Facebook Ailesi

Custom Search

11 Ağustos 2018 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 13-19 Ağustos 2018 Haftası Burçlar

Koç Burcu

Bugünlerde sizi mutlu hissettirebilecek konular var. Sevdikleriniz ve çocuklarla daha çok ilgilenebilirsiniz. 13’ünden itibaren iş alanında eksik kalmış bir durum yeniden ortaya çıkabilir. Dolayısıyla bu dönemde tartışma yaratabilecek durumların farkında olmalısınız. 14’ünde beraberlikler ve eşinizle ilgili konularda daha rahat ve keyifli bir uyum içinde olabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir konuyu derinleştirmeniz ve yeni şeyler öğrenmeniz zor olmayacak. 18’i civarında evde ya da ailevi konular içinde duygusal bir odaklanma var.

Boğa Burcu

Bu dönemde Aslan’daki Güneş ve geri giden Merkür ailevi işlerle, eve yönelik konularla, gayrimenkullerle daha çok ilgilenebileceğinizi anlatıyor. Bu konularda değişiklikler, yenilikler var. Ayrıca 13'ü sonrasında uzaklarla ilgili bir iş yeniden öne çıkabilir, yabancılarla ilgili işleri tamamlamak gerekebilir. 14’ünde çalışma ortamında ilişkilerden daha çok şey elde edebilirsiniz. Bu arada sağlık ve düzen konuları ile de ilgilenmek gereği doğabilir. 18’inde eşinizle ilgili konular ve bazı karşılıklı durumlarla daha yoğun uğraşabilirsiniz.İkizler Burcu

Bugünlerde Aslan’da ilerleyen Güneş düşüncelerinizi daha etkin ve dikkat çekici kılmakta. Kendinizi ifade etmekte zorlanmayacaksınız. Aynı zamanda eksik kalan şeylere, detaylara da dikkat edebilirsiniz. Ancak 13’ü sonrasında finansal alanda geçmişten kalan bir konu yeniden ortaya çıkabilir ve krize neden olabilir. Eşinizin maddi konuları da bu açıdan önemli olabilir. 14’ündeki Hilal aşk hayatınıza ve sevdiklerinizle ilgili konulara çok olumlu deneyimler getirebilir. 18’inde ise sizi yoran bir konu üzerinde uğraşmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu

Bu dönemde Güneş Aslan’da ilerlerken parasal konulara, birikimlerinize daha çok önem vermek durumundasınız. Kişisel gelirlerinizi arttırmak mümkün ancak bazı eksikleri tamamlamak gerekiyor. Özellikle 13’ü sonrasında ortaklı bir iş, karşılıklı bir konu, eşinizle ilgili eski bir durum yeniden ortaya çıkabilir. Neyse ki 14’ündeki Hilal ev ve ailevi konulara olumlu deneyimler de getirmekte. Bu dönemde evinize yönelik güzel şeyler de yapabilirsiniz. 18’inde çocuklar ve eğlenceli şeyler için harcamalarınız artabilir.

Aslan Burcu

Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Güneş size yenilikler, yeni fikirler ve ilerleme isteği getiriyor. Aynı zamanda daha yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilirsiniz. Şahsi alanda eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak 13’ü sonrasında sağlık ve iş yerinize ait konulara daha bilinçli yaklaşmalısınız. Bu konularda krizler yaşanabilir. 14’ünde görüşmeler ve anlaşmalar için daha uygun koşullar bulabilirsiniz. Bugünü daha verimli kullanmalısınız. 18’inde ise eve ya da gayrimenkullere ait bir konuda daha çok çaba ve adım söz konusu.

Başak Burcu

Bu dönemde Aslan’da ilerleyen Güneş daha çok bir bekleme ya da hazırlık döneminde olduğunuzu anlatıyor. Bugünlerde kendinizi önümüzdeki günlere alıştırmalısınız. Bazı bitişler ve kontrol dışı konular da gündeme gelebilir. 13’ü sonrasında çocuklarla ya da sevdiklerinizle ilgili bir konuda daha sakin olmalısınız. Riskli bir durum ya da bahis gündeme gelebilir. 14’ünü iyi değerlendirmeye bakın. Ortaklaşa kazançlar ve ilerlemeler elde edebilirsiniz. 18’inde ise kafanızı kurcalayan konular üzerinde önemli ilerlemeler var.

Terazi Burcu

Bugünlerde Aslan’daki Güneş ve Merkür gelecek projelere daha çok odaklanabileceğinizi anlatmakta. Bazı eksikler söz konusu olabilir. Bu dönemde arkadaşlıklar daha olumlu yönde ilerleyebilir. Ancak 13’ü sonrasında ev ve güvenlik konularına dikkat etmekte fayda var. 14’ünde kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Venüs size yeteneklerinizi ortaya koyma olanağı getirmekte. Bugünleri iyi değerlendirmelisiniz. 18’inde ise harcamalarınızda biraz daha kontrollü davranmak yararlı.

Akrep Burcu

Bu dönemde Güneş ve Merkür iş hayatınızı ve sorumlulukları anlatan alanda ilerlemekte. Aynı zamanda daha çok dikkat çekebileceğiniz günlerdesiniz. 13’ü sonrasında zihinsel açıdan meşgul edici durumlar öne çıkabilir. Düşüncelerinizde daha sakin kalmalısınız. Kardeşlerle de ilgilenebilirsiniz. 14’ü civarında ilişkilerinize daha bilinçli yaklaşmaya çalışın. Bu dönemde aşkta bazı gizli kalan durumlar gündeme gelebilir. 18’inde ise çok daha girişken olabileceğiniz bir gündesiniz. Şansı daha çok kendi elinizde tutmaktasınız. Çaba sarf edin.

Yay Burcu

Bugünlerde Aslan’da ilerleyen Güneş size daha büyük bir şevk ve kendinizi geliştirme, yeni insanlarla karşılaşma imkanı getiriyor. Aynı zamanda fikirlerinizi yaymak keyifli olabilir. Ancak düşüncelerinizde gözden geçirmeniz gereken şeyler de var. 13’ü sonrasında parasal konulara ve harcamalarınıza daha dikkatli yaklaşmalısınız. Bu alanda kriz yaratabilecek koşullar olabilir. 14’ünde ise gelecek beklentileriniz açısından çok ümit verici adımlar olabilir. 18’inde gereksiz risklere girmemelisiniz. Kimi zaman kontrol dışı durumlar ortaya çıkabilir.

Oğlak Burcu

Bugünlerde Aslan’da ilerleyen Güneş daha çok iş konularına, zaman alan meşguliyetlere ve düzeltilmesi gereken şeylere işaret ediyor. Sağlık ve iş ortamındaki değişiklikleri önemsemelisiniz. 13’ü sonrasında burcunuza geri dönen Mars daha önce tamamlanmamış bir işi yeniden ele alabileceğinizi, başlatabileceğinizi anlatmakta. 14’ünde işte ortaklıklar ve ev açısından iyi değerlendirebileceğiniz fırsatlar var. Bu dönemde işbirliklerinde kazançlı çıkabilirsiniz. 18’inde de gelecek projeleriniz için başkalarından destek bulabilirsiniz.

Kova Burcu

Bu dönemde karşıt burcunuz Aslan’da ilerleyen Güneş önemli sonuçlara ve muhasebelere işaret etmekte. Karşınızdakileri daha iyi dinlemelisiniz. Bazı bedeller ortaya çıkabilir. 13’ü sonrasında acele ile karar vermemeli ve bir ölçüde beklemede kalmalısınız. Neyse ki bu dönemde hayatınızı geliştirebileceğiniz güzel imkanlar da var. 14’ünde yolculuklar, uzaklarla ilgili işler ve eğitsel açıdan olumlu gelişmeler içinde olabilirsiniz. 18’inde de hafta sonu olmasına karşın sizi meşgul edebilecek uğraşlar, çabalar içerisinde olabilirsiniz.

Balık Burcu

Bu dönemde Aslan’daki Güneş sizi iş hayatı açısından daha meşgul kılıyor. Yapabileceğiniz çok şey var ve verimli olabilirsiniz. Aynı zamanda iş hayatında eksikler daha kolay giderilebilir ve çok iş çıkarılabilir. 13’ü sonrasında gruplar ve arkadaşlıklar içerisinde daha sakin kalmaya bakmalısınız. 14’ü civarında eşinizin ya da ortağınızın maddi konuları sizin için de avantajlı olabilir ve bu dönemde ortaklı kazançlar, miras gibi konular gündeme gelebilir. 18’inde uzaklarla ya da kişisel gelişimle ilgili bir konuda bilinçli bir gayret içinde olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder