Facebook Ailesi

Custom Search

24 Ekim 2018 Çarşamba

1 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yeniay ve Burçlar


İREM SU 1 AĞUSTOS 2019 SAAT 06:12 ASLAN BURCUNDA YENİAY


KOÇ

Sevgili Koçlar, 1 Ağustos saat 06:12 Aslan burcunda doğacak Yeniay, yetenek ve becerilerinizi ön plana çıkartan, dişi veya erkek olarak çekiciliğimizi yükselten olumlu bir etkidir. Aktivitelerde bulunabilir, spordan sanata kadar her alanda kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Yaşamdan keyif almak isteğiniz artacak. Ancak aşkta ve parasal konularda hızlı karar vermemelisiniz. Her şey hoş gibi görünür gözünüze. Fakat bazı ufak tefek sürprizler canınızı sıkabilir. Sakin ve aklı başında olmak gerekiyor. Yeniayın özünde, egomuz aslında ön planda. Kendimizi merkezde görmek isteğimiz yoğun. Bir şeyler yapmak, keyiflenmek, üstümüzdeki yüklerden kurtulmak istiyoruz. Böyle olunca hayal kırıklığı, mecburiyetler, istemediğimiz bir şeylere zorlanmak hoşumuza gitmez. Uzak yerlere gitmek, özgür olmak, kendimizi güvende hissetmek isteriz. Deneyimlere açık oluruz. Yeni insanlarla tanışmak isteriz. İdeallerimize uygun seçimlerde bulunuruz. Kimi Koçlar yüksek eğitim kararı alırken, bir kısmı inandığı bir yolun takipçisi olur. Duygular ve isteklerin aynı potada birleştiği zamandır. 11 Ağustos tarihine kadar ailevi konular, yerleşim yerimizle ilgili değişimler üzerinde duracağız. Bizi olumlu yeniliklere iten arzular ile geçmişe bağlayan, alıştığımız düzene kilitleyen engeller arasında tercih yapacağız. Gönlümüz yeniye yer açmak olacak.


BOĞA

Sevgili Boğalar, 1 Ağustos saat 06:12 Aslan burcunda doğacak Yeniay, ailenin güçlenmesi adına verilecek kararların işaretçisi olduğu gibi, evle ilgili yapılacak bir değişimin göstergesidir. Ailede hakim güç olmak, kendi alanınızı korumak ve ilişkilerinizi güçlendirmek istersiniz. Fakat ailevi konularda biraz esnek düşünmekte yarar var. Benim söylediğim doğru, verdiğim karar yerinde olur demeyiniz. Çünkü bu birilerinin hoşuna gitmez. Bu Yeniayda karşılaştığımız zorlukların üstesinde gelme inancımız yüksek. Geçmişte bir şeyler canımızı acıtmış, bizi yormuş olabilir. Hala bunların etkisinde olabiliriz. Tekrar o günlere döneceğimiz endişesi taşırız. Kendimizi ve sevdiklerimizi koruma çabamız zaman zaman tek karar veren kişi olmaya bizi yöneltir. Ancak bu Yeniayda, karar verirken başkalarının da fikrini almak gerekiyor. Sözgelimi ve satın almak veya kiralamak, yatırımda bulunmak, bir başka şehre yerleşmek gibi konuların 11 Ağustos tarihine kadar her yönüyle incelenmesi faydalı olur. Bir kısım Boğalar yazlık bir yer tutmayı, tatili orada geçirmeyi düşünebilirler. Yine söylediğim tarihte bu isteğinizi gerçekleştirirsiniz. Aileye ait bir mülkün satışı, mirasla ilgili konular, kredi çekerek bir ev satın almak gibi işleriniz olabilir. Kardeşlerinizle aranızda bu konuları konuşabilirsiniz. Aranızda sorunlar varsa bunları konuşarak birbirinizin haklarını gözeterek çözüme kavuşturursunuz.

İKİZLER

Sevgili İkizler, 1 Ağustos saat 06:12 Aslan burcunda doğacak Yeniay, amaca dönük hareket etmemizi, kendimizi ifade etmemizi, sosyal dünya ile bağımızı güçlendirmemizi, sıkıntılarımızı geride bırakacak adımlar atmamızı sağlayacak. Ancak size söylenenlere ve söylediklerinize dikkat ediniz. Çünkü bazen söyledikleriniz başkaları tarafından abartılı bulunabilir. Bu Yeniayda özellikle 11 Ağustos tarihine kadar her konuya sübjektif bir zihinle yaklaşıyoruz. Sanki birileri bir şeyler ima ediyormuş gibi geliyor. Maddi-manevi açıdan kendimizi tam güvende hissetmiyoruz. O nedenle hassasız. Hele konu paraya dayandı mı, sanki başarısızmışız gibi düşünüyoruz. Oysaki bu yanıltıcı olabilir. 11 Ağustos sonrası cesaretimiz, güven duygumuz yükselecek. O zaman girişken, ne istediğini bilen, söylenenleri bilinçli şekilde dinleyeceğiz. Eşler arasında bu tarih sonrası, Yeniayın da güçlü enerjisiyle anlaşmak, ortaklaşa hareket etmek kolaylaşacak. Bu Yeniayda, güvence özellikle parasal konularda etkili. İşimiz, ideallerimiz önemli ama bizi doyurması da çok önemli. Karşımıza fırsat çıktığında, parasal imkanlarına bakarız. Ona göre karar veririz. Yolculuk, yeni yerler görme isteği, keyifli zaman geçirme arzusu bu Yeniayda yükselir. Yaz tatilinizi bu zamana denk getirebilirsiniz. Bekarlar yeni biriyle tanışabilir, bu kişiden bir hayli etkilenirsiniz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, 1 Ağustos saat 06:12 Aslan burcunda doğacak Yeniay, kişisel anlamda değerlerimize verdiğimiz önemin göstergesidir. Kaynaklarımızı doğru şekilde değerlendirmek, maddi-manevi anlamda güçlenmek ve sıkıntılarımızı geride bırakmak isteriz. Kendimizi birey olarak, sahip olduğumuz kıymetlerle ölçeriz. Doyumlu bir yaşam sürmenin yollarını araştırırız. Bu Yeniayda özellikle maddi konularda her şeyi iyice ölçüp tartmalı, aceleci karar vermemeliyiz. Ufak tefek sürprizler işleri zorlaştırabilir. Ancak merak etmeyiniz bunları aşabilecek güçtesiniz. Bu Yeniay 11 Ağustos tarihine kadar planlarınızı gözden geçirmek ve yapacaklarınızı kafanızda iyice oturtmak yönünde gelişir. O tarih sonrası maddi açıdan cesaretiniz, adım atma isteğiniz ve kazanma dürtünüz yüksek olur. Kazanmaya dönük ve kendinize güvenli şekilde karar verirsiniz. Öncelikli amacınız, kendinizi iyi hissedeceğiniz ortamda yaşamak, kazanç elde etmektir. Farklı işler, teklifler karşınıza çıkabilir. Çalıştığınız sektördeki gelişmeler, ek kazanç fırsatları yaratabilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir işten haber alabilirsiniz. Hedefinizi belirler ona göre kalıcı kararlar alırsınız. Borç verilen paraların tahsilatı bu Yeniayda yapılır. Doğuştan yetenekli olduğunuz alanlarda fırsatlar karşınıza çıkar.
,
ASLAN

Sevgili Aslanlar, 1 Ağustos saat 06:12 itibariyle burcunuzda doğacak Yeniay, bilinçli bir şekilde kendimizin ve arzularımızın farkında olmamızı sağlıyor.Neye ihtiyacımız olduğunu, bizi nelerin mutlu edeceğini biliriz. Dış görüntümüzde, ruh dünyamızda olumlu değişimler yaşanır. Dikkat edeceğimiz en önemli nokta, iş ilişkilerinde inatçı, dediğim dedik olacak tarzda hareket etmemektir. Başkaları da böyle davranabilir. Beklemeniz söylenebilir. Bunu olumsuz görmeyin. Bu Yeniay kendimizi güvende hissetmek arzumuzdur. Bu iş hayatında, çocuklarımızla ilgili konularda, başkalarıyla her türlü paylaşımda ön plandadır. Bizi duygusal düşünmeye sevkeden etkiler 11 Ağustos sonrası azalır ve hassas olduğumuz konularda güven duygumuz yükselir. O tarihe kadar çok önemli konularda duygularımızla karar vermeyelim, görelim, anlayalım. Bu Yeniayın görünümleri kabuğundan çıkmaya çalışan ve kendi hedefini çizmek isteyen bireyin mücadelesidir. Mars, burcunuzda ilerliyor ve size fiziksel anlamda güç katıyor. Hayatın keyifli ve güzel yanlarını hissetmenizde yardımcı oluyor. Plan ve projeleri yürürlüğe koymak, henüz bitmemiş işleri tamamlamak için uygun bir dönem olacak. Lider yönlerinizi her alanda gösterirsiniz. Yeni bir adım için önümüzdeki bir aylık süreç özellikle 11 Ağustos sonrası etkili olacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar, 1 Ağustos saat 06:12 Aslan burcunda doğacak Yeniay, bireylik duygumuzu kabul ettirmek arzumuzdur. Bizi ciddiye almalarını, önemsemeleri isteyeceğiz. Maddi-manevi anlamda güçlenmek ihtiyacımız artacak. Yaralarımızı sarmak, acılarımızı geride bırakmak için mücadele vereceğiz. Bazı ufak tefek engeller veya yanlış anlaşılmalar olabilir. Beğenilmediğimizi, ciddiye alınmadığımızı düşünürüz. Her şeye garanti gözüyle bakmayalım. Şartları göz önünde bulunduralım. Bu Yeniayda ailevi meseleler, ilişkinizle ilgili konular iki yönlü etki yapabilir. Bazen duygusallaşır, geçmişe dalar, kendinizi yalnız hissedersiniz. Bazen tam tersine eğlenir, unutmaya çalışır, bugünü yaşarsınız. İlişkiler kurarsınız. Aşk yaşarsınız. Bunlar flört türü beraberlik veya gizli bir ilişki olabilir. Kimi Başaklar ise bu dönemde kendilerini iyi hissedecek aktivitelere yönelirler. Sanatçılar için olumludur. Bir oyunu sahneye hazırlamak, bir eser yazmak, plan ve projeler üzerinde çalışmak gibi. Ben bu Yeniayı, tatil yapmak için olumlu buluyorum. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, evinizde dinlenebilirsiniz. Bu sizi rahatlatacaktır. Yeniay, karşınıza çıkacak bir teklifin işaretçisi olabilir. Bu bir proje ise, ne kadar zamanda hazırlanacak, nasıl bir yol izlenecek, ne kadar sürecek bunlar üzerinde düşünmekte yarar var.

TERAZİ

Sevgili Teraziler, 1 Ağustos saat 06:12 Aslan burcunda doğacak Yeniay, sosyal ilişkileri canlandıran, topluluklar içinde kendinizi güçlü şekilde ifade etmenizi sağlayan olumlu bir etkidir. Bir hedefi gerçekleştirmek, ilişkileri güçlendirmek isteriz. Ancak bazen yanlış anlaşılmalar, hesabımıza uymayan durumlar yaşanabilir. Sözgelimi bir paraya ihtiyaç duyabiliriz. Kendimizi garantiye almak isteriz, çıkarlarımızı düşünürüz. İlişkimizde karşılıklı menfaatler çatışabilir. Bunlar Yeniayın bazı görünümlerinde öne çıkıyor. Gelelim güzel haberlere. Merkür, Venüs, Mars Aslan burcunda ilerliyorlar. Bu demektir ki, tüm gücünüzle hedefinize odaklanabilir, arzu ettiğiniz adımları atabilirsiniz. Sosyal ilişkiler bir hayli canlanacak. İnsanlar sizden olumlu söz edecekler. 11 Ağustosa kadar kariyer ve ailevi konularda hassas düşünebilirsiniz. Bu doğaldır. Ancak merak etmeyin. Bu tarih sonrası güven duygunuz yükselecek. Yenilikler yapacaksınız. Çevrenizle aranızda güçlü diyaloglar gerçekleşecek. Dostlarınızla birlikte aktivitelerde bulunabilirsiniz. Öncelikli işlere kendinizi yönlendireceksiniz. Sizin fikirlerinize uygun insanlarla bir araya geleceksiniz. Özgürce karar vereceksiniz. Demek oluyor ki, 11 Ağustos sonrası bir hayli hareketli ve olumlu. O tarihe kadar, parasal ilişkilere dikkat edelim, iş hayatında duygularımızla karar vermeyelim. İşlerimize odaklanalım.

AKREP

Sevgili Akrepler, 1 Ağustos saat 06:12 Aslan burcunda doğacak Yeniay, toplumsal hayatta kendi yerimizi, duruşumuzu belirleme ve insanlara kabul ettirme arzumuzdur. Atak olmaya çalışırız. Bizi takdir etmelerini, övmelerini, yaptığımız işi beğenmelerini bekleriz. Bu Yeniay zaten bu yönde hareket etmemizi, kararlar vermemizi sağlayacak. Bazen iş ve ilişkilerimizde benim dediğim olacak tarzı inatlaşmalar olabilir. Söylediklerimizi anlamazlar veya işlerine gelmez. Özellikle 11 Ağustos sonrası bu duruma dikkat ediniz. Aklımız başımızda olsun. İş veya özel ilişkimizde bizimle aynı düşünmeyen kişilerin baskısıyla karşılarız. Partnerimizin hayatımızdaki yerini, kişisel özelliklerini gerçekçi şekilde ele alarak, yarınlarımızı da düşünerek görmeliyiz. Evliliği düşünüyorsak buna daha fazla önem verelim. Bu insanla ileride sorun yaşar mıyım, çatışır mıyım diye bakmak gerekiyor. Yeniayın iş ve kariyer konularında etkisi daha fazla öne çıkacak. Mevcut konum, işimizle ilgili plan ve projelerimiz üzerinde duracağız. Bir yenilik düşünebiliriz. Uygun bir teklif gelirse bunu değerlendirebiliriz. İşimizden memnun isek, bu Yeniay yeni bir görev almanın, yükselmenin işaretçisidir. Görsellik, sahne sanatları, yöneticilik, eğlence hayatı gibi alanlarda başarılı oluruz. Kendimizi topluma güçlü ve kendinden emin kişi olarak yansıtırız. İnsanlar da sizi böyle görür ve tanırlar.

YAY

Sevgili Yaylar, 1 Ağustos saat 06:12 Aslan burcunda doğacak Yeniay, moralinizi yükseltici, yeni kararlar almanızı, aktif yönde ilerlemenizi sağlayıcıdır. Malum yaz dönemindeyiz. Tatile çıkmak, farklı yerler, ülkeler görmek için uygun zamandır. Amacımızı biliriz, deneyimlere açık oluruz, geniş bir açıdan hayatı algılarız. Keşfederiz, bilgileniriz, kendimizi geliştiririz. Girişim ve yenilikler için sabırlı olmamız gerekebilir. Bazen işler yavaş gelişebilir. Yanlış anlamalar olabilir. Özellikle 11 Ağustos tarihine kadar parasal konularda ben hesabınızı bilmenizden yanayım. Güvende olayım derken, yanlış kararlar verip, borç alabilir, kredi çekebilirsiniz. Bunlardan uzak durmak lazım. O tarih sonrası bu Yeniayın bize verdiği güçle olumlu adımlar atacağız. Eğitim hayatında olanlar yeni bir ortama girecekler. Ancak çekinmeyiniz. Kolayca alışacaksınız. İş hayatında olanlar yeni bir teklif, görev veya projede yer alabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanır. Tatilde karşınıza biri çıkabilir. Aşık olabilirsiniz. Hayatın keyifli, maceracı güzellikleri sizi bekliyor. Öğretim üyeliği, yöneticilik, sanatsal alanda turizm rehberliği, avukatlık, hakimlik, tiyatro-sinema gibi alanlarda bu Yeniay size rehberlik ediyor.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 1 Ağustos saat 06:12 Aslan burcunda doğacak Yeniay, başkalarıyla ilişkimizi maddi-manevi açıdan sorguladığımız dönemdir. Gururlu dururuz, kimseye taviz vermek istemeyiz. Bu olumsuz olarak görülmemeli. Yerimizi belli etmek isteyeceğiz. Bilerine eğilip bükülmek işimize gelmez. Bizi anlamalarını, takdir etmelerini, destek olmalarını bekleriz. Borçlar, harcamalar, kredi konuları gündemimizde yer alır. Bunlara olumlu yönde çözüm bulmaya çalışırız. Bazen yanlış anlamalar olabilir. Bizi hafife aldıklarını, anlamadıklarını düşünürüz. Yeniayın bir başka etkisi, partnerimizin duygusal yaklaşımları, hassas bir dönemde geçmesi ve bizim de ona destek oluşumuzdur. Ailesiyle ilgili, parasal konularda zorlanabilir. Empati yaparak onu rahatlatabilirsiniz. Tabii ki sizin de desteklenmeye, ilgiye, güvene ihtiyacınız var. 11 Ağustos sonrası Aslan burcunda gezegenler epey etkili olacak. Bu durum ödemeleriniz ve harcamalarınız için ihtiyaç duyacağınız parayı gösteriyor. Ancak olumsuz düşünmeyin. Bu güçlü enerjiler sayesinde kendinizi rahatlatacak çözümler bulacaksınız. Birileri destek verir, uygun bir kredi alınabilir, bir borç bitirilir. Tek dikkat edilecek nokta abartılı harcamalardan kaçınmaktır. Zorlanacağınız işlere kalkışmayınız. Karşınıza gerçekten iyi bir fırsat çıkarsa, birileri size yardımcı olursa, havadan para gelirse o zaman istediğiniz şeyi yaparsınız.

KOVA

Sevgili Kovalar, 1 Ağustos saat 06:12 Aslan burcunda doğacak Yeniay, ilişkimizde kendimizi güçlü bir şekilde ifade etme arzumuzdur. Partnerimizin de kendine güvenen kişi olmasını isteriz. İlişkimizi bu ay gözden geçireceğiz ve bu konuya daha fazla odaklanacağız. Bazen aranızda yanlış anlaşılma veya inatlaşma olabilir. Bazen ufak tefek sürprizler can sıkabilir. Sözgelimi evli Kovalar parasal konularda aynı düşünmezler, birinin fikri diğerine uymaz. Ancak bu büyük bir sorun oluşturmaz. İleriye dönük düşünülürse doğru bir karar verilir. Aile içinde garanti, huzur, güven olgusu çok kıymetlidir. Eşler arasında bu yönde sorun varsa, halledilmelidir. 11 Ağustos tarihine kadar ailevi, iş veya ilişkinizde sübjektif düşünmeye açıksınız. O tarih sonrası ilişkinizle ilgili konularda düşüncelerinizi, kararlarınızı kendinizden emin şekilde dile getirirsiniz. Eşinizin sizinle gurur duymasını, takdir etmesini, başarılı ve değerli bir kişi olarak görmesini talep edersiniz. Bu ilişkide önemli bir dönemdir. Bekar Kovalar, kendinden emin, duruşuyla, düşünceleriyle etkileyici bir kişiyle tanışırlar. Önce bir macera veya heyecan hissiyle başlayan bu tanışma, evliliğe doğru gidebilir. Bu Yeniayda açık ve net şekilde konuşanlar, direkt davranan ve kendinden emin olanlar gayet olumlu gelişmeler yaşarlar. Tam tersine egosantrik davranan, kendini merkezde gören, bencil davranan kişiler aradıklarını bulamazlar.

BALIK

Sevgili Balıklar, 1 Ağustos saat 06:12 Aslan burcunda doğacak Yeniay, iş ortamında veya günlük hayatta kendimizi merkeze koymak arzumuzdur. Kendimizi beğeniriz, ilgi görmek isteriz, bizi hafife almalarından hoşlanmayız. Bedenen ve ruhen sağlığımıza önem veririz. Bazen aşırı yoruluruz, istemediğimiz şeyleri yapmak zorunda kalırız. Bunlar işimize gelmez. Bizi hafife aldıklarını düşünürüz. Kimi zaman da ufak tefek aksilikler yaşanır, gözümüzde büyütürüz. Bu Yeniay, bütün dikkatimizi günlük hayata yöneltiyor. Nelerle uğraşıyoruz, nelere mecbur kalıyoruz veya nasıl bir hayat yaşıyoruz? Bunları gözden geçireceğiz. Kendimizi başkalarına güçlü ve kendine güvenen kişi olarak göstermek isteyeceğiz. Kariyer hedefimize uygun olmayan bir işte çalışıyorsak, başka bir iş düşünebiliriz. Eğer bizim üstümüzde hava atan, kendini bizden üstün gören kişiler varsa, buna sabır göstermeyiz. 11 Ağustos tarihine kadar mevcut sorunlara duygusal bakabilirsiniz. O tarih sonrası girişim anlamında cesaretlisiniz. İşinden memnun olanlar, yeni bir projeye adım atabilirler. Özellikle sahne sanatları, yöneticilik, organizatörlük, güzellik-bakım-sağlıkla ilgili alanlarda başarılı işler çıkarabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder