Facebook Ailesi

Custom Search

24 Ekim 2018 Çarşamba

2 Temmuz 2019 Güneş Tutulmasi ve Burçlara Etkileri


İREM SU 2 TEMMUZ 2019 SAAT 22:23 YENGEÇ BURCUNDA TAM GÜNEŞ TUTULMASI


KOÇ

Sevgili Koçlar, 2 Temmuz saat 22:23 Yengeç burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, çevremizle olan ilişkimizi canlandırıcı, değişimlere çabucak adapte olmamızı sağlayıcıdır. Zorluk çıkartan kişiler yerine neşelendiren, keyiflendiren insanlarla konuşmayı, görüşmeyi tercih edeceğiz. Etrafımızda böyle insanlar arayacağız. Çevre değişimine sıcak bakacağız. Bu Tutulma yaşam sevincimizi yükselten aktiviteleri işaret ediyor. Spor yaparız, eğleniriz, çocuklarımızla keyifleniriz. Çocuk sahibi olmayı düşünürüz. Ailemizin geleceği, yuvamızın huzuru bizim için kutsaldır. Zayıf yönlerimizi iyileştirmek, derin acılarımızla yüzleşmek ve kendimize gelmek isteriz. Aile olgusunun hayatımızdaki yerini sorgularız. Bunu olumsuz görmeyelim. Geçmişte yaşanmış ve bizde derin izler bırakmış olanları geride bırakıp şimdi yeni bir sayfa açarız. Bir yuva kurarız. Ev satın alırız. Paramızı doğru iş ve yatırımlarda kullanırız. Ailemizi dış etkenlere karşı koruruz. Kendimize hedef belirleriz. Amacımıza uygun ilerleriz. Her konuda güven olgusunu önemseriz. Riskli işlere kalkışmayız. Bu Tutulma, maddi-manevi anlamda karşımıza çıkacak fırsatları işaret ediyor. Biz de bunları geleceğimiz adına doğru iş ve alanda kullanacağız.

BOĞA

Sevgili Boğalar, 2 Temmuz saat 22:23 Yengeç burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, paraya bakış açımızı farklılaştırır. Daha girişken oluruz. Daha fazla kazanmak isteriz. Durup beklemeyiz, çabucak karar veririz. İleriye dönük ticari planlamalar yaparız. Fırsatları kaçırmak istemeyiz. Değerlendirmeye çalışırız.
Çünkü evimiz, ailemiz ve geleceğimiz bizim için kıymetlidir. Alış-satış, pazarlama, iletişim, yeni trendler, yatırımlar ilgimizi çeker, çabalarız, beklemeyiz. Bu tutulma gösteriyor ki, para kazanmak için enerjimiz gayet yüksek. İster yeni bir yuva kuralım veya ister yalnız yaşayalım hiç fark etmez. Biz evimiz sınırları içinde ve ailemizle ilgili konularda kendimizi güçlü görmek isteyeceğiz. Aşk, çocuklar, hayatın keyifli yanlarının tadını en çok evimizde çıkacağız. Bu Tutulma, kardeş ilişkileri başta olmak üzere, çevresel konulardaki duyarlılığımızı yükseltir. Huzur, güvence için ne gerekiyorsa yaparız. Eski sorunlara çözüm bulmak için üstümüze düşeni yaparız. Gizli ve derindeki acılarımızla yüzleşiriz. Bu bizi rahatlatır ve gücümüzü arttırır. Görünen o ki, bu Tutulma bizi parasal açıdan destekleyici, ailevi konularda güçlendirici ve eğitimden çevre ilişkilerine kadar her alanda büyümemizi, gelişmemizi sağlayıcıdır.

İKİZLER

Sevgili İkizler, 2 Temmuz saat 22:23 Yengeç burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, ekonomik yöndeki değişim ve yeniliklere duyulan ihtiyacı vurguluyor. Sezgilerimiz, içgüdülerimiz bize planlama ve uygulama yönünde destek veriyor. Şöyle düşüneceğiz. Benim geleceğimi parasal açıdan güvence altına almam lazım. Bunun için çabalamam ve cesur olmam gerekiyor. Hassasiyet var ama farkındalık bu Tutulmada gayet yüksek. Bu da bizi güvenlik, konfor, sağlam yatırım yapmaya sevkedecek. Bireysel amaçlar değil, ailemizin geleceği önemli olacak. Çevremizle bağlantı kuracağız. Girişken olacağız. Etrafımızı gözlemleyeceğiz. Neler yapabiliriz, neler kazandırıcı olur, bunlar üzerinde duracağız. Daha dikkatli harcamalar yapacağız. Paramız olsa bile ekonomik alışverişlere yöneleceğiz. Emlak, arazi, yiyecek, aileye dönük işler ilgimizi çekecek. Borç almak vermek konusunda daha dikkatli davranacağız. Verimli olmayan, risk taşıyan işleri iyi ayırt edeceğiz. Mars, olumlu yönde bir destek veriyor. Bu sayede attığımız adımlar başarılı sonuçlanır. Kendimize güveniriz, yaptığımıza inanırız ve güçlü adımlar atmaya çalışırız. Mevcut şartlarımız iyileşir, kenarımıza para koyarız. Hedefimizde parasal güvence olduğu için, her şeyde garantiyi önemseriz. Hayatta hiçbir şeyin garantisi yok diyerek, elimize geçen parayı olumlu yönde değerlendiririz. Para kazandırıcı işlere, projelere öncelik tanırız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, 2 Temmuz saat 22:23 tarihinde burcunuzda oluşacak Tam Güneş Tutulması önünüzdeki bir yıllık süreçte güvenliğinizi oluşturmak, maddi anlamda geleceği garanti altına almak amaçlı girişim, plan ve projelerin göstergesidir. Kişisel her türlü girişimde sorumluluk alarak amacınıza odaklanırsınız. Yetenekli olduğunuz alanda mücadele ederek, sıkı çalışarak başarıya ulaşırsınız. Başkalarıyla kurulan bağlantılar maddi-manevi anlamda kazandırıcı olur. Önem verdiğiniz her şeyi, savunup koruyacak güce kavuşursunuz. Sizin bilginize, tecrübenize ihtiyacı olan kişilere destek verirsiniz. Bu bir iş veya bir danışmanlık hizmeti olabilir. Kararlar kalıcı tarzda verilir, liderlik yönleriniz ön plandadır. Bu size girişimde başarı ve kazanç getirir. Çocuklarınız varsa onların eğitim hayatıyla ilgili kararlar verilir. Güvenilir insanlarla çalışılır. Bir grup veya bir topluluk içinde yer alınır. Verimsiz işlerden uzak durulur. Bir iş değişimi yaşanır. Yeni bir işe adım atılır. Dostlardan destek görülür. Gerçekçi bir şekilde kariyer, toplumsal konum ve sorumluluk olguları yeniden tanımlanır. Bildiklerimizi geliştirme, bilmediklerimizi öğrenme yönünde kişisel gelişime önem verilir.


ASLAN

Sevgili Aslanlar, 2 Temmuz saat 22:23 Yengeç burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, hassas noktalarımızı vurguluyor. Hangi konularda kendimizi güçsüz, kırılgan, zayıf hissediyorsak o konularda bizi testten geçirip, olgunlaştırıyor. Biz kabul ederiz veya etmeyiz, Tutulmalar gelişim yolunda bir basamaktır. Güçlenmeniz için gereklidir. Belki çok fazla duygusalsınız, içe yöneliksiniz ve olanı olduğu haliyle kabul ediyor, mücadele etmiyorsunuz. Kaybetmek korkusu, endişeler, aşırı vericilik ve tavizler size zaman kaybettiriyor başarısız oluyorsunuz. İşte bu Tutulmada özgüven duygunuzu yeniden kazanacak, kendinizi toparlayacak, eskiyi geride bırakıp yeniden doğmuş gibi olacaksınız. Mars, burcunuzda ilerlediği için cesaret ve girişim gücünüz bir hayli yüksek. İş, eğitim ve farklı alanlarda kendinizi geliştirme fırsatları bulacaksınız. Yurtdışına yerleşebilir, orada okuyabilir veya çalışabilirsiniz. Bir proje için teklif alabilirsiniz. Başarısız olurum, yanılırım, engellenirim diye kendinize mazeret aramayın. İsterseniz pekala her zorluğu aşabilecek güçtesiniz. Potansiyel gücünüzü hafife almayın. Deneyin, görün, öğrenin ve araştırın. İçinizdeki cevheri, yaşam enerjisini açığa çıkartmak için siz de gönüllü olun. Geçmişe takılmayın. Geleceğe bakın. Kendinize yeni bir hedef belirleme

BAŞAK

Sevgili Başaklar, 2 Temmuz saat 22:23 Yengeç burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, iş ilişkilerimizde iletişimin önemini vurguluyor. Projeler için bir araya gelinebilir. Görüşmeler yapılır. Aynı zamanda başka bir teklif ve fırsat karşımıza çıkabilir. Sizin için güvence çok önemli. Bu iş, eğitim veya farklı konularda bizi garantili işlere yöneltiyor. Kazanç elde etmek amaçlı projelere sıcak bakacağız. Önemli bir iş alabiliriz. Birileriyle ortak çalışabiliriz. Geleceğimizi düşünerek hareket ederiz. Bir hazırlık dönemi olan bu Tutulmada aşırı gurur, kibir ve sürekli endişe yerine, çabalayacağız. Birileri bizi keşfedecek diye beklemeyeceğiz. Yaratıcı beceri ve yeteneklerimizi kullanacağız. Trendleri takip edeceğiz. Geçmişe takılmak yerine, yeni bir sayfa açacağız. Buna gönüllü olacağız. Yurtdışıyla bağlantılı işlerimiz olabilir. Bir topluluk içinde yer alabiliriz. Bir ürün veya projemize sponsor bulabiliriz. Ailevi konular, kardeş ilişkileri, yurdumuz, ülkümüz hassas noktalarımız olacak. Kimi Başaklar ailesiyle iş yapabilir, bazıları uzaklarda ekmeğini arayabilir. Değerlerimize sahip çıkacağız. Zorluklara dayanma gücümüzü, maddi-manevi krizlerle baş edebilmeyi öğreneceğiz. Bunlar bizi geliştirecek ve şifaya kavuşturacak. Hedefimiz için uzaklara gidebiliriz. Ülkemizden farklı bir yerde bir müddet kalabiliriz. Bu gelişim için önemli bir adımdır. Başarılı oluruz. Onun için kaygı, endişe, kibir veya gereksiz takıntılar yerine, yeniliklere açık olmanızda fayda var.

TERAZİ

Sevgili Teraziler, 2 Temmuz saat 22:23 Yengeç burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, iş hayatından ilişkilere kadar her anlamda güvence olgusuna verilen önemin göstergesidir. Bu amaçla işimiz bize bunu vermiyorsa, bazı zorluklar veya maddi anlamda sıkıntılar sürekli yolumuza çıkıyorsa, bir çözüm yolu arayacağız. Ailemizle ilişkimizden özel hayatımıza kadar her alanda buna mecburuz. Zaten gelişmeler de bunu işaret ediyor. Hedefin, kendini güvende hissedeceğin ortamı, iş hayatını ve ilişkiyi yaratmak olmalıdır diyor. Hayat bize bunu söylüyor. Başkaları senin üstünde egemen olmaya, sana neyi yapıp yapmaman gerektiğini söylemeye çalışabilir. Bu senin işine gelmeyebilir. Ancak hayat seni birilerine uymaya zorlayabilir. Bu Tutulma, prensiplerin, koruduğun değerler ve ilkelerin doğrultusunda olaylara bakmanızı sağlayacak. Birilerinin işine gelir veya gelmez. Siz bu Tutulmanın etkisiyle üzerinize yük oluşturan hiçbir şey istemeyeceksiniz. Çıkarlarınızı koruyacak şekilde kararlar vereceksiniz. Mars bugünlerde size güçlü bir destek sunacak. Hedef belirleyeceksiniz. Üstüne gideceksiniz. İlerisi adına düşünecek, adım attığınız işlerde başarıya yürüyeceksiniz. Kolay değil belki ama geleceğinizi düşünmek zorundasınız. Bu iş hayatında garantiyi, özel yaşamınızda huzur ve bireyliğinizi, parasal konularda çıkarlarınızı düşünmek anlamına geliyor. Önümüzdeki süreçte ailevi konulardan yorumunuzda sözünü ettiğim meselelere kadar her alanda kendi güvenliğinizi düşünürken, sorumluluklarınızın da farkında olacaksınız.

AKREP

Sevgili Akrepler, 2 Temmuz saat 22:23 Yengeç burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması,
bize olanaklar, fırsatlar getirecek. Belki başka bir şehirde veya ülkede ekmeğimizi kazanacağız. Kimi Akrepler, yüksek eğitimini tamamlayıp işe başlayacak. Bazıları evlenecek, yuva kuracak. İş hayatında olan Akrepler, bilgi ve tecrübelerini gösterme fırsatı bulacaklar. Canla başla çalışacağız. Evet çok zorlandık. Son yıllarda birileri üstümüzde dayatmada bulundu, yorulduk. Şimdi kendimizi garantiye alacağız. Maddi-manevi anlamda güçlenmemizi sağlayacak yenilikler karşımıza çıkacak. Olumlu gelişmeler yaşayacağız. Mars, şu aralar Aslan burcunda ilerliyor. Kendimizi gösterebiliriz. Yeteneklerimizi ifade edebiliriz. Bir projede yer alabiliriz. Hedefimize göre kimlerle bağlantıya geçebiliriz, bunları tespit ederiz. Hayatımıza biri girebilir. Devam eden ilişkimizde sorunlar varsa, bunları geride bırakabiliriz. Sağlıklı verimli olana yöneliriz, sıkıntılarımızın kaynağında yer alan problemleri çözmeye çalışırız. Alternatif yollar karşımıza çıkabilir. Yapacağımız iş, kuracağımız hayat doğru karar ve tercihlerimize dayanacak. Gelenek ve göreneklerimizi önemseyeceğiz. İlişkide hem güvenilirlik hem de değerlerimize saygı gösterilmesini isteyeceğiz. Yüksek eğitim veya akademik kariyer için yurtdışı veya başka bir şehre gidebiliriz. Bu gelişim için gayet olumludur. Bir işi yerinde öğrenmek, bilgilenmek için kurs görebiliriz. Başka ülkelerin kültürleri hakkında bilgi sahibi olabilir, bunu işimizde kullanabiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar, 2 Temmuz saat 22:23 Yengeç burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, maddi-manevi güvencenin önemini vurguluyor. Bizi hem başkalarının duygularını, isteklerini dikkate almaya hem de kendi çıkarlarımızı korumaya çağırıyor. Ailemizin, eşimizin, iş ortağımızın bizden beklentileri var. Bizim de geleceğimizi kimseye eğilip bükülmeden kurmaya, yaşamaya ihtiyacımız var. Biz de bunu yapacağız. Tutulmanın bir diğer etkili yanı, miras, vergi, sigortayla ilgili konularda olacak. Hepsi güvencemiz için önemsediğimiz noktalar. Sigortasız çalışmamalıyız. Vergilerimizi zamanında ödemeliyiz. Bankada paramız varsa, risk faktörünü gözetmeli, güvencemizi önemsemeliyiz. Biriktireceğiz, bir kenarımıza para koyacağız. Gereksiz harcamalardan uzak duracağız. Bunlara dikkat edeceğiz. Bu tutulma böyle istek ve hisler uyandıracak bizde. Zoraki değil, bilhassa çıkarlarımızı geleceğe dönük düşünmemizi sağlayacak. Yarınlarımı düşünmeliyim diyeceksiniz. İlişkilerde, iş hayatında, günlük yaşamda, adım attığınız her işte, kazancınızı göz önüne alacaksınız. Mars-Aslan burcunda ilerliyor. Bu sizin için gayet olumludur. Kendinizi geliştirmek için mücadele edersiniz. Hırslı olursunuz. organizasyon, tanıtım, seyahat, medya ve yayıncılık, sanat, spor ve her türlü etkinlikte kendinizi gösterirsiniz. Bu size ek kazançlar sağlar. Girişimci ruhunuz öne çıkıyor. Kendinize güvenecek, yarınlarınızı garantiye alacak şekilde kararlar vereceksiniz. Fırsatlar karşınıza çıkacak. Bunları en iyi şekilde kullanacaksınız. Yeter ki, inanın ve istemesini bilin.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 2 Temmuz saat 22:23 Yengeç burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, bugünlerde yorulan bedenin ve ruhun dinlenmesinin şart olduğunu gösteriyor. İster tatile çıkın ister molalar verin ama mutlaka kendinize zaman ayırın. Tutulmanın bir diğer olgusu, ilişkilerde güven, gelecek, samimiyet gibi olgulara verdiğimiz değeri yükseltiyor. Biz olmak için, partnerin iyi niyeti, desteği, ilgisi sizin için çok önemli. Evlilik kararı biraz da buna bağlı olacak. Kimi Oğlaklar bunu bulduklarında evlenmeyi, huzur bulmayı, hayatı birlikte kotarmayı düşünecekler. Evli olanlar, çocuk sahibi olmayı, büyümeyi, gelişmeyi önemseyecekler. Sorunları olan çiftlerin sevgi, ilgi, gelecek anlamında kaygıları varsa, bu Tutulmada oturup konuşmak gerekiyor. Gelişim için bu kesinlikle şart. Biz de bunu önemseyeceğiz. Merak etmeyiniz, halledilmeyecek sorun yok. Ben ayrılık görmüyorum. Sadece halledilmesi gereken konular var. Mali konular, ailevi durum veya sadece bir tarafın bencil düşünmesi, kendini öne almasıyla problem yaşanır. Bunları birlikte aşmaya gönüllü çiftler için bu Tutulma olumlu gelişmeleri işaret ediyor. Mars, şu aralar Aslan burcunda ilerliyor. Doğal olarak parasal konular çok önemli. Eş veya sevgiliniz ilgisi, sevgisi kadar, mali durumu da göz önüne alınıyor. Evlilik kararı verilirken, bu kriter ön planda tutuluyor. Sorunlar buna göre abartılıyor. Samimiyet burada önemli. Birbirinize açık olursanız huzur bulursunuz.

KOVA

Sevgili Kovalar, 2 Temmuz saat 22:23 Yengeç burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, yaşamdan zevk aldığımız ne varsa ona yönelmemizi sağlıyor. Hani bir çocuk gibi olur ya insan, biz de bunu bedenen ve ruhen isteyeceğiz. Tatile çıkabiliriz, sağlıklı yaşamak adına kararlar verebiliriz. Tutulmanın bir başka önemli etkisi, işimizde veya genel olarak insanlara destek, yardımcı olma konusundaki duyarlılığımızdır. Böyle bir iş yapabiliriz, bu anlamda kurs verebiliriz. Çocuklar, aileleri ilgilendiren alanlarda çalışabiliriz. Yeme-içme, emlak, evde yapılan ürünlerin satışı gibi. Bu Tutulmada önemli olan, günlük hayatın düzenini sağlamak, beden ve zihin anlamında kendimizi verimli hale getirmek. Yaptığımız iş, yaşadığımız hayat buna izin vermediğinde uzaklaşırız. Bu saydığım işler size gelir getirir. Evinizden yapabilirsiniz, bir yer açabilirsiniz. İnsanların sağlıklı bir beden ve ruhla yaşamalarına destek olursunuz. Bunu siz de kendiniz için isteyeceksiniz. Anlamlı verimli işlere yöneleceksiniz. Bunlardan para kazanacaksınız. Başka bir yere taşınabilirsiniz veya farklı bir çevrede işinizi yaparsınız. Kendi beden sağlığınıza önem vereceğiniz bu Tutulmada, tekdüze bir hayatın içinde yer almayacak, rahatınızı huzurunuzu her şeyden daha çok önemseyeceksiniz. Bunu sağlamak için, işinizi, ilişkinizi, evinizi, yaşamınızı restore edeceksiniz. Mars şu aralar Aslan burcunda ilerliyor. İlişkinin canlandırılması gerekiyor. Görünen o ki, bu Tutulma bizi kendimizi getirecek, yaşantımızı düzene koyma, huzur bulma, yenilikte bulunma ihtiyacı duyacağız.

BALIK

Sevgili Balıklar, 2 Temmuz saat 22:23 Yengeç burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, öncelikle mal, mülk, para, taşınmaz(emlak) gibi konularda ilk etkisini gösterir. Şu aralar bir yere taşınmak veya ev içinde yapılacak işler bir hayli yoğun olur. Aslında çok önceden başlanmış şimdi bitmek üzere diyebiliriz. Bazıları için önümüzdeki bir yıllık süreçte, çocuk sahibi olmak, çocuklarınızla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanır. Tedavi görebilirsiniz. Kontrollerinizi sıkı şekilde takip edersiniz. Bu tarihi, bu yöndeki kararlar için kullanın. Doktorunuza görünün. Kimi Balıklar bu süreçte, ev, aile, çocuklarla ilgili meslek ve uğraşılara yönelebilirler. Çocuklarla ilgili organizasyon, süsleme, hediyelik eşya gibi ürünler, yeme-içme, aile danışmanlığı bunlardan birkaçıdır. Şiir yazmak, hobilerinizle ilgilenmek, hamilelik-doğum gibi konularda bilgilenmek, anılarınızı kaleme almak gibi etkinlikleri sayabilirim. Huzur sizin için önemli olacak. Aşk hayatınızı olumlu yönde büyüten gelişmeler yaşanır. Aşık olabilirsiniz, kimileri geçmişte ayrıldığı kişiyle tekrar karşılaşabilir. Ailenizin seveceği, beğeneceği kişiyle hayatınızı kurabilirsiniz. Para kazanabilir, sevdiğiniz şeylere zaman ayırabilir, kendinizi mutlu edebilirsiniz. Mars şu aralar, günlük hayatınızı renklendirici, aktif edicidir. İsteklerinizi elde etmek için mücadele verirsiniz. bir şeyler yaparak para kazanmak, kendinizi göstermek arzunuz yükselir. Olumlu bir tutulma yaşayacağız ve bunlar sizin için gelişimin işaretçisi olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder