Facebook Ailesi

Custom Search

7 Temmuz 2018 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 9-15 Temmuz 2018 Haftası Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 9-15 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta 13’ünde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması özellikle ev ve ailevi konulara, sevdiklerinize daha fazla odaklanabileceğinizi anlatıyor. Bu alanlarda hassasiyetler, bitişler ve yenilikler de var. Haftanın ilk günlerinde hızlı bir iletişim trafiği ve fikirlerde abartı, iyimserlik olabilir. Bu arada meslek hayatında ilişkilere ve kadınlarla ilgili konulara yönelebilirsiniz. 10’u sonrasında ortak kazanç getirebilecek yeni imkanlar gündeme gelebilir. 12’si civarında iş ve ev hayatınız arasında kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu
Bu hafta 13’ünde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması yakın çevrenize, düşüncelerinize daha fazla hassasiyet ve yeni koşullar getirmekte. Bu dönemde eviniz ve ailenizle ilgili yapacağınız çok şey olabilir. Haftanın ilk günlerinde parasal açıdan kazandıran fikirler geliştirebilirsiniz. Ancak 10-13 günleri arasında bitişler, sonlanmalar ve huzursuzluklar yaşanabilir. 10’u civarında bir süredir beklemede olan projeler ve fırsatlar yeniden gündeme gelebilir. 12’i civarında sizi düşüncelerinizde baskılayan korkulara karşı sağlam durmalısınız.İkizler Burcu
Bu hafta 13’ünde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması birikimlerinize, güvenlik ve iş konularına hassasiyet ve tedirginlik getirebilir. Parasal konular ve aradığınız destekler konusunda yeni bir aşamaya gelebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde, 10’u civarında ev ve ailevi konularla ilgili bitişler, kişisel konular önemli. 10’u civarında iş ve çalışma koşullarında yeni imkanlar, değişiklikler gündeme gelebilir. 12’si civarında ise maddi alanda kendinizi mücadele altında hissedebilirsiniz. Bu konularda gerçekçi olmalısınız.

Yengeç Burcu
Bu hafta 13’ünde burcunuzda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Eğer 12-14 Temmuz doğumlu bir Yengeç iseniz, bu dönemde hayatınızda önemli yenilikler, bitişler ve başlangıçlar gerçekleşiyor olabilir. Haftanın ilk günlerinde bazı belirsizlikler ya da zihinsel açıdan sizi hassas kılan durumlar olabilir. 10’u civarında ise kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bazı imkanların ortaya çıktığını görebilirsiniz. 12’si civarında evlilikte ve kişisel ilişkilerde kendinize güvenli ve gerekiyorsa, geçmişi geride bırakmaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu
Bu hafta 13’ünde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ailevi konulara ve pek fazla kontrolünüzde olmayan ancak sizi oldukça endişeli kılabilecek durumlara işaret etmekte. Böyle bir dönemde kabullenme öğrenebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde gelecekle ilgili ümitler ve arkadaşlıklar konusunda üzerinden gitmeniz gereken değişiklikler olabilir. 10’u civarında toprak ve gayrimenkullerle ilgili yeni bir gündem söz konusu olabilir. 12’si civarında sağlık, düzen ve iş konularına daha özenli yaklaşmaya bakmalısınız.

Başak Burcu
Bu hafta 13’ünde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması gelecekle ilgili endişelerinizi, hassasiyetlerinizi daha fazla gündeme getiriyor. Ailevi konular üzerinde de durabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde mesleki konulara odaklanmak yararlı olacak. 10’u civarında daha iyi anlaşmalar ve iletişimde fırsatlar gündeme gelebilir. Burcunuza ilerleyen Venüs aşk ve keyifler konusunda sizi daha hareketli kılıyor olabilir. 12’si civarında ise kişisel isteklerinizde aşırı ısrarcı olmamak, gelecek yönünde yapıcı düşünmek durumundasınız.

Terazi Burcu
Bu hafta 13’ünde Yengeç burcundaki Güneş tutulması ailevi konuları, anne, babanızla ilişkileri ve statünüzü de yakından etkileyebilir. Bu konularda yenilikler, bitişler ve başlangıçlar var. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla, yolculuklarla daha çok ilgilenebilir, çok şey öğrenebilirsiniz. 10’u civarında işle ve yabancılarla ilgili konularda canlılık var. Bu arada ev ve yerleşim işlerinde daha verimli olabilirsiniz. 12’si civarında ise ailevi işler ve sorumluluklar yüzünden kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Kritik bir dönemdesiniz.

Akrep Burcu
Bu dönemde 13’ünde Yengeç burcunda gerçekleşen Güneş tutulması uzaklarla ilgili konulara ve eğitimle ilgili girişimlerinize hareket ve canlılık getirmekte. Kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Ancak haftanın ilk günlerinde, zihinsel açıdan daha yorucu ve kriz yaratan durumlar da olabilir. 10’u itibari ile beklemede olan işlerle ilgili önemli haberler gelebilir. Yeni imkanlar var. 12’si civarında ise evraklar, düzen ve ciddiyet gerektiren durumlar, bazı kontrol ve teftiş içeren olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yeni beklentiler içerisindesiniz.

Yay Burcu
Bu hafta 13’ünde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması finansal işlere ve ailevi konularda başkalarından beklentilerinize hassasiyet getirmekte. Elinizde olmayan nedenler bazı krizlere yol açabilir. Haftanın ilk günlerinde bitişler, sonlanmalar ve ortaklaşa durumlar dikkat çekmekte. Yine de 10’u itibari ile ruhsal açıdan rahatlatıcı koşullar doğabilir. 12’si civarında borç ve alacaklarınız kadar kendi nakit durumunuza da özen göstermelisiniz. Bugünlerde maddi alanda pek çok değişim ve yenilikler gündeme gelmekte.

Oğlak Burcu
Bu hafta 13’ünde karşıt burcunuz Yengeç’te bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu dönemde evlilik ve ortaklıklarda, eşinizi ilgilendiren konularda yenilikler ve sürprizler var. Ancak bir yandan da kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde uğraştırabilecek nedenlere, sağlık ve iş konularına özen göstermelisiniz. 10’u civarında gelecek yönünde yeni parasal beklentiler doğabilir. 12’si civarında ise üzerinizde yük ve baskı oluşturan durumlara, ailevi konulara yeniden bakmanız gerekebilir. Aşk ve keyiflerde ise daha mutlu olabilirsiniz.

Kova Burcu
Bu dönemde hızlı gelişmeler ve pek de kontrolünüzde olmayan durumlar gündeme geliyor. 13’ünde gerçekleşen Güneş tutulması daha iyi organize olmanızı ve enerjinizi dengeli kullanmanızı öğütlemekte. Bu dönemde iş, hizmet ve fedakarlık içeren durumlar dikkat çekebilir. 10’u civarında aşk ve sevdiklerinizle ilgili konularda sabırlı olmanız gerekebilir. Ayrıca bu dönemde işle ilgili beklemede olan fırsatlar yeniden belirebilir. 12’si civarında ise düşüncelerinizde sizi huzursuz eden, kısıtlayan şeyleri temizlemeye bakmalısınız.

Balık Burcu
Bu hafta 13’ünde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması sevdiklerinizle ilgili konulara, çocuklara ve spekülatif işlere özek bir vurgu getirmekte. Bu alanlarda yenilikler ve önemli başlangıçlar içerisinde olabilirsiniz. Kendinizi ortaya koyabileceğiniz çok neden söz konusu. 10’u itibariyle görüşmeler, olumlu haberler ve sizi zihinsel açıdan meşgul eden konularla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca uzaklarla, yabancılarla ilgili projeler de gündeme gelebilir. 12’si civarında ise iş konusunda daha kapsamlı ve yenilikçi düşünmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder