Facebook Ailesi

Custom Search

16 Eylül 2018 Pazar

Hakan Kırkoğlu 17-23 Eylül 2018 Haftalık Burçlar

Koç Burcu

Bu dönemde zihinsel konsantrasyon gerektiren işler, iş ortamına ait konular üzerinde daha çok durabilirsiniz. Aynı zamanda gruplar ve arkadaşlıklar içerisinde daha sakin kalmakta fayda var. Parasal beklentilerinizde ani değişiklikler olabilir. 17’si civarında uzaklarla, eğitimle, yabancılarla ilgili bir konuya zaman harcayabilirsiniz. 21’i civarında ise sosyal işler ya da gelecekle ilgili ümitleriniz hakkında daha çok şey yapabilir, ilerlemek isteyebilirsiniz. 21’i sonrasında artan bir iletişim, görüşme ve anlaşma trafiği söz konusu olabilir.

Boğa Burcu

Bu dönemde yaratıcılık içeren, kendinizi gösterebileceğiniz uğraşlar var. Sevdiklerinizle, çocuklarla ya da istediğiniz bir konu üzerinde daha fazla durabilir, zihnen meşgul olabilirsiniz. Ancak bir yandan da mesleki konulara, iş hayatında mücadele ve yenilik aradığınız durumlara gayret edebilirsiniz. Teknik konular ya da gruplarla ilgili işlerde daha sabırlı ve önlemci olmaya bakmalısınız. 17’si civarında eşinizin ya da sizin ortak konuları, yatırım, borç alacak işlerine odaklanmanız gerekebilir. Bazı krizler, huzursuzluklar söz konusu olabilir.İkizler Burcu

Bu dönemde ailenize, eve ve yerleşime yönelik konular, bitişler ve yeni adımlar dikkat çekmekte. Yeteneklerinizi ve enerjinizi yapıcı ve somut şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. 17’si civarında evlilikte ya da beraberliklerde daha gayretli olmanız mümkün. Sabırlı da davranmalısınız. Ancak bu dönemde uzaklarla ilgili işler, medya ya da yabancıları içine alan konularda sabırlı olmak gerek. Fikirlerde, inançlarda sürtüşmeler olabilir. 21’i civarında uzaklarla ya da medya ile ilgili bir konuda daha aktif davranabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Bu dönemde hareket, yolculuklar ve zihinsel faaliyetler öne çıkmakta. İşle ilgili gelişmeler, kafaca meşguliyetler var. 17’si civarında günlük işlerinizi toparlamak ve düzen vermek için daha iyi organize olmalısınız. Bu dönemde bazı endişeler, finansal olaylarla ilgili anilikler de gündeme gelebilir. Daha sakin düşünmeye bakmalısınız. Özellikle 21’i civarında bu konularla ilgili adımlar ve ilerlemeler söz konusu olabilir. Yatırımlar, harcamalar dengesine özen göstermelisiniz. Ortaklı işlere dikkat gerekebilir. Evle, yerleşimle ilgili de konular öne çıkabilir.

Aslan Burcu

Bu dönemde gelirler ve harcamalar, parasal konular, işe ait uğraşlar, meşguliyetler yoğunluk gösteriyor. Yeteneklerinizi, zekanızı daha iyi kullanmaya bakmalısınız. Ancak karşıtlık içeren konulara özellikle dikkat etmelisiniz. Eşinizle ya da ortağınızla ilgili süregelen gerilimler yeniden öne çıkabilir. 17’sinde yaratıcı uğraşlar ve sevdiklerinizle ilgili uğraşlarda daha gayretlisiniz. 21’i civarında beraberliklerde, evlilikte daha dengeli ve sakin kalmaya, daha iyi bir dinleyici olmaya özen gösterin. Yeni haberler, değişiklikler, ziyaretler de öne çıkabilir.

Başak Burcu

Bu dönemde Güneş burcunuzda ilerlerken, yenilikler, yeni hedefler ve ileriye yönelik konular gündeme geliyor. Üç ay öncesinde ortaya çıkan koşullar dikkat çekmeye başladı. Kendinize daha çok güvenebilirsiniz. Ancak bu dönemde sağlık, düzen ve hizmet gerektiren konularda daha azimli ve kararlı, mücadeleci olmanız gerekebilir. İş ortamında da sizi meşgul edebilecek koşullar var. 17’sinde ev ve aile ile ilgili konular, 21’i civarında ise iş ve çalışma ortamınızla ilgili meşguliyetler daha çok vurgulanıyor. İşle ilgili görüşmeler de artabilir.

Terazi Burcu

Yılın bu dönemde bazı beklemeler, gündeminizi işgal eden kontrol edilemeyen koşullar olabilir. Sağlık, iş ve hayata bakış açınızla ilgili konularda daha pozitif olmaya, kabullenmeye açık olmalısınız. Ayrıca bu dönemde aşk hayatınızda ya da çocuklarla ilgili konularda bazı sürtüşmeler, huzursuzluklar da mümkün. 17’si civarında seyahat, ziyaret ve çevresel değişiklikler dikkat çekmekte. 21’i civarında aşkta ve yaratıcı konularda daha hareketli ve gayretli olabilirsiniz. Bugünlerde iletişim ve hareket artmakta. Yeni fikirler geliştirebilirsiniz.

Akrep Burcu

Bu dönemde işle ilgili hareketlilik, gruplar ve takım çalışmaları sizi daha fazla meşgul ediyor olabilir. Gelecekle ilgili bir beklentinize daha çok odaklanabilirsiniz. Ancak bu dönemde evde ve ailede daha fazla uğraş da söz konusu. Evde daha çok zaman geçirebilir, ev güvenliği gibi konulara zaman ayırabilirsiniz. Gayrimenkullerle ilgili işler de dikkat çekebilir. 17’si civarında parasal işlerde daha gayretlisiniz. 21’i civarında eve ve toprağa yönelik konularda ilerlemeler olabilir. Bu dönemde gizli kalmış konular, haberler ve iletişimler de gündeme gelebilir.

Yay Burcu

Bugünlerde iş hayatınıza ve tanınırlığınıza yönelik çabalar, meşguliyetler daha sık karşınıza çıkabilir. Yeni gelişmelere dikkat etmelisiniz, bu konular önümüzdeki aylarda sizi daha çok meşgul edebilir. Ayrıca bu dönemde yakın çevreniz çok hareketli ve daha çok dikkat etmeyi gerektiriyor. Kardeşler, komşular gündeme gelebilir. 17’si civarında Ay burcunuzda ilerlerken yenilikler ve hızlı gelişmeler içinde olabilirsiniz. 21’i civarında da yazışmalar, görüşmeler ve ziyaretler önem kazanabilir. Yeni haberler ve artan iletişim söz konusu.

Oğlak Burcu

Bu dönemde bakış açınızı geliştirebilecek görüşmeler, yolculuklar ve uzaklarla ya da eğitimle ilgili konular daha çok öne çıkıyor. Eğitimde daha başarılı olabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak bu dönemde harcamalara ve iş hayatında ortaya çıkabilecek fazladan masraflara karşı önlemci olmakta fayda var. 17’si civarında tamamlanma aşamasında bir konu gereğinden fazla meşgul edebilir. 21’i civarında parasal konulara ve bütçenize özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde işle ilgili görüşmeler de dikkat çekici olabilir.

Kova Burcu

Bu dönemde zihinsel meşguliyetler ve sizi ortaklaşa konularda bağlayan bazı riskli konular dikkat çekmekte. Finansal alanda borç, alacak, miras gibi konular öne çıkıyor olabilir. Zihninizi sakinleştirmeye bakmalısınız. Mars burcunuzda ilerlerken daha cesur ve atılgan olmanız gerekebilir. Belirli bir konuda öne çıkmak zorunda da kalabilirsiniz. 17’si civarında arkadaşlıklar ve gelecek beklentileriniz açısından daha aktifsiniz. 21’i civarında şahsi adımlar, yenilikler var. Bu yeni dönemde uzaklarla ilgili haberler de gündeme yansıyabilir.

Balık Burcu

Bu dönemde Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken önemli sonuçlar, değerlendirmeler içerisindesiniz. Başkalarından gelen değerlendirmelere tabi olabilirsiniz. Yaptıklarınızın karşılığını bulabilirsiniz. Yine bu dönemde sağlık ve iş ortamındaki konulara dikkat etmek ve sıkı çalışmaya hazır olmak gerek. Gruplarla ilgili konular da uğraştırıcı olabilir. 17’si civarında iş hayatında atabileceğiniz adımlar ve yenilikler var. 21’i civarında sağlık, başkalarına hizmet ya da uğraştıran konulara özen göstermelisiniz. Ortaklı işler de önemli olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder