili işler ve yolculuklar, görüşmeler gündeme gelebilir. Verimli olabilirsiniz. Ancak 18-19’unda özellikle evde ve işle ilgili konularda daha sakin olmalısınız. Bu dönemde hesapta olmayan masraflar ve birikimlerinizi eritebilecek durumlar gündeme gelebilir. İlişkilerde de denge aramalısınız.

Kova Burcu
Bu hafta tutulmanın ardından dikkatinizi kişisel sağlık, düzen ve iş koşullarınıza odaklayabilirsiniz. Bu dönemde bazı aksamalar, yapılması öncelikli değişiklikler içerisinde olabilirsiniz. Günlük işleri daha iyi planlamaya bakmalısınız. Haftanın ilk günlerinde zihinsel açıdan fazla yoğunluk var ve yapıcı olmaya gayret etmelisiniz. 18-19’unda şahsi düzeyde, sağlık ve beraberliklerinize daha çok özen göstermeniz gerekebilir. Uzaklarla ilgili bir konu bakış açınızı yenileyebilir. Bu dönemde karşıt görüşlere de önem vermelisiniz.

Balık Burcu
Yengeç burcundaki tutulma size daha büyük bir enerji, hareket ve iyimserlik getirmekte. Bu dönemde olumlu olaylar ve ailevi değişiklikler bekleyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular da olumluya bağlanabilir. Haftanın ilk günlerinde başkalarının görüşlerinden yararlanmaya ve daha akılcı olmaya gayret etmelisiniz. Ortaklaşa konularda ilerlemeler var. Ancak 18-19’unda bazı beklenmeyen durumlar, özellikle iş ortamında yorucu olabilir. Belki de düzene girmenizi gereken bir konu ile karşılaşabilirsiniz. Bugünlerde daha somut düşünmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder