Facebook Ailesi

Custom Search

8 Eylül 2018 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 10-16 Eylül 2018 Haftası Burçlar

Koç Burcu
Bugün Başak burcundaki yeniay dikkatleri iş ve iş ortamı ile ilgili değişikliklere, daha düzenli ve çalışkan olma ihtiyacına çekmekte. Bu konularda daha bilinçli adımlar atabilirsiniz. Ancak aşkta ve kadınlarla ilgili konularda endişeler, huzursuzluklar gündeme gelebilir. Eşinizin ya da ortağınızın maddi durumu ile de ilgilenebilirsiniz. 11’ini daha iyi değerlendirmek mümkün. 13’ünde ortaklaşa konular, finansal işlerde geleceğe yönelik adımlar atmak gerekebilir. 14’ünde de biraz daha düzenli ve detaylara yönelik dikkatli olmalıyız.

Boğa Burcu
Bugün Başak burcunda gerçekleşen yeniay yaratıcı konulara, çocuklar ya da keyif veren uğraşlara işaret etmekte. Bugünlerde kendinizi daha rahat gösterebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Aşkta ve evlilikte de canlılık var. Ortaklaşa konularda, paylaşımlarınızda daha yakın ve tutkulu olabilirsiniz. 11’inden sonra işle ilgili alanda yeniden harekete geçmek ve mücadele etmek gerekiyor. 13’ünde anlaşmalar, görüşmeler ya da eşinizle ilgili konularda daha çok çaba sarf edebilirsiniz. 14’ünde hayal gücünüzü iyi değerlendirmeye bakmalısınız.İkizler Burcu
Bugün Başak burcundaki yeniay bitişlere ve yeni başlangıçlara, toprak, gayrimenkul ve eve ait konulara dikkat çekmekte. Babanızla ya da ailenizle ilgili işlerde daha aktif olabilirsiniz. Aynı zamanda iş ortamında ilişkilere de özen göstermelisiniz. 11’inden sonra uzaklarla, yabancılarla ilgili konularda daha girişken olmak ve eksik kalan işleri tamamlamak mümkün. 13’ünde çalışma ortamındaki koşullara ve sağlığınızla ilgili hassasiyetlere eğilmeniz gerekebilir. 14’ünde evle ilgili konularda daha akılcı ve objektif düşünmeye bakmalısınız.

Yengeç Burcu
Bugün Başak burcunda gerçekleşen yeniay zihinsel açıdan çok faal ve hareketli günler içinde olduğunuzu göstermekte. Organize olmak, yakın çevrenizdeki değişikliklere uyum göstermek durumundasınız. Konuşma ve yazışmalarınızda daha etkin olabilirsiniz. Yine bu dönemde yaratıcı uğraşlar ve aşk hayatınızı, keyiflerinizi canlandırabilecek gelişmeler de var. 11’i sonrasında finansal alanda, borç alacak işlerinde daha önlemci ve sakin olmaya özen göstermelisiniz. 13’ünde sevdiklerinizle, çocuklarla ilgili konularda daha girişken olabilirsiniz.

Aslan Burcu
Bugün Başak burcunda gerçekleşen yeniay para durumunuza, harcama ve gelirlere önemli vurgular ve yenilikler getirmekte. İş hayatında daha çalışkan ve verimli olmak mümkün. Yeteneklerinizi kullanmalısınız. Ayrıca bu dönemde ev ve ailevi konularda da imkanlar, destekler gündeme gelebilir. 11’i sonrasında evlilik ve ortaklı konular içinde daha sakin ve özenli olmanız gerekebilir. Daha önce yaşanan gerginlikler yeniden gündeme gelebilir. 14’ünde harcamalarda ve maddi konularda biraz daha uyanık olmanız gerekebilir.

Başak Burcu
Bugün burcunuzda gerçekleşen yeniay şahsi konulara ve yeniliklere odaklanabileceğinizi anlatıyor. Bu dönemde becerilerinizi gösterme ve inandırıcı olma konusunda son derece başarılı olabilirsiniz. Aynı zamanda yakın çevrenizde hareketlenme, görüşmeler, anlaşmalar daha olumlu diyaloglar getirebilir. Ancak 11’inden sonra başta sağlığınız olmak üzere, düzen ve çalışma ortamınıza yönelik konularla daha odaklı olmanız gerekebilir. 13’ü civarında ziyaretler, görüşme ve konuşmalar gündeminizi canlandırmakta. Kendinize güvenmelisiniz.

Terazi Burcu
Bugün Başak burcunda gerçekleşen yeniay sizi daha çok psikolojik yönden hassas kılıyor ve kendi iç dünyanıza bakmanızı öğütlüyor. Bu dönemde elde olmayan nedenlerden dolayı izole kalma, beklemeler ve sağlığınızı, düzeninizi ilgilendiren konular daha sık gündeme gelebilir. Maddi konularda, eşinizden ya da başkalarından gelen bazı kaynaklar ya da destekler bulabilirsiniz. 11’i sonrasında aşkta ve çocuklarla ilgili konularda daha mücadeleci olmanız gerekebilir. 13’ünde harcamalarınızı daha doğru yönde kullanmaya bakmalısınız.

Akrep Burcu
Bugün Başak burcundaki yeniay yeni hedeflere, mesleki konulara ve çalışma hayatınıza vurgu yapmakta. Bu dönemde gruplar içinde daha etkin, becerikli ve çalışkan olabilirsiniz. Yeni ümitleriniz de var. Venüs de burcunuza ilerleyerek hayatınıza daha fazla tutku, aşk ve keyifle ilgili temaları getirmekte. Ancak bu konularda daha dengeli olmaya bakın. 11’i sonrasında ailenizle, evle ilgili eksik kalan uğraşlar yeniden gündeme gelebilir. Bu dönemde eve daha çok odaklanabilirsiniz. 13’ünde şahsi konularda atacağınız adımlarda daha şanslısınız.

Yay Burcu
Bugün Başak burcunda gerçekleşen yeniay iş hayatınıza, toplum önündeki yerinize, statünüze vurgular getirmekte. Daha fazla dikkat çekebileceğiniz ve sorumluluklarınızın da öne çıkabileceği günlerdesiniz. Yeteneklerinizi daha iyi gösterebilirsiniz. Ancak bu dönemde aşkta ve kadınlarla ilgili konularda daha özenli davranmak, gizli kalan şeylere bulaşmamak gerekiyor. 11’i sonrasında hareketlilik ve zihinsel açıdan kıvraklık artmakta. Düşüncelerinizi daha hızlı şekilde ortaya koyabilirsiniz. 13’ü civarında daha sakin ve özenli olmakta fayda var. Gizli kalan şeyler, dedikodular ya da düşmanlıklarla ilgilenmeniz gerekebilir.

Oğlak Burcu
Bugün Başak burcunda gerçekleşen yeniay ufuklarınızı genişletebileceğiniz konulara, eğitim ve öğrenim hayatına ve yabancılarla ilgili gelişmelere işaret etmekte. Fikirlerinizi daha kolay yayabileceğiniz günlerdesiniz. Bu dönemde gruplar ve arkadaşlıklar, yeni ümitler size iyimserlik getirebilir. 11’i sonrasında bütçenizi ve iş hayatınızı yeniden organize etmeye bakmalı, harcamalarınızı kontrol edebilmelisiniz. 13’ünde gruplar ve takım çalışmaları içinde daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. 14’ünde görüşmelerde daha dikkatli davranmalısınız.

Kova Burcu
Bugün Başak burcunda gerçekleşen yeniay zihinsel açıdan yoğun olabileceğinizi, bazı endişe ya da huzursuzlukların da gündemde olabileceğini göstermekte. Finansal konulara, kafanızda korku yaratabilecek durumlara karşı daha geniş bir açıdan bakmaya özen gösterin. Ayrıca bu dönemde görüşmeler, anlaşmalar, maddi açıdan fırsatlar getirebilecek imkanlar da var. 11’inde Mars burcunuza ilerleyerek sizi daha girişken ve pek çok konuda mücadeleci kılmakta. Enerjinizi yapıcı yönlere odaklamalısınız. 13’ünde daha fazla gayret içindesiniz.

Balık Burcu
Bugün karşıt burcunuz Başak’ta gerçekleşen yeniay bu dönemde önemli değerlendirmelere, sonuçlara ve muhasebe yapma gereğine işaret ediyor. İlişkilere yönelik gelişmeler, dışsal koşullar daha fazla dikkat çekmekte. Aşkta kendinizi daha akıcı ve rahat biçimde ifade edebileceğiniz günlerdesiniz. Yeni çevreler ve uzaklarla ilişkiler hayatınıza renk getirebilir. Ancak 11’i sonrasında gizli kalan ya da göremediğiniz riskli konulara girişmemelisiniz. 13’ünde uzaklar, yolculuklar ve size yeni imkanlar, çevreler kazandırabilecek kişilere açık olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder