Facebook Ailesi

Custom Search

12 Ekim 2018 Cuma

5 Şubat 2019 Kova Burcu Yeniay ve Burçlar

İREM SU 5 ŞUBAT 2019 SAAT 00:03 KOVA BURCUNDA YENİAY

KOÇ BURCU 2019


Sevgili Koçlar, 5 Şubat saat 00:03 Kova burcunda doğacak Yeniay ve tüm görünümleri sizi enerjik, özgür ve tuttuğunu kopartan, hedefe yönelik aktif kişi haline getiriyor. Yenilikçiyiz ve durmak niyetimiz yok. Eğitimde akademik çalışmalar, iş hayatında yeni projeler, yurtdışıyla alakalı konularda girişim ve keşfetme olguları öne çıkıyor. Amacımız, kişisel isteklerimiz, yaşantımız kişiden kişiye değişse de, bir hareketlilik, yenilik her alanda göze çarpıyor. Grup faaliyetleri, organize işleri de bu gelişmeler arasında sayabilirim. İletişim bu dönemde oldukça yoğun. Hangi alanda söz sahibi olmak istiyorsak, o alandaki etkili kişilerle bir araya gelebiliriz, konuşabiliriz ve ona göre karar verebiliriz. Dostlarımızdan destek görürüz. Birlikte bir şeyler yapılır. Özellikle yurtdışı şansımız oldukça yüksek. Spor, teknoloji, hukuk, siyaset, seyahat, medya-yayıncılık, yazarlık, eğitmenlik gibi alanlarda şansımız yüksek. Kendimizden eminiz. Girişimde bulunabiliriz. Bir umut, bir aksiyon, bir değişim rüzgarı olarak bu Yeniayı gayet olumlu buluyorum. Eylemlerimiz direkt olur. lafı dolandırmadan, etrafında dolaşmadan hedefe kilitli ve akıllı şekilde ilerleriz.

BOĞA BURCU 2019


Sevgili Boğalar, 5 Şubat saat 00:03 Kova burcunda doğacak Yeniay, değişen koşullara adapte olarak, kendini yenileyen kişilerin başarılı olacağını işaret ediyor. Siz bir grup içinde çalışıyor veya bir proje içinde yer alıyorsanız, ona göre kendinizi geliştirmeli, ortama göre çıkarlarınızı düşünerek hareket etmelisiniz.
Bu sizi geliştirecekse, yararlı olacaksa neden buna karşı çıkalım. Yeniayın görünümleri, becerikli olmanın, insanlarla kurulan olumlu diyalogların göstergesidir. Bunlar maddi-manevi anlamda kazandırıcı olacak. Tabii ki, yarar-zarar hesabı yapacağız, güven olgusunu önemseyeceğiz. Ancak yeri geldiğinde de girişimci olacağız. İşini bilmek lazım. ben kiminle ilişki kurarsam, bağlantıya geçersem bu bana kazandırır diye düşünüp araştırmak gerekiyor. Jüpiterin size bir desteği olduğunu söyleyeyim. Bu destek bir ortaktan, miras, hukuk veya yatırım yoluyla gelebilecek kaynakları işaret ediyor. Bu sizi toparlar, güçlendirir. Sözgelimi bekar Boğaların karşısına çıkacak bir insan, özel ilişkide sizi maddi anlamda rahatlatabilir. Hayat şartları zor ve siz bu şartların farkında olarak aynı yerde, aynı çizgide, aynı düşünce kalıplarıyla ne kadar ilerleriz ki? Önümüzdeki bir aylık süreç parasal çıkarlarımızın farkında olmayı, buna göre bir plan yapmayı, girişimci olmayı sağlıyor. Rahat imkanları olan bir işe girebiliriz. Bir proje karşımıza çıkabilir, görüşmeler yapabiliriz. Cesaret ve rekabetin yüksek olduğu bir Yeniay dönemi bizi bekliyor.

İKİZLER BURCU 2019


Sevgili ikizler, 5 Şubat saat 00:03 Kova burcunda doğacak Yeniay, önümüzdeki 1 aylık süreçte bilgi ve tecrübenizi dış dünyada gösterme ve bundan yarar görme anlamında şanslısınız. Sosyal yönünüz, insanlarla kurduğunuz güçlü diyalog size yeni kapılar açacaktır. Yurtdışı, seyahat, teknoloji, iletişim, yenilikler açısından bir hareketlilik göze çarpıyor. Bu özel hayatınıza da yansıyacaktır. Devam eden ilişkilerde partnerden büyük bir destek görürsünüz. Bekar İkizlerin hayatına eğlenceli, cömert, yaşamayı seven, hayatı kucaklayan pozitif düşünen bir kişi girebilir. Evlilikte sorunlar varsa, bunların kafaya takılmadığı bir dönemdeyiz. Tamam problemimiz var ama birlikte olmak bizi mutlu ediyor diye düşünülür. Hiç kimsenin baskısına gelmeyiz. Bildiğimizi söyleriz, istediğimizi yaparız. seyahatler bu dönemde yoğun olacak. Girişimcilik bir hayli etkili. Bir ürünün tanıtımını yapmak, yerinde görme satın almak, teknolojiyi takip etmek, aktivitelerde bulunmak, gezmek, görmek anlamında enerjiniz bir hayli yükseliyor. Kültürel faaliyetler, dostluklar, özel yakınlaşmalar, daha önce görmediğiniz yerlere gitmek Yeniayın güçlü enerjisiyle mümkündür. Maceracı olacağız. Kalıplaşmış, standart, sürekli aynı şeylerin yaşandığı bir dünya bizi sıkacak. Görmeliyim, denemeliyim, araştırmalıyım, öğrenmeliyim diyeceğiz. Tabii ki benim tavsiyem böyle yüksek bir enerjiyi uzun vadeli planlar yaparak gelişim yolunda kullanmanızdır. Görünen o ki, bu Yeniay geniş bir alanda joker kartınız olacak.


YENGEÇ BURCU 2019


Sevgili Yengeçler, 5 Şubat saat 00:03 Kova burcunda doğacak Yeniay, önümüzdeki 1 aylık sürecin arzu ve isteklerimizi elde etmede aktif olmamızı sağlıyor. Kaynak bulmak, kazanmak, başkalarını etkilemek ve ilerlemek isteyeceğiz. Tek başımıza zor oluyorsa, kolaylaştıran kişilerle bağlantı kuracağız. Bu Yeniayda önemli olan, kazançlı çıkmak arzumuzdur. Maddi anlamda bir sıkışıklık varsa bunu aşabilmek için çaba sarfederiz. Kontrolü elde tutmak isteğimiz yüksek olur. Menfaatlerimizi gözetiriz. Ancak dikkat edelim, başkaları da sizden yararlanmak isteyebilir. Al gülüm ver gülüm halini bilirsiniz. Aynen öyle. Bir ortakla iş yapacaksanız, bu kişiyle en başından her şeyi görüşün. Hangi konularda zorlanılır, hangi mevzularda birlikte hareket etmek yararlıdır, bunların tespiti şarttır. Ben bu yeniayın iyimser, girişimci, cesur yanlarını beğensem de, yine de hesabı bilmek gerektiğini söylemeliyim. Hırslı olacağız. Kazanmayı isteyeceğiz. Fakat aklımızı da kullanacağız. Dostlukta, özel hayatta, başkalarıyla olan her türlü parasal ilişkide gizli hareket eden, menfaatini öne alan, abartan kişilere dikkat edin. Borsa gibi spekülasyona açık işlerde piyasayı iyi takip edin. Birileri bulunmaz fırsat diyerek teklifle gelirse, araştırın, soruşturun. Aceleci ve plansız ilerlemeyin. Gerektiğinde uzman kişilerden destek alın. Bunlara dikkat etmeniz halinde bu Yeniaydan faydalar görürsünüz. İş hayatında başarılı girişimde bulunursunuz. Mali yönden desteklenirsiniz. Borçlarınızı ödersiniz. Önemli olan yüksek enerjinizi, akıllı şekilde yönlendirmektir.

ASLAN BURCU 2019


Sevgili Aslanlar, 5 Şubat saat 00:03 Kova burcunda doğacak Yeniay, tüm görünümleriyle sizi cesaretlendiren, hayatın eğlenceli yüzüyle sizi tanıştıran, moral ve motivasyon gücü veren bir ışığa sahiptir. Aslanlar için önümüzdeki 1 aylık süreç oldukça aktif gelişmelerin işaretçisi. Bunu ister özel ilişki ister iş ve girişimler yönünde düşünelim hiç fark etmez, sizi mutlu edeceği gayet net görünüyor. Bekar Aslanlar, karşınıza çıkacak kişinin bugüne dek rastlamadığınız kimlikte olduğunu söylemeliyim. Gayet eğlenceli, canlı, cesur, genç ruhlu ve hayatı seven bu insan bir anda sizi nikah masasına oturtabilir. İletişim sizi birbirinize bağlayan bir araç. Fikirlerinizi öyle güzel ve ballandırarak ifade edersiniz ki, sizden etkilenmeyecek kişi yoktur. Bir aktivitede, bir yolculukta, bir şekilde karşınıza çıkacak bu kişi size yaşamın ne kadar güzel olduğunu hissettirir. Evli Aslanlar için durum, partnerinizle yeniden aşkı keşfetme halidir. Sorunlarınız varsa, kolayca çözülür. Ancak birbirinize sevginiz bitmişse ve ayrılmaya karar vermişseniz, durum başka. O zaman bir macera sizi bekliyor diyebilirim. Yabancı uyruklu veya başka bir şehirde yaşayan bu kişiden etkilenirsiniz. Bu Yeniay, bir çocuk sahibi olmayı işaret ediyor. Beklenmeyen veya plansız olduğunu düşünenleriniz olabilir. Ancak yaşamınıza heyecan ve sevinç katacağını söylemeliyim. Yüksek eğitim, siyaset, spor ve aktivite içeren tüm alanlarda teşvik edici olan bu Yeniay, özellikle enerjinizin bir hayli yükselmesiyle size yepyeni fırsatlar getirebilir.

BAŞAK BURCU 2019


Sevgili Başaklar, 5 Şubat saat 00:03 Kova burcunda doğacak Yeniay, iş sorunlarını çözmek isteyenler bir fırsattır. Özgeçmişinizi ilgili yerlere göndermenizi tavsiye ederim. Maaş artış talebinde bulunacaklar sizler de Yeniaydan yararlanabilirsiniz. İş değiştirmeyi düşünenler, farklı bir iş kolu düşünenler, günlük rutinden, alışagelmiş hayattan sıkılanlar için bu Yeniay, değişiklik için bizleri heveslendiriyor. Diyet düşünenler, sağlıklı yaşam için fiziksel ve ruhsal anlamda tazelenmeyi düşünenler sizler de bu Yeniaydan istifade edebilirsiniz. Çalışma ortamının dekorasyonu, teknolojik ürünlerin alınması, internet hızınızın yükseltilmesi gibi değişimler de bu Yeniayda uygun gözüküyor.
Yeniayın görünümleri, aile yaşamınız, yerleşim yerinizle ilgili konularda verilecek kararların işaretçisidir. Sözgelimi iş-sağlık veya farklı bir nedenle yeni bir yere taşınabilirsiniz. Eğitimle ilgili konular, tayin, terfi gibi durumlar yabancı bir ülkeyi tercih etmeniz anlamına gelir ki, son derece etkili bir karardır. Eğer yurtdışında doğmuş, başka bir şehirde yaşamış olanlar tekrar doğdukları yere gidebilirler. Bu bazen çalışmak içindir, kimi zaman sağlığımız için gereklidir veya biz özgür olmak istiyoruzdur. Bu Yeniayda bir başka önemli nokta, daha iyi şartlarda yaşamak arzumuzdur. Maddi sıkıntımız nedeniyle karşımıza çıkan bir teklifi kabul edebiliriz. Şartlar uygunsa, aklınıza yatıyorsa bunu yapmakta fayda var.

TERAZİ BURCU 2019


Sevgili Teraziler, 5 Şubat saat 00:03 Kova burcunda doğacak Yeniay, sıra dışı bir aşkın işaretçisi olduğu gibi keyiflenmenin, özgürlüğün göstergesidir. Önümüzdeki bir aylık süreçte, baskı, sorgulama, şunu şöyle yap denilmesi işimize gelmez. Kendimizi özgü fikirlerimizi her alanda ifade ederiz. Bizimle olan kişinin bize farklı bir şeyler sunması gerekiyor. Hayatı keşfetmek istiyoruz. Konuşmak, paylaşmak, birlikte eğlenmek, kimin ne dediğini umursamadan yaşamaktan yanayız. Bekar Teraziler için ben bu Yeniayı heyecan verici bir aşk olarak yorumluyorum. Evet içinde macera hevesi bir hayli yoğun. Ancak aklımıza yatarsa, gönlümüze uygunsa uzun süre devam edebilir. Tutulmanın görünümleri, eğitim ve iş girişimleri yönünden olumludur. Ancak daldan dala atlamamak, çalışmak, sebat etmek gerekiyor. Bir yanda uyanan bir fikir, anında verilen karar kalıcı olmayabilir. Meraklıyız, öğrenmek istiyoruz, insanlarla tanışıyoruz ve bilgi paylaşımda bulunuyoruz. Fakat başka bir şey dikkatimizi çektiğinde, oraya yöneliyoruz. Ne istediğimizi tam olarak bilirsek, bu Yeniay bize olumlu fırsatlar getirir ve hayatımızdaki değişimler kalıcı olur. Bir de önemli nokta, ilişkilerin ciddiyete dönüşmesi, ani evlilik kararı veya tam tersine boşanmak, özgür olmak ihtiyacı. Bu biraz da aradaki sevginin büyüklüğüne bağlı gelişecektir. Baskı kuran bir partnere sabır göstermeyiz. Bilakis özgürce kendimizi ifade etmemize izin veren ve yanında mutlu olduğumuz kişiden kopmayız.

AKREP BURCU 2019


Sevgili Akrepler, 5 Şubat saat 00:03 Kova burcunda doğacak Yeniay, önümüzdeki bir aylık süreçte farklı bir yaşam sürmek arzusunu vurguluyor. Bir şeyler yapmak, değişmek, canlanmak niyetindeyiz. Baskı, kısıtlanma, rahatsızlık hissettiğimizde sabır göstermeyeceğiz. Ev içinde değişim yaşanabilir. Sözgelimi bir arkadaşımızla ev tutabiliriz. Evden ayrılmasak bile bazı ufak tefek değişiklik yaparak mutlu olmaya çalışırız. Ailemizle yaşıyorsak, bize karışmalarından hoşlanmayız. Anne ve baba Akrepler bu dönemde çocuklarının bireysel hareket ettiklerine şahit olurlar. Arkadaşlarını eve çağırırlar ve size sormazlar bile. Tabii ki bütün bu yenilik ve özgürlük hareketlerinin etkili olması için para şarttır. Tutulmanın görünümleri aceleci kararların işaretçisidir. İstediğimiz değişimi gerçekleştirmek için epeyce para harcarız. Bunun ayarını bilmeyiz. Akrepler bu Yeniayda, sıradan bir hayat yaşamak istemeyecekler. Ne olursa olsun bir değişiklik olmalı veya istedikleri gibi yaşam sürmemeliler. Evli Akrepler de eşlerinin kendilerine ayak uydurmasını isteyecekler. Belki yeni bir eve taşınmak, ev içinde bir değişiklik yapmak isteyecekler. Bu Yeniay bir tayin, terfi veya iş değiştirme yoluyla yaşanacak değişimin göstergesidir. Parasal şartlar uygunsa bunu yapmakta tereddüt etmezsiniz.

YAY BURCU 2019


Sevgili Yaylar, 5 Şubat saat 00:03 Kova burcunda doğacak Yeniay sizler için her alanda olumlu gelişmeleri, değişimleri müjdeliyor. Görünümleriyle birlikte ele aldığımızda Yayların yepyeni bir çevrede yaşamaları, bilgi ve deneyim sahibi olmaları, aradıkları mutluluğu bulmaları mümkündür. Bu Yeniay, adı üstünde bir yeniliktir, çıtayı yükseltmek, kendinizi keşfetmektir. İsteklerinizi elde etmek, özgürce hareket etmek, değişim rüzgarına kapılmak an meselesidir. Eğitim, iş veya özel anlamda karşınıza çıkan fırsatlar başınızı döndürür. Seyahate çıkılır, yabancı dil öğrenilir, bir çok insanla tanışılır, farklı ve sıra dışı güzellikler yaşanır. Hareketlilik bir hayli göze çarpar. Sizi tanıylanlar leyleği havada gördü derler. Bir yere bağlı kalmak yerine, keşfetmeyi seversiniz. Ruh yollarda gibidir. Bu Yeniayda aşık olabilirsiniz. Hayatınıza kısa süreli girecek bu kişi, eşleşim haritanız kaderi bir durumu gösteriyorsa hayat arkadaşınız bile olabilir. Farklı olan, ilginizi çeken bu insan sayesinde kendinizi yeniden keşfetmeniz mümkündür. Arkadaşlıklar, yakınlarınızla olan bağınız bu Yeniayla birlikte güçlenir. Sosyal medyayı en etkin şekilde kullanabilirsiniz.

OĞLAK BURCU 2019


Sevgili Oğlaklar, 5 Şubat saat 00:03 Kova burcunda doğacak Yeniay, parasal açıdan özgür hareket etmek, rahat yaşamak, değişimde bulunmak isteğimizi körüklüyor. Sıra dışı bir şeyler yapmak isteyeceğiz. Para durumumuz iyiyse, hoşumuza gideni alacağız, düşünmeden harcayacağız. Bu doğru mu? Değil belki ama buna epeyce istekliyiz. Değilse, nereden büyük bir para kazanabilirim, istediğim gibi nasıl yaşarım, nasıl özgür olabilirim soruları kafamızın içinde dolaşacak. Çıkış yolları arayacağız. Çünkü paranın özgür olmakla birebir ilgisi olduğunu düşüneceğiz. Dışarıdan ne kadar rahat ve pozitif gibi görünsek de, aslında istediğimiz gibi yaşamadığımız için sıkıntılıyız. Fakat şunu söyleyeyim. Bu Yeniay size olağanüstü bir içsel güç sağlıyor. Bu sayede direnciniz yükselecek. Bunu psikolojik ve bedensel anlamda kuvvetlendirici bir aşı gibi görün. Sorunları pesimist değil, daha iyimser bir açıdan ele alacak, bütün sıkıntıları aşacağınıza dair hissiyatınız yükselecek. Bunlar hafife alınacak şeyler değil. Hayat bazen üstümüze gelir. Ama inançlı, şükür duygusu yüksek olan kişiler her türlü engelle baş etmesini bilir. Ailevi konular, eviniz, parasal durumlar sizi düşündürse de sahip olduklarınızın tadını çıkarmayı bileceksiniz.

KOVA BURCU 2019


Sevgili Kovalar, 5 Şubat saat 00:03 burcunuzda doğacak Yeniay sizler için bonus değerindedir. Sizi her yönüyle destekler, özgürleştirir, umut ve güzellik sunar. Attığınız her adım, girişimde bulunduğunuz her iş başarılı sonuçlanır. Yabancı ülke bağlantılı kişilerle kurulan iletişim hangi amaçla olursa olsun sizin isteğiniz doğrultusunda gelişir. Grup liderliğinden, toplumsal ilişkilere kadar kendinizi nerede görmek istiyorsanız, bir adım atın ve sonucunu bekleyin. Bu Yeniay, sizi farklı ve oldukça sıra dışı bir ortama sokabilir. Bir misyon yüklenirsiniz. Hukuk, araştırma, ulaşım, turizm, yabancı dil, eğitim, akademik gelişim alanlarında söz sahibi olursunuz. Bu alanda uzmanlaşırsınız. Mevcut zorlu şartlar yerini kolaylıklara bırakır. Kurulan bağlantılar sayesinde çevreniz değişir. Yakınlarınız başarınızla gurur duyar. Sıkıntılar çözüme kavuşur. Dostlarınızla ilişkiniz daha da büyür, güzelleşir. Kendinize özgü bilgi, tecrübe ve deneyiminizle bir projenin başına getirilirsiniz. İnsanları ikna gücünüz, aktifliğinizle rakiplerinizi geride bırakırsınız. Demem o ki bu Yeniay önümüzdeki bir aylık sürecin olumlu bir başlangıç olacağını işaret ediyor.

BALIK BURCU 2019


Sevgili Balıklar, 5 Şubat saat 00:03 Kova burcunda doğacak Yeniay, değişim ihtiyacının yükselişidir. Bu farklı bir iş denemek, ek bir kazanç elde etmek, bir projede yer almak şeklinde gelişebilir. Daha önce adım atmışsanız, şimdi eksiklerinizi tamamlarsınız, son rötuşlarını yaparsınız. Bu Yeniay, parasal açıdan güçlenmek, özgür hareket edebilmek, hayatınızı yenilemek anlamında bir istek doğuruyor. Kişi, bir şeyler yapmadığı takdirde yerinde sayacağını, sıradan bir yaşam süreceğini düşündüğü için harekete geçmek istiyor. Bir kabuk değiştirme arzusu bu. Yeniayın görünümleri de bu arzuyu destekliyor. Cesaret veriyor. İçinizde bir şeyler uyanıyor. Ancak şunu da belirteyim, öyle düşünmeden, hesap etmeden aceleyle verilen kararlar olmamalı. Evet yeni bir adım atmak, yenilik isteniyor da, bunun kısa vadeli, oldu bittiye getirilmemesi gerekir. Bu Yeniay, kısa süreli bir projede yer almak, iyi bir para kazanmak anlamına da gelir. Bir işiniz vardır, fakat bir teklif gelir, bunun için kolları sıvarsınız. Her Balık aynı şeyleri yaşamaz tabii ki. Ancak şu bir gerçek ki, bu Yeniay bir canlılık, parasal bir fırsat ve cesaret anlamı taşımaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder