Facebook Ailesi

Custom Search

3 Eylül 2018 Pazartesi

Zeynep Turan 3-9 Eylül 2018 Haftası Burçlar

Koç Haftalık Burç Yorumu (3-9 Eylül)

Bu haftanın gündemi; her türlü kurnazlıktan ve insanların oyunlarından kendini uzak tutmayı başarabiliyorsunKimseye muhtaç değilsin!Hayat seni Haziran ayından bu yana adeta oradan oraya sürüklerken, hayatında göz ardı ettiğin günlük detayların tekrardan ön plana çıktığına tanıklık edebilirsin. Özellikle sağlık ve beslenme konularında uzun zamandır ihmal ettiğin şeyler seni hiç beklemediğin bir anda gafil avlayabilir…Sorular yağmuru!Eylül ayı hayatına çeki düzen vermen gerektiğini sana hatırlatırken, “nereden nereye geldim, peki şimdi nereye gidiyorum” sorusunu sana sordurtacak... 9 Eylül’ün enerjisi ile Nisan ayından bu yana kaçırdığın, ayrıştığın, eksik kaldığın alanları tamamlamana yardımcı olacak.  Yeniay bir yandan değişken burçta meydana gelirken bir yandan aşk gezegeni Venüs burç değiştiriyor. Özellikle yeniden var oluş gibi düşünebilirsin bu döngüyü.Boğa Haftalık Burç Yorumu (3-9 Eylül)

Bu haftanın gündemi; kardeşler ve iş ile ilgili bir yığın ayrıntı ile uğraşmak gündemini kaplayabilir.Gökyüzü sana cesaret verecek…6 Eylül tam da sana uygun bir ruh hali hâkim ve Merkür burç değiştiriyor. Eğer cesur adımlar atmaktan çekinmez isen yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Eğer ticaretle uğraşıyorsan bu döngüde ekonomik düşünmek önemli olacak.Gerçekçi bakış açını asla kaybetme…Eğer hala geçmişi kurcalayıp önünü görmeyi engelliyorsan geçen hafta yaşananları hatırlatmam gerekir. Venüs aslında “fırsatlarını kolla ve memnun kalmadığın konularda kendini ifade etmelisin” derken, gökyüzü hislerine yenik düşmene ve romantik takılmana neden oluyor.

İkizler Haftalık Burç Yorumu (3-9 Eylül)

Bu haftanın gündemi; senin için önemli olan şey her şeyden önce bulunduğun ortama ayak uydurmak ve değişimden ders çıkartmak olacak.Kısıtlandığını hissediyorsun?6 Eylül’de yönetici gezegenin Merkür, detaycı burca yerleşiyor. Senin gibi birisi için yeteneklerini göstermek ve fırsatlarını akıllıca kullanmak ön planda olacak.Ne uğruna neyi feda edebilirsin!Haftanın ikinci gündemini ise Yeniay ve Venüs belirliyor. Değişken ve su burcu oluşumundaki gökyüzü ortaklık söz konusu olan işlerde ufkunu açıyor. Nasıl ilerlemen gerektiğini, aksayan finansal toparlanmaların için destek arayışı gibi konularda belirleyici olmak istiyorsun.

Yengeç Haftalık Burç Yorumu (3-9 Eylül)

Bu haftanın gündemi; çok sert düşüncelere sahip olduğun insanlara karşı tavrını da keskinleştiriyorsun.Kabuğunu kırmaya hazır ol!Renkli kişiliğini herkesin görmesini sağlayacak bir gökyüzü hâkim ortamda. 6 Eylülden itibaren Merkür iletişimin hâkimi olacak. Satürn’de düz seyrine giriyor; yakın çevren, komşuların, aile bireyleri ve akrabalarınla olan ilişkilerini yakın markaja alacaktır.Değişim sancılı bir süreçtir, hemen olmaz…Pazar günü Yeniay ve Venüs gökyüzüne hâkim olacak. Ama öncesinde kendi sinerjilerini göstermeye başlıyorlar. İletişim kuruyorsun ve bir yandan senin hayatında disipline etme mücadelen devam ediyor…

Aslan Haftalık Burç Yorumu (3-9 Eylül)

Bu haftanın gündemi; cesaretinizi ön plana çıkarırken, ısrarcılığınızı da geri planda tutmalısın.Eksiler, artılar…Haftanın ilk günü Ay öncü etkide seyir ederken odaklanman gereken konulara hâkimsin. Bu dönemde finansal şartlarını, harcama alışkanlıklarını gözden geçirebilirsin. Bu döngü seni daha çok ihtiyaç dâhilinde alışveriş yapmaya itebilir.Önümüzdeki 3 ayını belirleyen gökyüzü...Aşkın en güzeli ve kalıcı olanı belki de sonbaharda yaşanandır, belli mi olur…. Hafta sonu Yeniay, değişken burçta ve bir öyle bir böyle giden ve bir türlü kopamadığın ilişkinle alakalı kararını vermeni de kolaylaştırabilir. Bu günlerde yarım kalan işlerini tamamlamak sana daha cazip gelecek.

Başak Haftalık Burç Yorumu (3-9 Eylül) 

Bu haftanın gündemi; hayatında yeni bir sayfa açacak ve pişmanlıklarını, kararsızlıklarını geride bırakarak geleceğe doğru adım atacaksın.Duyguların mantığını işgal edebilir…Duygularının ağır basmasının olası olduğu haftanın ilk günlerinde aşk veya iş hayatınla mantığını kullanarak karar vermekte zorlanabilir, kalbine söz geçiremeyebilirsin. Merkür burcunda sana kişisel gelişim için birçok şey vaat ediyor. Bu yüzden kararlar vermeden önce sorunlarını çözmeni, sinirlerini bozan şey her neyse onun üzerine gitmeni öneririm.Hafta sonu seni dolu bir gündemle karşılıyor!Pazar günü gökyüzünün iki cesur etkisi Yeniay ile Venüs bir arada hareket ediyor. Ancak su ve toprak elementleri birbirini desteklerken bir yandan meydan okumaları işaret edebilir. Aşkın ve güzelliğin gezegeni Venüs’ün oyunları ruhuna ters düşebilir. Kararlar vermek ve mevcut sorunları çözmek için enerji dolu olacaksın.

Terazi Haftalık Burç Yorumu (3-9 Eylül)

Bu haftanın gündemi; dengelerin değiştiğine olgunlaşan şartlarla değil keskin olaylara tanıklık edebilirsin.İçinden bir türlü uğurlayamadığımız,  gidenler!Ortak işler ve hesap karışıklığı biraz uğraş gerektirecek. Çalışanların ile uyuşmazlık senin yanında onların kendilerini rahat ifade edememesi anlamına geliyor.  Perşembe günü daha gözlemci bir yaklaşıma sahipsin.  İletişim gezegeni kendini en rahat hissettiği burçlardan birine yerleşiyor. İlişkinde rasyonel davranmanı da kolaylaştırıyor.Kendi içinde verdiğin mücadele devam… Eğer ilişkilerinde geçmişini arkana almada sıkıntılar yaşıyorsan biraz daha çekeceğin var demek. Kafa karışıklığı, melankoli, kendini sorgulama ve yıpratma gibi durumlarla karşılaşman daha olası gözüküyor. Bu döngüde kendini inançlar konusunda besleyebilir veya yaşam kalitesini yükseltmek için farklı felsefi konulara merak salabilirsin.

Akrep Haftalık Burç Yorumu (3-9 Eylül) 

Bu haftanın gündemi; bakışlarını geleceğe çevirirken bu zaman kadar “yapamam” dediğin ne varsa, hepsinin bir oluru olduğunu göreceksin.Seni bir noktaya bağlayan ne varsa kurtuluyorsun…6 Eylülde Merkür, kendini huzurlu hissedeceği bir burça yerleşiyor.  Bir yandan Satürn düz seyrine geçiyor; nihayet seni sen yapan bazı özelliklerinin aynı zamanda zor günlerde seni ne kadar çok sıktığını fark ediyorsun.   Ailedeki rahatına düşkün bireylerle ilgili keskin kararlar arifesindesin.“Olmasa da olur…”Pazar günü devreye giren Yeniay ve Venüs burç değişimi kendini önden önden gösterecek. Bu günlerde değişime inanılmaz ihtiyacın olduğunun farkındasın. Birlikte zaman geçirdiğin bir arkadaşının kronik bir rahatsızlık çekmesi keyfini bir lokma kaçıracak gibi. Çevrendeki insanlar duygu durumlarına kapılıp giderken sen sürekli çalışıyorsun.

Yay Haftalık Burç Yorumu (3-9 Eylül)

Bu haftanın gündemi; oldukça manidar ve çok yönlü bir aydayız. Hepimizin hayatının seyrinin bir şekilde değişeceği kesin.Hayatına disiplin katacaksın! 6 Eylül Merkür ve Satürn etkisiyle öğretileri ve sınavları bir arada gösterecek. Harcamalarında biraz daha temkinli olmaya çalışırken, önüne gelen iş teklifi bir yandan şehir değişikliğine de neden olacak ve masrafların artması söz konusu olabilir. Hemcinslerinin dikkatini üzerine çekebilir, onların kalbini fethedecek saygıyı kazandığını hissedebilirsin.Seçenekler önünde!Eğer etrafından ilişkinle ilgili garip konuşmalar duyarsan buna şaşırma. Yeni anlaşmalar, uzun vadeli projeler için ideal günlerdesin. Özellikle evli olan Yay burcu hayatını baştan aşağıya kurmak için radikal atılımlar yapabilir.

Oğlak Haftalık Burç Yorumu (3-9 Eylül)

Bu haftanın gündemi; şimdi büyük resmi görme zamanı. Günlük olayların arasından kendini sıyırmayı becerebileceksin.  Bırak geleceği anı yaşa… 6 Eylül’de Merkür detaycı ve kendini rahat hissettiği bir burça yerleşiyor.  Bu hafta özel olarak bazı konularda ciddiyet senin hayatının her alanında varlığını koruyacak. Sezonu bitirmeden uzun seyahatler de bu dönemde gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde enteresan kararlar alacağın günlerdesin.Sağlam değerler edineceksin!Satürn düz seyrine girmesiyle birlikte; kaygılı tarafınla biraz zıt düşerken, bu dönemde öğreneceklerin senin hayat felsefen olacak diyebilirim. Senden çok farklı düşünen ve farklı tecrübeleri olan insanlar bu dönemde ilgini çekerken bir çılgınlık yapıp onlara sende katılabilirsin. Bu döngüde farklı ilgi alanları edinebilirsin.

Kova Haftalık Burç Yorumu (3-9 Eylül)

Bu haftanın gündemi; eski dostluklarının popüler olduğu bir hafta seni bekliyor.Ayrıntılar derinlik kazanıyor!Önümüzdeki yılla dair ipucu vermeye hazırlanan bir aydasın. Bu hafta gökyüzü senin mizacın kadar iddialı. 5 ve 6 Eylülde duyacağın, alacağın haberler yılın sonuna kadar etkisini gösterecek. Eğer işinden mutsuz isen ve mesleğinde ilerlemediğini düşünüyorsan bu günlerde yeni bir işe başlama olasılığın var.Ellerini kirletmekten hiç korkmayacaksın!Pazar günü ayın 9’unda gökyüzünde hareketlilik devam ediyor.  Yeniay değişken burçta meydana geliyor, Venüs de su burcuna geçiyor. Bu döngüde hiç olmadığın kadar cesur davrandığını da hissedebilirsin. Bu zamana kadar belli konulardaki korkularınla ve kaygılarınla yüzleşeceksin, evet.  Kalabalık bir arkadaş grubuna sahip, insanlarla bir arada olmaktan hoşlanacaksın.

Balık Haftalık Burç Yorumu (3-9 Eylül)

Bu haftanın gündemi; bu döngünün amacı sana kendi isteklerinle karşı tarafın beklentileri arasındaki dengeyi kurdurtmak olacak.Bu dünyaya yalnız geldik yalnız gideceğiz…Haftanın ilk günü Ayın konumu öncü burçta olacak. Yaşamında seni olduğun konumdan daha iyi bir noktaya taşıyacak her yeniliğe açık olmanı tavsiye ederim. İletişim gezegeni Merkür karşıt burcuna geçiyor. Evli bir Balık burcuysan önümüzdeki aylarda eşin terfi alabilir ya da kazancını yükseltecek atılımlar yapabilir.İlişkilerinde önceliklerin değişmeye başlıyor!Evlilik, ortaklık, eş, ikili ilişkiler gibi konuları yöneten Venüs, su burcuna geçecek. Eylül ayının 9’undan önce hayatına bir denge geldiğini görebilirsin. Bu döngüde kuracağın ilişkilerin bir amaca hizmet etmesi gerektiğini düşüneceksin. Eylül ayında ise en büyük patlamayı yaşayacaksın. Son 12 yıldır çalışma hayatının içinde olanlar bu döngüde iş yerindeki otoritelerle sık sık ters düşebilirsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder