Facebook Ailesi

Custom Search

1 Ağustos 2018 Çarşamba

11 Ağustos 2018 Güneş Tutulması ve Burçlar

11 Ağustos 2018 Güneş Tutulması ve Burçlar


KOÇ: Değişim sizin için kaçınılmaz olacak. Tutulmalara ve Retrolara teslim olan gökyüzü ummadığınız olayları yaşamanıza sebep olacak. Kariyer hayatınızda birtakım değişiklikler yaşarken, farklı şehir ya da ülke de yaşamanız söz konusu olabilir. Hayatınızın her alanı ile ilgili radikal kararlar alırken ve evlenmeyi düşünmüyorum diyen bir Koç burcuysanız bu süreçte evlilik kararı alabilir ya da uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

BOĞA: Karar almaktan korkmayacaksınız. Bu zamana kadar bir kenarda tuttuğunuz, doğru zamanı beklediğiniz projelerinizi, fikirlerinizi hayata geçireceksiniz. Sosyal çevreniz ile ilgili sıkı bir elemeye girişirken, dostum dediğiniz bazı kişilerin aslında size ayak bağı olduğunu fark edebilirsiniz. Aşk hayatınızı bir süreliğine askıya almayı düşündüğünüz günler yaşarken, tesadüfi bir karşılaşma tüm fikirlerinizi değiştirebilir.İKİZLER: Yeni insanlar yeni fırsatları da beraberinde getirecek. Sosyalliğinizi sonuna kadar yaşayacağınız bu döngüde çevrenizdeki kişiler de sürekli değişecek. Farklı ortamlarda yaşadığınız sinerji ile kariyeriniz adına iddialı adımlar atabilirsiniz. Özellikle gönlüne göre bir işte çalışmadığını düşünen İkizler burçları hayatlarının şansını yakalayabilirler. Yaşam standardınızı yükseltirken aynı zamanda aşk hayatınız da düzene sokacaksınız.

YENGEÇ: İddialı olaylar yaşayacaksınız. Bu sürece kadar yorulduğunuz, bir çözüme kavuşturamadığınız olayları artık nihai bir sonuca vardıracak, deyim yerindeyse küllerinizden doğacaksınız. İlişkisi olan Yengeç burçları gerçek samimiyeti bulamadıklarını düşündükleri ilişkilerini sonlandırabilirler. Aşk hayatının, flörtlerin artacağı bu döngüde bildiğinizi yapmaktan vazgeçmeyeceksiniz.

ASLAN: Geçmiş hesaplar tekrar açılıyor. Son 2,5 yıldır arkanızda bıraktığınız kişiler bu süreçte tekrar karşınıza çıkabilir. Özellikle karşılıklı yaşanacak hesaplaşmalar geçmiş defterleri kapatmanıza yardımcı olacak. Eğer iş yeri açmayı düşünen bir Aslan burcuysanız bu ay yaşayacağınız gelişmeler ertelemenize neden olabilir. Değişimi derinden hissederken, aileniz ile ilgili de radikal kararlar alacaksınız.

BAŞAK: Hiçbir şey için geç değil diyeceğiniz günlere hazır olun. Tutulma döngüsünde hayatınızın merkezine yalnızca kendinizi alacak, aklınıza estiği gibi kararlar alacaksınız. Özellikle uzatmalı birlikteliği olan Başak burçları akıllarını karıştıran birlikteliklere bir çözüm yolu bulurken, ilişkisi olmayan Başak burçları ise sosyalleşmeyi ve yeni insanlar tanımayı tercih edecekler. İş hayatınız ve kariyer hedefleriniz ile ilgili değişimler yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: Kazançlarınıza yenilerini ekleyeceksiniz ama nasıl? Bir süredir hukuki davaları devam eden ya da miras ile ilgili gelişmeler bekleyen Terazi burçları maddi kaygılarını hafifletecek haberleri bu süreçte alabilirler. Önünüze beklenmedik fırsatlar çıkarken kararlarınızı tek başınıza almak istemeyebilirsiniz. Özellikle ailesi ile yaşayan Terazi burçları yaşam alanlarını yalnız kalacakları şekilde düzenlemek isteyecekler.

AKREP: Yeni bir dünya mümkün! Son 1,5 yıldır oldukça yıpranan Akrep burçları bu süreçte sorunlarla uğraşırken, tek tek çözümlerini de bulacaklar. Özellikle bir süredir iş arayışında olan Akrep burçları diledikleri gibi bir iş bulurken, aşklarını da aynı süreçte bulabilirler. Evli Akrep burçları ise eş ailesi ile ilgili yaşadıkları problemlerde eşlerinin desteklerini görecekler. Sorumluluklarını artarken, kendinizi çok daha güçlü hissedeceğiniz günler yaşayacaksınız.

YAY: Hızlı bir dönüşüm sizi kendinize getirecek. Son 2,5-3 yıldır isteklerine ulaşamayan Yay burçları bu süreçte kendilerinden emin adımlar atacaklar. Cesaret edemedikleri işleri ile ilgili radikal kararlar alırken, geçmişte kaçırdıkları fırsatları tekrar yakalayabilirler. Aynı zamanda yapacağınız yatırımlara da bu döngüde karar vereceksiniz. Özellikle arkadaş ortamlarından uzaklaşmış, yalnızlığı tercih etmiş Yay burçları daha da sosyalleşerek eski günlerine geri dönecekler.

OĞLAK: Belirsizlikler ortadan kalkıyor. Son 1,5 yıldır iş değişikliği yapan Oğlak burçları hayattan istediklerini alacaklar. Eğer işinden memnun olmayan bir Oğlak burcuysanız iş değişikliği yerine bulunduğunuz iş yerinde konumunuzu belirleyeceksiniz. Aile hayatınız, çocuklarınızın geleceği gibi önemli konularda kararları ise yine bu döngüde alacaksınız. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Bu döngüyü çok iyi değerlendirmelisiniz.

KOVA: Cesur adımlar atmaya hazır olun! Gökyüzünün en çok yorduğu burçlardan biri olarak bu süreç geçmiş deneyimlerinize göre çok daha olumlu ve net geçecek. Özellikle havada kalmış konuları çözecek, ilişkilere karşı olan mesafeli tutumunuzu askıya alacaksınız. Risk almaktan çekinmeyen yönünüzün daha da keskin olacağı bu döngüde çevrenizdeki kişilerin deneyimlerinden faydalanmanızı tavsiye ederim.

BALIK: Hayatınızı bir adım ileriye taşıyacaksınız. Uzun zamandır düşündüğünüz hayallerinize daha da yaklaşırken kaygılarınızı da kontrol etmeniz gerekiyor. Gökyüzü olduğunuzdan çok daha stresli olmanıza sebep olurken iş hayatınız ile ilgili değişimler yaşayacaksınız. Özellikle ilişkisi olmayan Balık burçları bu süreçte flörtöz tavırları ile ön plana çıkacaklar. Kariyeriniz ile ilgili sektör, alan değişimi söz konusu olabilir.

Zeynep Turan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder