Facebook Ailesi

Custom Search

1 Eylül 2018 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 2-8 Eylül 2018 Haftası Burçlar

Koç Burcu
Bu dönemde Başak’ta ilerleyen Güneş ve 6’sından Merkür işlerin, detayların ve zihinsel uğraşların önem kazanacağını gösteriyor. Daha fazla çalışmak, uğraşmak gerekebilir. Aynı zamanda hizmet, sağlık ve düzen konularına daha çok zaman ayırabilirsiniz. 3’ü civarında işe ait bir konuda görüşmeler, ziyaretler hızlanabilir. İlişkileri daha iyi hale getirme imkanı var. Ancak 6’sı civarında ailevi konularda bazı stresler gündeme gelebilir. Bu dönemde sorumluluklar daha çok artabilir. 7’si civarında da fedakarlık içeren durumlar yaşanabilir.

Boğa Burcu
Bu dönemde Başak’taki Güneş ve 6’sından sonra Merkür yaratıcı uğraşlara, keyif veren gelişmelere ve kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz olanaklara işaret ediyor. Böyle bir zamanda hayatın güzel yönlerine, keyiflere daha açık olabilirsiniz. 3’ünde parasal bir konu üzerinde hızlı davranmak ve iyi bir iletişim kurmak gerekebilir. 6’sı civarında ise yakın çevreniz ya da kardeşlerle ilgili bir gelişmede daha hassas davranabilirsiniz. Bu dönemde uzaklarla ya da akademik konularla ilgili işlerde daha somut düşünmeniz mümkün.İkizler Burcu
Bu dönemde Başak’ta ilerleyen Güneş dikkatinizi eve, ailevi konulara ve yerleşim işlerine çekmekte. Bu konularda daha düzenli olmanız gerekebilir. 3’ünde kişisel bir konuda elinizden gelenin en iyisini yapma gayreti içindesiniz. Bugünlerde yaratıcı bir iletişim kurabilirsiniz. Ancak 6’sında parasal bir konu ya da birikimlerinizle ilgili olarak daha önlemci olmanızda fayda var. Bugünlerde finansal işlerde sorumluluklar daha çok öne çıkabilir. 7’si civarında ev ve iş arasında daha kabullenici ve hassas olabileceğiniz koşullar var.

Yengeç Burcu
Bugünlerde Başak’taki Güneş ve 6’sından Merkür zihinsel açıdan oldukça hareketli, verimli ve daha dikkatli olabileceğinizi anlatıyor. Yakın çevrede ç0k değişiklik ve hareket olabilir. Ziyaretler artabilir. 3’ünde daha pozitif düşünmeye, ikilemlerden uzak kalmaya bakmalısınız. 6’sında şahsi bir konuda tamamlanması gereken bir iş olabilir. Bugünlerde ilişkiler, denge ve evlilik gibi konularda ciddiyetiniz artıyor olabilir. 7’sinde ise fazla idealize etmiş olduğunuz durumlar olduğunu fark edebilirsiniz. Detaylara da dikkat ediniz.

Aslan Burcu
Bu dönemde Başak’ta Güneş özellikle iş, para ve harcamalar konusuna daha gayretli ve zekice bakabileceğinizi anlatıyor. Yeni kazanç imkanları olabileceği gibi, bütçenizi de gözden geçirebilirsiniz. 3’ünde gruplarla ilgili bir konuda çabalarınızı sonuçlandırmanız mümkün. Ancak 6’sında bazı elde olmayan konular, hassasiyetler var. Bugünlerde sağlık, düzen ve iş hayatı açısından şansınız pek yüksek olmayabilir. Belki de sorumluluklar artıyor olabilir. 7’sinde de parasal konularda fedakarlıklar ya da yanlışlıklara dikkat etmelisiniz.

Başak Burcu
Bu dönemde Güneş ve 6’sından sonra Merkür burcunuzda ilerlerken daha fazla dikkat çekebilir ve zekanızla, yeteneklerinizle öne çıkabilirsiniz. Yeni başlangıçlar ve değişiklikler söz konusu. Özellikle 3’ünde hedefleriniz ve işle ilgili konularda oldukça gayretli olabilirsiniz. Ancak 6’sında gelecekle ilgili beklentilerinizde daha pozitif olmaya bakmalısınız. Bugünlerde çocuklarla ya da aşk hayatınızla ilgili bir konuda ciddileşme ve sorumlu olma gereği duyabilirsiniz. 7’sinde de ilişkilerinizde fedakarlıklar, hassasiyetler gündeme gelebilir.

Terazi Burcu
Bu dönemde Güneş Başak’ta ilerlerken daha çok hazırlıklar ve sizi bir ölçüde bağlayan nedenler içinde olabilirsiniz. Sağlık ve iş konularında kabullenilmesi gereken durumlar ortaya çıkabilir. Düşüncelerinizde daha pozitif olmaya bakın. Venüs sizi kişisel alanda daha inandırıcı kılıyor. 3’ünde aşk hayatında ya da çocuklarla ilgili bir konuda, yaratıcı bir alanda başarılı olabilirsiniz. Ancak 6’sı civarında ailevi işlerde ve sorumluluklarda bazı bitişler, hassasiyetler öne çıkabilir. 7’si civarında da sağlık, düzen ve iş konularında gerçekçi olun.

Akrep Burcu
Bugünlerde Başak’ta ilerleyen Güneş ve 6’sından Merkür hedeflerinize ilerleme konusunda başarılı ve daha dikkatli olabileceğinizi gösteriyor. İşte ve gruplar içinde yeteneklerinizi, zekanızı verimli biçimde kullanabilirsiniz. Ancak 3’ünde zihinsel açıdan çift durumlara, ikiliklere dikkat etmelisiniz. 6’sında uzaklarla ilgili bir iş için tamamlanması gereken şeyler olabilir. Bugünlerde düşüncelerinizde, zihinsel alanda daha ciddi düşünmeniz gerekebilir. 7’sinde ise aşkta ve çocuklarla ilgili konularda net ve dikkatli olmaya bakmalısınız.

Yay Burcu
Bu dönemde Başak’ta ilerleyen Güneş özellikle iş ve sorumluluklar alanına daha fazla odaklanabileceğinizi ve 6’sından sonra bu alanda daha hızlı adımlar atabileceğinizi gösteriyor. Mesleğinizde kendinizi daha çok gösterebilir, dikkat çekebilirsiniz. 3’ünde ilişkiler, ortaklıklar açısından yapmanız gereken işler olabilir. Ancak 6’sında ortaklı bir konu, ailevi bir işte tamamlanması gereken, biten koşullar var. Bugünlerde iş ve parasal konularda ciddi ve somut düşünmeyi gerektiren durumlar artmakta. Daha gerçekçi olabilirsiniz.

Oğlak Burcu
Bugünlerde Başak’taki Güneş ve 6’sından sonra Merkür burcunuzu olumlu etkilerken, düşüncelerinizde ve yaratıcı alanda son derece başarılı olabilir, görüşlerinizi daha iyi iletebilir, yayabilirsiniz. Uzaklarla ilgili işler, akademik konular ilerleme getirmekte. 3’ünde biraz çaba ile başarıya yakınsınız. Ancak 6’sında eşinizle ya da ortaklı konular içinde bazı kabullenmeler ortaya çıkabilir. Bu dönemde kendinizi dümende hissetmeniz ve yeni sorumluluklar almanız mümkün. Bundan şikayetçi olmayacak ve ilerleyebileceksiniz.

Kova Burcu
Bugünlerde zihninizde endişe ve huzursuzluk yaratan koşullara dikkat etmeli ve kendinizi gevşetmeyi bilmelisiniz. Ortaklı işler, finansal konular üzerinde daha fazla durmak, dikkatli davranmak gerekebilir. 3’ünde kişisel yaratıcılığınızda ve aşkta, sosyal alanda daha başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. 6’sı civarında ise daha özenli ve dengeli olmak gerekebilir. Ailevi işler, iş ortamı ya da sağlık konularına daha çok eğilebilirsiniz. Yine bu dönemde bazı kontrol dışı durumlar, gizli kalan şeyler daha kısıtlayıcı olabilir. Kendinize özen gösterin.

Balık Burcu
Bugünlerde Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken önemli sonuçlar, değerlendirmeler içinde olabilirsiniz. Yeniden düşünülmesi ve görüşülmesi gereken durumlar var. 3’ünde çok hareketlisiniz ancak ev ve aileye yönelik konularda daha kararlı olmalısınız. 6’sında çocuklarla, sevdiklerinizle ilgili bir konuda hassasiyetler olabilir. Bugünlerde gelecek yönünde düşünmek ve daha gayretli davranmak gerekiyor. Grup çalışmalarında daha sorumlu olmaya başlayabilirsiniz. Bu dönemde gerçeklerle, hayaller arasında dengede olun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder