Facebook Ailesi

Custom Search

10 Eylül 2018 Pazartesi

Zeynep Turan 10-16 Eylül 2018 Haftası Burçlar

Koç Burcu
Koç Haftalık Burç Yorumu (10-16 Eylül)
Bu haftanın gündemi; Sosyal olarak renkli bir hafta olacak. Olur, olmaz kişiler özel hayatını çokça konuşabilir.Duyguların karışık!Eğitim, ekstra bir seminer ya da kurs gibi fırsatları değerlendirebilirsin. Bu sayede piyasada farklı konular denemek için girişimlerin temelini atabilirsin. Geniş arkadaş çevrende seni bu konuda destekleyecektir. Ailen bu sıralar senin için önemli.İş ve çalışma ortamın ön plana çıkmaya başlıyor. Tembellik veya yavaş hareket etmekten kaçınmakta yarar var. Birlikte çalıştığın kişilere yardım ve destekte bulunabilirsin. Önemli çalışmalar içinde isen kesinlikle dosyalarını başka bir yerde garanti altına alman gerekebilir.

Boğa Burcu
Boğa Haftalık Burç Yorumu (10-16 Eylül)
Bu haftanın gündemi; İletişim ve bilgi akışına bu hafta çok önem veriyorsun.Kendini ifade ediş şeklinde farklılıklar var. Çok uzun zamandır beklediğin haberlerin var. Gizli düşmanlıkların olduğunun farkında bile olmayabilirsin. Senden habersiz gelişen işler olduğunu anlayabilir, onların takibini yapmaya çalışırken enerjin düşebilirHayattan bu sıralar daha çok keyif alma ve istediğin gibi yaşamak olacak.
Rahatlıkla başarı sağlayabileceksin.Kaybedecek hiçbir şeyim yok diyebilirsin. Ancak bu bir karma sevgili Boğa, 7 yıl önce yaşadıklarının bir benzerini yaşamak istemiyorsan aynı heyecanlara kapılmadan biraz durup düşünmelisin. Ancak ruhundaki aşk sarhoşluğu yanlış şeyler yapmana da neden olabilir. Kendini doğru ifade etmez isen bir maddi konularda farklı algılanabilirsin.


İkizler Burcu
İkizler Haftalık Burç Yorumu (10-16 Eylül)
Bu haftanın gündemi;insanlarla iletişim kurma şeklin ve beklentiler doğru orantıda gelişeceği bir hafta içindesin.Aşk bugünlerde ilk sırada olabilir. “İstersen eğlence istersen mücadele” diyebilir, gökyüzü sana. Bugünlerde hangi konuda kararlılık gösterirsen başarılı olabilirsin. Eğer evli bir İkizler burcu isen ya da bir ilişkin var ise; bu durumdan en karlı çıkan yine eşin ya da sevgilin olabilir.Biraz daha sakin ve sahsına münhasırsın.İyiliği çabuk unutmuyorsun ama menfaat ilişkilerinden uzak durmaktan yanasın. Yaratıcılığını ortaya koymak konusunda biraz zorlanabilirsin. Etki olarak inatçı bir günden geçiyorsun, en iyisi kendine yönelmek. Ailende hamile biri var ise ondan haber alabilirsin.

Yengeç Burcu
Yengeç Haftalık Burç Yorumu (10-16 Eylül)
Bu haftanın gündemi; muazzam bir farkındalık yaşayabilirsin. Böylelikle güçlendiğini hissediyorsun.Beklenmeyen yerden gelen soru!Yeni fikirlerle geri dönerken aynı zamanda bazı şeylerin sana nasıl yanlış aksedildiğini görebilirsin. Kafan karışabilir ama profesyonelliğini bozmadan işin aslını öğrenmek isteyebilirsin. Sağlık evine özen göstermen gerekebilir.Geçmişe dair verdiğin sözler var.Kimseye gönül borcun olmadığını düşünebilirsin. Ailen ve onların düzeni gibi konularda biraz daha dikkatli olman gerekebilir. Bir konuda başarıların alıp gitmişken diğer taraftan aksattığın şeyler ciddi kararlara mal olabilir. Herkes sana minnettar olacaktır.

Aslan Burcu
Aslan Haftalık Burç Yorumu (10-16 Eylül)
Bu haftanın gündemi; çevresel faktörler hayatına müdahale ediyor gibi gelebilir. Bu yüzden bu günlerde gizlilik içinde hareket etmekten yanasın.Rüzgâr senin yönünde esmeye başlıyor!Hem kariyer hem de ilişkilerin için dengeler yerine oturuyor. Çıkar ilişkilerinden rahatsız oluyorsun. Dürtülerin bir aydan seni ilginç bir şekilde yeni heyecanlara da çağırıyor. Birilerinden etkilenmeye ve ilgi görmeye başladın.Sürekli eski hesaplar mı açılıyor.Hem iş hem de ticaret yapabileceğin ortamlarda yer alabilirsin. Tanıştığın birilerine aklındaki projeden bahsedebilirsin ya da mimar isen bir proje için bu kişilerden teklif gelebilir. Yollarını ayırdığın insanlar ile aşk oyunu istiyorsan elbette sonuçlarına katlanmak zorunda kalabilirsin.

Başak Burcu
Başak Haftalık Burç Yorumu (10-16 Eylül)
Bu haftanın gündemi; duygularını yanına alıp istediğin gibi davranabilir, fikirlerini gösterebilirsin.Değişim denince akla sen geleceksin…Haftanın ilk gününden itibarin gökyüzü gündemini yoğun olacağının sinyallerini veriyor. İş toplantıların, mevkisi kıdemli, söz sahibi insanlar ile tokalaşabileceğin günlerdesin. Azmine herkes hayran kalabilir.Yaratıcılığın artıyor… Yeni iş teklifleri ve hiç düşünmediğin fırsatlar oluşabilir. Kendi potansiyelini görmene de vesile olacaktır bu süreç… Ayrıca, sağlığına ve görünümüne de önem vereceğin günleri işaret ediyor. Evli bir Başak burcuysan, eşinin ailesinden bu sıralar maddi destek görebilirsin.

Terazi Burcu
Terazi Haftalık Burç Yorumu (10-16 Eylül)
Bu haftanın gündemi; gökyüzü seni de yordu ama bir o kadar da gerçeklerle yüzleştirdi. Finansal konularda kafa yormak isteyebilirsin.Yalnız olanlar birkaç gün gözlerini dört açabilirler.Çocukların ve ailenle ilgili gelişmeler gün içinde koşturman gereken işlerin olduğuna işaret edecek. Bir yandan şaşkınlık içindesin, bir yandan ne kadar şanslı olduğunu düşünebilirsin. Keskin ve net olduğun bazı konularda fikrini çelmeye çalışan insanlar olacaktır.Hafta ortası başka bir gerileme ile karşılaşıyoruz.  İş ve çalışma ortamın ön plana çıkmaya başlıyor, tembellik veya yavaş hareket etmekten kaçınmakta yarar var. Cumartesi ve Pazar hedeflerin konusunda biraz karamsarlığa kapılabilirsin. Ayın ortasına gelmişten doğru artık bazı konuları geride bırakmak istiyorsun. Adrenalin içeren sporlardan bu sıralar uzak kalman iyi olacaktır.

Akrep Burcu
Akrep Haftalık Burç Yorumu (10-16 Eylül)
Bu haftanın gündemi; şaşalı günlere şimdiden merhaba diyebilirsin. Parasal beklentilerin artabilir.Sakin tavrına oyun oynuyor!Endişe duygunun nedenini tartmaya başlayabilirsin. Önemli kararlar almak zorunda hissedebilirsin kendini. Konfor alanından çıkmak istemeyen yapın problemleri ertelemene neden olmasın.  Şüphelerin seni yanlış hedefe yöneltebilir. Elinden gelmeyen işlere bulaşma,  hem eve hem de kendine zarar verebilirsin.Bu sıralar üzerinde garip gerginlikler hissediyorsun.Kolay değil üst üstte yaşanan gerilemeler yüzünden kimyanın bozulduğunu hissedebilirsin. Kendini olduğundan daha miskin ve yorgun hissedebilirsin. Ancak bazı gelişmeler hem heyecanlanmana hem de aklının ötesinde şaşırmana vesile oluyor. Bu sıralar senin için sınırlar yok gibi!

Yay Burcu
Yay Haftalık Burç Yorumu (10-16 Eylül)
Bu haftanın gündemi; ruhsal enerjin bu sıralar çok yüksek ama olumlu anlamda kullanman gerekir.Bazı şeyleri göze alman gerektiriyor.Yurtdışında gelecek haberler var! Hiç aklında olmayan bir işin bu süreçte yeniden karşına çıkması acaba yönetici gezegeninin etkisinden olabilir mi? Şaşırmamak elde değil. Hem heyecan hem de endişe oluşturması çok normal süreçlerin içindesin.Hayata yenilik olarak bakmak Elinde olmayan, kontrol edemediğin bazı duygularınla karşılaşabilirsin. Özellikle medya, iletişim, sanat tarzı konulara eğilim gösteriyorsun.  Zevklerini ve dürtülerini yönetmek yerine serbest bırakmaktan yanasın.

Oğlak Burcu
Oğlak Haftalık Burç Yorumu (10-16 Eylül)
Bu haftanın gündemi; genel olarak haftan olumlu geçecek, ah birde şu kuruntuların olmasa! Bunlar kaçmaz!Gökyüzü senden yana! Sadece hareket etme konusunda farklı motivasyonlar uygulayabilirsin. Kısa süreli yaptığın görüşmeler sayesinde girdiğin yeni çevre sana farklı bir vizyon katacaktır. Hiç aklında olmayan işler için araştırmalar yapabilirsin.Ani ödemeler ve unuttuğun borçlar…Hemen panik yapma, hızla çözüm bulman için bir arkadaşından yardım istiyorsun. Birlikte çalıştığın kişiler ya da ortakların var ise onlardan bu süreçte destek alabilirsin. Finansal konuları hem büyütme hem de hafife almamalısın. Eğer bekâr bir Oğlak isen yakınlarını düşünerek hareket etmen gerekecek. Sıra dışı birine yakınlık duyabilirsin.

Kova Burcu
Kova Haftalık Burç Yorumu (10-16 Eylül)
Bu haftanın gündemi; Yüce gönüllü bir iyimser olarak bu hafta olaylara damganı vuruyorsun!Hedefler belirleniyor.Gökyüzünün senin gibi birini yüreklendirmesi hiç zor olmayacaktır. Bu süreçte kimin yanında olman gerekir, kim sana gerçek dost anlamak üzeresin. Şartların değişkenlik gösterdikçe adapte olman zorlaşabilir. Aşkta huzur arayacaksın.Can yaktın ise …Bu süreçte özür dilemek isteyeceğin insanlar olabilir. Bir yandan var olan ilişkini korumaktan yana gönlün. Bazen ilişkilerdeki maymun iştahlı olmanın bedelini ödediğini düşünüyorsun. Hafta sonu  iş seyahatinde ya da bir arkadaş’ının özel bir günü için şehir dışında olabilirsin.

Balık Burcu
Balık Haftalık Burç Yorumu (10-16 Eylül)
Bu haftanın gündemi; gündelik rutinini düzene sokmak için planlar yapıyorsun.Adapte olmakta sıkıntı yaşayabilirsin.Geçmişteki tecrübelerin faydasını görüyorsun. İnsan kazanmak bu dönemler senin çok işine yarıyor. Bu sıralar yapmak arzusunda olduğun projelerin var ise hiç tahmin etmediğin kişilerden destek görüyorsun. Eğer evli bir Balık burcu isen çocuklar, kardeşler gibi konularda geçmiş tecrübelerin ilham kaynağı oluşturacaktır.Evham ise buyur…Bu dönem kimin haklı olduğu değil neden aynı şeyleri tekrar ı yaşanıyor, kafa yoruyorsun. Arzuların seni bu sefer farklı bir bakış açısına yöneltiyor. afta sonu estetik duygunu destekleyen uğraşlar edinmek istiyorsun. Seni negatif bir etki alanında bırakan kişilere mesafe koymak isteyebilirsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder