Facebook Ailesi

Custom Search

23 Ekim 2018 Salı

5 Mayis 2019 Boğa Burcu Yeniay ve Burçlar

5 MAYIS 2019 SAAT 01:45 BOĞA BURCUNDA YENİAY


KOÇ

Sevgili Koçlar 5 Mayıs saat 01:45 Boğa burcunda doğacak Yeniay her görünümüyle moral ve motivasyon gücümüzü yükselticidir. Öncelikle parasal açıdan sizi enerjik kılar. Elinize para geçer. Girişimde bulunmanızı ve ilişkilerden fayda görmenizi sağlar. Hayallerinizi yazıya, söze ve esere dönüştürmenizi, bundan kazanç elde etmenizi destekler. Kendinize her anlamda güven duyarak ilerlemenizde ışık olur. İş sorunlarınıza çözüm bulmanızı sağlarken, üst konumdaki kişilerden maddi yönde fayda görürsünüz. İşinde yükselmek isteyenler için cesaret vericidir. Üstünüze düşen görevleri layıkıyla yerine getirirsiniz. Aile hayatınızda huzur ve güvence anlamında rahatlarsınız. Gelişim yolunda ivme kazanırsınız. Bir iş başvurunuz olumlu sonuçlanır. Bekar Koçların hayatına birisi girer. Bu kişi size maddi ve manevi yönden kuvvet verir. Bu Yeniayda kişisel istekler ve duygular güvence yönünden tatmin edicidir. Değerlerinizi koruma altına alırsınız. Venüs burcunuzda ilerlediği için, Yeniaydan en fazla fayda görecek burçlardan birisiniz. İlişkilerden iş hayatına, aile yaşamından mali konulara kadar fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Kendinizi kanıtlama, gücünüzü kabul ettirme, doğru zamanda doğru adımlar atmada şansınızı yüksek görüyorum.

BOĞA

Sevgili Boğalar, 5 Mayıs saat 01:45 itibariyle burcunuzda doğacak Yeniay, yılın en şanslı dönemini işaret ediyor. Ancak ufak bir uyarıda bulunayım. Lütfen geçmiş tecrübelerinizi unutmayın. Gizli saklı korkular, kaygılar, endişeler şu olumlu Yeniayı gölgelemesin. Şimdi gelelim güzel haberlere.
Öncelikle girişim fırsatları açısından etkin günlerdeyiz. İlerisi adına hedef belirleme veya mevcut amacınıza dönük kararlar vermede enerjimiz yüksek. Yurtdışıyla alakalı işler, eğitim, kariyer, yeni bir yere yerleşim açısından şanslıyız. Kendimizi, yaptığımız işi, sunmak istediğimiz bir projeyi yürürlüğe koyabiliriz. Sorumluluklar üstümüzdeki baskı oluşturmaz. Çevremizle bağımız güçlenir. Huzur, güvence anlamında moralimiz yüksek olur. Kendimizi yabancı bir ortamda olsak bile, güçlü şekilde ifade ederiz. Bizi dikkate alırlar, başarılı bulurlar. Yakınlarımızı korur, kollarız. Kardeşlerimizle ilişkimiz güçlenir. Devletle alakalı iş ve girişimler olumlu sonuçlanır. Bir görev verilir, yurtdışına gideriz, bir müddet kalırız, bundan kazanç elde ederiz. Hayallerimizi gerçeğe dönüştürecek gücü kendimizde buluruz. Yaratıcı düşünürüz. Başkalarına örnek oluruz. Davranışımız, duruşumuzla ağabeylik, ablalık yaparız. Gerçekçi ve elle tutulan yatırım, iş ve ilişkilere yöneliriz.

İKİZLER

Sevgili İkizler, 5 Mayıs saat 01:45 Boğa burcunda doğacak Yeniay, dönüştürücü bir etkidir. Değişimin kaçınılmaz olduğunu işaret eder. Siz de bunun farkındasınız. Sizi engelleyen ve çoğu zaman zorlayıp sıkıştıran ne varsa bunlardan kurtulmak canlanmak gerekir. Ancak siz nedense bir türlü bunları bırakmaya yanaşmadığınız için çoğu zaman sıkılıyorsunuz. O zaman gelin bu Yeniayın güçlü rüzgarıyla ileriye bakalım. Zayıflıklarınızın gölgesinde yaşamak, korkup sinmek yerine maddi-manevi açıdan güçlenmeye ne dersiniz? Bu Yeniay hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen bireyler için olumludur. Yetenekli olduğunuz alanlara yönelin. Sorumluluk almaktan kaçınmayın. Kafanızı bir şeyler karıştırmasın. Ayaklarınızın üzerinde doğrulmak için fırsatlar bu Yeniayla birlikte elinize geçecek. Siz de bir adım atın ve ilerleyin. Sizinle çıkar ilişkisinde bulunan kişilerden uzak durun. Bir şeyleri ihmal etmeyin. Sözgelimi vergiler, kredi ödemeleri, devlet veya bankalarla ilgili işleri ciddiyetle takip edin. Bu Yeniayda aşkta şanslınız. Ancak gizli saklı bir ilişkiyse, size zarar veriyorsa dikkatli. Güven ve istikrarı önemseyin. Her şeyde bunu aramakta yarar var. Bu Yeniayda size maddi yönde bir söz verilirse veya sizden birileri borç talep ederse, güvenilir kişiler mi diye mutlaka araştırın.


YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, 5 Mayıs saat 01:45 Boğa burcunda doğacak Yeniay, yeni iş ve projelerin işaretçisi olup, maddi-manevi güvende olmanızı sağlayıcıdır. Arkadaşlıklar verimli ve kazançlı olur. Destek görürsünüz ve siz de başkalarına yardımcı olursunuz. Aynı amaç için bir araya gelinen işlerden kazanç elde edersiniz. Rakiplerinize karşı galip gelirsiniz. Girişken ve cesur oluşunuz, birilerinin dikkatini çeker. Mevcut işinize göre, daha etkili ve kazancı yüksek bir teklifle karşılaşırsınız. Tatminkar bir gelecek için çabalarsınız. Bir toplantı, etkinlik veya bir ortamda hayatınıza yeni birisi girebilir. Özellikle bekar Yengeçler için gayet olumlu bir Yeniay bu. Bu kişi başkalarının saygısını kazanmış, işinde başarılı ve duyarlı bir kişi olabilir. Ancak şunu belirteyim, 16 Mayıs tarihine kadar özellikle gizli saklı devam eden ilişkilerde dikkatli olmalıyız. Yeni tanışmışsak, kimdir nedir söyledikleri ne kadar doğrudur diye anlamakta yarar var. Bu Yeniay ilişkilerde belli bir baskı ve sorumluluk almaya işarettir. Ancak aşılmayacak büyük sorunlar çıkmaz. Bilakis birbirine güvenen, sağlam birliktelikler daha da güçlenir. Maddi-manevi anlamda sizi tatmin eder. Geleceği birlikte gözden geçirirsiniz, planlar yaparsınız. Yurtdışı, eğitim, iş, yolculuklar açısından verimli bir dönemdeyiz. İş arayanların karşısına güzel fırsatlar çıkar. Bir dostunuz veya tanıdığınız bir kişi size bu konuda yardımcı olur.

ASLAN

Sevgili Aslanlar, 5 Mayıs saat 01:45 Boğa burcunda doğacak Yeniay, kariyer hayatımıza gerçekçi bir bakış anlamı taşıyor. Toplumsal hayatımızı, maddi durumumuzu, ilişkilerimizi dikkatle gözden geçireceğiz. Maddi güvencemizi önemseyeceğiz. Bastığımız yeri bilmek, nereye yol aldığımızı tespit etmek için bu Yeniay gayet olumludur. Kendi değerinin farkında olan, ayakta durmayı bilen kişiler, nelerin gerekli olduğunu bilerek hareket ederler. Şüphesi olanlar soru işaretleriyle vakit kaybederler. Buna gerek yok. Tabii ki şu nokta çok önemli. Çalışıp çabalıyor ve hakkınız olanı alıyorsanız sorun yok. Ancak bu durumda olmayanlar, şimdi cesaretle yeni bir iş ve değişim düşünecekler. Çalışma koşulları, maddi olanakları yerinde olan bir işe girebilirsiniz. Huzur ve güvence ihtiyacı hayatın her alanında etkili olacak. Buna göre kararlar vereceğiz. Pratik çalışacağız. Yaratıcı becerimizi ürüne, projeye ve işe dönüştüreceğiz. Kaliteli bir yaşam isteyeceğiz. İyi niyetli çabamızın karşılığını almaktan yana olacağız. Onun içindir ki, boş söze karnımız tok olacak. Hedefimize uygun kişilerle bağlantı kuracağız. İşimiz gereği bir proje üzerinde çalışabiliriz. İnsanlara danışırız, fikir alırız, konuşuruz. Kültürel ortamlara katılırız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar, 5 Mayıs saat 01:45 Boğa burcunda doğacak Yeniay, gelecek planlarımızı kararlı bir şekilde yapmamızı sağlıyor. Bu istekten asla ödün vermeyeceğiz. Bir şekilde yolumuzu çizecek, kendimizi garantiye alacak, huzur ve güvencemizi önemseyeceğiz. Bu anlamda yurtdışıyla alakalı girişimler, eğitimle ilgili verilecek kararlar, akademik yönde projeler veya başka bir yere taşınmak gibi konular gündemde yer alacak. İlişki kararları da aynı şekilde ciddiye alınacak. Evlilik, iş ortaklığı veya farklı bir nedenle yeni bir yol çizebiliriz. Büyük planlar, fikirler, yatırım, daha geniş bir açıdan geleceği görmek mümkündür. Kişisel ve mesleki açıdan uzun vadeli düşünülür. Duygular, hayaller, istekler bir yanıyla hassas olsa da, aslında son derece gerçekçiyiz. Mantıklı kararlar vereceğiz. Kaliteli bir yaşam sürmekten yanayız. Eşimiz bir başka yerde yaşamak istemediğinde, bunun ne kadar yararlı ve gerekli olduğunu söyleyeceğiz. Ülkemizle bağımız kopmayacak ancak ekmeğimiz ve çıkarlarımız için bunun gerekli olduğunu bileceğiz. Yeni bir iş teklifi, fırsatıyla karşılaşabiliriz. Bekar Başaklar evliliğe dönüşebilecek bir ilişkiye adım atarlar. Evli Başaklar çocuk sahibi olmaya karar verirler. Çocukları olanlar yurtdışında okutmayı düşünebilirler. Genç Başaklar eğitim için yurtdışı veya başka bir yere yerleşebilirler.

TERAZİ

Sevgili Teraziler, 5 Mayıs saat 01:45 Boğa burcunda doğacak Yeniay, kaliteli bir yaşam sürme arzusunu yükseltir. Bu iş hayatımızda, günlük aktivitede, ailevi konularda, gelecekle ilgili her şeyde göze çarpar. Buna göre düşünülür, karar verilir, uygulanır. Çıkarlarımıza ters düşebilecek hiçbir şeye izin vermeyiz. Alıştığımız, rahat ettiğimiz ortamdan uzaklaşmayız. Borcumuzu nasıl ödeyeceğimizi, kimden ne gibi fayda göreceğimizi hesap ederiz. Şartlar bizi buna iter. Eğer rahatımız yerinde, maddi açıdan güvencemiz tam ise, ilişkimizde ufak tefek sorunları kafamıza takmayız. Bekar Teraziler bu dönemde güçlü kişiyi tercih ederler. Kıyaslama yaparlar. Kaliteli yaşamı sunabilecek kişiye yönelirler. Gücü olanlar için yatırımlar bu dönemde uzun vadeli düşünülerek yapılır. Sözgelimi ev veya arsa almak gibi. Uygun krediler bu dönemde karşınıza çıktığında, ödeme gücünüzü aşmamasına dikkat edin. Cazip gelebilir fakat sonrasında zorlayabilir. Bir de önemli husus, ilişkinizi ilgilendiren hayati bir kararın verilmesidir. Kimi Teraziler, partnerinin iş veya finansal durumu nedeniyle başka bir şehre, ülkeye gidebilirler. Fakat ilişkisinde uzun zamandır sorunları olanlar bunu bir mazeret kabul ederek yollarını ayırabilirler. Çok iyi düşünmek, ölçüp tartmak gerekiyor. Ancak şunu söyleyeyim ki, bu Yeniay maddi-manevi rahatlama olduğu için, sizler de kararınızı buna göre verirsiniz.

AKREP

Sevgili Akrepler, 5 Mayıs saat 01:45 Boğa burcunda doğacak Yeniay, ilişkilerde karşılıklı güven, huzur ve sürekliliğin temin edileceğini gösteriyor. Gayet olumlu bir Yeniay sizleri bekliyor. Maddi güvence de aynı şekilde önemsenecek. Hayatı birlikte geçirmeye kararlı çiftlere düğün için bu tarihi veririm. Anlaşamayan, ancak birbirinden vazgeçemeyen çiftlerin arasındaki buzları eriten bir Yeniay bu. Burada önemli olan birbirinize güven duymak, sorumlulukları eşit paylaşmak, yuvanızı dış etkenlere, zorluklara karşı korumaktır. Bağlılık çok önemli. Aşkın gücü ve yarattığı sinerji çok önemli. Bu Yeniay, hiç kimsenin huzursuzluk istemediğini gösteriyor. Kendi değerini bilen, yuvasını ve ilişkisini ayakta tutmak isteyen kişiler olacağız. Enerjiler bizi böyle yönlendirecek. Tabii ki bazı çiftler buna katılmayabilir. Bunun nedeni maddi-manevi güvencenin sağlanmaması halidir. Bir çözüm yolu bulmak için iyi bir zaman olduğuna göre, bu çiftler de doğru bir karar vereceklerdir. Yaşam arzumuz, aile olgusu, iletişim, bir arada yaşamanın güzelliği, keyif aldığımız aktivitelere yönelmek bugünlerde çok değerli olacak. Önümüzdeki iki haftalık sürecin sonunda kimileri evlilik kararı verecek, kimileri iş ortaklığında bulunacak. Amaç, şefkat sıcaklık ve birbirimize ihtiyaç duyduğumuzda yan yana olabilmek. İşte bu Yeniay, bunları tesis etmek açısından sizler için en güzel zamanı işaret ediyor.

YAY

Sevgili Yaylar, 5 Mayıs saat 01:45 Boğa burcunda doğacak Yeniay, üretken olmak, sabırlı, kararlı hareket etmek, yaptığımızdan emin olmak, güvenceyi önemsemek için olumlu bir zamanı işaret ediyor. Günlük hayatın içinde karşılaştığımız olaylara, kişilere, birlikte çalıştığımız insanlara bakış açımız, fiziksel ve maddi ihtiyaçlara göre şekillenecek. Öncelikle güvende olmak isteyeceğiz. Keyifsiz, sağlıksız, mutsuz bir günlük hayatın bedenimize ruhumuza olumsuz etkisinin farkındayız. Onun için dikkatli, pratik ve mantıklı şekilde hareket edeceğiz. Yeniayın tüm görünümleri, ailenin dirliği, şefkat ve sevginin yüceliğini vurguluyor. Biz de buna önem vereceğiz. Empatide bulunmak, birbirimize ihtiyacımız olduğunun bilinciyle hareket etmek durumundayız. Kararlarımızı da buna göre vereceğiz. Maddi konularda elle tutulur, somut ve gerçekçi planlar yapacağız. Başkalarıyla ilişkimizde güven ve karşılıklı saygıyı önemseyeceğiz. Üretime dönük ve hakkımızı almaya istekli olacağız. Bedenimize ruhumuza önem vereceğiz. Güvenli bir işte çalışmak ve evde yaşamak için gerekli olan adımları atacağız. Durumumuz maddi açıdan uygunsa, bir ev satın alabiliriz. Kendi işimizi kurabiliriz. Borçlarımızı ödeyebiliriz. Diyet programımızı yapalım. Egzersiz yapalım. Belirsizlikleri ortadan kaldırmak için bu Yeniay size destek olacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 5 Mayıs saat 01:45 Boğa burcunda doğacak Yeniay, her görünümüyle sizi kucaklayıcıdır. Olumlu yönleri o denli fazla ki, nereden başlasam acaba dedirtti bana. İlk önce şunu söyleyeyim. Aşkta güven olgusunun yükseldiği bir zamandayız. Çiftler birbirinin değerini bilerek, devamlılığı sağlayarak, ilişkiyi ciddi boyutlara taşıyacaklar. Evlenmek gibi. Maddi-manevi güvenceyi önemsediğimiz bu Yeniayda, huzur olgusu başımızın tacı olacak. Bunu yüreğimizde, bedenimizde hissetmek bizi mutlu edecek. Üretken olacağız. Sözgelimi toprakla uğraşmak, tohum ekmek, büyüdüğünü izlemek, kazanmak, büyütmek, süreklilik sağlamak her konuda öne çıkacak. Bastığımız yeri bileceğiz. İçimizden geçenleri dürüstlükle dile getireceğiz. Sağlıklı yaşamı önemseyecek, kilolardan kurtulmak için kendimize söz vereceğiz. Boğa burcunda oluşan bu Yeniayda iştahımız açılabilir. Şimdiden söylüyorum yürüyüşleri ihmal etmeyelim. Bu Yeniay önümüzdeki iki haftalık sürenin para kazanmak amaçlı işlere yönelmemizdeki etkisini gösteriyor. Yeteneklerimizi bir iş kolunda değerlendiririz. Hobi olarak yürüttüğümüz işleri kazanca dönüştürebiliriz. Çocuk sahibi olabiliriz. Hamile kalabiliriz. Bu anlamda tedavi görebiliriz. Çocuklarımızın geleceğini garanti altına almak için kararlar verebiliriz.

KOVA

Sevgili Oğlaklar, 5 Mayıs saat 01:45 Boğa burcunda doğacak Yeniay, evde huzur, ailede güven, iş hayatında verimlilik ve kendimizi emniyette hissetme arzumuzu yükseltir. Bunlar olmadığında kendimizi pek mutlu hissetmeyiz. Ne istediğimizi bilmemizi, anlamamızı ve elde etmemizi sağlayacak olan bu Yeniaydır. Evimizde anlaşmazlık varsa eğer, içimize kapanabiliriz. Oysaki bu Yeniayın görünümleri çözüm bulmaya dönüktür. İş hayatındaki sorunların veya ailedeki problemlerin işimizdeki verimliliğimizi düşüreceğini bilmeliyiz. Şimdi neler yapabiliriz ona bakalım. Öncelikle olumsuz alışkanlıklardan bu Yeniayda kurtulmak gerekiyor. Sözgelimi sağlık şikayetlerimizi doktora göstermeliyiz. Bedenimize ruhumuza iyi gelecek aktivitelerde bulunmalıyız. Birbirimiz üzerinde baskı kurmak yerine aile içinde sevgi, empati ve güveni sağlamalıyız. Bu olumsuz bir Yeniay değildir. Ancak iç dünyamızda kendi haklılığımızı, kendi güvencemizi, kazancımızı önemsediğimiz zamandır. Bu bazen sorunlara yol açabilir. Sorumluluklar yorduğu için, problem duymak istemeyiz. Kendi sınırlarımıza çekiliriz. Oysaki bu Yeniayda hem finansal hem ailevi hem de iş sorunlarımızı başkalarıyla iletişimde bulunarak çözmemiz mümkündür. Mars ikizlerde, Venüs koç burcunda ilerlerken bu Yeniayın sizleri aktif edici ve rahatlatıcı gelişmeleri hediye edeceğini söyleyebilirim.

BALIK

Sevgili Balıklar, 5 Mayıs saat 01:45 Boğa burcunda doğacak Yeniay, hayallerinizi gerçeğe dönüştürücü adımların atılmasını sağlayacak. Maddi güvence ihtiyacının sağlanması adına istekli olacağız. Bu isteklilik sizi yeni insanlarla tanıştıracak, kararlı bir şekilde ilerlemenizi sağlayacaktır. Bu olumlu bir Yeniay. Aşk hayatınızı aydınlatıcı, dostlukları güçlendirici ve sizi umutlandırıcıdır. Pratik hareket edilir. Günlük yaşam bilinçli şekilde planlanır. Gelecek için temel atılır. Güvenliğini düşünen kişiler olarak sahip olduğunuz her şeyin kıymetini bilirsiniz. Daha iyisini elde etmek için çabalarsınız. Bir ev sahibi olmak, bir yatırımda bulunmak arzusu yükselir. Bir yere yerleşmek, gönlünüze göre yaşamak isteği hayatın her alanında etkilidir. Sizinle aynı amacı taşıyan insanlarla bir araya gelirsiniz. Ürün veya eserinizi onlara tanıtırsınız. Kişisel azminiz yüksektir. Kendinizi gösterme, ifade etme yönünde güçlüsünüz. Bu Yeniay bir tanıtım, organizasyon, teklif ve görüşmeleri müjdeliyor. Kaliteli yaşamak, güvenilir insanlarla bir arada olmak size hayırlı kapılar açar. Toprak ve su elementinin yoğunlukta olduğu görünümler somut ve elle tutulur olana sizi yöneltecek. Çevrenizdeki insanlar, yakınlarınızla olan iletişim güçlenecek. Aile bağınız sağlamlaşacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder