Facebook Ailesi

Custom Search

4 Ağustos 2018 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 6-12 Ağustos 2018 Haftası Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 6-12 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bugünlerde Aslan burcundaki Güneş ve tutulma şahsi açıdan önem verdiğiniz, sevdiğiniz kişilerle ilgili konulara dikkat çekiyor. Aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konularda yenilenme içindesiniz. 7’sinden sonra aşkta ve evlilikte daha olumlu tecrübeler ve dersler söz konusu. 8’i sonrasında ailevi konular, yerleşime ait işler daha önemli hale gelebilir. Bugünlerde biraz daha sabırlı davranmak gerek. Geçmişten kaynaklanan durumlar da öne çıkabilir. 11’indeki tutulma ise hayata daha pozitif bakabileceğinizi, kendinizi ortaya koyacağınızı anlatıyor.

Boğa Burcu
Bugünlerde Aslan’daki Güneş tutulması aileniz, babanız ve evinizi ilgilendiren konuları öne çıkarıyor. Önemli kararlar, bitişler ve başlangıçlar var. Evle uğraşmak, eksikleri tamamlamak söz konusu olabilir. Haftanın ilk günlerinde kişisel alanda daha kararlı davranabilir, elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. 7’sinden sonra çalışma hayatınızda ilişkiler, uyum ve kadınlarla ilgili konular dikkat çekebilir. Ancak 8’i sonrasında yakın çevrenizi, kardeşleri ya da düşüncelerinizi etkileyebilecek hassasiyetler, bazı endişeler, bitişler gündeme gelebilir.İkizler Burcu
Bu dönemde Aslan burcundaki Güneş ve tutulma yakın çevrenizde hareketliliğe, yeni haberlere, görüşme ve artan iletişime işaret ediyor. Merkür gerilerken, bazı eski düşünceler yeniden gündeme gelebilir. Zihinsel alanda, eğitimde önemli gelişmeler, çevresel değişiklikler mümkün. 7’si sonrasında aşkta ve keyif veren konularda mutluluk daha kolay. Bazı engeller olsa da hayatın daha eğlenceli, keyifli yönlerine zaman ayırabilirsiniz. Ancak 8-11 arasında parasal alanda yeni girişimlerden kaçınmak daha yerinde olacak.

Yengeç Burcu
Bugünlerde Aslan burcunda ilerleyen Güneş ve tutulma kişisel gelir ve harcamalarınıza, çalışma kapasitenize vurgu yapıyor. Birikimlerinizi daha iyi değerlendirmeniz gereken bir dönemdesiniz. Ekstra harcamaları dengelemeye bakmalısınız. Haftanın ilk günlerinde bu konular üzerinde özellikle durabilir, istikrarlı olmak isteyebilirsiniz. 7’si sonrasında evde ve gayrimenkullerle ilgili konularda atabileceğiniz olumlu adımlar olabilir. 8-11 günleri arasında ise bir yandan bitişler bir yandan da yenilikler içindesiniz. Kendinize güvenmelisiniz.

Aslan Burcu
Burcunuzda bir güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu dönemde şahsi yenilikler, bitişler ve başlangıçlar var. Yeni bir döngüye girmektesiniz. Aynı zamanda pek çok şeyi gözden geçirebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde işle, para ile ilgili hedeflere odaklısınız. Başarı beklentiniz yüksek. 7’si sonrasında görüşmeler, anlaşmalar açısından önemli zamanlar olabilir. Ancak 8-11 günleri arasında daha sabırlı ve iyimser olmaya bakmalısınız. Bugünlerde beklenmedik durumlar, kabullenme gerektiren olaylarla daha çok karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu
Bu hafta Aslan burcunda ilerleyen Güneş bitmekte, tamamlanmakta olan koşullara ve daha çok hazırlık içinde olmaya işaret ediyor. Böyle zamanlarda kendi iç dünyanıza daha çok dönebilir ve yaşadığınız değişimleri daha çok fark edebilirsiniz. Haftanın ilk gününde uzaklarla ilgili işler dikkatinizi çekebilir. 7’si sonrasında ise ortaklıklar, anlaşmalar daha fazla maddi imkan sağlayabilir. 8-11 günleri arasında ailece hassasiyet gösterdiğiniz bir plan üzerinde durabilirsiniz. 11’indeki tutulma eski alışkanlıklardan uzaklaşmak için uygun olabilir.

Terazi Burcu
Bu dönemde Aslan burcundaki Güneş ve 11’indeki tutulma arkadaş grupları ve sosyal konular açısından bazı sürprizler ve değişiklikler getirebilir. Kişisel isteklerinizi daha kolay ifade edebilirsiniz. Özellikle 7’sinde burcunuza ilerleyen Venüs, şahsi konularda daha kararlı bir tutum içerisinde olabileceğinizi, yeteneklerinizi daha dikkat çekici şekilde ortaya koyabileceğinizi anlatıyor. Haftanın ilk gününde, maddi bir konuda daha dikkatli ve gerçekçi olmalısınız. 8-11’i arasında ailevi konular duygusal yönden daha bağlayıcı olabilir.

Akrep
Bugünlerde hedefleriniz, sorumluluklar ve dikkat çekebileceğiniz konularda önemli yenilikler gündeme gelebilir. Aslan burcundaki Güneş ve geri giden Merkür mesleki konularda daha özenli ve dikkatli olma gereğine de işaret etmekte. Haftanın ilk gününde görüşmeler, ilişkiler açısından kritik değerlendirmeler var. 7’si sonrasında aşkta ve kadınlarla ilgili konularda daha hassas davranmak gerekebilir. 8-11 günleri arasında ise uzaklarla, eğitimle ilgili bir alanda tamamlanması gereken uğraşlar içerisinde olabilirsiniz.

Yay
Bu dönemde Aslan burcunda Güneş ve Merkür fikirlerinizde daha etkili ve inandırıcı olabileceğiniz konulara işaret etmekte. Yeni insanlar, çevreler, eğitsel uğraşlar gündeme daha çok gelebilir. Haftanın ilk gününde daha pratik olmaya bakmalısınız. 7’si sonrasında anlaşmalar, görüşmeler ve aynı zamanda gruplarla ilgili uğraşlar son derece yeni imkanlar getirebilir. Ancak 8-11 günleri arasında psikolojik açıdan kriz yaratabilecek bir konu söz konusu olabilir. Bugünlerde miras ya da paylaşım içeren bir konuda endişeler olabilir.

Oğlak burcu
Bu dönemde Aslan burcundaki Güneş ve tutulma kişisel açıdan kriz ya da huzursuzluk yaratabilecek konulara işaret etmekte. Parasal konularda, eşinizin ya da ortağınızın maddi konuları ile ilgili değişikliklere hazır olmalısınız. Haftanın ilk gününde işlere odaklı olmak başarı getirebilir. 7’si sonrasında da anlaşmalar, evlilikle ilgili konular önem kazanıyor. Ancak 8-11 günleri arasında gerek ailevi gerekse evliliğe ait konular içinde bazı uğraştırıcı durumlar gündeme gelebilir. Bugünlerde ilişkilerinizde daha sabırlı olmaya gayret etmelisiniz.

Kova Burcu
Bu hafta karşıt burcunuz Aslan’da bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma ilişkilerinize, evlilik ve ortaklı durumlara vurgu yapmakta ve yenilikler getirmekte. Yılın bu döneminde önemli değerlendirmeler ve muhasebeler içerisindesiniz. 7’si sonrasında uzaklarla ilgili görüşmeler daha olumlu değişiklikler, haberler de getirebilir. Ancak 8-11 günleri arasında iş yükünüzü ve ailevi sorumlulukları dengelemeye bakmalısınız. Merkür geri giderken düzeltmeniz ve toparlamanız gereken pek çok iş söz konusu olabilir.

Balık Burcu
Bu hafta Aslan burcunda ilerleyen Güneş ve bu burçtaki tutulma özellikle iş ve çalışma koşullarınıza yenilikler, sürprizler getirmekte. Sağlık ve düzen konularını yoluna koyabileceksiniz. Haftanın ilk gününde düşüncelerinizi somut hale getirmek için gayret içerisindesiniz. 7’sinden sonra ortaklı bir para konusu, parasal görüşmeler, miras, borç alacak konuları dikkat çekmeye başlayabilir. 8-11 günleri arasında da sevdiklerinizle, çocuklarla ilgili bir konu üzerinde daha fazla durmanız söz konusu olabilir. Zamanınızı daha iyi yönetmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder