Facebook Ailesi

Custom Search

21 Temmuz 2018 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 23-29 Temmuz 2018 Haftası Burçlar

Koç Burcu
Hafta hareketli ve yeni şeyler keşfedebileceğiniz bir atmosferle başlıyor. 23-24’ünde kişisel yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz imkanlar, hızlanan bir tempo söz konusu. Uzaklarla da ilgilenebilirsiniz. Ancak 25’inde özellikle iş ve sorumluluklar alanında daha sakin davranmak ve esnek olmak gerekebilir. 26’sında Merkür’ün geri dönmesi sevdiğiniz ancak üstüne gitmeniz gereken konulara işaret etmekte. 27’sindeki tutulma gruplar ve arkadaşlıklar içinde ani gerginliklere, huzursuzluklara, kişisel çatışmalara işaret edebilir.

Boğa Burcu
Bu hafta ev ve ailevi işlere önemli bir vurgu getirmekte. Haftanın ilk günlerinde, finansal alanda, borç alacak konularında daha fazla olanak ve mesleki konular gündeme gelebilir. Bu dönemde ev ve gayrimenkule ilişkin durumlarla da ilgilenebilirsiniz. Aşkta, sevdiklerinizle ilgili konularda daha vericisiniz. 25’inde beklenmeyen durumlar olsa da, bunu kendi avantajınıza çevirmeniz mümkün olabilir. 27’sindeki tutulma önemli konulara, sorumluluklara, ev ve ailevi konular dahil ani durumlar, huzursuzluklar getirebilir.İkizler Burcu
Bu hafta dikkatinizi daha fazla iletişime, görüşmelere ve yakın çevrenize odaklamaya başlıyorsunuz. Haftanın ilk günlerinde görüşmeler, karşılıklı konular açısından kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar var. Ancak 25’i civarında beklenmedik durumlar parasal açıdan huzursuz edici olabilir. Mali sorumluluklara dikkat etmek gerekebilir. 26’sından itibaren geri dönecek olan Merkür de yazışma aşamasında ya da düşüncelerinizde tamamlanması, düzeltilmesi gereken konulara işaret ediyor. 27’sinde daha tepkisel olabilirsiniz.

Yengeç Burcu
Bu haftadan başlayarak maddi kaynaklarınız ve kişisel harcamalarınıza daha fazla zaman ve ilgi ayırabilirsiniz. 23-24’ünde iş açısından çok şey yapılabilir ve daha hevesli, üretken olabilirsiniz. Zihniniz yaratıcı konular üzerinde de iyi çalışabilir. 25’i civarında eşinizle ya da ortaklı konularda bazı değişikliklere gitmek ve daha uyumlu olmak gerekebilir. 26’sından sonra birikimler ve iş konusunda aceleci düşünmemelisiniz. 27’sindeki tutulma sizi endişelendirebilecek bazı konulara dikkat çekmekte. Daha sakin, dengeli olmaya bakınız.

Aslan Burcu
Bu hafta Güneş’in burcunuza ilerlemesi size yeni ilgiler ve yenilikler getirmekte. Şahsi alanda isteklerinize daha çok zaman ayırabileceksiniz. 23-24’ünde yaratıcı uğraşlar, çocuklar ve sevdiklerinizle ilgili konularda daha olumlu gelişmeler mümkün. Ancak 25’inde başkalarından kaynaklanabilecek huzursuzluklar planların değişmesine neden olabilir. 26’sından sonra düşüncelerinizi yeniden toparlamanız, eksikleri bitirmeniz gerekebilir. 27’sindeki tutulma, evlilik ve ev hayatı açısından daha stresli olabilir. Şartları zorlamamalısınız.

Başak Burcu
Bu haftadan başlayarak kimi zaman kabullenme gerektiren durumlar, hassasiyetler gündeme gelmeye başlayabilir. Çoğu zaman kendi psikolojinize odaklanmanız faydalı olacak. Haftanın ilk günlerinde eve yönelik ya da ailevi konularla daha çok meşgul olabilirsiniz. Ev ve yerleşimle ilgili yapılabilecek çok şey var. 26’sından sonra geri gitmeye başlayan Merkür unutmuş ya da ihmal etmiş olduğunuz bir konuyu öne çıkarabilir. Aceleci olmamalısınız. 27’sindeki tutulmada sağlığınıza, işle ilgili konulara özenle yaklaşmalısınız.

Terazi Burcu
Bu hafta ile birlikte hedef ve beklentilerinizi gözden geçirebileceğiniz bir süreç başlamakta. Bu değişiklikler hem sosyal konulara, hem de kendi özel hayatınıza yeniden bakma gereği doğurabilir. Haftanın ilk günlerinde bolca hareket, görüşme, ziyaretler ve iletişim dikkat çekmekte. Ancak 26’sından sonra yeniden üzerine gitmeniz gereken konular, düzeltmeler dikkat çekebilir. 27’sindeki Ay tutulması aşk hayatınıza, çocuklarla ilgili durumlara ve spekülatif harcamalara özen göstermeniz gerektiğini anlatmakta.

Akrep Burcu
Bugünlerde gündeminizi etkileyebilecek güçlü olaylar ve değişiklikler dikkat çekmekte. Önemli kararların eşiğinde olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde iş konusunda ve daha fazla kazanma olanaklarında olumlu gelişmeler, imkanlar görebilirsiniz. Ancak 25’inde düşüncelerinizde daha yapıcı olmaya gayret edin. İlişkilerden kaynaklanabilecek ani konular gündeme gelebilir. 26’sında Merkür’ün geri dönmesi iş hayatında beklemeye giren koşullara, görüşmelere işaret edebilir. 27’sinde evlilikte ve ilişkilerden

YayBurcu
Bu hafta Güneş’in Aslan burcuna ilerlemesi size daha olumlu düşünme ve yapıcı olabilme imkanı getirmekte. Uzaklarla ilgili konular, eğitimle ilgili gelişmeler de dikkatinizi çekebilir. Haftanın ilk günlerinde Ay burcunuzda büyürken yenilikler ve girişimler gündeme gelebilir. Ancak 25’inde işte ve parasal konularda daha ciddi ve gerçekçi olmak gereği var. 26’sında Merkür’ün geri dönüşü eksikleriniz olduğunu gösterebilir. 27’sindeki Ay tutulması ise özellikle görüşme içerisinde olduğunuz kişilere, yakın çevrenize fazla bir hassasiyet katmakta.

Oğlak Burcu
Bu dönemde dikkatinizi ortak konulara, kazanç ve harcamalara verebilirsiniz. Eşinizin ya da ortağınızın maddi konuları da hassasiyet kazanabilir. Haftanın ilk günlerinde tam olarak elde olmayan ya da gizli kalan konular öne çıkabilir. Riskli işlere dikkat etmelisiniz. 25-26’sında kişisel alanda daha girişken olmanız mümkün. 26’sından itibaren planları gözden geçirmek ve alternatifleri düşünmek gerekebilir. 27’sindeki Ay tutulması özellikle birikimlerinize dikkat etmenizi, ani harcamalara girebileceğinizi göstermekte. Maddi konular hassas.

Kova Burcu
Önemli sonuçların ve değerlendirmelerin yaşanabileceği bir döneme girmektesiniz. Karşıt burcunuz Aslan’a ilerleyen Güneş muhasebeler ve sonuçlar getirmekte. Son altı ayın meyvelerini toplayabilirsiniz. 23-24’ünde daha pozitif ve girişken davranmanız mümkün. Bu iki günü daha iyi değerlendirmeye bakın. 26’sı ile birlikte, daha çok uyum göstermek ve dengede kalmak önemli. 27’sinde burcunuzdaki Ay tutulması ailevi konulara, sağlık ve kişisel ilişkilere vurgu yapmakta. Pişman olmamak için sakin düşünmeye bakmalısınız.


Balık Burcu
Bu dönemde daha esnek ve çok yönlü olmayı gerektiren konular var. Dikkatinizi yaptığınız işe ve sorumluluklara daha çok verebileceksiniz. Aynı zamanda fedakarlık edilmesi gereken uğraşlar da söz konusu olabilir. Haftanın ilk gününde iş hayatında daha çok dikkat çekebileceğiniz imkanlar var, iyi değerlendirmeye bakmalısınız. 26’sı sonrasında özellikle iş ortamında, düzen ve genel sağlık konularında daha özenli ve dikkatli davranmanız gerekebilir. 27’sinde ise kendi kendinizi kurban durumuna düşürebilecek konulara dikkat.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder