Facebook Ailesi

Custom Search

12 Ekim 2018 Cuma

6 Ocak 2019 Güneş Tutulması ve Burçlar Etkileri


İREM SU 6 OCAK 2019 SAAT 04:41 OĞLAK BURCUNDA KISMİ GÜNEŞ TUTULMASI


KOÇ BURCU 2019


Sevgili Koçlar 6 Ocak saat 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması, kariyer hayatı ve sorumlulukla ilgili alanda doğuyor. Önümüzdeki 1 yıllık süreç çok önemli. Daha fazla çalışmak, önünüze çıkan engellerin sizi yıldırmasına izin vermeden hedefe yönelik ilerlemek gerekiyor. Amacınızı belirlediğinizde kim tutabilir sizi. Planlı çalışmanız, zorlukları zirveye giden yolun basamak taşı gibi görmek size başarı kazandırır. Bunun farkında olanlar ve doğum haritasında bu tutulmayı destekleyen görünümler olması halinde yaratıcı güç size destek verecektir. Bu Tutulmanın görünümlerini çok faydalı buluyorum. İnsanın hayallerini gerçeğe dönüştürmesini sağlayıcı ve dönüşüm gücünü arttırıcıdır. İş sahibi kişiyseniz tabii ki piyasanın durumu sizi zorlayabilir. şartlar mücadele etmenizi gerektirir. Fakat bunlar altından kalkılmayacak şeyler değil. Sanatla uğraşanlar için ilham kaynağı ve tasarlama gücü veren bu Tutulma, kendinizi ispatlamanızı sağlıyor. Çalışan kişiler bu Tutulma ile yeni bir pozisyona getirilirler. İşsiz olanlar bu Tutulmanın desteğiyle işe girebilirler. Yeniden tüm gücümle mücadeleye hazırım diyenler için bu Tutulma gayet yararlı gelişmelere işaret diyebiliriz.

BOĞA BURCU 2019


Sevgili Boğalar 6 Ocak saat 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması gayet faydalı ve güçlendiricidir. Önümüzdeki 1 yıllık süreç, hedefine kilitlenmiş, azimli ve kararlı kişiler için, tüm zorlukları kolaylaştırıcı niteliktedir. Sizi profesyonel anlamda tanıtıcı ve başkalarının dikkatini çekmenizi sağlayıcıdır. Bir grup içinde yer alabilirsiniz. İnsanlara örnek olacak çalışmalar yapabilirsiniz.
Basın, medya, akademik alanda başarılı olabilirsiniz. Yönetici kadrosunda yer alabilirsiniz. Yeni bir çevre edinebilirsiniz. Hedef olarak kendinize ne belirlerseniz, ona sıkı sıkıya sarılabilirsiniz. Güven duygunuz yüksek olur. insanlar sizi saygı ve takdirle anarlar. Ödül alabilirsiniz. Size tek tavsiyem geçmiş hataları veya yanlışları kafanıza takıp, kendi kendinize duvar örmemenizdir. Bakın gayet güçlü bir Tutulma ve tüm görünümleriyle size ışık oluyor. Kendi şirketinizi kurmanız veya işinizde üst basamaklara çıkmanız için destekliyor. İnsanların size destek olmasını ve sırtınızı sıvazlamalarını sağlıyor. Siz de başkalarına önderlik ediyorsunuz. Bu söylediklerim hayal değil. İsteyin, çalışın, kararlı olun ve ödülünüzü alın.İKİZLER BURCU 2019


Sevgili İkizler 6 Ocak saat 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması, eş-iş ortağı veya farklı kaynaklardan elinize ulaşan kazançları verimli, sorumlu, dikkatli şekilde düzenlemeyi sağlayıcıdır. Hiçbir şeyi hafife almazsınız, şansa bırakmazsınız, yaşanılan acı tecrübeleri unutmazsınız. Daha önce zorlu süreçlerden geçmişseniz, bu Tutulmada ayağınızı yorganınıza göre uzatırsınız. Zaten yapılması gereken de budur. Eskiler ekmek aslanın midesinde derlerdi. Günümüz dünyasında çok daha zor koşullar altında yaşanıyor. O nedenle ince hesaplar yapmak, borç alıp verirken çok dikkatli olmak lazım. Önümüzdeki 7 aylık süreçte miras-kredi-hukukla ilgili konular, parasal ortaklık, eş veya diğerleriyle olan her türlü bağlantınızda muhasebenizi iyi yapınız. Bu Tutulma olumlu görünümlere sahip. Tabii ki siz yukarıdaki bu küçük uyarılarımı dikkate alırsanız. Hesabınızı bilmiyorsanız, öğrenmenizi sağlayan derslerle karşılaşırsınız. Vergiler zamanında ödenmelidir. Size bir yerlerden rahatlamanızı sağlayacak para veya destek gelebilir. Bir borcunuzu yapılandırabilirsiniz. Uzun zamandır ödediğiniz bir borç bitebilir. Kendinizi ve sevdiklerinizi garantiye alacak bir yatırım yapabilirsiniz. Devletten bir ödenek alabilirsiniz. Elinize geçen para artabilir.

YENGEÇ BURCU 2019


Sevgili Yengeçler 6 Ocak saat 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması, ilişkileri geliştirme, sağlam bir temele oturtma, uzun vadeli bir karar alma yönünde önem taşıyor. İlişkide dayanışma güçlü ise, birlikte hayatı geçirmeye kararlıysanız, zorlukta ve kolaylıkta yanyana yürümeyi istiyorsanız bu Tutulma bekar Yengeçler için evlilik anlamı taşıyor. Sorunları olan, bunu birlikte çözemeyen, bir türlü anlaşamayan çiftler için önümüzdeki 1 yıllık süreç zor geçebilir. Bu Tutulma gelişimi vaat ediyor. El ele sevgiyi büyütmek, iyi niyetli hareket etmek, birbirinizi dinlemek, empati kurmak için bu Tutulma destek veriyor. Birbirinizin fikirlerine saygı duymalı, tutarlı, dürüst ve istekli olmalısınız. Zorluklar tabii ki olabilir. Karşınıza engeller çıkabilir. Kimi zaman bunlarla baş etmek kolay olmaz. Fakat şunu bilin ki, bu Tutulma birbiriniz üzerinde baskı kurmak için değil, hayatı birlikte kotarmak için vesiledir. Ben demek yerine biz demeye hazırsanız, önünüzdeki süreç bir test anlamı taşısa da, olumlu sonuçlanacaktır. Bekar Yengeçlerin karşısına romantik ancak bir o kadar gerçekçi biri girebilir. Evli Yengeçler eşlerinden büyük bir kuvvet ve destek görürler. Bu dönemde Yengeçler başka bir şehir veya ülke bağlantılı bir kişiyle evlenebilir. Bu Tutulma önemli bir sanat projesi için kurulacak bir iş ortaklığının göstergesidir. Ayrıca önümüzdeki birkaç aylık süreç, bir şeyi ne kadar çok istediğinizi ve ne kadar çok mücadele edebileceğinizi gösteren bir sınavdır. Niyetin kısmetle buluştuğu bir Tutulmadır. Ben derim ki, güzellikler dileyin ve çok çalışın. Karşılığını alırsınız.

ASLAN BURCU 2019


Sevgili Aslanlar 6 Ocak saat 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması, kişinin kendine koyduğu hedef ve onu başarma azmidir. Hedefsiz, amaçsız olan kişiler için tabii ki başarılı bir sonuç mümkün olmaz. Bu Tutulma günlük hayatın içinde yaşanan değişim ve zorlukları aşabilmek, başkalarıyla olan ilişkilerimizi ciddiyetle ele almak, sorumluluktan kaçmamaktır. Yeri gelir birilerine yardımcı olmamız ve zaman vermemiz gerekir. Yeri gelir birileri bize destek olur. Hatta dar günümüzde birileri yanımızda belirir. Burada önemli olan niyettir. Önemli projeler için sıkı çalışmak gerekebilir. Bazen her şey ters gidecekmiş gibi gelse de, bu Tutulma hiçbir emeğin karşılıksız kalmayacağını söylüyor. Sizler kral ve kraliçe ruhuna sahipsiniz. Öyle kimseye eğilmezsiniz. Ancak şunu biliniz ki, eğer yaptığınız işten, hedefinizden, kendinizden eminseniz, fazla gururlu olmayın. Nazik yaklaşımlar, birlik ve bütünlük niyeti size yeni kapılar açar, önünüzdeki engelleri yıkar. Ufak adımlarla başlanan işler zamanla büyür, gelişir. Sabırlı olmak gerekir. Beklentide olmak tabii ki hakkınız. Ancak gerçekçi olmak da önemlidir. Yeri gelir ufak bir iş önerirler, sonra bir bakmışsınız daha büyük bir görev üstlenmişsiniz. Bu bakış açısı ve yaklaşım biçimi size kazandıracaktır. Karşınıza fırsatlar çıkartacak ve sizi ödüllendirecektir.

BAŞAK BURCU 2019


Sevgili Başaklar 6 Ocak saat 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması, flört ilişkilerini evliliğe dönüştürücü, çocuk sahibi olmanızı sağlayıcı, güçlü iş ortaklıklarını destekleyicidir. Hayatın genelinde uyum, paylaşım, istikrar ve denge olguları bu Tutulmayla önem kazanır. Kişi kendine güvenir, inancı tamdır, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğini hisseder. Tutulmanın görünümlerini son derece faydalı buluyorum. İnsanın hedefini belirlemesini veya belirlenen hedefe odaklı şekilde ilerlemesini sağlıyor. Önümüzdeki 1 yıllık süreç bu anlamda gelişimleri işaret ediyor. Kararlı olmak, sabırlı, azimli ve çalışkan olmak hayatın her alanında önem taşıyor. Aşk, gelir geçer olmaktan ziyade, ilerisi adına düşünülecek bir olgu haline geliyor. Karşınıza çıkan kişi veya mevcut ilişkinizde ciddiyet, dürüstlük ve karşılıklı uyum yükselir. Bu Tutulma sanatsal çalışmalara ilham kaynağıdır. Tasarlanan kıyafetler, sergilenen ürünler v.b başkaları tarafından takdir ve beğeniyle karşılanır. Hobi olarak yaptığınız çalışmaları bir ortak veya birisinin desteğiyle işe dönüştürebilir, para kazanabilirsiniz.

TERAZİ BURCU 2019


Sevgili Teraziler 6 Ocak saat 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması, aile hayatınızla ilgili konularda önümüzdeki 1 yıllık süreçte yaşanacak önemli gelişmeleri işaret ediyor. Evet bazı zorluklar, baskı veya artan sorumluluklar sizi düşündürecek, bir şeyler yapmalıyım ve geleceğimi garanti altına almalıyım diyeceksiniz. Bu Tutulma geçmişte yaşanan ve bir daha yaşamak istemediğiniz zorlu tecrübeleri geride bırakmanızı sağlıyor. Bu bir dönüşüm, yenilenme ve kendinizi tekrar yaratma sürecidir. Aileden ayrılmak, farklı bir dünya kurmak, sağlam ve garantili olan bir yaşama adım atmak mümkündür. Yaratıcı düşüneceksiniz. Belki eşiniz, aile büyükleriniz veya bazı gelişmeler buna neden olabilir. Gitmiyor, yürümüyor dediğiniz yaşam biçimi bu Tutulmayla yavaş yavaş değişecek ve asıl olması gerekene dönüşecektir. Hayallerinizi gerçek kılmak için yaratıcı düşüneceksiniz. Sorunların üstünü örtmeyecek, soruna neden olanlardan kurtulmayı tercih edeceksiniz. İş hayatı-ev yaşamı arasında etkili Yengeç-Oğlak tutulmaları Teraziler için mücadeleyi işaret ediyor. Amaca ulaşmak için artık ciddi düşünmeli, hayata karşı olumlu niyetler besleyerek sizin için hayırlı olanı istemelisiniz.

AKREP BURCU 2019


Sevgili Akrepler 6 Ocak saat 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması olumlu görünümleriyle birlikte sizleri kendinizi ispat edeceğiniz, sorumluluk alarak büyüyeceğiniz bir yola yöneltiyor. Çevrenizle olan her türlü ilişkiniz güçleniyor. Kendinizi, yaptığınız işi, yeteneğinizi, bilgi ve tecrübenizi göstereceğiniz alanda söz sahibi olacaksınız. Önümüzdeki bir yıllık süreç sıkı çalışma, sorumluluk, ciddiyet içeriyor. Ancak bunlar gözünüzü korkutmasın. Çünkü siz gayet kolaylıkla her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz. Önünüzdeki taşları tek tek atlayarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Yol yolcusunu bekliyor ve siz bu yolun yolcusu olarak kendinize güvenli ilerleyeceksiniz. Bu Tutulmanın görünümleri size önemli ve güçlü insanlardan gelecek desteği işaret ediyor. Eğer işiniz sanatla ilgiliyse veya fiziksel ve ruhsal eğitmenlikle alakalıysa bu Tutulma yeni bir proje ve çalışmaların göstergesidir. Bu alanda kendinizi gösterirsiniz. Bu konulara ilgi duyarsınız. Aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konularda da etkili olan bu Tutulma, hayallerinizdeki kişiye rastlamanızı müjdeliyor. Devam eden ilişkinizde olumlu gelişmeler yaşanacak. Başkalarına destek olacak, aynı desteği siz de ilahi bir ikram olarak göreceksiniz.

YAY BURCU 2019


Sevgili Yaylar 6 Ocak saat 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması, maddi güvence başta olmak üzere ailevi konularda yapılacak değerlendirme ve yapılandırmanın göstergesidir. Üretkenlik bir hayli önem taşıyor. Garantili bir yaşam istiyorsanız daha fazla çalışacaksınız. İstikrarlı ilerlemeyi, elinize geçeni har vurup harman savurmamayı bileceksiniz. Bir de önemlisi, kendiniz için neyin gerekli olduğunu tespit etmenizdir. Siz nasıl bir şey olursa kendinizi güvende hissedersiniz. Bunu anladığınızda yolunuz açık demektir. Tabii ki zorluklar olabilir. Ancak bu zorlukları, azimli insanlar için kolaylıkla aşılacak engellerdir. Ailenizin ve kişisel ihtiyaçlarınızın temini için çaba sarfedeceksiniz. Daha fazla çalışacaksınız. Yatırıma yöneleceksiniz. Gerçekçi bir şekilde duruma bakacak, değerlendirecek ve kendinizi geliştirmek için elinizden geleni yapacaksınız. Bu Tutulma olumsuz durumdan olumluya geçiş sürecidir. Sizi güçlendiricidir ve kazanç elde etmek amaçlı girişimlerin göstergesidir. Finansal anlamda sizi tatmin etmeyen bir işte çalışmayacak veya hakkınız olanı isteyeceksiniz. Bu tutulmanın görünümleri, karşınıza çıkacak yeni olanakları, fırsatları işaret ediyor. Ek kazanç yolları sunuyor. Kira öder gibi bir ev alabilirsiniz. Bir ofis açabilir, kendi işinizi kurabilirsiniz.

OĞLAK BURCU 2019


Sevgili Oğlaklar 6 Ocak saat 04:41 burcunuzda oluşacak Kısmi Güneş Tutulması sizler açısından önemli bir gelişim işaretçisidir. Son derece faydalıdır. Önümüzdeki 1 yıllık süreçte başarıya doğru adım adım ilerlersiniz. İnsanlar sizi takdir edeceklerdir. Tutulmanın tüm görünümleri büyümek adına verimlidir. Çevrenizin size desteği yüksek olur. Attığınız adımlar bunca yıl çektiğiniz sıkıntıların karşılığı olarak doğru ve yerindedir. Hedefe varmak kolay olur. Kendinizi geliştirdiğiniz, yetenekli olduğunuz, tecrübe edindiğiniz ne varsa şimdi meyvesini alırsınız. Tutulmalar Yengeç-Oğlak aksında oluştuğu için, tabii ki ilişki mevzularında test ediliyoruz. Ancak burcunuzda oluşan bu Güneş Tutulması, size doğru yönü gösteren bir ışıktır. Sanatsal konularda, insanlara hizmet edilen mesleklerde, kardeşlerinizle ilişkinizde, iş ve özel hayatınızda sizi memnun edecek gelişmeler var. Güzel niyetleriniz belki bugüne dek karşılık bulmamıştı. Çabaladınız, emek sarf ettiniz ama istediğiniz gibi geri dönüşler yaşamadınız. İşte bu Tutulma bundan sonra yolun aydınlıktır diyor. Hadi şimdi şöyle arkanıza yaslanın ve rahatlayın olur mu?

KOVA BURCU 2019


Sevgili Kovalar 6 Ocak saat 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması, maddi güvence ihtiyacını belirleyicidir. Önümüzdeki 1 yıllık süreçte psikolojik ve bedensel anlamda düşüncemiz, isteklerimiz, arzularımız yönünde kendimizi gözden geçireceğiz. Bir çok meseleyi gerçekçi şekilde ele alarak yüzleşeceğiz. Bunu yaparsak maddi-manevi anlamda başarıya ulaşırız. Kim olduğumuzu, yolumuzu, hedefimizi belirlememiz gerekiyor. Yeni hedef ve idealler belirleme zamanıdır. Tutulmanın görünümleri de bize bunu söylüyor. Korku ve kaygılarından arınmadan ilerleyemezsin diyor. Kafanızı değiştirmedikçe bu mümkün olmaz. Bu olumlu bir Tutulmadır. Sizin geçmişle-gelecek arasındaki köprüden geçmenizi sağlayacak. Manevi güç vererek, yeniden hayatınızı yapılandırmanız, düzene sokmanız için yardımcı olacak. Karmik bir temizlik süreci diyebiliriz. Direnmek yerine tevazu içinde, yanlışları savunmak yerine kabul ederek, kurbanmış gibi düşünmeden kendinize ve geleceğinize sahip çıkarak ilerlemelisiniz. İşe yaramayan, gereksiz, boş meselelerle zaman kaybetmeyin. Onun yerine hedef belirleyin, çalışın, ruhunuza ve bedeninize iyi bakın. Meditasyon yapın, sanatla uğraşın, müsait olduğunuzda kısa bile olsa tatile çıkın, kitap okuyon, hobilerinize zaman ayırın.

BALIK BURCU 2019


Sevgili Balıklar, 6 Ocak saat 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması tüm görünümleriyle olumludur. Hedef belirleme, amacınıza ulaşma, toplumsal ilişkilerde güçlenme, projelerde yer alma, dostlarınızdan destek görme gibi olanaklar kazandırıcıdır. Bütün bunlar maddi açıdan da sizi mutlu edicidir. Yeni bir işe adım atmanız ve bu işi başarıyla bitirmeniz mümkündür. Önümüzdeki 1 yıllık süreçte göreceksiniz ki, sanatsal konulardan önemli projelere kadar sizi ön planda görebileceğiz. Güvence elde edebilecek olanaklar, fırsatlar, teklifler karşınıza çıkabilecek. Bunlar gayet olumlu gelişmelerdir. Özellikle sanatla alakalı meslek sahipleri veya sanatla ilgilenen kişiler bu Tutulmadan fayda göreceklerdir. Sergi, organizasyon, teşvik edici gelişmeler, ayrıca insanlara manevi yönde destek olan çalışmalar etkili olacak. Sözgelimi bir teklifle karşılaşabilir, bir grubun içinde yer alabiliriz. Diyeceğim o ki, balıklar için bu Tutulma hakikaten önemli başarıların göstergesidir. İşler kolaylaşır, emrinize amade olur hayat.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder